Předpovědi zvlnění ceny XRP / USD

Predikce zvlnění ceny: Predikce XRP 2021-2025

Jak jste si už zvykli, snažíme se v tuto chvíli realisticky podívat na XRP a odhadnout realistickou cenu do konce roku. Odhad pravděpodobné ceny na příštích 12 měsíců samozřejmě není snadný úkol. V takových odhadech existuje vysoká dávka nebezpečí. Pokusíme se však v tomto odhadu zohlednit co nejvíce faktorů.

V roce 2017 byla XRP hvězdou na Crypto Market s návratností investic 30 000%, neuvěřitelná návratnost investic. Žádná jiná top 10 kryptoměnové měny nikdy nezaznamenala tolik růstu. V článku na podzim roku 2017 jsem řekl, že XRP může mít na konci roku 2017 cenu mezi 0,80 a 1 USD. Poté jsem uvedl nezbytné argumenty, u nichž jsem si myslel, že cena poroste.

Mnoho lidí se mnou souhlasilo, ale byli rázní a považovali mě za příliš optimistickou. Byli toho názoru, že XRP nedosáhne 1 USD. Na konci roku 2017, tCena XRP byla asi 1,9 USD. Závěrem jsem byl příliš optimistický? V lednu letošního roku navíc XRP dosáhlo maxima 3,60 $ Pojďme se podívat, co můžeme očekávat v roce 2018.

1. Tržní kapitalizace nebude překážkou růstu cen XRP:

Jeden z argumentů vznesených těmi, kteří minulý rok nesouhlasili s mým odhadem 1 USD je tržní kapitalizace. Podle jejich názoru nebude XRP schopen přilákat příliš mnoho peněz, aby se vyšplhal na 1 USD. Někteří z vás chápou můj názor v tomto ohledu. Tržní kapitalizace je relativní a velmi variabilní. Když má měna rostoucí trend a FOMO produkuje své účinky na masy lidí, přitahuje částky a implicitně může tržní kapitalizace růst neuvěřitelným tempem.

Je to docela nepravděpodobné XRP letos nebo v příštích 2–3 letech dosáhne tříciferné ceny, ale v příštích 5–6 letech jich může být hodně. Vzhledem k tomu Bitcoin měl před rokem hodnotu několika set dolarů, kdo by si myslel, že dosáhne maximálně 20 000 dolarů?

To však neznamená, že XRP může v budoucnu dosáhnout 1000 USD. V tuto chvíli se to zdá utopické. XRP nelze srovnávat s bitcoiny, protože počet vydaných mincí je obrovský, 100 miliard mincí. To by vyžadovalo obrovské množství peněz, aby se cena zvýšila. Nikdo neodhadl tak vysoký růst Tržní kapitalizace bitcoinů.

READ TransferGo představuje TransferGo Now, který využívá Ripple Solutions k přesunu fondů z Evropy do Indie

Omezení Cena XRP zvýšení v důsledku tržní kapitalizace je argument, který používají ti, kteří problém tržní kapitalizace prozkoumali. Závěrem, s ohledem na tržní kapitalizaci, odhaduji dvouciferné ceny na konec roku 2018.

2. Nová partnerství a možné novinky o používání XRP (netestovaných) přeshraničních plateb:

Krátce nato, Cuallix oznámil, že první XRapid byly provedeny testy přístrojů pomocí XRP. Podle oficiálních zdrojů byly testy úspěšné. MoneyGram příjemným překvapením bylo spojení s více než 100 finančními institucemi, které používají Zvlnění technologie. Řekli, že v první fázi budou používat pouze technologii Ripple a ve druhé fázi budou také používat Měna XRP.

IDT a MecuryFX také oznámily, že budou používat technologii Ripple. Projekt Ripple se stále více zhmotňuje. Nebyl bych překvapen, kdybych měl první letošní novinky o používání XRP v přeshraničních platbách. I když se to letos nestane, XRP se v budoucnu použije pro přeshraniční platby. Ripple pro to dělá vše potřebné.

3. První účinky programu Ripple Accelerator, nový příliv kapitálu z jiných trhů a kapitálový fond Arrington XRP:

Letos očekávám, že dojde k posílení prvních účinků programu Ripple Accelerator (v hodnotě 300 milionů USD) XRP likvidita. Poskytování pobídek prostřednictvím tohoto programu může být důležitým důvodem pro přilákání nových partnerů. Více podrobností o tomto programu najdete po jednoduchém vyhledávání na internetu. V online prostředí se o účincích tohoto programu málo mluví, ale myslím si, že bude hrát a velmi důležitou roli v roce 2018.

Crypto Market je mladší trh a přitahuje stále více peněz. Crypto Market je atraktivní díky obrovským výnosům, které se zde získávají. Na jiných trzích (WTI Oil, Gold, Forex) lze tyto výnosy dosáhnout pouze pomocí nástrojů s pákovým efektem (obchodování s marží). Přesně ty peníze, které vyděláte těžší, přicházejí s mnohem většími riziky. Crypto Market také přiláká více peněz z akciového trhu. Zde jsou výnosy mnohem nižší než na krypto trhu. Jsem jedním z těch, kteří vstoupili na krypto trh poté, co jsem obchodoval 10 let na akciovém trhu. Existuje mnoho obchodníků, kteří udělali totéž, včetně investičních fondů.

PŘEČTĚTE si hlavní výhled: Proč byl rok 2018 velkým rokem pro zvlnění

28. listopadu 2017 Michael Arrington, zakladatel a bývalý redaktor TechCrunch, oznámila spuštění svého nového kapitálového fondu. Fond s názvem Arrington XRP Capital je jedním z největších zajišťovacích kryptografických fondů na světě a je zcela denominován v XRP. Kromě toho bude fond začínat 100 miliony dolarů a bude použit XRP investovat do blockchain technologie a majetkové subjekty.

Závěrečné závěry:

S přihlédnutím ke všem těmto faktorům odhaduji Cena XRP 8-10 USD na konci roku 2018. Je však třeba vzít v úvahu, že tento odhad implikuje běžné tržní podmínky. To znamená, že bitcoin neklesne pod 4 000 $ – 5 000 $, a po několika měsících konsolidace máme nový býčí trh.

Pokud se během několika měsíců trh nestabilizuje a nemáme trend nahoru, znamená to, že trh bude mít delší období zotavení. Transformaci pocitu pesimismu z Crypto Market na optimistický pocit nelze provést za dva týdny. Pokud se trh neobnoví během několika měsíců, nemusí být naše cílová cena dosažena do konce roku 2018. Také nemusíme slyšet negativní zprávy od Ripple nebo jiných událostí, které mají negativní dopad na celý krypto trh.

Bez ohledu na to, zda se trh dříve či později vrátí, ceny okamžitého přístupu jsou velmi levné. V tomto okamžiku XRP zaznamenal 78% pokles z maximální ceny (3,6 USD). Každý obchodník se zkušenostmi ví, že nyní je ten správný čas koupit XRP. I když se trh zúží a nedosáhneme svého cenového cíle, XRP se nepochybně vyšplhá alespoň na předchozí cenu. Všichni, kdo budou kup nyní bude mít pěkný zisk na konci roku 2021.

Nezapomeň! Největší novinkou, která může přijít v roce 2018, je první (netestované) použití XRP v přeshraničních platbách. Tato novinka může vytvořit agresivní pohyb nahoru. V té době pravděpodobně dojde ke zvýšení o 500 – 800%.

Všechny informace v článku lze zkontrolovat na webu Zvlněný web (Statistiky), nebo na jiných webech na internetu. Vezměte prosím v úvahu všechny výše uvedené faktory a proveďte svůj vlastní průzkum, pokud chcete investujte v měně XRP.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me