Bitcoinová technická analýza: BTC býkům dochází pára poblíž úrovně odporu 19 500 $

Denní analýza cen bitcoinů BTC

  • Grafy ukazují, že velryby vyprodávaly své BTC.
  • Opakovaná odmítnutí na 19 500 USD by mohla snížit cenu až na 20denní, 50denní nebo dokonce 200denní SMA.

Bitcoinové býky zůstaly pod kontrolou po dobu pěti po sobě jdoucích dní, ale vypadá to, že jim dochází pára. Mnoho analytiků předpovídá, že BTC prolomí 20 000 $ dříve než později. Při pohledu na to, jak se velryby chovají, se však zdá, že přední kryptoměna je vázána na krátkodobou korekci, než se vrátí zpět.

Hranice odporu $ 19 500 tlačí BTC dolů

BTC vyskočilo z linie podpory 18 000 $ a podařilo se jí otočit 20denní SMA z odporu na podporu. Pokud bude cena opakovaně odmítnuta na odporu 19 500 $, býci budou doufat, že si 20denní SMA udrží sílu.

denní graf BTC / USD 121620

Obrázek: denní graf BTC / USD

Klouzavý průměr konvergence / divergence (MACD) ukazuje, že hybnost trhu se obrátila z medvědího na býčí, ale prozatím se vyrovnala. Při pohledu na 4hodinový graf vidíme, že cena byla dvakrát zamítnuta na hranici 19 500 USD.

BTC / USD 4hodinový graf 121620

Obrázek: 4hodinový graf BTC / USD

Během prvního odmítnutí cena klesla na 17 600 USD, než se dokázala odrazit od podpory u 200 barů SMA. Cena bude doufat, že 20-bar SMA bude držet pevně

Velryby vykládají své mince, zatímco se vrhají noví investoři

Santiment, platforma pro analýzu trhu v řetězci, zaznamenala v distribučním grafu držitelů zvláštní trend. Distribuční tabulka držáků pomáhá vizualizovat počet adres, které obsahují různé rozsahy mincí.

graf bitcoinových adres

Změna počtu adres pro jednotlivé úrovně jsou:

  • 0,001-1 BTC + 1,6%
  • 1-100 BTC + 1,2%
  • 100-10 000 BTC -1,2%
  • >10 000 BTC -5,4%

Vypadá to, že velryby prodávají své žetony, aby získaly zisk. Většina z nich jsou pravděpodobně investoři, kteří nakoupili na konci roku 2017 za podobné cenové hladiny. Vypadá to však také, že současná cenová akce BTC přiměla mnoho nových investorů ke koupi digitálního aktiva.

To jsou pozitivní i negativní zprávy. Nové adresy, které přicházejí dovnitř, jsou vždy dobré. Velryby, které vyvíjejí prodejní tlak, však pro bitcoiny neveští nic dobrého.

PayPal zvyšuje od bitcoinové asociace

Akcie platebního gigantu PayPal v poslední době dosáhly rekordních maxim. Zdá se, že překonává širší americký trh. Od 12. listopadu získaly podíly PayPal neuvěřitelných 17%, zatímco Nasdaq zaměřený na technologie získal zhruba 6,5%. Široký S&Index P 500 akcií velkých společností vzrostl za stejné období o 3,5%.

PayPal zahájil obchodování s kryptoměny pro americké zákazníky 12. listopadu. Někteří analytici dokonce spekulovali, že vyšší cena bitcoinu by mohla mít pozitivní vliv na vyhlídky PayPalu. Podle zprávy citované Bitcoin.com očekávají akcioví býci Paypal online „pronikání celkových maloobchodních výdajů, aby pokračovaly v růstu této sváteční nákupní sezóny během pandemie koronavirů“.

Zpráva citovala Bryana Keana, analytika Deutsche Bank:

Nedávný průzkum PYPL odhalil, že 54% uživatelů PYPL má zájem o jeho nabídky kryptoměn a věříme, že doposud byl velký zájem o poptávku. Ještě silnější je frekvence návštěv obchodního portálu PYPL od uživatelů kryptoměny, což povede k vyššímu zapojení zákazníků a monetizovatelnějším transakcím.

Zatímco akcie PayPalu prudce stoupaly, Bill Barhydt, generální ředitel společnosti Abra, tweetoval, že poptávka po bitcoinech pouze na PayPalu nyní převyšuje denní nabídku nových mincí.

Paypal (sám) nyní uspokojuje větší poptávku po bitcoinech, než je množství bitcoinů vytvářené denně. (In) 2021 or 22 will probably likely see a retail bitcoin ETF. V tomto bodě pravděpodobně vzroste poptávka stokrát. I když nedoporučuji nakupovat bitcoiny pomocí Paypalu (Abraglobal je cesta) … páni.

Prémiové služby Pornhub na podporu bitcoinové užitečnosti?

Platby za prémiové služby Pornhubu lze nyní provádět pouze prostřednictvím kryptoměn. V září oblíbený webový portál pro dospělé umožňoval platby prostřednictvím bitcoinů a dalších tří digitálních aktiv.

Pornhub je největší web pro dospělé na světě. Jedná se o 10. obchodovaný web na webu a společnost v loňském roce prohlásila 42 miliard návštěv. Mastercard a Visa však minulý týden přerušily vztahy s Pornhubem. V současné době platforma přijímá platby za kryptoměny pouze za své prémiové služby.

Pokud si uživatel chce koupit tarif, který začíná na 9,99 $ měsíčně nebo roční tarif s jednorázovou platbou 95,88 $, má daná osoba na výběr 13 digitálních měn. Pornhub využívá platebního procesoru Probiller a služba podporuje Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Dash (DASH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Monero (XMR), Nem ( XEM), Tether (USDT), Tron (TRX), Verge (XVG), Waves (WAVES) a Zcash (ZEC).

Členové komunity kryptoměny se zdají být touto zprávou nadšení. Redditor napsal:

Pornhub je tak masivní web. To přinese do kryptoměny tolik norů, kteří se o to nestarají nebo nechtějí investovat. Potřebují jen necenzurovatelnou platební metodu.

Zatímco Pornhub využívá platebního procesoru Probiller, uživatelé se také mohou rozhodnout použít službu Pumapay, poskytovatele blockchainu, který vypořádává platby v kryptoměnách.

Bitcoin se stává stále oblíbenějším u bohatých

Zdá se, že bitcoin je mezi bohatou populací stále populárnější. Christian Armbruester jako investor pro bohaté klienty připustil, že si uvědomuje hodnotu a potenciál digitálních aktiv. Armbruester je zakladatelem Blu Family Office v Londýně.

Armbruester poznamenal, že do letošního roku kryptoměny přehlížel, a to po působivém nárůstu aktiva od poloviny března o více než 160%. Vyletěl z rozsahu 4000 $ na současnou úroveň 19 000 $ během několika měsíců. Armbruester dodal, že se zatím soustředil pouze na drahé kovy a výrobu.

V nedávném rozhovoru investor uvedl, že každý by měl na bitcoiny pohlížet jako na nutnost. V roce 2020 investovalo několik institucionálních investorů (například MicroStrategy a Square) do bitcoinů miliony dolarů. Několik investičních kanceláří navíc nyní hledá způsoby, jak mohou klienti přímo nebo nepřímo investovat do digitálních měn.

Larry Fink – výkonný ředitel Black Rock, řekl:

[This] nám říká, že bitcoin upoutal pozornost a představivost mnoha lidí, ale je stále nevyzkoušený a v porovnání s jinými trhy je to docela malý trh..

Klíčové cenové hladiny pro sledování BTC

Nejdůležitější úrovní, na kterou je třeba dávat pozor, je hranice odporu 19 500 USD. Pokud cena nepřekročí tuto hranici, může BTC klesnout na 20denní SMA (18 800 USD), 50denní SMA (17 200 USD) a 200denní SMA (12 200 USD). ).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me