Globální finanční systém preferuje zvlnění a bojuje proti chaotickým bitcoinům

Ripple je přítel globálního finančního systému, ale ne bitcoin

Ripple se nepovažuje za konkurenta Bitcoin digitální měna nebo dokonce jeho náhrada, ale na seznamu digitálních měn mezi nimi existuje konkurence o přilákání investorů a získání uznání mezinárodního společenství.

Přítomnost amerického ekonoma Ben Shalom Bernanke „Bývalý předseda Federální rezervní rady pro období 2006–2014“ až Swell Conference pořádaná vývojářem Ripple XRP a otevření bank na Techniky blockchainu od této instituce odhaluje náchylnost globálního finančního systému všemi jeho složkami otevřít Ripple

Tato konference, kterou pořádá developerská společnost v Torontu, jednom z největších měst v Kanadě a které se zúčastnilo nejméně 500 významných osobností, představuje průlom v podpoře společnosti Ripple a přijetí jejích technik světovými i mezinárodními bankami jednoduše proto, že slouží jejich zájmy a zájmy globálního finančního systému, který potřebuje využít hrozného potenciálu Techniky blockchainu.

Pokud jde o bitcoiny, největší digitální měna na světě, která v posledních několika dnech dosáhla nového rekordu 6 200 $, získává v obchodování stále větší hodnotu, ale v terénu je nadále napadána a obviňována z toho, že je iluzionista a spojenec počítačové kriminality a terorismu, který nakonec, není nic jiného než bublina.

  •    Globální finanční systém preferuje Ripple:

Ripple XRP se nepovažuje za alternativu k dolaru, euru a místním měnám, jako je egyptská libra, saúdský rijál, marocký dirham a alžírský dinár.

PŘEČTĚTE si Ripple jmenuje bývalého vrchního právníka SEC pro podporu vztahu vlády

Je to v konečném důsledku digitální měna, která začala koexistovat s ostatními měnami a nejdůležitější je technologie za tím, která se snaží urychlit odesílání a přijímání finančních prostředků prostřednictvím bank a finančních institucí.

Jednou z nejdůležitějších vlastností Ripple je nejen jeho rychlost, která dosahuje 1 500 transakcí za sekundu, což je rychlejší než bitcoin a jiné digitální měny, stejně jako tradiční finanční systém a standardní bankovní převody, které trvají až 5 dní, ale také poskytuje bezpečnost a poskytuje organizacím informace o odesílateli a adresátovi a umožňuje proces monitorování, což znamená zajištění pokračování zákona a boj proti nezákonným činům a chování.

Ripple nepřišel zničit a znovu vybudovat globální finanční systém od nuly, ale je třeba jej rozvíjet a usnadnit odesílání peněz a přijímání plateb.

  •   Bitcoin is Coin je špinavá digitální měna, protože chce eliminovat další coiny:

Na rozdíl od toho se bitcoiny ve skutečnosti staly alternativou ke globálním a místním měnám, od dolaru po euro, tuniského dináru a Čínský jüan.

Jeho investoři se domnívají, že v budoucnu nebude mít centrální banka v peněžním průmyslu žádnou roli a že platby, nákupy a převody by z jakéhokoli důvodu neměly být nikým pod kontrolou..

Ačkoli to bylo uznáno řadou elektronických obchodů a neoficiálních orgánů, ale finanční instituce, centrální banky a různé instituce globálního finančního systému je neuznávají a varují před jejich nákupem a obchodováním.

PŘEČTĚTE si futures XRP / USD a XRP / BTC k dispozici v regulovaných krypto zařízeních FCA

Saúdský miliardář princ Alwaleed bin Talal nedávno řekl, že očekává kolaps bitcoinů, dodává, že ekonomický model této měny nemá smysl a jeho pohled se neliší od generálního ředitele banky JPMorgan, který s touto měnou otevřeně bojuje.

Jamie Dimon, generální ředitel této slavné banky, koupil bitcoiny již dříve a měl také dceru, která si tuto měnu také koupila, ale před několika týdny se rozhodl zaútočit na největší digitální měnu na světě a považoval ji za podvodnou a způsob podvádění s tím, že vlády by to měly rozdrtit a jednoho dne se to stane bezcenným.

Neexistuje žádný horizont pro uznání globálního finančního systému v měně bitcoinů, který je vystaven tvrdé válce, protože se snaží odejmout kontrolu nad systémem vládám, zatímco banky se otevírají Ripple, který se začal spoléhat na techniky odesílejte a přijímejte prostředky během několika sekund, na rozdíl od toho, co je běžné, když bankovní převody trvají hodiny až 5 dní.

Americký expert na velkou depresi Ben shalom Bernanke podporuje úsilí společnosti Ripple o rozvoj globálního finančního systému, rychlé a bezpečné provádění bankovních převodů a plateb a pod systémovým dohledem, zatímco bitcoin čelí globální válce kvůli jeho propojení s financováním terorismu a počítačové kriminality a snaží změnit pravidla hry směrem k chaosu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me