Nejnovější cenový trend společnosti Ripple a rychlý pokrok v oblasti hlavního proudu financování

Ripple XRP byl vždy jedinečná mince díky své jedinečné pozici mít od začátku konečný počet mincí a být spíše součástí jedinečného platebního systému než konvenční kryptoměny. Proto byl jeho vývoj vždy také zcela jedinečný a nepodléhal horníkům, kteří by jinak měli velké slovo v dění v jiných mincích. Tentokrát novinky týkající se centrum Ripple XRP kolem jeho ceny (samozřejmě), žaloba mateřské společnosti proti R3 a prohlášení společnosti SWIFT za cíl č. 1, který bude v blízké budoucnosti překonán. jiný pozitivní zprávy zahrnuje nový milník pro Ripple XRP jako symbolický Bylo dosaženo 100. registrace na RippleNet.

Nyní pokračujeme s nejnovější cenový trend kryptoměny, Ripple XRP v posledních dnech získal 10% a dosáhl téměř 0,27 $ v procesu, ale následně ztratil hodnotu a skončil opět na 0,25 $..

Většina ostatních kryptoměn nyní zažívá klouzavý trend XRP získával a to není nic nového. Ripple XRP ukázal tendenci být nezávislý na jiných měnách, pokud jde o cenové trendy, spíše než být zapojen do balíčku domino jako ostatní. Objem obchodování se také v posledních týdnech spíše zvýšil, než aby se snížil, jako u jiných kryptoměn.

Celkově tržní kapitalizace XRP se stále blíží 10 miliardám dolarů a je docela působivá pro měnu, která má takřka ještě vstoupit do Číny. Bitcoin a ethereum oba jsou otevřeně obchodovány v Číně, i když vláda zasahuje proti svým burzám, zatímco Ripple chce pouze vstoupit Čína v roli elektronického obchodování, a to nejen za účelem obchodování samotného.

Celkově tedy celkem neutrální týden pro kryptoměnu na trhu a to je extrémně dobré, vzhledem k tomu, že jde spíše o platební systém než o měnu. Menší výkyvy by znamenaly, že konečně budeme mít kryptoměnu, kterou lze efektivně využít k online nákupu a prodeji..

V dalších zprávách síť Ripple zažalovala společnost R3, která zase žalovala společnost Ripple kvůli problémům s jejich smlouvou o financování rizikového financování. Podle původní smlouvy, R3 by měli možnost koupit ohromný 5 miliard Ripple XRP žetony za původní základní cenu 0,0085 USD, pokud splní své závazky. Páni. Nyní jde skutečně o měnič ceny mince, protože kdy bylo vytvořeno pouze 100 miliard Ripple XRP a od té doby se cena pohybuje kolem 0,24 $, celý balíček má nyní hodnotu 1,2 miliardy $ a zvyšuje se.

Ale, Ripple žaloval R3 tvrdit, že tato společnost neplnila své povinnosti vyplývající ze smluvního práva, a nebude jí proto umožněno koupit XRP za tuto cenu a místo toho by byli nuceni místo toho zaplatit Ripple represivní náhradu škody a náklady na právní zastoupení.

Pokud jste investorem XRP, budete muset případ pečlivě sledovat R3 je úspěšný v silném případě, mohli dostat do rukou tokeny XRP a to může na chvíli snížit cenu alespoň na 5 miliarda nových mincí není to, co lékař objednal pro Ripple. Jde určitě o ojedinělý případ, ale cenový propad je zaručen, pokud si R3 přijdou na své.

V dalších novinkách Ripple také prohlásil SWIFT jako primární cíl pro budoucnost. Je přirozené, že Rippe tak činí, protože kryptoměna si představuje spíše platební řešení, které dokáže překlenout fiat měny a svět blockchainu a kryptoměny dohromady. Kniha transakcí Ripple je rychlá a má všechny funkce převzetí zavedeného kanálu, jako je SWIFT, který funguje ve více než 200 zemích. V budoucnosti Ripple XRP tedy spočívají skvělé věci, které jsou možná právě teď mimo dosah jiných kryptoměn.

Jak bylo zmíněno znovu a znovu, Ripple nechce být konkrétně měnou samostatně, ale spíše se stylizuje jako zprostředkující měna, která by pomohla konvenčním finančním institucím po celém světě. Je to jeden z důvodů, proč jsou bitcoiny zesměšňováni ekonomy a bankéři, zatímco Ripple je často pochválen.

Součástí pokroku společnosti Ripple je přinést co nejvíce finančních organizací k registraci do její sítě. V poslední době ano oslavila 100 přihlášení do své blockchainové sítě s názvem RippleNet. Ačkoli se toto číslo jeví jako malé, ve skutečnosti představuje těžké finanční organizace po celém světě, které jsou připraveny uzavřít partnerství se společností Ripple a vzdát se současného dluhového systému implementovaného po celém světě.

Pozoruhodné značky včetně těch, které kontrolují mezinárodní převody peněz, jsou zahrnuty v tomto působivém seznamu klientů Ripple. Mezi nedávné vstupující společnosti patří půjčovatel RAKBANK na bázi Spojených arabských emirátů a britská směnárna IFX. Poskytovatel finančních služeb nebankovní se sídlem v Mexiku bude první organizací, která se chystá vyzkoušet kryptoměnu Ripple. Pokud se stane úspěšným, lze s jistotou říci, že je to Ripple velmi blízko k tomu, aby se stal hlavním proudem v elektronickém obchodování a dalších odvětvích.

Držte krok s novinkami!

PŘEČTĚTE si Binance X a pomozte adopci kryptoměny

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me