Nakupujte bitcoiny okamžitě bez ověření (ID) pomocí kreditní / debetní karty

Jedním z horkých témat diskutovaných všude jsou digitální měny. Po 100% zvýšení hodnoty bitcoinu, tato měna přitahuje stále více lidí. Asi před dvěma lety se lidé smáli tomu, kdo chtěl vyměňte bitcoiny za pár dolarů. Ale teď téměř každý chce vyměnit své dolary za bitcoiny. To vše kvůli rostoucím cenám digitální měny. Transakce zcela usnadnila tím, že vyloučila roli třetí strany, zprostředkovatele nebo banky. Transakce v kryptoměně probíhají přímo mezi prodejcem a kupujícím. Tyto transakce se zaznamenávají do distribuované digitální knihy zvané blockchain.

Jedním z gigantických problémů, kterým běžní lidé dnes čelí, je nejlepší kryptoměna, což je nejlepší místo k nákupu, a který je nejlepší způsob, jak to koupit. Než odpovím na tuto otázku, rád bych vysvětlil několik základních konceptů, které vám mohou pomoci pochopit realitu kryptosveta.

Přečtěte si také: 5 nejlepších míst k nákupu bitcoinů

Co je to bitcoin

Bitcoin je nejcennější a nejstarší digitální měna, která byla zveřejněna v roce 2009. Je to vlastně digitální měna ve formě mince, která je vytvořena po mnoha matematických výpočtech. Bitcoiny se obchodují přímo mezi prodejci a kupujícími bez jakékoli třetí strany. Všechny transakce se zaznamenávají do elektronické knihy s názvem blockchain.

Která jsou nejlepší místa pro nákup bitcoinů?

S rostoucím využíváním virtuálních měn se také zvýšil počet webů prodávajících tyto měny. Jejich počet se zvýšil z pouhých 6 v roce 2014 na více než 3000 v roce 2019. S více než 400 bitcoinových burz, lidé se obávají, který je nejlepší a důvěryhodný web pro nákup virtuálních měn. Po minutovém pozorování různých bitcoinových burz jsme došli k závěru, že Coinmama je nejlepší a důvěryhodná burza pro nákup bitcoinů. Coinmama je izraelská burza kryptoměn, která uživatelům umožňuje nakupujte bitcoiny prostřednictvím svých debetních nebo kreditních karet bez jakýchkoli potíží s ověřováním.

Další hlavní důvod nakupujte bitcoiny z tohoto webu je, že je na „offshore“ místě a používá také metodu vkladu v hotovosti. Tento web udržuje vaše transakce ve velké míře soukromé. Web je také navržen tak, aby jej uživatelé mohli snadno používat také ve svém počítači a mobilních prohlížečích. Kromě toho tento web poskytuje zákaznickou podporu 24/7, aby pomohl kupujícím při jakémkoli problému, se kterým se setkají během nákupu bitcoinů.

Přečtěte si také: 4 nejlepší burzy pro nákup kryptoměny kreditní / debetní kartou

Nákup bitcoinů debetními / kreditními kartami bez ověření

Jeden z nejjednodušších způsobů, jak nákup bitcoinů prostřednictvím debetních / kreditních karet. Je to proto, že tato metoda vám umožňuje nakupovat mince z jakéhokoli důvěryhodného místa na světě bez ohledu na to, kde sedíte. Zde je třeba zmínit jednu věc, že ​​většina webových stránek potřebuje pro tento proces ověření. Některé vyžadují ověření ID zasláním obrázku s vaší debetní / kreditní kartou. Jiní vyžadují SMS nebo jakýkoli jiný druh ověření. Následují kroky v nákup bitcoinů prostřednictvím společnosti Coinmama bez ověření.

Coinmama Nová aktualizace: CoinMama umožňuje uživatelům získat své první BTC v hodnotě 150 $ s debetní / kreditní kartou bez nutnosti poskytovat průkaz totožnosti (ID) jakéhokoli druhu. Pokud chcete koupit bitcoiny v hodnotě více než 150 $ bez ID, můžete koupit od Changelly. Přečtěte si více o Changelly Tady.

Changelly:

changelly recenze 2018

Changelly je světově proslulý web pro obchodování s kryptoměnami, který vám umožní snadno nakupovat desítky populárních digitálních měn. I když existuje mnoho podobných webových stránek, jsou tam, ale Changelly je nejznámější díky svým pokročilým funkcím.

Changelly usnadnil proces obchodování investorům, kteří chtějí investovat do digitálních měn. Nenechají jen vás nakupujte různé coiny přímo ze svých kreditních / debetních karet ale také vám umožňují používat jejich webové stránky pro kryptoměny Exchange.

Nakupujte bitcoiny bez ověření ID přímo pomocí tohoto tlačítka:

nakupujte bitcoiny u Changelly

Krok za krokem k nákupu bitcoinů od společnosti Coinmama:

1-Vytvoření / otevření účtu

coinmama zvlnění xrp

Chcete-li nakupovat, prodávat nebo směňovat bitcoiny na jakékoli online burze, musíte se nejprve zaregistrovat na tomto webu nebo vyměnit. To znamená, že si na tomto webu musíte otevřít účet. Během tohoto procesu otevírání účtu musíte ověřit svou e-mailovou adresu.

Chcete nakupovat bitcoiny přes PayPal? zde je náš průvodce krok za krokem k nákupu bitcoinů s Paypal bez ověřovacího ID

2-Přihlaste se ke svému účtu

coinmama přihlášení

Po přihlášení přejděte na kartu „Můj účet“ a klikněte na ni. Stránka se zobrazí takto

Na této stránce jsou vyžadovány některé osobní údaje, které musíte vyplnit a uložit.

3-Klikněte na kartu „Koupit bitcoiny“

koupit coinmama btc

Po vyplnění všech osobních údajů a uložení se otevře nová stránka. Tato stránka zobrazí různé možnosti. Můžete například zadat částku kolik Bitcoiny, které chcete koupit. To se může pohybovat od 0,01 do libovolného čísla.

Po výběru počtu bitcoinů, které chcete koupit, stiskněte tuto zelenou kartu se slovy „koupit bitcoiny“. Tím se dostanete na jinou stránku.

4-Vyberte způsob platby

BTC karta

Nyní přichází platební metoda a musíte vybrat způsob platby kreditní / debetní kartou.

Po výběru musíte zadat údaje o své kreditní kartě, bezpečnostní kód a jste hotovi.

Adresa 5bitové peněženky

koupit bitcoinovou peněženku

Po ověření / ověření kreditní / debetní kartou budete muset zadat své adresa peněženky. Zde je třeba zmínit, že bitcoiny jsou vždy uloženy v peněženkách. Může jít o tvrdé nebo měkké peněženky. Tato peněženka je ve skutečnosti adresa, kam budou doručeny ty bitcoiny, které jste zakoupili. To vše se děje po potvrzení platby.

Do výše uvedeného prázdného pole zadejte adresu peněženky a stiskněte níže uvedenou kartu „úplná platba“.

6-fakturační údaje a adresa

koupit informace o bitcoinech

Po kliknutí na kartu „dokončit platbu“ se před vámi otevře nová stránka. Tato stránka vyžaduje fakturační údaje a adresu. Na této stránce musíte vyplnit všechny požadované informace a kliknout na Pokračovat.

Informace o 7 kreditní / debetní kartě

BTC koupit mince

Dalším krokem je poskytnout vaše informace o kreditní / debetní kartě.

8-Ověřte svůj e-mail a telefonní číslo

coinmama sim

Budete požádáni o ověření vašeho e-mailu a telefonního čísla. Zde je rozdíl Coinmama vyžaduje identifikační obrázek kupujícího, který je držitelem jeho kreditní / debetní karty.

Ověření 9 ID

Většina lidí nebude muset nahrávat selfie. Přeskočte krok 8, pokud to od vás CoinMama nepožaduje.

coinmama ověřit

Existují dva samostatné kroky ověření. Jedním z nich je ověření e-mailu a telefonního čísla a druhým je ověření nahrávání ID obrázku. Li Coinmama vyžaduje průkaz totožnosti, můžete přeskočit předchozí krok, který vyžaduje ověření e-mailu a telefonního čísla.

Toto ověření ID obrázku vyžaduje, abyste drželi svoji kreditní / debetní kartu ve svých rukou.

10-počkejte na potvrzení ověření

platba coinmama

Odhlaste se ze svého účtu až poté Coinmama potvrzuje vaše ověření. Uvidíte, že bude zvýrazněna karta „Děkuji“.

11-Přijímání potvrzovacího e-mailu

coinmama email conf

Po ověření platby vám burza zašle potvrzovací e-mail s tímto.

Po dokončení procesu se bitcoiny dostanou k vašim adresa peněženky za 20-30 minut.

nakupujte bitcoiny s coimamou

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me