5 důvodů, proč nakupovat mince Ripple XRP

Včera při hledání trendu na internetu Stránka Google Trend s Značka XRP, Našel jsem úžasný nárůst vyhledávání lidí po celém světě. Slovinsko je na prvním místě v počtu vyhledávání XRP a Korea je na druhém místě. Co by to bylo důvody tohoto nárůstu počtu vyhledávání?

Lidé po celém světě chtějí vydělat peníze. Posledním velkým rozmachem na kapitálových trzích byl vznik a vývoj Crypto Market (nový kapitálový trh vyvinutý v posledních několika letech). XRP mince je na 4. místě mezi 10 nejlepšími kryptoměnami.

Ripple je začínající podnik s pobočkami v San Francisku, New Yorku, Londýně, Lucembursku a Sydney. Vedoucí představitelé společnosti Ripple spojují desetiletí zkušeností v oblasti technologií, finančních služeb a dodržování předpisů. Společnost Ripple stanovila cíl, kterým je použití technologie přeshraničních plateb a použití XRP jako nárazníku mezi převody fiat peněz. Nejznámější jména ve vedení Ripple jsou: David Schwartz, Stefan Thomas, Miguel Vias a Brad Garlinghouse.

Vývojový tým společnosti Ripple má v současné době téměř 200 zaměstnanců. Mnozí z nich jsou technici podpory a technici v terénu. Tým je velmi dobrý v technické kapitole a také v propagaci a reklamě. To je patrné ze skutečnosti, že se jim podařilo přesvědčit několik přibližně 80 bank, aby otestovaly svou technologii pro přeshraniční platby.

Podívejme se, co tato měna má a proč by měla být zakoupena v září tohoto roku.

  1. Zprávy:

Zvlnění novinky dnes

Téměř všichni, kdo obchodují na kapitálových trzích, vědí, že pozitivní zprávy dává pozitivní impuls k ceně.

Do konce roku 2017 očekáváme řadu novinek, které pozitivně ovlivní cenu XRP.

-Konference SWELL, která se bude konat ve dnech 16. – 18. Října v Torontu. Ben Bernanke – předseda – (Federální rezervní systém (2006–2014)) a Sir Tim Berners-Lee (vynálezce celosvětové sítě) patří k nejdůležitějším jmenám, která zde byla oznámena. Další důležitá jména, která zde budou přítomna, jsou Brad Garlinghouse (CEO Ripple), Stefan Thomas (CTO Ripple), Takashi Okita (SBI Ripple Asia CEO), Ed Metzger (Head of Innovation Santander) a Dr. Arak Sutivong (Head of Strategy Siam Komerční banka).

Jak vidíte, lidé z vedení bank, kteří v současné době jsou testování technologie Ripple jsou pozváni. Není vyloučeno, že nás úředníci společnosti Ripple informují o implementaci a přijetí technologie Ripple.

 Oficiální prohlášení Ripple je následující:

“Dnes tuto nejistotu trvale odstraňujeme tím, že se zavazujeme umístit 55 miliard XRP do kryptograficky zabezpečeného účtu úschovy do konce roku 2017. Zajištěním lvího podílu na našem XRP mohou investoři nyní matematicky ověřit maximální dodávku XRP, která může vstoupit trh.”

Z celkového počtu 100 miliard mincí, 55 miliard mincí bude umístěno do úschovy účet. To sníží nabídku na trhu a implicitně povede k vyšším cenám. Oznámení, že bylo dosaženo blokování, nepochybně povede ke zvýšení ceny.

– Oficiální prohlášení Ripple Miguela Viase bylo jako: „V Q3-Q4 uslyšíte o Ripple dobré věci.“ V zásadě očekáváme, že období testování technologií Ripple bankami skončí, a alespoň jedna banka ohlásí přijetí technologie Ripple. Když řeknu alespoň jednu banku, zde mám na mysli National Bank of Abu Dhabi (NBAD). Udělali oficiální prohlášení, že ano přijmout technologii Ripple již brzy. Mohou se také objevit oznámení o přijetí od jiných bank, které nyní testují technologii Ripple.

Jakékoli novinky od září do prosince 2017 mohou pozitivně ovlivnit cenu XRP. V této situaci je lepší nastoupit do vlaku, než zůstat na nástupišti. Je to samozřejmě metafora.

  1. Vyšší návratnost investic (v procentech)

zvlnění roi

No, tohle je velmi dobrý důvod, proč byste si měli koupit XRP. XRP je v současné době nejvíce podceňovanou měnou v 4 nejlepší měny kryptoměny. To znamená, že tato měna dosáhla významného pokroku v používání v reálném světě, ale stále zůstala levná.

PŘEČTĚTE si Ultimate Guide for Buying Ripple (XRP) in 2021

Existuje několik důvodů, proč XRP zůstal levný. Za prvé, BTC a ETH těží z většiny pozornosti velkých investorů, ale také z pozornosti malých investorů, což vede k vyšším cenám. Dalším důvodem je, že Ripple je bankovní společnost a ve světě kryptoměn je to svatokrádež. Ripple je jedna z mincí, která má spoustu nepřátel. To lze vidět na specializovaných fórech XRP. XRP je pro lidi s otevřenou myslí, ne pro lidi s předem vytvořenými nápady.

Třetí důvod proč Ripple XRP Coin zůstal levný, je právě obrovské množství vydaných mincí: 100 miliard mincí. To odradilo velké investory, kteří se obávali, že by trh mohl být náhle napaden velkým množstvím mincí. Tyto obavy se v průběhu let ukázaly jako nesrozumitelné. Tento mýtus byl nedávno rozbit, když Ripple oznámil, že zablokuje 55 miliard mincí v úschově, jen aby se zbavil veškerých obav. Ale co jsem měl na mysli procentním výnosem?

Vezměme si například, BTC. V současné době se obchoduje za 4 500 $. Z odhadů různých odborníků nemůže letos získat více než 7 000 $. Pokud cena BTC dosáhne 7 000 $, návratnost této investice je 56%. Je známo, že drahá měna roste silněji (v%) než levná měna.

Pojďme analyzovat XRP hned. Aktuálně se obchoduje za 0,20 $. Podle názoru mnoha specialistů na krypto trh může XRP dosáhnout ceny na nejméně 0,75 $  koncem roku. Návratnost tohoto Investice XRP bude přes 300%.

  1. Vyšší technologie

technologie zvlnění xrp

XRP byl speciálně navržen tak, aby byl schopen změnit aktuální přeshraniční převody peněz. Mluvíme zde o starém a pomalém SWIFTu. V současné době může převod se SWIFTem mezi dvěma zeměmi trvat 3 až 5 dní. Nemluvě o nákladech na tyto převody, které nejsou zanedbatelné, zvláště když mluvíme o převodech v řádu desítek tisíc dolarů.

XRP je třetí generace blockchain technologie v současné době je překročena jedinou technologií blockchainu zamotání IOTA. Například bitcoin je první kryptoměnou a má blockchainovou technologii první generace.

Přenos XRP se provede za 4 sekundy. Pro srovnání, převod Ethereum je proveden přibližně za 3 minuty a převod bitcoinů za 10 až 30 minut.

XRP může provádět 1500 převodů za sekundu, Ethereum 15 převodů za sekundu a bitcoinové 7 převodů za sekundu.

Vidíte, že technologie XRP je mnohem lepší než ostatní dvě mince.

Celkový počet vydaných mincí je 100 miliard. Tento působivý počet mincí je speciálně navržen tak, aby umožňoval většinu přeshraničních převodů. Instituce využívající platformu Ripple Transfer sníží náklady na převody o 30%. Pokud instituce používají platformu Ripple a měnu XRP, náklady na převod se sníží o 60%.

  1. Řada přibližně 80 bank testuje technologii Ripple

zvlněné banky

V tuto chvíli je technologie Ripple téměř otestována 80 bank. Tato testovací fáze brzy skončí tím, že si banky nastaví, zda přijmou technologii Ripple nebo ne. Banky si budou moci osvojit dvě možnosti. Budou používat pouze přenosový software Ripple a v tomto případě se náklady na převod peněz sníží pouze o 30%. Pokud se banky rozhodnou používat software Ripple a Měna XRP, cena převodu poklesne o 60%. Tento 60% pokles nákladů na převod může být povzbuzujícím důvodem pro banky, aby používaly měnu XRP.

Zde je výpis z článek publikovaný 29. června 2017 na oficiálním webu Ripple:

„Díky SBI Remit, Siam Commercial Bank (SCB) a Ripple může 45 000 thajských občanů žijících v Japonsku poslat peníze domů rychleji.

Toky remitencí mezi Japonskem a Thajskem neustále rostou a v současné době tvoří zhruba 250 milionů USD ročně. Infrastruktura převodů však nedrží krok s potřebami zákazníků. Převody prostředků mohou trvat až dva dny, průměrné poplatky a neuvěřitelných 5–7% za každou transakci a není vidět, kdy prostředky skutečně dorazí. Zavádění služby začíná dnes. Je to první komerčně dostupná remitenční služba založená na Ripple. Ti, kdo používají SBI Remit v Japonsku, mohou okamžitě posílat peníze v JPY na spořicí účet SCB příjemce v Thajsku a získávat prostředky během několika sekund. “

PŘEČTĚTE si přibližně 400 milionů $ tokenů XRP použitých zločinci k nezákonným činnostem – zpráva

Podle tohoto článku o oficiální web Ripple, v současné době existuje přeshraniční předávací koridor mezi Japonskem a Thajskem.

Nahoře máte seznam téměř 50 bank aktuálně testuje technologii Ripple. Tento obrázek ukazuje stav testování technologie Ripple v každé bance.

  1. Technická analýza říká KOUPIT:

analýza zvlnění

Moje zkušenost jako obchodníka je o devět let. Obchodoval jsem na akciovém trhu, WTY Oil, Forex a krypto trhu. Jedním z nástrojů, který mi při obchodování hodně pomohl, byla technická analýza. Ti, kteří to neumí interpretovat, nebo o tom mají jen vágní představu, řekli, že to vůbec nepomáhá. Jako starý obchodník mohu říci, že díky technické analýze budete o krok napřed před mnoha lidmi, což implicitně vede k maximalizaci výdělků. Nákup a prodej již neprobíhá, pokud víte technická analýza.

Co nám říká technická analýza o paritě XRP / USD? Níže máte denní graf XRP / USD. Maximální dosažená cena byla 0,42 USD (květen). Od té doby cena několik měsíců klesala a dosáhla hodnoty 0,15 USD. Z tohoto pohledu máme dosud nový trend. Cena dnes při psaní tohoto článku je 0,20 USD.

Jak vidíte na grafu, před 10 dny dal MACD signál k nákupu. Je třeba poznamenat, že objemy od začátku současného vzestupu vzrostly. Nahoře máme úroveň odporu 0,32 USD. To lze v případě pozitivních zpráv překonat a dřívější historické maximum (0,42 USD) lze snadno překonat. Odtud až po nové maximální ceny. Časem jsem se naučil ocenit nákupní signál daný technickou analýzou.

Za jakou cenu se můžeme vyšplhat, pokud překročíme dřívější vrchol 0,42 USD? To je velmi těžké předvídat. Bude to hodně záviset na novinkách a na tom, kolik peněz půjde na XRP. Pokud provádíte průzkum na internetu, zjistíte, že většina předpovědí odhaduje na konci roku 2017 cenu (0,75–0,95) USD.

zvlnění xrp nákup

Měli byste také vědět, že XRP je jednou z nejškaredších mincí na trhu kryptoměn. A to proto, že pracují s bankami. Pro puristy BTC a ETH je to svatokrádež. Závěrem lze říci, že XRP je určen pro lidi s otevřenou myslí, nikoli pro lidi s předsudky. Podaří se společnosti Ripple dokončit plán, který navrhla? Tým Ripple je dobrý tým počínaje technickou stránkou až po stránku propagační. Věřím jim, ale samozřejmě mohou existovat nějaké problémy.

Podíváme-li se blíže, můžeme Ripple přirovnat ke společnostem, které před lety způsobily revoluci ve světě. Ripple lze na začátku srovnávat s Apple, když tomu nikdo nevěřil.

XRP by měl být nepochybně v portfoliu každého muže, který je od září zvyklý investovat na akciovém trhu nebo na krypto trhu. Moje rada: nakupujte na cíle a držte 1-5 let. Není pochyb o tom, že jde o dlouhodobou investici, která vám může přinést pěkné peníze. Musíte být jen trpěliví.

Tento článek byl vytvořen po devět let zkušeností jako obchodník a tento článek obsahuje všechny důležité údaje o Zvlnění a XRP. Před investováním do Ripple XRP Coin vám doporučuji udělat si vlastní průzkum. Všechny zde uvedené informace lze zkontrolovat na oficiálních stránkách Ripple nebo na internetu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me