Jak vydělat bitcoin životem zaseknutým v karanténě

S třetinou světové populace v uzamčení po nekontrolovatelném přenosu SARS-COV-2, lidé hledají nové způsoby, jak generovat pasivní příjem. Tento článek vás naučí, jak vydělat Bitcoin Living, když jste zaseknutí v karanténě.

Virus, který způsobuje COVID-19, respirační onemocnění, které se může ukázat jako smrtelné pro některé populace. Pojmy jako „sebeizolace“, „karanténa“ a „přístřeší na místě“ byly použity k popisu nově zavedených vládních sankcí a pokynů, ale zdá se, že termín, který lidé používají, je „uzamčení“.

Tento obrázek má prázdný atribut alt; jeho název souboru je Bitcoin-Passive-Income-1024x576.jpgPokud vám pokyny v úkrytu zakrývají palce – využijte je tím, že lépe vyděláte nějaké kryptoměny.

Nemělo by se divit, proč, protože „uzamčení“ možná shrnuje pocity uváznutí doma jen málo, ale spotřebovává depresivní média a příliš mnoho kalorií. Italové to pociťují jako hlavní problém, protože svoji zahájili před více než 9 týdny 10. března, rychle následovaná Velkou Británií, která začala 23. března. USA, i když ne zdaleka zdaleka, s většinou států, vstupují do výluky až na konci roku Marche, pořád byly cítit hoření něco málo přes měsíc v roce.

Co tedy máte dělat? Někteří si mimo své volné hodiny užívají nové fitness rutiny, pečení chleba nebo se zaměřují na vzdělávání svých dětí. Zatímco ostatní se zasekli na jiných burzách bitcoinů a přemýšleli, co to je, mohli by udělat, aby si zajistili své podíly. Dobrá zpráva pro všechny – i když jste bitcoiny nikdy předtím nevlastnili, nyní může být váš čas skočit dovnitř. S malými nebo žádnými náklady a námahou. Vždy si pamatujte, že po vyzkoušení těchto nápadů můžete vždy jít na výměnné platformy, jako Bitvavo, abychom vám pomohli s obchodováním a udržením vaší přítomnosti na trhu kryptoměn. Což je vždy dobrý nápad.

Hornictví

Těžba bitcoinů a kryptoměn byl způsob, jak pasivně získat příjem pro ty, kteří mají vybavení. Pokud jde o těžbu bitcoinů, váš běžný počítač prostě nebude fungovat. Budete potřebovat specializovaný hardware s názvem ASIC (aplikačně specifické integrované obvody), který bude schopen konzistentně těžit bitcoiny. Hlavní výhodou ASIC je, že jsou extrémně efektivní při těžbě bitcoinů – ale při kompromisu jsou specifické pro algoritmus. To znamená, že těžební soupravy pro bitcoiny budou těžit pouze mince s algoritmem SHA-256 (Bitcoin, Bitcoin Cash a Bitcoin SV).

Co to bude stát

Mimo nákup potřebného hardwaru a platby za jakékoli zvýšení poptávky po elektřině – nic moc. Těžba probíhá čistě vaším strojem, s malými požadavky na uživatele po nastavení. Jediné, co musíte udělat, je kopnout zpět a sledovat hotovost v peněžence.

Obchodování

Zatímco efektivní obchodování s bitcoiny vyžaduje slušné množství znalostí, není třeba být ostříleným obchodníkem. Ve skutečnosti to, že jste na tradičních trzích, může ve skutečnosti sloužit více problémům, než je schopno vyřešit. Náklady na nákup digitálních aktiv a měn nemusí být vysoké, zvláště pokud začnete s takovou, která není tak známá jako bitcoin. Existují tisíce kryptoměn, do kterých se vyplatí investovat, kde můžete vydělat drobné výnosy. Pak tyto zisky využijte a nakonec se postavte na větších investicích, jako je bitcoin.

Co to bude stát

Čas a počáteční investice. Snad nejvíce zdanění z těchto dvou bude čas. Naučit se, jak obchodovat s bitcoiny, není nutně snadné – ale je to velmi možné. Budete si muset přečíst chování jakéhokoli digitálního majetku, který plánujete použít, a také sledovat orlí dohled nad tím, jak se trhy chovají – jak v současnosti, tak i v minulosti.

Psaní

Existuje dlouhý a rozmanitý seznam různých nezávislých pracovních míst, které vám šťastně zaplatí za vaše dobré úsilí v bitcoinech. Konkrétně se jedná o psaní obsahu nebo blogování. Některé koncerty vyžadují pouze to, abyste pomohli sdílet a prodávat jejich obsah. Určité trhy, zejména ty novější, které se musí dostat ke slovu, budou platit svými vlastními krypto tokeny pouze za registraci na jejich webu, sledování nebo retweetování jejich obsahu nebo jiné sdílení na různých sociálních platformách.

Co to bude stát

Kromě toho nic, pokud máte na rukou nějaký volný čas. Ještě méně, pokud už jste trochu slovník nebo influencer. Tyto typy pracovních míst jsou k dispozici po stovkách, ale nemusí být snadné přijít na ideální pozice okamžitě. Může to vyžadovat trochu procházení internetu nebo nějaký čas strávený budováním pevného profilu Upwork nebo Freelancing, ale jakmile je vaše noha ve dveřích – bitcoiny jsou levné.

Sledování

Bitcoinové faucety jsou dalším spolehlivým způsobem, jak sbírat bitcoiny v karanténě. Podobně jako při psaní a shromažďování obsahu výsadku vám někteří inzerenti, firmy nebo krypto sítě zaplatí jen za sledování jejich obsahu a vyplňování průzkumů. Existuje také řada dárků nebo kreseb uspořádaných napříč mnoha platformami sociálních médií, do kterých se lze snadno dostat, pokud seznam vašich přátel nevadí příležitostnému spamu.

Co to bude stát

Opět více času a možná kamaráda nebo dva. Mnoho z hodinkových programů vyžaduje, abyste sdíleli nebo lajkovali jejich obsah, takže váš zdroj je pro všechny vaše sledovatele trochu nahodilý. Ale kromě toho se můžete obejít a vydělat bitcoiny pouhým počítačem a spolehlivým připojením k internetu.

Prodejní

Pokud již máte podnik, zejména ten, který se během této doby zavřel spolu s mnoha ostatními maminkami a pop-shopy, připojte se online. Nahrávání jakéhokoli zboží nebo služeb, které nabízíte, na osobní web nebo do centra prodejců, které umožní krypto platby, je jedním ze způsobů, jak začít vydělávat bitcoiny a přitom nic nedělat. To funguje ve váš prospěch mnoha způsoby, protože poskytuje zákazníkům lepší platební možnosti, pomáhá zajistit jejich soukromí a chrání každého před bakteriemi, které papírové peníze šťastně uchovávají.

Co to bude stát

Pokud ještě nemáte web, platit někomu, kdo vás může založit, může stát peníze, ale obecně to není vydírání. Přiřadit platformu pro platby v digitální měně vašemu stávajícímu webu je neuvěřitelně snadné a google přetéká vynikajícími zdroji, které vysvětlují, jak na to.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me