Nejlepší peněženka IOTA pro rok 2021: Porovnání nejlepších 5 možností

Takže jste si koupili nějakou IOTA a nyní hledáte nejlepší peněženku IOTA pro bezpečné a bezpečné uložení vaší kryptoměny.

V tomto článku rozebereme různé typy peněženek IOTA a prozkoumáme, které možnosti jsou pro vaši ochranu vaší investice nejbezpečnější a nejspolehlivější..

Budeme hodnotit všechny různé typy peněženek IOTA na základě faktorů, jako jsou náklady, bezpečnost, přístupnost a řada dalších faktorů, abychom zjistili, které jsou na vrcholu.

Díky tomu si nejprve prozkoumáme různé typy peněženek, ze kterých si můžete vybrat …

nejlepší iota peněženka

Různé typy peněženek IOTA

Mezi různé typy peněženek IOTA patří:

  1. Hardwarové peněženky
  2. Výměna peněženek
  3. Webové peněženky
  4. Stolní peněženky
  5. Mobilní peněženky

Tyto typy peněženek pro IOTA přicházejí v různých formách, funkcích a kapacitách a také od různých poskytovatelů, kterým se budeme věnovat v následující části.

Hardwarové peněženky IOTA

Hardwarové peněženky jsou fyzické peněženky, kde je vaše kryptoměna uložena na skutečném zařízení (do této kategorie spadají typy Ledger Nano). Dosud patří k nejbezpečnějším peněženkám, jaké jsou v současné době k dispozici. Mince lze ukládat a zabezpečovat offline a lze k nim také přistupovat, když je zařízení fyzické peněženky připojeno k počítačovému systému. Tento typ je obvykle vhodný pro skladování velkého množství IOTA.

Peněženky IOTA Exchange: 

Jedná se o systémové / softwarové peněženky naprogramované pouze na burzách, kde lze obchodovat a směňovat IOTA. Tyto typy mají velmi nízkou úroveň zabezpečení, protože uživatel nemá plnou kontrolu nad peněženkou, zejména pokud jde o centralizované burzy. Vždy je vhodné ponechat v takových peněženkách jen malé množství mincí a po obchodování přesunout velké množství mincí do soukromých peněženek. 

Webové peněženky IOTA: 

Jedná se o peněženky s kapacitou pro ukládání IOTA naprogramované pouze pro přístup online prostřednictvím serveru pomocí webového prohlížeče. Tyto druhy peněženek jsou snadno přístupné a jejich uživatelské rozhraní je často velmi jednoduché. Má však vysokou pravděpodobnost rizika vzhledem k tomu, že je také snadno zranitelný vůči kybernetickým útokům, hackerství a krádežím online. Tyto webové peněženky vlastní a spravují různí poskytovatelé, kteří je zpřístupňují. 

Desktopové peněženky IOTA:

Zde najdete peněženky IOTA pro Windows, peněženky IOTA pro Mac a peněženky IOTA pro Linux.

Jsou to peněženky podobné aplikacím, které jsou staženy a použity na stolním počítači nebo notebooku stejným způsobem jako ostatní softwarové aplikace. Většina poskytovatelů / společností pro webové peněženky také vytváří aplikace peněženek pro stolní počítače pro ukládání mincí.

Zde jsou vaše mince uloženy offline na vašem stolním počítači / notebooku, ke kterému máte přístup pouze připojením k internetu pomocí soukromých klíčů specifických pouze pro vaši peněženku. Tyto druhy peněženek jsou snadno přístupné a snadno použitelné, ale jejich nevýhodou je, že k vašim mincím lze přistupovat pouze pomocí počítače / notebooku.

Mobilní peněženky IOTA:

Jsou to také softwarové aplikace, jako jsou peněženky na plochu. Jsou k dispozici pro různé mobilní telefony, což znamená, že můžeme získat jak peněženku IOTA pro iOS, tak peněženku IOTA pro Android.

Stejně jako stolní peněženky jsou i IOTA coiny přichyceny k telefonům s aplikacemi pro mobilní peněženku, jsou ukládány offline a lze je přistupovat pouze přes internet s privátním klíčem peněženky nebo heslem nastaveným pro aplikaci. Jedná se o bezpečný druh peněženky, pokud nedojde k napadení virem nebo krádeži telefonu, a je také pohodlnější než peněženky na plochu (peněženka IOTA Windows, Mac a Linux), zejména díky svým speciálním funkcím, jako je skenování QR kódů a uživatelsky přívětivější mobilní rozhraní. 

Jaká je nejlepší peněženka Iota?

Na základě výše uvedených typů peněženek IOTA je ve všech kategoriích k dispozici několik peněženek. Některé z nich jsou bezplatné peněženky IOTA, zejména druhy peněženek IOTA pro Windows a aplikace peněženek (stolní a mobilní), zatímco některé mají cenovku, dokonalým příkladem bude hardwarová kniha peněženek IOTA..

Mezi různé peněženky patří; Peněženka Trinity, peněženka Nelium, Ledger Nano S IOTA, Ledger Nano X IOTA, peněženka IOTA pro Android, světelná peněženka GUI IOTA, peněženka Nostalgia IOTA, peněženka Coinbase IOTA atd.. 

Pokud jde o hodnocení nejlepších peněženek IOTA, je zde poznámka k mým nejlepším pěti:

1. Trinity peněženka

První na mém seznamu je Peněženka Trinity. Jedná se o mobilní peněženku se spoustou pohodlí a pohodlí. Je to nejlepší volba pro ukládání IOTA, protože je vyvinuta organizací IOTA a má v sobě započítané všechny potřebné funkce Tangle. Je k dispozici pro mobilní zařízení (iOS a Android) a stolní počítače (Mac, Windows a LinuX), snadno se nastavuje a používá a má také záruku špičkové bezpečnosti díky použití šifrování semen. Nabízí také funkci Market Watch pro sledování cen kryptoměn pro několik doporučených kryptoměn a je ideální volbou pro začátečníky IOTA. 

2. Ledger Nano pro IOTA

Ledger Nano S

The Ledger Nano je druh peněženky hardwarového zařízení a také je na prvním místě mého seznamu, pokud jde o nejlepší peněženky IOTA. Je to proto, že je zajištěno na sto procent a vaše mince máte plně pod kontrolou a máte je k dispozici. Ledger Nano přichází v Nano S a Nano X a obě hardwarová zařízení podporují IOTA. Vaše mince IOTA jsou zabezpečené offline a máte k nim přístup, pouze když připojíte peněženkové zařízení k počítačovému systému. 

3. GUI IOTA Light Wallet

To je také skvělá volba IOTA peněženka pro ty, kteří mají IOTA coiny nebo se těšíme, že nějaké brzy získáme. Je to stolní peněženka kompatibilní s Windows, Mac a Linux a lze ji stáhnout z GitHubu. Dodává se se dvěma typy peněženek; peněženka s plným uzlem a peněženka se světlým uzlem. Zatímco peněženka Light Node je pro začátečníky a používá se pro pravidelné transakce odesílání a přijímání IOTA, peněženka Full Node je trochu složitá a používají ji ti, kteří mají požadovanou technickou odbornost. Obecně lze říci, že GUI má snadno nastavitelný proces s několika jednoduchými kroky, je snadno použitelný a má také dobré uživatelsky přívětivé rozhraní.

4. Nostalgia IOTA Light Wallet

Toto je další skvělá volba pro držitele IOTA, kteří hledají nejlepší peněženky IOTA. Je to také stolní peněženka IOTA kompatibilní s Windows, Mac a Linux. Provádí transakce vyšší rychlostí, protože jde o lehké řešení. Má také skvělé bezpečnostní funkce, i když je pro začátečníky trochu složitější. 

5. Coinbase Wallet

coinbase peněženka

Jedná se o výměnnou peněženku a zatím jednu z nejlepších peněženek IOTA v kategorii výměnných peněženek. Na této platformě a její peněžence IOTA můžete ukládat, provádět převody a také obchodovat s IOTA. Jedná se o populární burzu s velkým objemem obchodování, a tím vám dává příležitost snadno obchodovat s IOTA s jinými krypty nebo fiat a také koupit IOTA s fiat nebo jinými krypty a ukládat je tam. Je snadno přístupný, uživatelsky přívětivý a má skvělé bezpečnostní funkce díky využití procesu biometrické autentizace.

Coinbase je k dispozici jako webová peněženka a také jako mobilní aplikace dostupná pro Android a Mac. 

Závěr 

Po rostoucím přijímání kryptoměn a zejména IOTA je vždy vhodné používat pro své IOTA coiny bezpečné a pohodlné úložné peněženky. Peněženka Trinity a Ledger Nano jsou na vrcholu seznamu pěti doporučených jako nejlepší peněženky IOTA. Cílem skladování IOTA je udržet ji bezpečnou a snadno přístupnou v případě potřeby, čehož lze dosáhnout použitím nejbezpečnějších a nejlepších peněženek IOTA.

Přečtěte si také: Nejlepší peněženka Stellar Lumens

Níže zanechejte jakékoli dotazy nebo komentáře!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me