Top 8 nejlepších litecoinových (LTC) peněženek 2021

Litecoin je jednou z těch kryptoměn, které si udržují své postavení ve skupině pěti nejlepších. Je to jediná alternativní mince, která má v hodnotě více než 2000% špičku. Litecoin je také decentralizovaná měna, která umožňuje okamžité a okamžité platby po celém světě. Litecoin také pracuje na mechanismu peer to peer a neexistují žádné ústřední řídící orgány. Investorům nabízí velkou bezpečnost a uživatelskou kontrolu. Litecoin má svůj vlastní blockchain a pracuje na inovativních krypto rámcích. Ve skutečnosti byl vyvinut s ohledem na nedostatky blockchainové technologie bitcoinu. Je to jediná mince, která po bitcoinu neustále zvyšuje svoji hodnotu.

Nejlepší litecoinové peněženky v roce 2021

Kryptoměny jsou uloženy v peněženkách po celém světě. Tyto peněženky mohou být buď ve formě programů, nebo některých hardwarových zařízení. Jinými slovy, tyto peněženky mohou být jak hardwarové, tak softwarové. Peněženky mohou mít také podobu offline aplikací a online webových aplikací. Různé druhy peněženek nabídnout uživatelům různé úrovně zabezpečení. Peněženky lze vytvářet, kupovat a stahovat. Kryptoměnové peněženky nabízejí uživatelům velkou bezpečnost a umožňují jim to nakupovat a směňovat jejich litecoiny. Vývojáři litecoinů také vyvinuli peněženku exkluzivní pro litecoiny.

Kromě toho byste si měli přečíst recenze ostatních uživatelů před nákupem nejlepší peněženky pro ukládání vašich litecoinů. Mějte na paměti všechny tyto faktory a přečtěte si recenze uživatelů, následuje 8 nejlepší litecoinové peněženky používá se po celém světě.

 1. Peněženka Guarda
 2. Atomová peněženka
 3. Ledger Nano S
 4. Jaxx
 5. Litecoinové jádro (Litecoin IQ)
 6. Exodus
 7. Liteaddress.org
 8. Rahakott 

1- Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je nevázaná multiplatformová kryptoměnová peněženka určená k snadnému ukládání, správě a přenosu digitálních aktiv. Guarda v současné době podporuje více než 40 nejoblíbenějších blockchainů a více než 10 000 jejich tokenů (včetně BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH a dalších). Všechny měny lze zakoupit uvnitř peněženek bankovní kartou. Uživatelé si také mohou vyměňovat měny prostřednictvím vestavěné směnárenské služby a provádět rychlé transakce kryptoměny.

Peněženky Guarda jsou k dispozici v různých verzích: Web, Desktop (Linux, Windows, MacOS), Mobile (iOS, Android) a Chrome Extension.

Úložiště kryptoměny Guarda fungují napříč platformami a lze k nim přistupovat z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu. Kromě hlavních peněženek s více měnami nabízí Guarda řadu mobilních peněženek s otevřeným zdrojovým kódem v jedné měně.

Protože společnost Guarda poskytuje peněženky bez úschovy, osobní údaje uživatele ani soukromé klíče společnost nijak neukládá ani nepoužívá – zvyšuje se tak bezpečnost kryptoměn a tokenů a předchází se veškerým šancím na únik informací.

 1. Predikce ceny litecoinů na období 2021–2025
 2. Hvězdná předpověď ceny na období 2021–2025 XLM $ 5 možných?
 3. Chainlink Price Foreiction 2021-2025 Will LINK Reach 100 $?

Hlavní rysy:

 • Podpora více než 40 blockchainů a více než 10 000 tokenů;
 • Plná uživatelská kontrola nad soukromými klíči a prostředky;
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní;
 • Nákupy kryptoměn kreditní / debetní kartou;
 • Integrovaná směnárna kryptoměn;
 • Linka zákaznické podpory 24/7;
 • Bezpečně šifrovaná záloha peněženky;
 • Přístupnost napříč platformami.

2- Atomová peněženka

Atomic je bez měny bez úschovy Litecoinová peněženka, který podporuje více než 300 dalších mincí a žetonů. Můžete zabezpečit, spravovat, vyměňovat a kupovat XRP v uživatelsky přívětivém rozhraní chráněném mnemotechnickou sadbou. Plně ovládáte své prostředky.

Multi Platform

Atomová peněženka je k dispozici pro většinu operačních systémů, včetně Windows, MacOS, Linux a Android. Aplikace pro iOS má být vydána v roce 2019.

Zabezpečení a anonymita

V Atomic máte plný přístup ke svým fondům pouze vy. Atomic Wallet využívá inteligenci na zařízení a ukládá všechny soukromé klíče do vašeho počítače nebo smartphonu. Vaše soukromí je dobře chráněno pomocí hesla, které jste nastavili, a 12slovné mnemotechnické zkratky.

Více měn

Kromě Litecoinu podporuje Atomic více než 300 mincí a žetonů. Můžete je zabezpečit a spravovat, vyměňovat a nakupovat pomocí integrovaných služeb a dělat vše v jednom rozhraní, aniž byste museli chodit na externí webové stránky. Atomic vám navíc umožňuje přidat libovolný token ERC20 několika kliknutími a spravovat jej.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, který vám generuje jedinečnou adresu peněženky.

Okamžitá výměna a možnost nákupu kryptoměny

Atomová peněženka vám umožňuje směnit litecoiny za více než 60 kryptoměn. Tuto službu provozují Shapeshift, Changelly a Changenow.

Možnost nákupu v aplikaci využívá technologii Simplex, která umožňuje nakupovat litecoiny, bitcoiny, ethereum, litecoiny a bitcoiny v hotovosti kreditní kartou několika kliknutími. Celý proces trvá několik minut a za Atomic si účtuje 2% poplatek.

24/7 podpora

Atomic se stará o své uživatele. Pracovníci podpory pracují 24/7 a jsou vždy připraveni pomoci, pokud se něco pokazí. Průměrná doba odpovědi je přibližně 1 hodina. Podívejte se na našeho průvodce nejlepší peněženky

3-Ledger Nano S (volba editora)

peněženka nano s ledger

Ledger Nano S je jednou z nejznámějších a nejpoužívanějších offline peněženek na kryptoměny. Právě peněženka je většinou používána k ukládání kryptoměn po relativně delší dobu. Může být použit na cestách kvůli své menší velikosti a snadné přenositelnosti. Je to mnohem levnější než mnoho jiných peněženek a může také ukládat mnoho druhů kryptoměn. Proto, pokud se chystáte ukládat litecoiny pro investiční účely, může se vám to ukázat jako nejlepší volba. Následují nejpodivnější funkce této hardwarové peněženky.

 • Vestavěný displej

Tlačítka Ledger Nano S nyní

Úplně první a nejatraktivnější rys Ledger Nano S je jeho malý vestavěný displej. Vzhledem k velké velikosti peněženky je displej také o něco menší. Tento displej zobrazuje všechny podrobnosti o transakcích, které probíhají. To pomáhá uživatelům potvrdit a zpracovat probíhající transakce. Uživatelé mohou snadno číst podrobnosti díky vysoce kontrastnímu OLED displeji.

 • Podpora více měn

hlavní kniha nano více měn

Obrovské raketové hodnoty nejlepších kryptoměn daly vzniknout také mnoha altcoinům. Po celém světě se obchoduje s více než 1300 různými mincemi. Lidé proto vždy raději kupují peněženku, která nabízí podporu pro různé kryptoměny. Ledger Nano S je v tomto ohledu významnou peněženkou, protože také nabízí podporu pro přibližně 30 kryptoměn. To uživatelům usnadňuje výměnu a nákup nových kryptoměn. Výrobce tohoto hardwarová peněženka také plánuje přidat podporu pro více kryptoměn v průběhu času.

 • Multi Platform

Další okouzlující vlastností této hardwarové peněženky je, že ji lze použít na různých platformách. Ledger Nano S podporuje Windows, iOS, Android, Mac a Linux. Tato podpora více platforem také dělá jednu z široce používaných hardwarových peněženek.

 • Bezpečnostní funkce

Zabezpečení kryptoměn vždy zůstávalo problémem. Je to proto, že nejsou právně chráněni žádným zákonem. Ledger Nano S je také špičkovou krypto peněženkou, pokud jde o bezpečnostní funkce. Být hardwarovou a offline peněženkou, je mnohem bezpečnější než mnoho jiných peněženek. Pro zvýšení zabezpečení také používá ověřování Universal Second Factor (U2F). Kromě toho jsou všechny osobní údaje uživatele uloženy v izolovaném prostředí pomocí soukromých klíčů.

 • Zálohování a obnovení

Použitím Ledger Nano S také uvolňuje napětí, protože účty uživatelů jsou pravidelně zálohovány. Všechny zálohy jsou uloženy na samostatném listu pro obnovení, který lze snadno obnovit.

Následují výhody a nevýhody této hardwarové krypto peněženky.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Nabízí podporu více měn.
 • K dispozici za levnější ceny.
 • Kompatibilní s různými platformami.
 • Máte spoustu bezpečnostních funkcí.
 • Lze použít na cestách.
 • Pro pohodlí uživatelů funguje také pro více aplikací.
 • Mějte OLED HD displej.
 • Dodává se s hardwarovými ověřovacími klíči.
 • Mějte možnost obnovit prostředky z listu pro obnovení.

NEVÝHODY

 • Není zdarma.

Ledger Nano S hlasoval pro naše čtenáře č. 1 „Nejlepší peněženka pro kryptoměny pro rok 2019“!

4- Jaxx

peněženka jaxx

Jakákoli diskuse o peněžence kryptoměn je neúplná, aniž by se zmínila Peněženka Jaxx. V průběhu času si získal velkou popularitu díky svým jedinečným a inovativním funkcím. Vývojáři této peněženky jsou zaneprázdněni dnem i nocí vylepšováním jejího uživatelského rozhraní. Tato peněženka také nabízí podporu pro různé kryptoměny se spoustou bezpečnostních funkcí. Jednou z hlavních bezpečnostních funkcí této krypto peněženky je import a export soukromých klíčů, které si uživatelé mohou ukládat kdekoli na PC. Následuje hlavní funkce této kryptoměnové peněženky.

 • Podpora více měn

Stejně jako mnoho jiných krypto peněženek, Jaxx také nabízí podporu pro více měn. Uživatelé této peněženky si mohou nejen vyměňovat měny v peněžence. Tato výměna mezi různými kryptoměnami probíhá pomocí technologie vesmírného posunu. Čísla ukazují, že peněženka aktuálně podporuje 13 kryptoměn.

 • Multi Platform

Další funkcí nejvyšší kvality této peněženky je, že může pracovat s různými platformami. Tato peněženka je k dispozici ve verzích pro mobily, iOS, Mac, Linux, Windows a Android. To znamená, že jej uživatelé mohou používat na cestách.

 • Snadné a atraktivní uživatelské rozhraní

Jednou z nejpopulárnějších funkcí této kryptoměnové peněženky je její snadné a velmi atraktivní uživatelské rozhraní. Tým vývojářů usnadnil jeho rozhraní a stále pracuje na jeho zkrácení. To usnadňuje začátečníkům používání této peněženky.

 • Bezpečnostní

Být HD peněženka, Jaxx nabízí uživatelům velké zabezpečení pro ukládání litecoinů. Peněženka poskytuje uživatelům 12slový počáteční klíč, který lze také nazvat soukromým klíčem. Uživatelé mohou tento klíč importovat a exportovat na libovolné platformě. To znamená, že bezpečnost fondů je v rukou uživatelů. Proto tento soukromý klíč vždy ukládejte na nějakém tajném místě do mobilu nebo do počítače.

Top 5 nejlepších míst k nákupu bitcoinů v roce 2021

Následují výhody a nevýhody této peněženky.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Nabízí podporu přibližně 13 kryptoměn.
 • Umožňuje výměnu měn v peněžence.
 • Je k dispozici v mobilní i stolní verzi.
 • Lze použít na cestách.
 • Nabízí mnoho bezpečnostních funkcí.
 • Má také schopnost obnovit finanční prostředky.
 • Docela snadné použití.
 • Umožňuje uživatelům kdykoli importovat / exportovat soukromé klíče.
 • Ideální pro nové uživatele.

NEVÝHODY

 • Není vhodné pro skladování velkého množství litecoinů.
 • Velmi mladý.
 • Chybí dvoufaktorové ověřování.

5- Litecoin jádro (Litecoin IQ)

litecoinová hlavní peněženka

Pokud chcete investovat do litecoinů, Litecoinové jádro jedna z nejlepších peněženek pro litecoin protože se jedná o oficiální peněženku vyvinutou společností. Dodává se s mnoha bezpečnostními funkcemi a jeho použití je poměrně snadné. Mnoho lidí po celém světě používá tuto peněženku pro stolní počítače, protože je zcela zdarma. Pro větší bezpečnost se synchronizuje s celým blockchainem měny. Následuje hlavní funkce této peněženky.

 • Oficiální peněženka

Nejdůležitější vlastností této peněženky je její bytí oficiální peněženka pro ukládání vašich litecoinů. Uživatelé si jej mohou stáhnout z oficiálních webových stránek společnosti.

 • Bezpečnostní

Ukládání vašich litecoinů do této peněženky je docela bezpečné, protože také nabízí uživatelům ovládání peněženky pomocí soukromých klíčů, které jsou uloženy v jejím rozhraní..

 • Snadné použití

Další dobrou vlastností této stolní peněženky je snadno použitelné rozhraní. Celá plocha uživatele se při používání změní na peněženku. Soukromé klíče jsou také uloženy na stejné stránce.

 • Zdarma k použití

Funkce, díky které se tato peněženka vyplatí používat, je její bezplatná dostupnost. Společnost za používání této stolní peněženky neúčtuje žádné poplatky. Uživatelé musí platit transakční poplatky pouze při používání této peněženky.

Následují výhody a nevýhody této peněženky.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Oficiální peněženka.
 • Zdarma k použití.
 • Snadné a ideální uživatelské rozhraní pro začátečníky.
 • Hodně bezpečné za to, že je oficiální litecoinovou peněženkou.
 • Podporuje různé platformy.

NEVÝHODY

 • Nepodporuje více měn.
 • K dispozici pouze pro stolní počítače.
 • Mnohem pomalejší kvůli synchronizaci s celým blockchainem.

6- Rahakott – nová zabezpečená peněženka s více měnami

peněženka rahakott

Rahakott je kryptoměna peněženka, která umožňuje komukoli posílat nebo přijímat digitální měny a sledovat jejich zůstatek.

Peněženku můžete použít ke sledování zůstatku online odkudkoli.

Není třeba se přihlašovat do Rahakottu pomocí své e-mailové adresy, telefonního čísla nebo uživatelského jména: jednoduše zadáte mnemotechnickou frázi.

Systém je také zabezpečen dvoufaktorovým ověřováním. Rahakott můžete také použít k vytvoření více peněženek z jednoho účtu – například pokud chcete vytvořit podúčty pro konkrétní obchodní vztahy.

Peněženky Rahakott jsou také „algoritmické“, uvádí studie NewsBTC, což znamená, že pro každou transakci jsou generovány nové adresy, které zvyšují anonymitu uživatelů.

Peněženka Rahakott byla představena 12. listopadu 2017.

7- Exodus

peněženka exudos

Exodus je jedním z nejoblíbenějších kryptoměnové peněženky lidí po celém světě kvůli svobodě a podpoře více měn. Dodává se s mnoha bezpečnostními funkcemi včetně 12slovné fráze pro obnovení. Je to také jedna z těch slavných peněženek, které fungují na mechanismu technologie SpaceShift. To mu umožňuje podporovat výměnu mezi různými kryptoměnami v peněžence. Následuje hlavní funkce této peněženky.

 • Podpora více měn

Jedním z největších důvodů jeho širokého používání po celém světě je podpora více měn. Nabízí podporu pro téměř všechny nejlepší kryptoměny, včetně mnoha altcoinů.

 • Neuvěřitelný design

Exodus je také jednou z nejatraktivnějších peněženek, protože má velmi krásné uživatelské rozhraní. Celkový design rozhraní je hodně barevný a jedinečný. Kromě toho, že je krásný, je snadno použitelný i pro začátečníky.

 • Multi Platform

Ačkoli Exodus je stolní peněženka, přesto podporuje mnoho platforem včetně Windows, Linux a Mac. Uživatelské rozhraní na všech platformách je stejné a kdokoli jej může používat na jakékoli platformě.

 • Bezpečnostní

Společnost neohrožila bezpečnost peněženky na jejím snadném a atraktivním designu. Nabízí systém obnovení jedním kliknutím pro uživatele k obnovení jejich peněženky. Stejně jako mnoho jiných peněženek si uživatelé musí připomenout 12slovnou frázi pro obnovení.

 • Rychlá podpora

Další funkcí této kryptoměnové peněženky je rychlá a okamžitá podpora vývojářů.

Následují výhody a nevýhody této peněženky.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Podpora více měn.
 • Lze použít na různých platformách.
 • Krásné a atraktivní uživatelské rozhraní.
 • Zdarma k použití.
 • Nabízí mnoho bezpečnostních funkcí.
 • Umožňuje výměnu mezi různými kryptoměnami.
 • Ideální i pro začátečníky.

NEVÝHODY

 • K dispozici pouze jako verze pro stolní počítače.
 • Chybí mobilní aplikace.
 • Neposkytuje autentizaci dvěma faktory.

8- Liteaddress.org

Peněženka liteaddress

Toto se také nazývá papírová peněženka, protože uživatelé si mohou své soukromé klíče uložit na papír a uložit je. Ve srovnání s mnoha peněženkami je nabízena jako nejbezpečnější peněženka. Zde je velmi důležité zmínit jednu věc, že ​​ji mohou používat pouze záludní uživatelé, aniž by hrozilo nebezpečí ztráty jejich finančních prostředků. Způsob vytváření papírové peněženky pro litecoiny je podobný způsobu, jakým jsou tyto peněženky vytvářeny pro jiné kryptoměny. Následují funkce této peněženky.

 • Poskytuje uživatelům plnou kontrolu

Nejatraktivnějším rysem této peněženky je, že dává uživatelům plnou kontrolu nad vytvářením a ukládáním jejich soukromých klíčů.

 • Podporuje různé kryptoměny

Tento druh papírové peněženky lze snadno vytvořit pro všechny kryptoměny, protože proces vytváření je pro všechny stejný.

 • Bezpečnostní

Liteaddress.org je také považována za zabezpečenou peněženku, protože je offline. Soukromé klíče si vytváří a ukládá sám uživatel.

Následují výhody a nevýhody této peněženky.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Docela levné.
 • Lze jej snadno vytvořit pro různé měny.
 • Nabízí velkou bezpečnost.

NEVÝHODY

 • Není snadné použít pro začátečníky.
 • Může se snadno ztratit / ztratit.

Faktory pro výběr dobré litecoinové peněženky

Různé kryptoměnové peněženky mají různé funkce. Některé se zaměřují na zabezpečení, jiné na snadné uživatelské rozhraní. Před výběrem Litecoinové peněženky, měli bychom mít na paměti následující faktory.

1- Uživatelské rozhraní

Úplně první a nejdůležitější funkcí, kterou je třeba v peněženkách s kryptoměnou hledat, je uživatelské rozhraní. Různé peněženky mají různá uživatelská rozhraní, ale uživatelé vždy upřednostňují tu se snadno pochopitelným uživatelským rozhraním. Také raději vyberte ten se stejným uživatelským rozhraním na různých platformách.

2 – Podpora kryptoměn

Při výběru peněženek mějte vždy na paměti, že by měla mít podporu pro různé digitální měny. Tato podpora více měn usnadňuje nákup a směnu jakékoli kryptoměny kdykoli.

3 – Funkce zálohování a obnovení

Vzhledem k tomu, že kryptoměny nejsou jako fyzické měny, měly by úložné peněženky obsahovat funkci zálohování a obnovení, která zvýší její bezpečnost. Tato funkce pomáhá obnovit všechny ztracené transakce v případě jakéhokoli problému.

4- Uživatelské ovládání

Peněženky, které uživatelům nabízejí plnou kontrolu, jsou považovány za nejlepší kryptoměnové peněženky. Většina peněženek poskytuje uživatelům prostředky soukromých klíčů pro větší bezpečnost. Tyto soukromé klíče jsou uloženy uživateli v jejich soukromých offline složkách.

5- 24/7 Nápověda

V této moderní technologické éře lidé raději kupují peněženky, které nabízejí pomoc 24/7. Tím se zvyšuje spokojenost uživatelů, protože si mohou být jisti pomocí v případě potíží.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me