Nejlepší bitcoinová peněžní peněženka v roce 2021: Nejlepší [BCH] krypto peněženky

Bitcoinová hotovost je výsledkem hard forku ze sítě bitcoinů v roce 2017. Od té doby, co hard fork, digitální měna zůstala jednou z 10 nejlepších mincí, zejména v roce 2018. Do srpna 2018 se však hovořilo o Bitcoinová hotovost rozdělení sítě. Nakonec se síť rozpadla na Bitcoin Cash ABC a Bitcoin Cash SV. Účelem této recenze je však zjistit nejlepší peněžní peněženku v bitcoinech, a to uděláme …

Hledání peněženky s kryptoměnou může být obtížný úkol, zvláště když máte konkrétní kritéria, která musí peněženka splňovat. Uživatelé peněženky se nejčastěji zajímají o funkčnost, bezpečnost, snadnost použití a další faktory. Existuje spousta možností, pokud jde o BCH peněženky. Pojďme vhodně analyzovat nejnovější možnosti toho nejlepšího Bitcoinové peněženky v roce 2019.

Peněženka Bitcoin Cash Electrum

nejlepší bitcoinová peněžní peněženka

Na rozdíl od toho, co můžete vidět online, tradiční peněženka Electrum podporuje pouze bitcoiny, nikoli bitcoinové peníze.

Naštěstí pro vás vyrobili vidličku Electrum nazvanou Electron Cash (kterou níže kryjeme jako jednu z nejlepších peněženek Bitcoin Cash) speciálně pro ty uživatele, kteří chtějí získat bitcoin hotovost.

Tady jsou pokyny, jak to udělat z jejich webových stránek.

Peněženka Jaxx Liberty

peněženka jaxx liberty

The Peněženka Jaxx Liberty je cross-platform blockchain peněženka, která umožňuje více než 80 kryptoměn včetně bitcoinové hotovosti. Snadno se používá a poskytuje také bezproblémové uživatelské rozhraní pro ukládání bitcoinové hotovosti se sedmidenní zákaznickou podporou. Jaxx vám umožňuje mít úplnou kontrolu nad vašimi klíči. Je k dispozici pro operační systémy Windows, Mac a Linux. Má také verzi, která podporuje také Android. Novým uživatelům bude Jaxx snadné generovat adresu peněžní peněžní peněženky, exportovat soukromý klíč, posílat mince a prohlížet zůstatek.

Peněženka BTC.com

peněženka btc.com

Jedná se o jednu z nejpopulárnějších webových peněženek podporovanou pekingskou společností Bitmain. Původně jej však navrhl Blocktrail. Bitmain má také průzkumníka bloků a společnost pro těžbu fondů, která používá vypořádání zvané PPS (pay-per-share). Jsou navrženy tak, aby usnadňovaly odesílání a přijímání bitcoinů a bitcoinových hotovostí.

The Peněženka BTC.com je peněženka s otevřeným zdrojem, která podporuje dvoufaktorové ověřování a transakce s více podpisy. Jedná se také o hierarchickou deterministickou peněženku, která vám umožňuje zálohovat své prostředky v případě ztráty přístupu k vašemu zařízení. Je k dispozici pro uživatele Android a iOS.

Peněženka Coinomi

coinomi peněženka

Pokud hledáte uživatelsky přívětivou a přístupnou peněženku, která podporuje více měn jako Dash, ETH, Verge a Litecoin, pak jste tady. Jedná se o lehkou peněženku, která vám umožní ovládat váš soukromý klíč. Jednou z nejlepších bezpečnostních funkcí je, že peněženka Coinomi nepodporuje chytání obrazovky pro Android i iOS. Tato funkce zabezpečení ztěžuje někomu krádež vašeho soukromého klíče. Pokud chcete peněženku, která neohrožuje soukromý klíč, pak je to ono. Coinomi lze bezpečně použít pro transakce BCH s vestavěnou obchodní aplikací třetích stran, jako jsou Shapeshift a Changelly.

Peněženka CashAddress

Peněženka CashAddress

Toto je možnost papírové peněženky dostupná pro lidi, kteří ji považují za bezpečnou alternativu pro ukládání bitcoinových hotovostí. Jedná se o open-source javascriptový generátor peněženky na straně klienta. Pokud uvažujete o dlouhodobém skladování BCH, pak CashAddress je pro tebe. Papírovou peněženku můžete také předat jako dárek svým blízkým. Jedinou nevýhodou je, že pokud jsou ztracené mince navždy ztraceny.

Bitcoinová neomezená peněženka

Bitcoin Neomezená peněženka

Jedná se o systém elektronických peněz typu peer-to-peer, který v roce 2015 vydali Andrew Stone, Peter Tschipper a

Andrea Suisan. Peněženka je známá malými transakčními poplatky a rychlou spolehlivou rychlostí potvrzení. Peněženku lze použít pro provozovatele uzlů, horníky a investory. Jedná se o implementaci celého uzlu pro bitcoiny. Bitcoin Unlimited Wallet je jako aktualizovaná bitcoinová hlavní peněženka. Umožňuje klientům bitcoinů zpracovávat transakce do bloků s potenciální maximální velikostí větší než pevně zakódovaný limit Core v hodnotě jednoho megabajtu. Verze 1.1.0.0 podporuje bitcoinové peníze. Tato peněženka Bitcoin Unlimited podporuje BCH a je k dispozici pro operační systémy Linux, Windows a Mac.

Peněženka Rahakott

Peněženka Rahakott

Rahakott je peněženka s více měnami v rozlišení HD, která umožňuje komukoli posílat nebo přijímat peníze z kterékoli části světa. Použitím mnemotechnické fráze je potřeba přihlášení nulová.

Pokud aktivujete dvoufaktorové ověřování, máte přístup k více než jedné peněžence. Peněženka, která pro každou transakci automaticky vytvoří novou adresu. Nezapomeňte, že umožňuje uživatelům pracovat ve virtuálních tunelech, jako je tor, s míchací technologií, která znemožňuje sledování transakcí.

Peněženka CoinPayments

peněžní peněženka

Coinpayments je digitální webová platební brána pro kryptoměnu. Coinpayment podporuje více než 2 580 kryptoměn, včetně bitcoinové hotovosti. Nejlepší věcí na CoinPayments jsou jejich snadno použitelné doplňky pro obchodníky s bitcoiny a vývojáři.

CoinPayments má funkci úložiště, která vytváří přidanou vrstvu zabezpečení proti hackerům. Má také jedinečnou značku pro platbu za všechny mince. Namísto dlouhé alfanumerické adresy v peněžence pro platbu mincí můžete pomocí jmenovek přenést BCH komukoli, kdo používá platformu pro platbu mincí..

CoinPayments poskytuje celou řadu funkcí, včetně okamžitého potvrzení GAP600, Airdrops, mobilní aplikace, vypořádání fiat, automatická konverze mincí, peněženka s více mincemi, vypořádání fiat v místě prodeje a několik inovativních služeb.

Peněženka Ledger Nano S.

Ledger Nano S

Hardwarové úložiště poskytuje offline úložiště, což z něj činí jednu z nejbezpečnějších dostupných možností úložiště. Ledger Nano S má zabezpečení, pokud jde o hardwarové peněženky. Umožňuje uživatelům ukládat své mince na zabezpečený čip chráněný kódem PIN.

Poskytuje dvoufaktorovou autentizaci, více měn a také umožňuje externím peněženkám spravovat další aktiva. Transakce se ověřují pouze pomocí podpory OLED stisknutím tlačítek na zařízení. Ledger Nano S nabízí podporu 22 mincí a tokenů ERC-20 přímo z vašeho počítače s aplikací Ledger Live.

Peněženka Trezor

Trezor je praktická přenosná hardwarová peněženka, která je vytvořena k poskytování offline ukládání kryptoměny. Hardwarové funkce ke zmírnění krádeží a útoku malwaru, na které je většina online peněženek náchylná.

S Trezorem je zabezpečení vašeho majetku snadné a efektivní. Dodává se s vestavěnými tlačítky a digitálními obrazovkami, které můžete použít k ověření transakcí s aktivy. V případě, že ztratíte hardware, můžete snadno obnovit přístup k vašim coinům z offline zálohy. Hardware Trezor lze použít k ukládání různých kryptoměn, jako je ETH, Ethereum Classic, Dash, Bitcoin Cash a Litecoin.

Přečtěte si také: Ledger Nano S VS. Srovnání peněženky Trezor

Peněženka Electron Cash

Nejlepší bitcoinová peněžní peněženka

Při hledání nejlepší bitcoinové peněženky nemůžeme obejít Electron Cash SLP. Jedná se o odlehčenou peněženku od společnosti Electron Cash Developers. Peněženka EC představila neuzavřené řešení pro tokeny protokolu SLP (Simple Ledger Protocol). Peněženka je vidličkou peněženky Electrum a poskytuje vám kontrolu nad vašimi soukromými klíči.

Závěr

Nalezení nejlepší peněžní peněženky s bitcoiny by nemělo být tak stresující, jakmile máte svůj seznam požadavků. Pro většinu uživatelů peněženky vše, co chtějí, je peněženka s nízkými transakčními poplatky, zabezpečením a anonymitou. Jiní chtějí jednoduchou peněženku s vynikajícím uživatelským rozhraním. Ale nikdo není ochoten dělat kompromisy ohledně bezpečnosti. Bezpečná peněženka tedy bude určitě nejlepší peněžní peněžní peněženkou.

Přečtěte si také: Nejlepší peněženky Stellar Lumens

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me