Průvodce obchodováním s bitcoiny arbitráží v Jižní Africe

Co je arbitrážní obchodování s krypto?

Arbitrážové obchodování s kryptoměnou je, když obchodník koupí kryptoměnu za levnou cenu z jednoho místa a poté ji prodá se ziskem na jiné burze, aby využil cenové rozdíly. Bitcoinové arbitrážní obchodování je jedním z nejjednodušších způsobů, jak vydělat zisk z obchodování bitcoinů s minimálními riziky.

Je obchodování arbitráží legální?

Arbitrážové obchodování je legální, pokud obchodujete v zemích, kde jsou bitcoiny legální. Obchodník s arbitrážemi pouze využívá cenový rozdíl mezi více burzami k dosažení zisku.

Jak funguje arbitrážní obchodování?

Kryptoměna se na rozvojových trzích a v zemích s ekonomickými problémy, jako je Zimbabwe a Venezuela, prodává s vysokou prémií, zatímco kryptoměna v rozvinutých zemích se prodává za cenu blížící se její skutečné tržní hodnotě. Obchodníci s přístupem na zahraniční trhy mohou využít cenový rozdíl a poptávku nákupem bitcoinů za nízkou cenu v rozvinutých zemích a prodejem za vyšší cenu v rozvojových zemích nebo zemích bez rozvinutého krypto ekosystému.

Jak začít s bitcoinovým arbitrážním obchodováním

Když chcete koupit bitcoin za nízkou cenu a prodat za vyšší cenu na jiné burze. První věcí, kterou musíte udělat, je otevřít si účet na všech burzách, které podporují vaši platební metodu. Po registraci na různých burzách budete muset nakupovat bitcoiny na burze s nejlevnější cenou a prodávat na burze s nejdražší cenou.

Jaké jsou poplatky spojené s obchodováním s bitcoiny arbitráží?

Kromě pohledu na cenu bitcoinu se budete muset podívat na obchodní poplatky a poplatky za výběr různých burz. Abyste dosáhli zisku, vaše Kupní cena včetně transakčních poplatků musí být nižší než vaše prodejní cena včetně transakčních poplatků.

Transakční poplatky zahrnují poplatky za každý obchod a poplatky za výběr za odeslání kryptoměny na jinou burzu.

Bitcoinové arbitrážní obchodování v Jižní Africe

V Jižní Africe můžete bitcoinové arbitráže nakupovat dál Coindirect.com a prodávat dál Luno.com nebo localbitcoins.com.

Trik spočívá v nákupu pomocí kreditní karty / šekové karty na Coindirectu, kde jsou nákupy kreditní kartou levnější než jiné platební metody, a prodej na Luno, kde se bitcoiny prodávají za místní prémii.

V době psaní tohoto článku by vás nákup bitcoinu na Coindirect pomocí kreditní karty stál na Luno 177 077 vs R 178900. Čím je trh nestabilnější, tím větší je tento cenový rozdíl, protože místní burzy chvíli trvají, než se přizpůsobí konkurenceschopnějším globálním cenám bitcoinů.

Jak nakupovat bitcoiny na Coindirectu pomocí kreditní karty (nebo šekové karty VISA)

 1. Zaregistrujte si bezplatný účet Coindirect (jednoduše se přihlaste, pokud již máte účet).
 2.  Najděte si cestu do své bitcoinové peněženky.
 3. Klikněte na „Koupit“ a v rozbalovací nabídce vyberte „Nová karta VISA (EUR)“.
 4. Zadejte hodnotu BTC v EUR, kterou chcete koupit (více než minimální limit), nebo částku BTC, kterou chcete koupit, a poté klikněte na „Preview Buy“.
 5. Obdržíte nabídku, stiskněte „potvrdit“, než vyprší časovač (odpočítává se od 55 sekund).
 6. Zadejte své údaje o kreditní kartě a zaplaťte.
 7. Budete přesměrováni na stránku, která ověří vaši transakci.
 8.  Až bude platba úspěšná, budete přesměrováni zpět do své peněženky Coindirect.

Jak prodávat bitcoiny na Luno

 1. Zaregistrujte si účet Luno a ověřte svou identitu.
 2. Pošlete bitcoiny z bitcoinové peněženky Coindirect do bitcoinové peněženky Luno.
 3. Buď klikněte na „Prodat“ v peněžence Luno a získejte nabídku, abyste zjistili, zda obdržíte více peněz, než za co jste nakoupili na Coindirect.com, nebo

Vytvořte prodejní objednávku na burze Luno, která je vyšší než částka, za kterou jste nakoupili na Coindirect (včetně transakčního poplatku a poplatku za výběr).

Jakmile jste prodali bitcoiny se ziskem na dražší burze. Musíte si vybrat peníze na svůj bankovní účet (kreditní kartu) a opakovat postup, abyste udrželi nízký nákup a vysoký prodej, kdykoli se objeví rozdíl v ceně. Čím volatilnější je cena bitcoinů, tím více příležitostí k většímu zisku.

Klíčové rizikové faktory, které je třeba znát:

 • Nejlepší je jednat rychle a minimalizovat vystavení pohybům trhu. Vzhledem k tomu, že cenový rozdíl může zmizet, než začnete obchodovat kvůli volatilitě kryptoměny.
 • Pokud existuje mnoho transakcí, může dojít k přetížení blockchainu, takže převod bitcoinu z jedné směnárny do jiné může nějakou dobu trvat.
 • Vždy se ujistěte, že máte na kreditní kartě prostředky, abyste mohli využít cenových rozdílů v případě náhlých cenových změn. Poslední věc, kterou chcete, je nemít prostředky na nákup na levnější burze, když se naskytne příležitost.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me