Mince s nejlepším dokladem o vkladu (POS) 2021

Pojďme si promluvit o nejlepší důkaz o vkladu coinů 2021 dnes! Kryptoměny založené na blockchainu nejsou populární pouze mezi investory, ale také pomáhají předávat komunitě řešení komplexních problémů. Než se ponoříme do článku, vysvětlíme vám, jaký je skutečný význam sázení. Jedná se o druh procesu, kdy kdokoli s minimální požadovanou rovnováhou kryptoměny může držet různé peněženky a burzy a může vydělávat odměny za nic neděláním.

Co je to PoS?

Doklad o vkladu AKA PoS je koncept, který uvádí, že každá osoba, která drží kryptoměny, může ověřovat nebo těžit blockchainové transakce. Záleží na tom, kolik mincí investoři drží v době transakce. Znamená to, že čím více důkazů o vkladových mincích drží horník, tím více těžební síly bude mít. POS byl v zásadě vytvořen jako alternativa k proof of work (PoW).

To je dost na pozadí. Myslím, že nyní je čas přejít na náš výběr nejlepších coinů, které můžete vsadit v roce 2020. Tento seznam vám v ideálním případě umožní určit, kde lze kryptoměny lépe uchovávat, a přijímat odměny.

Seznam mincí s nejlepším dokladem o vkladu (PoS) 2021

1. NEO

NEO, dříve známý jako Antshares, je otevřená síť pro inteligentní ekonomiku. Často se tomu říká Ethereum Killer nebo někdy čínská verze Ethereum. NEO je první čínská decentralizovaná open-source krypto a blockchainová platforma. Navzdory své vlastní měně zvané kryptoměna NEO má na své pobočce ještě jeden token s názvem GAS nebo ANC-Altcoins.

Svůj GAS token můžete vsadit do peněženky NEO pro pěkný návrat a stejně jako ostatní kryptoměny POS nevyžaduje, abyste neustále otevírali svou sázkovou peněženku. NEO poskytuje svým uživatelům širokou škálu decentralizovaných aplikací. Síť se rozšířila o digitální identity, jako jsou otisky prstů, rozpoznávání obličeje a rozpoznávání hlasu.

Držením NEO na burze Binance můžete získat odměnu přibližně 1,95% s měsíčním a ročním výdělkem 0,0016 NEO a 0,0195 NEO podržením 1 NEO. Své NEO můžete také vsadit do jedné z nejznámějších peněženek, tj. Guarda Wallet a Atomic Wallet. Obě peněženky podporují sázení NEO. Celková míra odměny obou peněženek je 1,95% s 0% poplatky.

Hledáte nejlepší web pro cloudovou těžbu v roce 2021?

2. Tezos (XTZ)

Pokud jde o roční zájem, lze jej považovat za jeden z nejlepších kryptoměn. Tezos je nový a nejslavnější blockchainový projekt z blockchainu Tezos. S neuvěřitelným nárůstem 232 milionů $ během ICO si mohl představit, že kryptoměna získala určitou moc.

Kryptoměna je otevřená účast veřejnosti s dlouhodobou upgradovatelností. Tezos nabízí inteligentní kontaktní technologii. Tezos má několik jedinečných a úžasných funkcí. Poskytuje moderní blockchain s inovacemi a mnoha funkcemi, jako je LPOS.

Sázet Tezos je velmi snadné. Sázkové poplatky Tezosu na Binance jsou 0%, Kam bere Coinbase 25% sázení, které s nimi uděláte. Na Binance existují dva způsoby, jak si můžete vsadit Tezos. Své Tezos můžete péct buď s roční odměnou ve výši 6,20% nebo můžete delegovat Tezos s roční odměnou ve výši 5,50%. Stejná procentní odměna jde do peněženky Guarda, pokud jde o vsazení vaší mince.

3. POMLČKA

DASH je populární digitální hotovostní kryptoměna. Pokud jde o implementaci mechanismu konsensu důkazů kůlu na základech, má původ. Jedná se o jedinečnou kryptoměnu bitcoinů s extra ochranou soukromí a rychlými transakčními funkcemi, jako jsou InstantSand a PrivateSand. Toto kryptoměna se uznává jako decentralizovaná elektronická měna na principu peer to peer a snaží se být stejně transparentní jako skutečná hotovost, kterou používáme v reálném životě, jako GBP / USD / INR nebo EUR.

Dividendy můžete vydělat spuštěním hlavního uzlu podržením DASH. Chcete-li však spustit hlavní uzel, potřebujete průměrně 1 000 DASH jednotek a 1 jednotka vás stojí přibližně 300 $ v ceně. To je ale velká hra!

Pokud máte značné množství jednotek DASH, můžete jim vsadit slavné krypto peněženky jako peněženka Guarda, atomová peněženka a peněženka Ledger s roční odměnou ve výši 5,72% s ročními výdělky 57,2474 DASH zadržením 1 000 DASH jednotek. Binance a Coinbase také podporují sázení DASH s roční mírou odměny ve výši 5,72%

4. QTUM

QTUM je síť s otevřeným zdrojem kryptoměn vytvořená a přetrvávající projektem QTUM. Jedná se o decentralizovanou blockchainovou technologickou síť, která může provozovat chytré smlouvy s ověřením oprávnění k účasti prostřednictvím virtuálních strojů. Jedná se o hybrid Etherea a bitcoinů, který má stále svůj POS rozměr. QTUM je jakousi směsí obou blockchainů, bere ty nejlepší části obou blockchainů a dává nám nejlepší kombinaci obou ve skutečném světě.

Je technologicky stejně silná jako kterákoli jiná síť na trhu. QTUM se zaměřuje na dvě z nejpopulárnějších kryptoměn na světě. Svým zákazníkům také nabízí nástroje poskytované Bitcoinem a Ethereem na jejich posílení! Ke spuštění inteligentních kontraktů Ethereum na QTUM používá virtuální stroje Ethereum. Jedná se o neuvěřitelnou funkčnost mince. Decentralizovanou aplikaci Ethereum lze také přenést na QTUM pomocí nejsilnější vývojářské komunity sítě Ethereum.

Chcete vědět, jak vsadit QTUM? Můžete si vydělat roční odměnu ve výši 6,00% vložením své mince na burzu Binance a Coinbase. Různé další peněženky, jako je atomová peněženka a Guarda, také podporují sázení QTUM s roční odměnou ve výši 6% bez poplatků.

5. CUTcoin (CUT)

CUTcoin je velmi ambiciózní projekt, ale nejjednodušší způsob, jak ho popsat, je říci, že jde pouze o digitální hotovost. Tuto kvalitu získala tím, že do svého blockchainu (včetně RingCT, Bulletproofs atd.) Začlenila pokročilou a v reálném životě testovanou ochranu šifrování, takže každou transakci provedenou na platformě lze považovat za transakci v digitální hotovosti. Zůstatky peněženky, částka transakce, odesílatel a příjemce jsou ve výchozím nastavení v blockchainu soukromé. To je  kryptoměna soukromí ale na rozdíl od Monera (používá se nějaká kryptografie Monero), je postaven na ekologickém konsensu Proof of Stake.

Konsensus CUTcoin’s Proof of Stake je první v historii, který udrží celkové množství mincí i ve vsazených peněženkách úplně skryté. Jedná se o výchozí stav, který chrání finanční soukromí svých uživatelů jako jejich základní lidské právo. Uživatelé si mohou koupit jakoukoli částku CUT a vložit ji okamžitě, do své peněženky nebo prostřednictvím CUTcoinů Vytyčovací bazén a vydělat úroky z jejich vkladu, který je aktuálně kolem 25% ročně, připsána denně.

6. Kosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM) se považuje za nejvíce individualizovanou, decentralizovanou, efektivní a interoperabilní blockchainovou platformu. Jedná se o decentralizovanou síť algoritmů citlivých na tendenci a byzantské poruchy, které jsou provozovány decentralizovanými blockchainy.

Používá DPoS, kde působí delegátoři a validátoři. Metoda zvaná delegovaný důkaz o sázce (DPoS). Delegáti musí určit, kteří validátoři by měli být zapojeni, a validátoři musí ověřit transakce a přidat nové řetězce. Všechny strany mohou získat sázkové bonusy, které aktuálně platí v ATOM, ale mohou použít token libovolného blockchainu přidaného do sítě.

Kosmos je stále velmi oblíbeným projektem a ATOM je v současné době 25. největší kryptoměnou s tržní kapitalizací na světě. Kryptoměna je fantastická, takže pokud lze sen o „světě blockchainu“ efektivně provést, lze vyplacené odměny vyplácet v celé řadě dalších kryptoměn. V současné době stojí roční odměna ve výši 8,32% na burzách Coinbase i Binance. Může být také vsazen se stejným průměrem roční odměny v Atomic Wallet a Ledger Live.

7. PIVX

Lze jej zkrátit jako Private Instant Verification Transaction, PIVX je kryptoměna, která se při provádění transakce zaměřuje hlavně na bezpečnost a soukromí. Byl rozpuštěn z DASH počátkem roku 2016 a je plně funkční měnou POS, což umožňuje jeho spotřebitelům ukládat mince se spravedlivou návratností blockchainu. Další pozoruhodná věc je, že je to dobrá bariéra s nízkým vstupem a můžete vsadit jakoukoli částku a není na ni žádný limit.

Existuje další způsob, jak vydělat prostřednictvím PIVX spuštěním jednotek přibližně. 10 000 jednotek na hlavním uzlu. Nabízí 5% celkovou návratnost vaší investice. To je velká příležitost pro ty, kteří mají značné množství jednotek PIVX tím, že právě teď umístí jednotky na hlavní uzel.

Můžete nastavit svůj hlavní uzel nebo můžete vsadit své mince na různé peněženky a burzy. Na Binance a Coinbase nemůžete vložit své coiny, ani je můžete umístit do různých peněženek, jako je Ledger Live, Atomic Wallet a Guarda Wallet. Existují 3 snadné způsoby, jak můžete vsadit svoji minci na výše uvedené peněženky a burzy. Podívej se!

8. Lisk (LSK)

Rámec LISK založený na blockchainu pomáhá komukoli vytvářet decentralizované aplikace (DApps) ve své síti. Poskytuje vývojářům, investorům a projektantům schopnost budovat vedlejší řetězce. Postranní řetězce jsou aplikace, kde je základ aplikace postaven na blockchainu Lisk. Lisk is má velmi uživatelsky přívětivé rozhraní založené na JavaScriptu. Lisk je přístupný z Bit-Z, OKEx, Kucoin pro účely sázení.

LSK nebo Lisk coin je název měny Lisk, který se primárně používá v decentralizovaných aplikacích samotného hlavního řetězce Lisk. Když už mluvíme o bitcoinu a dalších, nejedná se o takovou měnu, kde by ji mohli obchodníci používat jako platební bránu, ale používá se jako měna pro vývojáře, kteří používají síť nebo chtějí používat.

Liskovou minci můžete vsadit na různé burzy a peněženky jako Coinbase a Atomic Wallet s procentem z roční odměny ve výši 1,61% pomocí hlasování pro delegáty nebo spuštěním uzlu delegáta s roční odměnou za 5,24%

9. Stellar (XLM)

Stellar je sdílená síť, která lidem umožňuje efektivně, rychle a pohodlně přenášet aktiva do celého světa. Je navržen tak, aby propojil banky, platební sítě a občany a pomůže vám „rychle, efektivně a za zlomek kentaura“ převádět peníze přes hranice. Stručně řečeno, přeje si rychlejší, jednodušší a plynulejší přeshraniční převody, než je tomu u současných bankovních a převodních systémů.

Stellar je jak síť distribuovaných plateb, která se zaměřuje na jednoduché a dostupné přeshraniční převody, tak také fórum pro hostování ICO. Síť Stellar byla založena v roce 2014 a má vlastní digitální měnu s názvem Lumen (XLM), která je velmi důležitá pro umožnění zahraničních převodů a pro rychlé transakce mezi různými měnami.

Lumen XLM můžete ukládat do řady peněženek a burz, včetně živé peněženky Ledger, burzy Coinbase a burzy Binance. Na výše zmíněných burzách a peněženkách můžete hlasovat o vkladový fond a získat roční odměnu ve výši 1%. To znamená, že investováním 1 000 XLM jednotek můžete získat roční výdělek 10 XLM.

10. Ontologie (ONT / ONG)

Ontologie je blockchainová síť postavená na podporu dalších blockchainů, veřejných i soukromých, aby podniky mohly využívat výhod jejich technologického pokroku. Poskytuje společnostem možnost ukládat data soukromě nebo veřejně prostřednictvím ONT blockchainu zaměřeného na podniky. Da HongFei a Erik Zhang spoluzaložili společnost a jsou zakladateli blockchainu NEO.

Na platformě Ontology existují dva tokeny: tokeny ONT a NGO. Tyto dva tokeny mají různé funkce. ONT můžete koupit na běžných burzách kryptoměny včetně Binance, Huobi, OKEx, Bibox atd. Token ONT však nelze zakoupit u fiat a před výměnou za ONT musí být fiat převeden na známou krypto coin.

Existují různé burzy kryptoměn a peněženky, kde můžete vsadit své ONT coiny a můžete si vydělat část tím, že držíte své mince na burzách. V současné době peněženka Guarda a peněženka Ledger Live podporují ONT / ONG s roční odměnou ve výši 7,3% roční odměna.

11. Algorand (ALGO)

Algorand blockchainová síť vybudovaná s otevřeným, legitimním veřejným blockchainem k vybudování ekonomiky bez hranic. Jinými slovy Algorand potřebuje ekosystém, který každému umožní být aktivní a produktivní. Tento model je založen na základních pojmech použitelnosti, okamžitých přenosů, jednoduchého použití a nasazení a výkonu.

Algorandův protokol je navržen tak, aby akceleroval. Teoreticky vývojáři dosáhli optimálního výkonu uplatněním bloků pouze v jednom kole hlasování. To umožňuje okamžité dokončení bloku a výrazně zlepšuje transakce sítě za sekundu. S dramatickým nárůstem rychlosti dokáže mainnet zpracovat 1 000 transakcí za sekundu se zpožděním maximálně 5 s na transakci.

Ačkoli je ALGO kategorizováno na Binance, mince je součástí mnoha dalších trhů, jako jsou Huobi Global, OKEx, Coinbase Plus a BitMEX. Investoři mohou získat pasivní příjem vkladem kryptoměny na Binance. Můžete si vsadit Algorand o Binance a můžete vstát až 5,79% roční odměna. To znamená, že pokud investujete minimálně 1 ALOG, můžete vydělat 0,0579 ALOG koncem roku.

12. VET (Vechain)

Vechain je jedním z největších síťových podniků v dodavatelském řetězci. Mince se dostala do seznamu nejlepších sázkových mincí roku 2020. Od svého debutu v hlavní síti získávají velké pokrytí. Na startu mainnetu byly spuštěny jejich nativní VET tokeny s rostoucím přílivem napříč řadou burz. Použití technologií blockchain je důležitým bodem obratu pro VeChain. Zaměřila se hlavně na obchodní aplikace. Počínaje rokem 2015 je založena hlavně na logistice prostřednictvím řízení dodavatelského řetězce, včetně monitorování, zajišťování kvality, správy zásob a mnoha dalších. Většinou usiluje o umožnění inteligentních transakcí, VET lze snadno vyvodit ve srovnání s NEO a Ethereum.

Existují dvě mince, které se Vechain blíží VET a BTHO. Hlavní uzel obsahuje VTHO pro sázení VET. BET je palivo Vechainu, zatímco Vet je vlastníkem blockchainu. Díky elegantní technologii mobilní aplikace Vechain je sázení efektivnější a jednodušší.

Token VET je klasifikován v široké škále burz. To zahrnuje LAToken, OceanEx a hlavně Binance. Objem tokenu VET na těchto burzách je mnohem vyšší, než jaký jsem viděl u ostatních coinů na tržním limitu. Existuje 5 možností, pomocí kterých můžete vsadit své mince VET na Binance. Ze všech je nejvýhodnější spuštění uzlu autority. Můžete vydělat průměrně roční odměnu ve výši 3,17% vložením své mince VET. Nejnižší roční odměna je 1,87% což je držení Vechain.

13. Livepeer

Je to hlavně tržiště mezi distributory streamování videa (strana poptávky) a vývojáři aplikací. Vývojáři mohou začlenit Livepeer do svých aplikací instalací jeho uzlu, mohou spustit mediální server Livepeer a také mohou financovat svůj účet prostřednictvím Etherea. Dosud nebylo na Livepeeru vysíláno více než 100 událostí.

Cílem projektu je zvýšit spolehlivost videa a zároveň snížit náklady na jeho škálování. Podporují infrastrukturu p2p zabezpečenou blockchainem Ethereum, který interaguje prostřednictvím tržiště. token, který Livepeer používá, je LPT. Po vytvoření nové LPT se celkový počet stávajících LPT zvýší jako celek. To znamená, že hodnota vaší LPT bude klesat ve srovnání se sítí jako celkem.

V současné době existují 2 možnosti, pomocí kterých můžete vydělat pasivní zisk. Můžete delegovat Liveppera tím, že získáte roční odměnu ve výši 21,92% na Binance nebo můžete spustit uzel transkodéru, který vám může poskytnout roční odměnu ve výši 24,36%. Stejné procento odměny platí pro Atomic peněženku, protože můžete také vsadit LPT na atomovou peněženku a Ledger Live.

14. TRON

Tron je sdílená síťová platforma určená k vytvoření celosvětové otevřené infrastruktury digitální zábavy s využitím technologií blockchain a distribuovaného úložiště. Kterýkoli spotřebitel může prostřednictvím protokolu volně zveřejňovat, ukládat a vlastnit data. Tron je měna, zkrátka odměna za obsah a je jedním z nejdůležitějších důvodů pro nákup Tron.

Za krátkou dobu jednoho roku, kterou poháněl masivní investor a energický tým v čele s vlivným tvůrcem a generálním ředitelem Justinem Sunem, se dostal do první desítky a podle tržní kapitalizace se stal 10. největší kryptoměnou. Největší výhodou používání kryptoměny Tron je, že umožňujete umělcům a vlastníkům obsahu vlastnit jejich díla. Tron vede kampaň, kterou mohou ostatní označit jako Třetí internet. Může to znít revolučně, ale bude využívat internet, jak bylo původně zamýšleno

Svůj TRON můžete vsadit na jedno z největších jmen v peněženkách a burzách s názvem Binance, Ledger Live a Atomic Wallet. Ve všech těchto burzách a peněženkách je jedna shodnost. Všichni vám nabízejí stejné procento odměny vsazením vaší mince. Existují 3 různé možnosti a nejziskovější je Vote super zástupce, který vám může vydělat roční odměnu 3,34% s poplatkem 20,00%. Jiné metody jsou spuštěním super reprezentativního kandidátského uzlu s roční odměnou ve výši 3,02% a v neposlední řadě spuštěním super reprezentativního uzlu, který vám může pomoci s roční odměnou ve výši 3,28%.

15. EOS

Je to relativně považováno za nejziskovější důkaz o vkladové minci. Když mluvíme o síťovém protokolu EOS.IO, je EOS nativní kryptoměnou tohoto protokolu. Byla uvedena na trh v roce 2017 a v červnu 2018 vydělala neuvěřitelné 4 miliardy dolarů. Firma je poměrně mladý podnik. EOSIO slibuje, že překoná významné problémy bitcoinů a etherea. Jedná se o vývoj otevřeného a přístupného rámce pro rychlejší, jednodušší a zjednodušené decentralizované aplikace.

Zhruba má EOS tržní kapitalizaci téměř 2,5 miliardy USD, čímž umístil minci na CoinMarketCap do top 10. Kryptoměnový obchodník nebo investor může k získání tokenů EOS použít dvě klíčové metody. Jedním z nich je těžba mincí a nejběžnějším je efektivní obchodování kryptoměny na různých burzách a peněženkách.

Mince je uvedena na slavných burzách a peněženkách, které lze pojmenovat jako Binance, Guarda Wallet, Atomic Wallet a Coinbase. Můžete vydělat zisk tím, že vsadíte svůj EOS spuštěním Blokového producenta s roční odměnou ve výši 1,74% nebo spuštěním záložního producenta bloků s roční odměnou ve výši 1,76%

Závěr

Měny POS jsou jistě jedním z chytřejších způsobů výdělku pasivního příjmu. A počáteční bariéra je v mnoha měnách nízká. Myslíme si, že 1% až 5% bezplatné odměny není vůbec hrozné, pokud nic neděláte a musíte mít stále otevřenou peněženku. Existuje mnoho jiných mincí než výše zmíněný seznam mincí, které jsou také v mnoha ohledech ziskové.

Jak vidíte, existuje celá řada mincí a my jsme se dotkli těch nejlepších z nich. Nezapomeňte však, že pokud si vyberete minci, měla by být založena na více než jen na výplatě sázky. Vždy se snažíme dodat autentické a nejsilnější podrobnosti o blockchainu a kryptoměnách. Důrazně si vážíme všech vašich návrhů a zpětné vazby. Neustále přicházejte, abychom mohli tento článek průběžně aktualizovat na další roky!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me