Top 6 nejlepších peněženek Zcash 2021

Rostoucí obavy o bezpečnost fyzických peněz způsobily zrod digitálních měn po celém světě. Tyto digitální měny se nazývají kryptoměny a všechny transakce se zaznamenávají prostřednictvím kryptografie. Technologie blockchain je jádrem těchto transakcí.

Tyto digitální transakce jsou tak bezpečné, že o nich ví pouze odesílatel a příjemce. Do těchto transakcí není zapojena žádná třetí strana a ani nikdo neví, jakou částku je třeba převést. S postupem času, použití digitální měny získává na popularitě. Rostoucí využití kryptoměny dokonce ohrozil existenci fyzických měn v mnoha zemích. Mnoho zemí po celém světě tak tyto zákazy ukládá.

Většina zemí uvažuje o zavedení některých předpisů pro řízení toku těchto digitálních měn. Dělají to proto, aby regulovaly transakce a uchránily je před kybernetickými útoky. Tyto země také chtějí prostřednictvím svých národních bank přinést své vlastní kryptoměny. Existují různé kryptoburzy obchodování v těchto měnách. Tyto digitální měny jsou uloženy v peněženkách. Tyto peněženky jsou nabité bezpečnostními prvky. Různé druhy zcash peněženky se používají po celém světě.

Tři nejdůležitější a běžně používané peněženky zcash jsou:

 1. Ledger nano s
 2. Peněženka Guarda
 3. Atomová peněženka
 4. Coinpayments
 5. Peněženka Jaxx
 6. Rahakott

1- Ledger nano s:

kniha peněženky

Ledger Nano s je jedním z špičkové hardwarové peněženky jsou používány po celém světě pro své bezpečnostní funkce. Tato peněženka je jako zařízení USB, které lze připojit k počítači. Je toho málo OLED displej což je užitečné při kontrole a potvrzení všech digitálních transakcí. Potvrzení se provádí pomocí tlačítka na boční straně peněženky. Rozměry tohoto peněženka zcash jsou 98 mm x 18 mm x 9 mm a váží pouze 16,2 g. To znamená, že je poměrně snadno odebráno a poskytuje možnost záznamu digitálních transakcí na cestách.

Tato peněženka je také dlouhotrvající, protože má nerezovou ocel a vysoce kvalitní plastový materiál. Je kompatibilní s Windows 7 a novějšími, iOS 10.8 a Chrome OS. Má různá rozhraní pro záznam transakcí různé digitální měny. Následuje několik zvláštností této peněženky:

A- Integrovaný displej:

Úplně první a nejdůležitější vlastností této peněženky je malý OLED displej. Tento displej pomáhá při dvojité kontrole a potvrzení transakcí. Každá probíhající digitální transakce se zobrazí na displeji a uživatel ji může potvrdit stisknutím postranních tlačítek.

B- Podpora více měn:

hlavní kniha nano měna

Další funkcí této peněženky je, že podporuje různé digitální měny. Tedy digitální transakce probíhající v bitcoinech, altcoinech, Ethereum, Litecoin, Zvlnění XRP v této peněžence je zaznamenáno mnoho dalších.

C- Zabezpečení:

V této oblasti kryptoměny jsou bezpečnostní funkce potřebou dne. Ledger nano s je plně nabitý bezpečnostními funkcemi. Ukládá každou transakci prostřednictvím bezpečnostního kódu. Podporuje také FIDO Universal Kód pro ověření druhého faktoru k ochraně transakcí. Tato peněženka si nepamatuje vaše bezpečnostní klíče. Místo toho jsou všechny klíče pevně uzamčeny, což znemožňuje jejich použití všemi.

navíc, Ledger Nano S také poskytuje uživateli možnost zálohování a obnovení uživatelského účtu v případě jakéhokoli problému. Prodejce také nabízí nepřetržitou podporu pro jakýkoli problém, kterému uživatel čelí.

 1. Predikce ceny litecoinů na období 2021–2025
 2. Hvězdná předpověď ceny na období 2021–2025 XLM $ 5 možných?
 3. Chainlink Price Foreiction 2021-2025 Will LINK Reach 100 $?
 4. Predikce cen společnosti Tezos na období 2021–2025
 5. Predikce cen elektronů na období 2021–2025

Ledger Nano S byl našimi čtenáři zvolen jako „Nejlepší zvlněná peněženka XRP“ č. 1!

2- Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je nevázaná multiplatformová kryptoměnová peněženka určená k snadnému ukládání, správě a přenosu digitálních aktiv. Guarda v současné době podporuje více než 40 nejoblíbenějších blockchainů a více než 10 000 jejich tokenů (včetně BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH a dalších). Všechny měny lze zakoupit uvnitř peněženek bankovní kartou. Uživatelé si také mohou vyměňovat měny prostřednictvím vestavěné směnárenské služby a provádět rychlé transakce kryptoměny.

Peněženky Guarda jsou k dispozici v různých verzích: Web, Desktop (Linux, Windows, macOS), Mobile (iOS, Android) a Chrome Extension.

Úložiště kryptoměny Guarda fungují napříč platformami a lze k nim přistupovat z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu. Kromě hlavních peněženek s více měnami nabízí Guarda řadu mobilních peněženek s otevřeným zdrojovým kódem v jedné měně.

Protože společnost Guarda poskytuje peněženky bez úschovy, osobní údaje uživatele ani soukromé klíče společnost nijak neukládá ani nepoužívá – zvyšuje se tak bezpečnost kryptoměn a tokenů a předchází se veškerým šancím na únik informací.

Hlavní rysy:

 • Podpora více než 40 blockchainů a více než 10 000 tokenů;
 • Plná uživatelská kontrola nad soukromými klíči a prostředky;
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní;
 • Nákupy kryptoměn kreditní / debetní kartou;
 • Integrovaná směnárna kryptoměn;
 • Linka zákaznické podpory 24/7;
 • Bezpečně šifrovaná záloha peněženky;
 • Přístupnost napříč platformami.

3- Atomová peněženka

atomová peněženka

Atomic je bez měny bez úschovy Peněženka Zcash, který podporuje více než 300 dalších mincí a žetonů. Můžete zabezpečit, spravovat, vyměňovat a kupovat Zcash v uživatelsky přívětivém rozhraní chráněném mnemotechnickou sadbou. Plně ovládáte své prostředky.

Multi Platform

Atomová peněženka je k dispozici pro většinu operačních systémů, včetně Windows, macOS, Linux a Android. Aplikace pro iOS má být vydána v roce 2019.

Zabezpečení a anonymita

V Atomic máte plný přístup ke svým fondům pouze vy. Atomic Wallet využívá inteligenci na zařízení a ukládá všechny soukromé klíče do vašeho počítače nebo smartphonu. Vaše soukromí je dobře chráněno pomocí hesla, které jste nastavili, a 12slovné mnemotechnické zkratky.

Více měn

Kromě Zcash podporuje Atomic více než 300 mincí a žetonů. Můžete je zabezpečit a spravovat, vyměňovat a nakupovat pomocí integrovaných služeb a dělat vše v jednom rozhraní, aniž byste museli chodit na externí webové stránky. Atomic vám navíc umožňuje přidat libovolný token ERC20 několika kliknutími a spravovat jej.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, který vám generuje jedinečnou adresu peněženky.

Okamžitá výměna a možnost nákupu kryptoměny

Atomic Wallet vám umožňuje vyměnit Zcash za více než 60 kryptoměn. Tuto službu provozují Shapeshift, Changelly a Changenow.

Možnost nákupu v aplikaci využívá technologii Simplex, která vám umožní nakupovat Zcash, Bitcoin, Ethereum, XRP a Litecoin kreditní kartou několika kliknutími. Celý proces trvá několik minut a za Atomic si účtuje 2% poplatek.

24/7 podpora

Atomic se stará o své uživatele. Pracovníci podpory pracují 24/7 a jsou vždy připraveni pomoci, pokud se něco pokazí. Průměrná doba odpovědi je přibližně 1 hodina.

4 CoinPlatby: (Nejde to)

peněžní peněženka

Toto je další nejlépe hodnocené peněženka zcash který je široce používán pro ukládání zcash. Tato peněženka sídlí v Kanadě a přijímá platby v přibližně 1300 mincích po celém světě. Transakční poplatek 0,50% je účtován za transakce všech mincí. Tato peněženka je považována za ideální platformu pro obchodníky, kteří chtějí prodávat své služby online. Níže jsou uvedeny hlavní rysy této platformy:

 1. Rychlé transakce:

První věcí, díky které je tato peněženka lepší než jiné peněženky, jsou rychlé transakce. Coinpayments využívá technologii BitGo zpracovávat transakce vyšší rychlostí.

 1. Podpora více měn:

Coinpayments se také široce používá po celém světě, protože podporuje více než 1200 digitálních měn používá se po celém světě. Zde je důležité zmínit, že za všechny měny je účtován stejný poplatek 0,50%.

 1. Bezpečnostní funkce:

Coinpayments využívají technologii BitGo také pro bezpečné transakce. Jedná se o multisig technologii používanou k ochraně transakcí kryptoměny po celém světě. Kromě toho také umožňuje uživatelům uzamknout své mince. Jakmile jsou mince uzamčeny, nelze je použít před časem stanoveným pro jejich odblokování.

 1. Převod mincí:

Jednou z hlavních funkcí této peněženky je možnost automatické konverze mincí. Uživatel může převést své uložené mince do jiné měny. To šetří spoustu času a usnadňuje bezproblémové obchodování.

Coinpayments vám také nabízí možnost Point of Sale. To znamená, že uživatel může transakce přijímat osobně bez nutnosti jakákoli krypto burza. Mobilní aplikace pro tuto peněženku je k dispozici také uživatelům. Mohou odesílat a přijímat platby prostřednictvím svých zařízení.

5- Peněženka Jaxx:

jaxx wllet zcash

Jaxx Wallet je další vážená peněženka používaná k těžbě a ukládání kryptoměn po celém světě. Toto se také nazývá multiplatformová peněženka, protože podporuje téměř všechny platformy. Funkce této peněženky jsou následující:

 1. Krásné uživatelské rozhraní

Peněženka Jaxx je také populární díky svému atraktivnímu a snadnému uživatelskému rozhraní. Velmi dobrá věc je, že má stejný design téměř na všech platformách. Uživatelé jej tak mohou snadno používat na svých laptopech i mobilních zařízeních.

 1. Bezpečnostní funkce

Všechny transakce v této peněžence jsou také zabezpečeny soukromými klíči a tyto soukromé klíče jsou uloženy v zařízení uživatele. Nikdo tedy nemůže použít tyto klíče a vědět o transakcích. Podobně je proces zálohování a obnovení v této peněžence také mnohem jednodušší než v jiných peněženkách.

 1. Podpora více měn

Stejně jako všechny ostatní peněženky, peněženka jaxx nabízí podporu pro různé digitální měny. Oficiální zdroje této platformy potvrzují podporu sedmi digitálních měn, včetně bitcoinů, etherea a Dash.

Tato peněženka také poskytuje podporu 24/7 v případě jakéhokoli problému. Jediná věc, která na této peněžence lituje, je pomalá rychlost transakcí.

6- Rahakott – nová zabezpečená peněženka s více měnami

peněženka rahakott

Rahakott je peněženka na kryptoměny, která umožňuje komukoli posílat nebo přijímat digitální měny a sledovat jejich zůstatek.

Peněženku můžete použít ke sledování zůstatku online odkudkoli.

Není třeba se přihlašovat do Rahakottu pomocí své e-mailové adresy, telefonního čísla nebo uživatelského jména: jednoduše zadáte mnemotechnickou frázi.

Systém je také zabezpečen dvoufaktorovým ověřováním. Rahakott můžete také použít k vytvoření více peněženek z jednoho účtu – například pokud chcete vytvořit podúčty pro konkrétní obchodní vztahy.

Peněženky Rahakott jsou také „algoritmické“, uvádí studie NewsBTC.com, což znamená, že pro každou transakci jsou generovány nové adresy, které zvyšují anonymitu uživatelů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me