Ką reiškia „SAFU“ ir „HODL“ šifravimo pasaulyje? [2020]

Kriptovaliutų žargonai yra tiesiog kai kurios iškreiptos terminologijos ir lingvistika, kuri labai būdinga kriptovaliutos erdvei.

Ankstyvaisiais „Bitcoin“ ir kriptovaliutų laikais jaučiausi palikta, nes nieko nežinojau apie šias terminologijas.

Kai prisijungiau prie kelių kriptografinių grupių ir prekybos kanalų „Telegram“ ir „WhatsApp“, tapo dar painiau girdėti terminus, kurių dar negirdėjau..

Ir aš manau, kad sutiksite su manimi, kai sakysiu:

Jūs taip pat dažnai tai patyrėte „Reddit“, „BitcoinTalk“ ar „Telegram“ bendruomenėse, kur jūs turėjote matyti žmones, kurie neteisingai rašė tokius žodžius kaip „HOLD to HODL“, nepaisant to, kad jų telefonuose buvo automatiškai taisoma funkcija?

Bet kodėl taip yra?

Na, kripto bendruomenė didžiuojasi suteikdama naujas sąlygas ir lingvotą kriptosferoje, o tam daug įtakos turi Volstryto akcijų prekybininkai.

Taigi šiandien pažiūrėkime keletą populiarių kriptografinių žargonų, kuriuos galite girdėti dabar ir tada.

Mes rekomenduojame jums peržiūrėti šį sąrašą ir pasidalinti juo su savo kriptovaliutomis besidominčiais draugais.

Taigi pasinerkime:

Kripto lingo: kas yra „Safu“ ar „Safu Binance“?

Safu yra terminas, vartojamas žymėti ‘saugų’ kriptosferoje.

Pirmą kartą kažkas vartojo šį terminą („Safu“) „Bizonnaci“ „YouTube“ kanale, kur „YouTuber“ padarė šį juokingą vaizdo įrašą po to, kai „Binance“ generalinis direktorius tweeted 2018 m. Liepos mėn.Lėšos yra saugios.’

Bet tai kažkaip virto kripto memu ir kriptografiniu žargonu.

Tolesnis kasimas taip pat rodo, kad „Binance“ taip pat sukūrė fondą, vadinamą „SAFU“ apsaugoti „Binance“ biržos vartotojus. Štai ką Binance sako apie tai:

Siekdama apsaugoti būsimus visų vartotojų interesus, „Binance“ sukurs Saugus turto fondas vartotojams (SAFU). Nuo 2018/07/14 10% visų gautų prekybos mokesčių paskirstysime į SAFU, kad galėtume apsaugoti savo vartotojus ir jų lėšas kraštutiniais atvejais. Šis fondas bus saugomas atskiroje šaltoje piniginėje.

Taigi nuo to laiko kriptografijos bendruomenė pradėjo vartoti terminą „Safu“, norėdama pažymėti ar paklausti, ar jų lėšos yra saugios kriptografinėse biržose esant kritinei situacijai. Kaip, pavyzdžiui, yra „Binance Safu“?

Kai kurie žmonės mano, kad „Safu“ yra žodžio „saugus“ rašybos klaida, bet jis neatrodo, ir tas pats vėl pakartojamas iš „Urban Dictionary“ reikšmės:

Pereikime prie kito žinomiausio šifravimo žargonų termino.

Kas yra „HODL“?

Dabar manau, kad visi turi girdėti tokius terminus kaip #HODL Bitcoin, Bitcoin HODLer ir kt.!!

Jei ne tada galėčiau nustebti, bet vis tiek tiems iš jūsų, kurie nežino, kas yra HODL? Štai paaiškinimas:

  • HODL – “Laikykis brangaus gyvenimo”.

HODL yra labai populiarus atgalinis vardas kriptosferoje, kuri tapo populiari dėl kažkokio žodžio „HOLD“ rašybos klaidų, ir čia yra jo užpakalinė istorija:

Pirma, pasaulis HOLD pasirodė „BitcoinTalk“ formoje 2013 m. Gruodžio mėn., Kai girtas „Bitcoin Talk“ vartotojas parašė šį pranešimą:

Kadangi akivaizdu, kad jis buvo girtas, bet sąmoningai parašė HOLD rašybą, manau, kad norėčiau atkreipti dėmesį ir kurį jis galų gale gavo.

Panašu, kad jis buvo smarkiai nusileidęs „Bitcoin“, tačiau vis dėlto nusprendė laikytis ir užmesti savo „Bitcoin“ turimą aparatinę piniginę.

Nuo tada šis vadinamasis neteisingai parašytas terminas turi daug traukos, ir dabar kiekvienas kriptografijos prekiautojas naudoja šį terminą su moneta, kad parodytų, jog jie yra taurieji dėl tos monetos ir jos kaina ateityje bus daug didesnė, jei ne šiandien !!

Susijęs: Kaip apsaugoti Bitcoin, Litecoin, Ethereum kaip kriptovaliutas & Saugus !!

Kiti populiarūs kriptovaliutų žargonai

1. FOMO

Wiki apibrėžia: Baimė nepastebėti arba FOMO yra „visuotinis nuogąstavimas, kad kiti gali patirti naudingos patirties, kurios nėra vieno“..

Panašiai, šifruojant investuotojų jausmas, kad jie praleis didžiulį pelną, jei nepirks konkrečios monetos ar kriptovaliutos.

# 2. JOMO

„Joy Of Missing Out“ arba „JOMO“ yra priešinga FOMO, kur vienas labai džiaugiasi, kad praleido tam tikrą galimybę, nes tai buvo #rekt prekyba.

# 3. Rekt (sudaužytas)

Netaisyklingai parašytas žodis, sunaikintas, o tai reiškia, kad prekybininkas yra sunaikintas ir patiria didelių nuostolių, būdamas tam tikros prekybos srityje. Šis terminas pasiskolintas iš akcijų prekybininkų.

# 4. FUD

FUD reiškia baimę, netikrumą, abejones, sukeltas klaidingų teiginių ar faktų iškraipymo, kad kainos būtų sąmoningai sumažintos, kad jie galėtų pigiai nusipirkti tą daiktą.

Pavyzdžiui, „JP Morgan“ sukūrė „FUD“ aplink „Bitcoin“, kad galėtų sau pigiai nusipirkti.

# 5. Į mėnulį arba kai mėnulis?

Mėnuliui žargonas naudojamas signalizuoti, kad tam tikra moneta pabrangs astronomiškai, ir kai mėnulis paprastai naudojamas norint sužinoti, kada tikimasi, kad padidės konkreti moneta, kaina.

# 6. ATH

ATH reiškia visų laikų didžiausią vertę ir yra naudojama žymėti didžiausią kainą, kurią bet kokia moneta kada nors pasiekė per savo istoriją. Kaip, pavyzdžiui, „Bitcoin“ pasiekė 20 600 USD ATH 2017 m. Gruodžio mėn.

Keletas daugiau šifravimo lingų …

# 7. Banginis = Prekybininkas, turintis daug monetų, pavyzdžiui, „Bitcoin Whale“.

# 8. LokysWhale = Banginių prekiautojas, kuris yra meškų

# 9. Krepšio laikiklis = prekybininkas paliko parduoti daug monetų ir dabar laiko ranką, nes kainos menkos.

# 10. DEMP = Išparduoti monetą

# 11. DEMPINGAS = Kainos judėjimas žemyn

# 12. DYOR = Atlikite savo tyrimus

# 13. FA = Pagrindinė analizė

# 14. ALTKOINAS = Bet kuri kriptovaliuta, išskyrus bitkoiną.

# 15. UŽDEGTAS = Situacija, kai praradote visus pinigus.

# 16. BTFD = Pirkite „The Fucking Dip“ (nurodymas nusipirkti monetą, kai ji taip sunkiai išmesta)

# 17. DILDO = Ilgos žalios arba raudonos žvakės

# 18. ILGAS = Maržos buliaus padėtis

# 19. MCAP = Rinkos kapitalizacija

# 20. OTC = Be recepto

# 21. SIURBLYS = Kainos judėjimas aukštyn

# 22. ŠITKOINAS = Moneta, neturinti jokios galimos vertės ar naudojimo

# 23. TRUMPAS = Maržos padengimo padėtis [naudojama, kai prekiaujama „Bitcoin Margin Trading“]

# 24. Sūpynės = Zig-zag kainų judėjimas (aukštyn ir žemyn)

# 25. TA = Techninė analizė

# 26. LTV = Paskolos ir vertės santykis [naudojamas skolinant „Bitcoin“]

Linksmas faktas: Aš surinkau šiuos terminus ir žargoną iš interneto ir į juos negalima žiūrėti rimtai. Be to, tiksli reikšmė kai kuriose vietinėse bendruomenėse gali skirtis, todėl yra subjektyvi.

Dabar jūs mums sakote: Ar žinote dar kokių nors įdomių kriptografinių žargonų ar žargonų, kurių čia praleidau. Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Nepamirškite pasidalinti šiuo pranešimu su savo draugais ir šeima, kurie pradeda kurti šifravimą !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me