Analýza cen etherea: ETH prolomí klíčový odpor na cestě k 600 $

Denní prognóza cen ETH ethereum

  • Ethereum se podařilo zlomit nad odporem 590 $.
  • Chování investorů na psychologické úrovni 600 USD bude určovat budoucí cenovou akci.

Ethereum je právě na pokraji významného testu, který by mohl určit jeho potenciální budoucnost. Po vzestupné víkendové rally se ETH podařilo vyšplhat z $ 545 na $ 595. Jak se blíží hranici 600 $, bude zajímavé si povšimnout, jak držitelé reagují na tuto psychologickou úroveň.

Ethereum se rozbije nad odporem 590 $

V předchozí zprávě jsme poukázali na odpor 590 $ jako na klíčovou úroveň, kterou je třeba prolomit, aby platforma smart contract vstoupila do zóny 600 $. Býčí tento víkend dal ETH dostatek hybnosti, aby se prolomil nad rezistencí 590 $, spolu s 20denní SMA. MACD naznačuje, že se hybnost trhu snaží obrátit z medvědího na býčí.

denní graf eth / usd 121520

Obrázek: denní graf ETH / USD

Čtyřhodinový graf dodává našemu vzestupnému výhledu další důvěryhodnost. Jak jsme včera zdůraznili, ETH / USD se podařilo zlomit nad klesajícím klínovým vzorem a 20-barovým, 50-barovým a 200-barovým SMA. Čelila však odporu na 592 $. Po nějakém boji se ETH podařilo prolomit nad ním.

4hodinový graf eth / usd 121520

Obrázek: 4hodinový graf ETH / USD

Nyní budou býci muset překonat odpor na 620 $, aby zahájili přesun do zóny 700 $. Mějte na paměti, že tato úroveň dříve cenu dvakrát potlačila (v denním grafu). Bude tedy zajímavé sledovat, jak cena tentokrát zareaguje. Věci se mohou tentokrát lišit, protože síť Ethereum je silnější než kdykoli předtím.

Nové adresy Etherea dosáhly 35měsíčního maxima

Podle přední analytické firmy Santiment dosáhl počet nových adres v rámci Etherea 35měsíčního maxima. Tyto nové adresy také silněji iterují se sítí, což je silné znamení.

graf růstu sítě ethereum

Obrázek: Santiment

Firma uvedla:

“Množství nových adres #Ethereum zasáhlo jednodenní, 35měsíční nejvyšší sobotu.” Naše metrika růstu sítě vyzvedla ETH a dosáhla 177,5 tis. Vytvořených adres. Zejména více adres interagujících v síti aktiva je pro býky velmi slibným ukazatelem. “

Rostoucí síť je silnější síť, která upevňuje náš celkový býčí výhled.

ETH bude brzy obchodována na digitální burze DBS Bank

Singapurská banka DBS nedávno oznámila, že obchodování na nové burze digitálních aktiv – DBS Digital Exchange – začne příští týden. Burza bude zajišťovat tokenizaci cenných papírů a dalších aktiv kromě úschovy kryptoměn na úrovni banky.

Nová burza také umožní spotové směny z fiat měn do kryptoměn a naopak, podle zprávy Coindesk. Generální ředitel DBS Group, Piyush Gupta, uvedl, že čtyři nekryté měny (SGD, USD, HKD, JPY) budou obchodovatelné proti kryptoměnám, včetně bitcoinů (BTC), etheru (ETH), bitcoinových hotovostí (BCH) a XRP.

Jsme připraveni zahájit obchodování s kryptoměnami již příští týden. Nabídka bezpečnostních tokenů může začít měsíc nebo dva – ale v souhrnu jsme připraveni jít.

Burza zahrnuje regulovanou platformu pro vydávání a obchodování s digitálními tokeny krytými finančními aktivy. Patří sem fondy soukromého kapitálu, dluhopisy a akcie nekótovaných společností. Opatrovnické služby jsou považovány za bankovní a institucionální. Gupta dodal, že burza DBS bude otevřena pouze institucionálním klientům a akreditovaným investorům.

Singapurská burza SGX vlastní 10% nové burzy. Loh Boon Chye, generální ředitel společnosti SGX, uvedl ve svém prohlášení:

Jsme nadšení, že v tomto podniku můžeme uplatnit naše silné stránky v tržní infrastruktuře a řízení rizik. Existují významné příležitosti vnést důvěru a efektivitu při zjišťování cen do globálního prostoru digitálních aktiv. Těšíme se na úzkou spolupráci s DBS, abychom podpořili postavení Singapuru jako mezinárodního finančního centra s více aktivy.

Klíčové cenové hladiny, které je třeba sledovat na ethereum

Nejkritičtější zónou, na kterou je třeba dávat pozor, je psychologická úroveň 600 $. Jelikož je to pěkné, celé číslo, investoři s ním mohou zacházet jako s výprodejem nebo nákupem. V druhém případě musí platforma inteligentních kontraktů překonat odpor 620 USD, aby mohla pokračovat v nárůstu do zóny 700 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me