Nejlepší 7 nejlepších peněženek Stellar Lumens (XLM) 2021

Díky super kryptoměně roku 2017 se Stellar Lumens a mnoho dalších kryptoměn ocitly na kříži investorů. Stejně jako téměř všechny produkty založené na blockchainu má platforma Stellar základy decentralizace a chce propojit globální banky, platební systémy i lidi, jak postupují, a provádět přeshraniční platby rychle, bez latence a především bezpečně. 

Zabezpečení vychází ze základního systému, blockchainu, na kterém platforma z důvodu účelnosti závisí. Platforma Stellar přímo konkuruje alternativnímu platebnímu systému Ripple a ve skutečnosti byl původním zakladatelem společnosti Stellar Jed McCaleb jedním ze zakladatelů společnosti Ripple Net. Od té doby se rozešli, i když Jed nadále čerpá velké množství XRP – nativní mince Ripple Network měsíčně prostřednictvím pracovní dohody trvající sedm let.

Pokud nyní chcete investovat do Stellar, musíte si zakoupit jeho nativní tokeny – lumeny, symbol tickeru XLM. A protože ve světě kryptoměny je investorem jeho banka, kde je jeho investice uložena, má prvořadý význam. I když doporučujeme nakupovat XLM v renomovaných burzách, které podporují konverzi fiat-krypto jako BitFinex, ukládání vašich XLM v peněžence burzy je jen strašný nápad. Burzy obsahují velké množství finančních prostředků pro investory – kteří často obchodují a jako takové jsou medovníkem pro hackery. Proto je nejdůležitější vybrat spolehlivou a vyvratitelnou peněženku, nejlépe studenou peněženku, která je offline.

V tomto příspěvku vás provedu nejlepších 7 nejlepších nosných peněženek Stellar Lumens XLM prověřeno komunitou. Náš seznam upřednostňuje zabezpečení, podporu mincí, snadné použití a cenu. Tyto peněženky jsou:

1. Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je nevázaná multiplatformová kryptoměnová peněženka určená k snadnému ukládání, správě a přenosu digitálních aktiv. Guarda v současné době podporuje více než 40 nejoblíbenějších blockchainů a více než 10 000 jejich tokenů (včetně BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH a dalších). Všechny měny lze zakoupit uvnitř peněženek bankovní kartou. Uživatelé si také mohou vyměňovat měny prostřednictvím vestavěné směnárenské služby a provádět rychlé transakce kryptoměny.

Peněženky Guarda jsou k dispozici v různých verzích: Web, Desktop (Linux, Windows, macOS), Mobile (iOS, Android) a Chrome Extension.

Úložiště kryptoměny Guarda fungují napříč platformami a lze k nim přistupovat z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu. Kromě hlavních peněženek s více měnami nabízí Guarda řadu mobilních peněženek s otevřeným zdrojovým kódem v jedné měně.

Protože společnost Guarda poskytuje peněženky bez úschovy, osobní údaje uživatele ani soukromé klíče společnost nijak neukládá ani nepoužívá – zvyšuje se tak bezpečnost kryptoměn a tokenů a předchází se veškerým šancím na únik informací.

Hlavní rysy:

 • Podpora více než 40 blockchainů a více než 10 000 tokenů;
 • Plná uživatelská kontrola nad soukromými klíči a prostředky;
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní;
 • Nákupy kryptoměn kreditní / debetní kartou;
 • Integrovaná směnárna kryptoměn;
 • Linka zákaznické podpory 24/7;
 • Bezpečně šifrovaná záloha peněženky;
 • Přístupnost napříč platformami.

2. Ledger Nano S („Editor’s Choice“)

peněženka nano s ledger

Za prvé, Ledger Nano S je hardwarová peněženka. Jak již bylo zmíněno, hardwarové peněženky jsou mimo síť, což znamená, že nejsou připojeny k internetu, ale to neznamená, že peněženka nemůže fungovat. Všechno je konstantní, Ledger Nano S je střih nad ostatními, zejména pokud jde o cenu, počet podporovaných mincí (někdy možná budete chtít diverzifikovat) a obecný design. Peněženka také hledá a bezpečnost je pro designéra peněženky středem pozornosti. 

Tato hardwarová peněženka je produktem společnosti Ledger Company, která byla založena pouze před dvěma lety. Zpočátku jejich první generace peněženek podporovala bitcoiny a několik tehdy vysoce likvidních mincí jako ETH, ale od té doby se rozšířily a nabízejí podporu pro XLM

Ledger Nano S má obrazovku O-LED, která uživatelům umožňuje zkontrolovat jejich transakci stisknutím tlačítka a prostřednictvím kabelu USB je peněženka kompatibilní s Windows 7 a novějšími verzemi, Linux a Chrome OS. Kromě toho může peněženka koexistovat a dokonce běžet souběžně s elektrony, Copay, Mycelium a několika dalšími populárními horkými peněženkami. 

Kvůli bezpečnosti se Ledger Nano S snadno synchronizuje s prohlížečem Stellar Account Viewer a je zajištěno zabezpečení vašich soukromých klíčů, protože nejsou skutečně uloženy v zařízení, ale jsou sledovány bezpečně na blockchainu, ze kterého fungují prostřednictvím zařízení. Navíc pokud ztratíte zařízení, může 24 frázových slov účinně fungovat jako obnovovací klíč při obnově pozic XLM.

 1. Predikce ceny litecoinů na období 2021–2025
 2. Hvězdná předpověď ceny na období 2021–2025 XLM $ 5 možných?
 3. Chainlink Price Foreiction 2021-2025 Will LINK Reach 100 $?

Ledger Nano S byl našimi čtenáři zvolen jako nejlepší XLM peněženka # 1

3. Atomová peněženka

atomová peněženka

Atomic je peněženka Stellar XLM bez správy více měn, která podporuje více než 300 dalších mincí a žetonů. XLM můžete zabezpečit, spravovat, vyměňovat a kupovat v uživatelsky přívětivém rozhraní chráněném mnemotechnickou sadbou. Plně ovládáte své prostředky.

Multi Platform

Atomová peněženka je k dispozici pro většinu operačních systémů, včetně Windows, macOS, Linux a Android. Aplikace pro iOS má být vydána v roce 2019.

Zabezpečení a anonymita

V Atomic máte plný přístup ke svým fondům pouze vy. Atomic Wallet využívá inteligenci na zařízení a ukládá všechny soukromé klíče do vašeho počítače nebo smartphonu. Vaše soukromí je dobře chráněno pomocí hesla, které jste nastavili, a 12slovné mnemotechnické zkratky.

Více měn

Kromě XLM podporuje Atomic více než 300 mincí a žetonů. Můžete je zabezpečit a spravovat, vyměňovat a nakupovat pomocí integrovaných služeb a dělat vše v jednom rozhraní, aniž byste museli chodit na externí webové stránky. Atomic vám navíc umožňuje přidat libovolný token ERC20 několika kliknutími a spravovat jej.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, který vám generuje jedinečnou adresu peněženky. 

Okamžitá výměna a možnost nákupu kryptoměny

Atomic Wallet vám umožňuje vyměnit XLM za více než 60 kryptoměn. Tuto službu zajišťuje Shapeshift, Changelly, a Changenow.

Možnost nákupu v aplikaci využívá technologii Simplex, která umožňuje nakupovat XLM, XRP, Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash kreditní kartou několika kliknutími. Celý proces trvá několik minut a za Atomic si účtuje 2% poplatek.

24/7 podpora

Atomic se stará o své uživatele. Pracovníci podpory pracují 24/7 a jsou vždy připraveni pomoci, pokud se něco pokazí. Průměrná doba odpovědi je přibližně 1 hodina.

můžete také zkontrolovat naše nejlepší Loopring peněženky 2021 Seznam

4. Stellar Desktop Client

hvězdný desktopový klient

Jak název napovídá, jedná se o horkou / studenou peněženku – v závislosti na připojení k internetu – dostupnou pro uživatele stolních počítačů a další schůdnou možnost, pokud chcete ukládat Stellar Lumens zdarma. Vše, co musíte udělat, je stáhnout a nainstalovat peněženku zdarma. 

Po dokončení instalace by mělo vyniknout to, jak je obrazovka dobře strukturovaná, intuitivní a snadno použitelná, což je perfektní funkce pro nováčky. 

Existovaly by dvě možnosti: buď vytvořit novou peněženku, nebo obnovit starou. Pokud se rozhodnete vytvořit novou peněženku, vygeneruje se textový soubor chráněný heslem a uloží se do vašeho počítače. Pokaždé, když chcete získat přístup do své peněženky, musí být soubor aktivován. Soubor v podstatě funguje jako vaše soukromé klíče, které vám poskytují přístup k Stellar blockchainu, a proto je jeho zabezpečení klíčové. 

Jedinou chybou zabezpečení, kterou uživatelé u této peněženky mohou najít, je stav stolního počítače v bezpečnostním úhlu a pokud je připojen k internetu. Pokud je připojen, pak je na uživateli, aby zabezpečil zabezpečení počítače, a pokud ne, pak je klient v zásadě studená peněženka. Jedinou věcí, kterou je třeba udělat, je zabránit poškození textového souboru.

5. Peněženka Stronghold

peněženka stronghold xlm

Aby bylo jasno, Stronghold je směnárna. Co však dělá tuto peněženku výjimečnou, je to, že burza – Stronghold – běží na Stellar blockchainu. Popisuje se jako on-rampa a off-rampa Stellar sítě představující Lumens (XLM) Stellar decentralizované burzy, často nazývané DEX. 

Jak již bylo zmíněno, burzy jsou obchodní místa, kde mohou investoři obchodovat, nakupovat nebo prodávat žetony a později je ukládat na místě nebo je přesouvat jinam. Díky tomu, že běží na síti Stellar, může být peněženka pro výměnu Stronghold tím bezpečným a bezpečným místem pro ukládání lumenů. 

6. StellarTerm

stellarterm peněženka

Jedná se o další webovou peněženku s dobrou pověstí zabezpečení a decentralizovanou burzou doplněnou fungujícím obchodním klientem pro obchodníky nebo investory. Jako peněženka je zabezpečení vašich mincí XLM zaručeno, protože peněženka běží v síti Stellar, která, jak jsme řekli, hostí tuto peněženku. Jakmile nainstalujete peněženku, uživatelé mohou přímo generovat veřejné a soukromé klíče prostřednictvím snadno použitelného a atraktivního uživatelského rozhraní. 

StellarTerm může běžet na operačních systémech Windows, Mac i Linux, a tak by to pro uživatele neměl být problém. Dobrá věc na této peněžence je, že soukromé klíče jsou uloženy lokálně v počítači vašeho klienta. 

Kromě toho obchodní klient StellarTerm podporuje několik dalších kryptoměn, což znamená, že existuje možnost investorů převést část nebo všechny své XLM podíly na jiné mince nebo žetony podle svých představ. Pro StellarTerm je dokonce speciální, že je snadno kompatibilní s Ledger Nano S, hardwarovou peněženkou, kterou jsme zmínili výše.

7. Humr

lobstr peněženka

Pokud dáváte přednost lehké a snadno použitelné webové peněžence, v seznamu by měl být Lobster. Používání a zahájení operací je zdarma, uživatel se musí zaregistrovat pomocí svého e-mailu. Přihlašovací údaje webového klienta Lobster budou zaslány na e-mailovou adresu uživatele a poté je třeba se přihlásit a vytvořit hvězdný účet. 

Poté lze snadno vygenerovat počáteční frázi pro obnovení účtu a veřejné a soukromé klíče. Je to soukromý klíč, který by měl být udržován v bezpečí, a proto je na investorovi, aby peněženku bezpečně uložil. Chcete-li vložit svůj XLM na humra účtu, poskytnutými veřejnými klíči by měla být adresa příjemce.

Závěr

Samozřejmě to nejsou jediné dostupné peněženky, je jich spousta. Stručně řečeno, při výběru vaší peněženky Stellar Lumens platí pravidlo, podpora mincí a cena. Peněženky by měly být cenově dostupné a pokud potřebujete ukládat mince XLM mimo síť, pak musíte utratit peníze, ale pouze u autorizovaných prodejců zařízení. 

Peněženky Ledger Nano mají své vlastní distributory a je důležité dodržovat jejich pokyny, protože byste mohli nakonec koupit falešná zařízení Ledger Nano S načtená malwarem. Pokud ne, pak může být dobrým krytem webová peněženka. Jediné opatření, které byste měli udělat, je dobrý antivirus a ano, na hodnocení aplikací záleží. Uspokojte se s peněženkami schválenými blockchainovou komunitou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me