Mince Ripple XRP vyvede digitální měny z bitcoinové krize v Číně

Ripple dosáhl dobrého růstu a vede digitální měny s pozitivními zprávami

 Po postupných stávkách Čínské lidové republiky na měnu bitcoinů a jejích protějšků trh s digitálními měnami ustoupil a před stabilizací tržní hodnoty šly miliardy dolarů. Obří měny zůstávají na svých místech v klidné scéně, která pokračovala během posledního období.

Zvlnění, které se umístilo na čtvrtém místě, je nyní na třetím místě, ve skutečnosti je v neustálém konfliktu s nedávným narozená mince v srpnu 2017, což je bitcoinová hotovost, že sdílí třetí a čtvrté místo důsledně s Ripple a blíží se své tržní hodnotě.

Oba mají tržní hodnotu vyšší než 7 miliard dolarů a blíží se 8 miliardám dolarů s vědomím, že oba dorazili během posledního období a před krizí bitcoinů v Číně na 10 miliard dolarů.

zvlnění marketcap

  •   Ripple se zaměřuje na banky a finanční instituce:

Je dobře známo, že vývojář této měny, který za ní stojí, poskytuje bankám služby a technologie k bezpečnému a rychlému urychlení odesílání a přijímání finančních prostředků, které finančním institucím umožňuje dosáhnout vyšších výnosů ve srovnání s metodami používanými tak, aby daleko v globálním finančním systému.

Více bank přijalo technologie Ripple a společnost se během posledního období zaměřila na americký trh a poté na Evropu a nyní se rozšiřuje do Asie zaměřené na Indii, kde otevřela kancelář, která bude odpovědná za komunikaci s bankami v této zemi a navázání partnerství a dohod, které těmto institucím umožní využívat jejich vysoce kvalitní technologie.

PŘEČTĚTE SI Majitelé mincí XRP mohou kolateralizovat své XRP a přijímat USD půjčky od Binance-Backed Cred

To znamená, že tato měna má ušlechtilý a logický cíl, ne jako řada digitálních měn, které byly založeny bez zjevného důvodu, jen aby byly přidány do balíčku digitálních měn, které se zvýšily z nejméně 850 měn na 1128 digitálních měn v poslední týdny.

Singapur má jednu z nejlepších otevřených ekonomik pro nové a netradiční investiční příležitosti a je otevřený i digitálním měnám.

Finanční systém v Singapuru chce zlepšit proces odesílání a přijímání finančních prostředků a snížit provozní náklady s cílem zvýšit příjmy a poskytnout více pracovních příležitostí ve finančním sektoru.

Na základě tohoto principu se vývojář Ripple domnívá, že ignorování tohoto trhu není moudré a že by tam měli oficiálně existovat.

V úterý společnost oznámila otevření pobočky po získání licence od úřadů, které budou v zemi provozovat svoji činnost.

Dalším krokem je navázat kontakt s bankami a setkat se s nimi s cílem informovat je o technologiích Ripple, které pomohou finančním institucím země zlepšit jejich výkonnost.

PŘEČTĚTE si velryby Přesuňte XRP v hodnotě přes 4 miliony dolarů z Ripple Wallet do Unknown Wallet

Nadcházející měsíce proto budou pro tuto měnu v této asijské zemi, která se vyznačuje rychlým růstem jejího finančního systému, pozitivní zprávou.

  •    Investoři jsou optimističtí a do Ripple se pumpuje více dolarů

Dobrá zpráva, kterou si společnost Ripple ponechala uprostřed bitcoinové krize v Číně, vyvolala chuť investorů a kupujících nakupovat za tuto levnou cenu 0,17 centu za posledních několik dní a nyní jsou zpět na 0,20 centů, ale mají dosud nedosaženo 0,25 centů což byla jeho hodnota v první den tohoto měsíce.

Pokles jeho ceny v posledním období byl příležitostí získat a uložit více digitální peněženku a zaměřit se na dlouhodobou perspektivu.

Někteří investoři očekávají, že tato měna dosáhne příštího roku nebo do konce tohoto roku 1 dolar. Většina jejích fanoušků vidí rok 2018 jako zlatý rok této měny a překoná všechna pozitivní očekávání.

Tato pozitivní vlna zvlnění přiměla investory k tomu koupit jiné digitální měny, včetně bitcoinů, s odkazem na začátek nové důvěry v tento trh, který byl šokován Čínou a otřásl důvěrou investorů v digitální měny, i když někteří lidé řekli, že to, co se děje nyní, je začátek konce tohoto zajímavého příběhu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me