Nakupujte bitcoiny přes Paypal bez ověření (ID): 6 nejlepších metod

Hledáte způsoby, jak můžete nakupovat bitcoiny (BTC) pomocí služby PayPal? Pak jste na správném místě, protože zde popíšu nejlepší metody, které se běžně používají při nákupu BTC přes PayPal. Pokud jde o nákup bitcoinů, první decentralizované kryptoměny na světě, uživatelé většinou dávají přednost nákupu přes BTC pomocí PayPalu. Důvodem je to, že je pro ně pohodlné a snadno použitelné. Jedná se navíc o okamžitou platební metodu pro nákup bitcoinů bez ověření.

Problém však je, že mnoho platforem pro výměnu bitcoinů nepodporuje PayPal jako platební metodu a vytváří potíže pro ty, kteří si chtějí koupit BTC přes PayPal. Pro ně jsem do užšího výběru přidal několik populárních způsobů, kterými mohou nakupovat bitcoiny pomocí služby PayPal. Ty jsou dále podrobně vysvětleny níže.

Nakupujte bitcoiny (BTC) s PayPal bez ověření (ID)

1. LocalCryptos

Localcryptos je peer-to-peer (P2P) BTC tržiště s více než 100 000 uživateli ve 130 zemích, které vám umožňují nakupovat bitcoiny (BTC) přes PayPal. Na Localcryptos nakupujete bitcoiny výměnou s jiným uživatelem na platformě.

Využívá zabezpečenou službu úschovy k ochraně vašich transakcí provedených prostřednictvím PayPal. Na Localcryptos trvá dokončení transakce PayPal pouze méně než patnáct minut. Všechny převody PayPal jsou okamžité a rychlé.

Jak nakupovat BTC na Localcryptos pomocí PayPal bez ověření ID

Takto můžete nakupovat bitcoiny na Localcryptos pomocí PayPal:

Zaregistrujte se do Localcryptos

Nejprve se přihlaste k Localcryptos a vytvořte si účet. Jakmile dokončíte vytváření účtu na Localcryptos, budete moci zahájit obchodování.

Najděte prodejce PayPal

V dalším kroku vyhledejte ze seznamu dostupných prodejců PayPal vhodného prodejce PayPal, který odpovídá vašim požadavkům.

** Nezapomeňte zkontrolovat profil a reputaci prodejce.

Vyberte částku BTC, kterou chcete koupit

Ve třetím kroku musíte vybrat množství bitcoinů (BTC), které musíte koupit.

Převod peněz pomocí PayPal

V posledním kroku musíte převést peníze pomocí metody PayPal. Prodejce vloží bitcoiny do úschovy peněženky a poskytne vám podrobnosti o převodu PayPal. Poté musíte prodejci poslat peníze přes PayPal. Jakmile je platba vyřízena, částka bitcoinů bude uvolněna do vaší peněženky z peněženky úschovy. Přečtěte si také předpověď cen Chainlink na období 2021 až 2025

2. Paxful

Paxful je další populární způsob, pomocí kterého můžete nakupovat bitcoiny přes PayPal. Paxful je v podstatě výměna kryptoměny peer-to-peer (P2P), která byla založena skupinou vývojářů v roce 2015 a umožňuje uživatelům nakupovat nebo prodávat BTC.

Burza kryptoměn se sídlem v USA nabízí uživatelům skvělé tržiště pro nákup bitcoinů pomocí PayPal je bezpečný a okamžitý způsob.

Jak nakupovat BTC přes PayPal na Paxful bez jakéhokoli ověření

Nákup BTC přes PayPal na Paxful je docela jednoduchý a snadný. Takto můžete koupit BTC pomocí PayPalu na burze kryptoměn Paxful:

Krok 1 – Zaregistrujte se u Paxful a vytvořte si účet vyplněním níže uvedeného formuláře:

Krok 2 – Jakmile si vytvoříte účet, přejděte do sekce Koupit bitcoiny, která je k dispozici na webu.

Krok č. 3 – Poté musíte jako způsob platby vybrat PayPal a poté vybrat částku BTC, kterou chcete koupit, a vybrat měnu, ve které budete platit, například USD.

Krok č. 4 – Pak se podívejte na seznam nabídek dostupných na platformě a vyberte si tu správnou, která odpovídá vašim požadavkům a uspokojí vás.

Krok č. 5 – Poté začněte obchodovat a dokončete svou dohodu s prodejcem.

Krok č. 6 – Vymažte svou platbu podle pokynů prodejce.

Krok # 7 – Jakmile bude vaše platba potvrzena, budete moci od prodejce přijímat bitcoiny.

Ačkoli je Paxful celosvětově podporován, v některých zemích není k dispozici. Patří mezi ně Libye, Jemen, Súdán, Irák, Sýrie, Severní Korea a některé další.

3. eToro

Jednou z nejpoužívanějších metod nákupu bitcoinů (BTC) přes PayPal je eToro, platforma pro sociální obchodování, která vám umožňuje nakupovat bitcoiny. Jedná se o snadný způsob nákupu bitcoinů pomocí služby PayPal. eToro bylo založeno v roce 2007 a nabízí uživatelům obchodování s širokou škálou obchodních produktů, jako jsou kryptoměny, forex, komodity, měny a akcie.

eToro podporuje širokou škálu kryptoměn včetně bitcoinů a ethereum. Na obchodní platformě eToro můžete nakupovat bitcoiny za velmi nízkou cenu. eToro je k dispozici uživatelům po celém světě s výjimkou některých zemí, včetně Bosny, Kanady, Súdánu, Sýrie, Jemenu, Ugandy, Guineje, Libye, Severní Koreje a mnoha dalších.

Poplatky eToro jsou relativně nízké a podporuje různé platební možnosti včetně PayPal.

Jak nakupovat bitcoiny pomocí PayPal prostřednictvím eToro

Bitcoiny můžete nakupovat na PayPalu přes eToro podle těchto kroků:

Krok 1 Nejprve si vytvořte svůj účet u eToro zadáním svých osobních údajů, jako je jméno, uživatelské jméno, e-mail a telefonní číslo.

Krok 2 – Poté budete povinni ověřit svou totožnost.

Krok č. 3 – Poté vyberte částku, kterou chcete vložit, a vyberte požadovanou měnu.

Krok č. 4 V dalším kroku musíte jako způsob platby vybrat PayPal.

Nyní jste připraveni nakupovat bitcoiny přes PayPal. Vyberte částku BTC, kterou chcete zakoupit, a zadejte objednávku nákupu.

Chcete převést své bitcoiny na zvlnění zde je náš průvodce BTC na XRP krok za krokem

4. Xcoiny

Xcoins, který je online poskytovatelem půjček na digitální měnu, vám také umožňuje nakupovat bitcoiny přes PayPal. Bitcoiny můžete získat prostřednictvím Xcoinů okamžitě pomocí PayPal nebo kreditních karet. Je to stoprocentně bezpečné a zabezpečené. Xcoiny vám raději půjčují bitcoiny, místo aby vám je prodávaly.

Na této bitcoinové výpůjční platformě se vám nabízejí nejnižší úrokové sazby. Když však získáte půjčku, musíte zaplatit úrokovou sazbu. Xcoiny jsou podporovány v mnoha zemích po celém světě, včetně Velké Británie, Turecka, Německa, Hongkongu, Nigérie, Pákistánu, Egypta, Brazílie, Dánska, Japonska, Nepálu a několika dalších.

Jak můžete získat BTC s PayPal na Xcoins

Postup získávání bitcoinů pomocí služby PayPal na platformě Xcoins je velmi přímočarý, protože se skládá pouze z několika kroků.

Zaregistrujte se pomocí Xcoinů

V prvním kroku je nutné se zaregistrovat u Xcoinů a zaregistrovat se. Při registraci musíte uvést své osobní údaje, jako je vaše jméno, příjmení a vaše e-mailová adresa. Procedura registrace trvá jen několik minut.

Proveďte platbu pomocí PayPal

Druhým krokem je určit částku, kterou potřebujete koupit v bitcoinech, a poté provést platbu výběrem PayPal.

Příjem bitcoinů (BTC)

Jakmile provedete platbu pomocí PayPal, budete moci přijímat bitcoiny do vaší peněženky vytvořené na Xcoinech.

5. Plus500

Plus500 je také vhodným tržištěm pro uživatele k nákupu nebo prodeji bitcoinů pomocí služby PayPal. Plus500 je online obchodní platforma CFD pro kryptoměny, která při obchodování nabízí relativně nízké sazby provizí. Společnost se sídlem ve Velké Británii byla regulována a autorizována úřadem Financial Conduct Authority (FCA). To znamená, že se jedná o důvěryhodné obchodní tržiště.

Obyvatelé Velké Británie, Hongkongu, Spojených arabských emirátů, Austrálie, Kuvajtu, Norska, Dánska, Singapuru a některých dalších zemí mají přístup na platformu Plus500. Na druhou stranu není k dispozici uživatelům Zimbabwe, Indie, Spojených států, Brazílie, Nigérie, Íránu, Egypta, Kanady atd..

Nakupujte bitcoiny přes PayPal prostřednictvím Plus500: Průvodce krok za krokem

Při nákupu bitcoinů pomocí PayPal prostřednictvím Plus500 postupujte takto:

Krok 1 Vytvořte si účet

Prvním krokem, který musíte dodržet, je vytvoření účtu u Plus500 vyplněním přihlašovacího formuláře zadáním vašeho e-mailu a hesla. Poté ověřte svůj účet.

Krok 2 Proveďte vklad přes PayPal

Dalším krokem je provedení vkladu na váš účet Plus500 prostřednictvím platební metody. Můžete si vybrat PayPal pro vkládání peněz. Abyste mohli začít obchodovat s Plus500, musíte na svůj účet vložit minimální částku 100 $.

Krok # 3 Nakupujte bitcoiny

V posledním kroku jste připraveni koupit bitcoin. Přejděte do sekce Obchod a proveďte tam obchod. V seznamu dostupných kryptoměn vyberte bitcoin (BTC) a poté s nimi obchodujte kliknutím na „koupit“.

6. WirexApp

WirexApp je dobrá volba pro ty, kteří chtějí nakupovat bitcoiny pomocí služby PayPal, protože jsou okamžité a snadno použitelné. Poprvé však trvá přenos přibližně jeden až dva dny. Umožňuje vám efektivně převádět vaše kryptoměny po celém světě.

Následují země, ve kterých je WirexApp k dispozici a umožňuje vám tam nakupovat bitcoiny:

Slovensko, Srbsko, Marino, Turecko, Gruzie, Island, Izrael, Maroko, Estonsko, Jordánsko, Chile, Malta, Saúdská Arábie, Lesotho, Lichtenštejnsko, Filipíny, Bulharsko, Lotyšsko, Itálie, Gibraltar, Chorvatsko, Malajsie, Spojené arabské emiráty, Bahamy a některé další.

Jak používat WirexApp k nákupu BTC přes PayPal

Jednoduše postupujte podle níže uvedeného podrobného průvodce a můžete snadno nakupovat bitcoiny pomocí služby PayPal na platformě WirexApp.

Prvním krokem je registrace a vytvoření účtu na WirexApp. Vytvoření účtu je povinným krokem, který musíte dodržet, pokud hledáte koupit BTC přes PayPal prostřednictvím WirexApp.

Ve druhém kroku musíte svůj účet PayPal otevřít po přihlášení. Jakmile to uděláte, přejděte přímo do sekce „Peníze“ kliknutím na ni a přidejte tam kartu.

Poté musíte na svůj účet PayPal přidat další kartu, abyste zvýšili limity pro odesílání, jak je znázorněno níže na obrázku:

V dalším kroku musíte do polí zadat informace týkající se karty WirexApp.

Poté je další věcí, kterou od vás PayPal vyžaduje, je potvrzení vaší karty, což je zásadní krok pro přidání karty WirexApp na PayPal..

Když se přihlásíte ke svému účtu na WirexApp, bude vám zaslán potvrzovací kód pro ověření vaší debetní karty. Jakmile to uvidíte, musíte tento kód potvrdit.

Nyní jste připraveni začít nakupovat bitcoiny přes PayPal prostřednictvím WirexApp.

Závěr:

Stručně jsem vám představil všechny výše uvedené metody a jak je můžete použít k nákupu bitcoinů pomocí PayPal. Nyní je na vás, abyste se rozhodli, kterou metodu považujete za nejlepší pro nákup bitcoinů (BTC) pomocí služby PayPal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me