Nejlepší peněženka Stellar Lumens: 9 způsobů, jak udržet XLM v bezpečí

Rok 2017 byl rokem kryptoměn. Díky krypto rally z roku 2017 máme kryptoměny, jako jsou Stellar Lumens. Jako každá jiná kryptoměna, i uživatelé kryptoměn čelí výzvě typu peněženky, kterou mají používat. Tento článek se zaměřuje na nejlepší peněženku Stellar Lumens, kterou uživatelé považují za bezpečnou a užitečnou. 

O hvězdných lumenech

nejlepší peněženka hvězdných lumenů

Lidé si často pletou Stellar Lumens s Ripple. Nesou určité podobnosti, ale Stellar Lumen není vidličkou Ripple. Jedním z důvodů zmatku je zakladatel Stellar Lumens. Jed McCaleb, který je náhodou zakladatelem burzy Mt. Gox, vytvořil Stellar. Jed byl také spoluzakladatelem Ripple. Bílá kniha Ripple a Stellar vám však ukáže obrovské technické rozdíly mezi těmito dvěma kryptoměnami. 

Pro další objasnění navrhl Ripple v roce 2012 americký programátor. Cílem bylo umožnit bankám bezhotovostně převádět peníze mezinárodně za pár sekund pomocí platebního systému SWIFT. Na druhou stranu Stellar je platební systém, který umožňuje bankám a lidem přesouvat peníze pomocí protokolu distribuované hlavní knihy. 

Stellar zůstává v prvních deset kryptoměn podle tržní kapitalizace. V době psaní tohoto článku měla hvězdná tržní kapitalizace 1 167 383 778 USD, což je přibližně 144 111 BTC, což ukazuje, že Stellar je stále cennou kryptoměnou. 

Některá kritéria, která uživatelé berou v úvahu při hledání nejlepší peněženky Stellar Lumens, se točí kolem zabezpečení. Uživatelé si chtějí být jisti, že jejich mince budou v bezpečí, a za převody do jiných peněženek by platili méně. Sestavili jsme seznam peněženek, na které se můžete spolehnout:

Nejlepší peněženky pro uložení hvězdných lumenů

Název peněženky  Funkce 1 Funkce 2 Hodnocení editorů 
Ledger Nano X Hardwarová peněženka Bluetooth povolen
Lobstr peněženka Funguje jako mobilní banka Cenový lístek a e-mailové upozornění
Stella Desktop Wallet Horká peněženka Soukromé klíče si můžete uložit sami
Peněženka Stargazer Open-source peněženka K dispozici pro uživatele Android, Windows, Mac a Linux
Peněženka Astra  Webová peněženka šifrování dat pomocí AES-256,
Solární peněženka  Desktopová peněženka Zdvojnásobuje se jako výměna 
StellarTerm Webová obchodní platforma  Nízkonákladové obchodní poplatky
BlockEQ K dispozici pro IOS, MAC a Windows  Ovládejte mince pomocí obnovovací fráze
Atomová peněženka multi-coin krypto peněženky Anonymní transakce

Ledger Nano X

Ledger nano x

Lidé by raději své kryptoměny raději ukládali offline jako způsob zabezpečení. Ledger Nano X nabízí svým uživatelům další vrstvu ochrany tím, že drží vaše mince mimo síť a mimo hackery. Toto zařízení podporuje více než 1000 kryptoměn z bitcoinů, pomlček, zvlnění, litecoinů atd. Ledger Nano X byl představen v květnu 2019. Nano X má vylepšený design a funkce, které se velmi liší od předchozího zařízení, Ledger Nano S.

Mezi funkce Nano X patří; 

  • Bluetooth: Nano X umožňuje uživatelům bezpečně spárovat a odesílat Stellar prostřednictvím smartphonu.
  • Velká obrazovka: Nano X má ve srovnání s verzí nano S celou obrazovku, což usnadňuje ovládání.
  • Zabezpečení: Bezpečnostní čip nové knihy Nano má vylepšený centrální prvek, díky kterému je bezpečnější. 
  • Baterie: Zařízení má vynikající výdrž baterie, která usnadňuje mobilitu. 

Přečtěte si také: Ledger Nano S vs Trezor

Lobstr peněženka

S peněženkou Lobstr není třeba hledat nejlepší peněženku Stellar Lumens. Lze jej použít k bezproblémovému a efektivnímu odesílání, přijímání a správě transakcí. Lobstr peněženka má mobilní i webové aplikace. To bylo vytvořeno stejným programátorem, který navrhl Ripple, a to bylo také zahájeno ve stejném roce s projektem Stellar. 

Peněženka byla vytvořena k ukládání pouze mincí XLM. Byl vytvořen pro nebankovku, takže Peněženka funguje přesně jako mobilní banka. Dodává se s cenníkem, e-mailovým upozorněním a několika dalšími funkcemi, které z něj dělají jedinečnou a inteligentní peněženku. S Lobstrem máte 100% kontrolu nad svými mincemi. 

Stellar Desktop peněženky

Toto je hot peněženka, což znamená, že vaše soukromé klíče jsou uloženy offline. Ve srovnání s jinými peněženkami jsou však zcela zdarma. Musíte pouze zajistit všechna nezbytná bezpečnostní opatření k ochraně svých hvězdných mincí. 

Musíte se ujistit, že používáte správný antivirový program. Zajistěte také, aby byly všechny brány firewall neporušené, aby byly vaše soukromé klíče chráněny před krádeží hackery. Pokud je váš počítač plně chráněn, nemusíte si dělat starosti, protože stolní peněženky jsou ve srovnání s webovými peněženkami docela bezpečné. 

Výhodou hvězdné stolní peněženky je, že vaše soukromé klíče jsou uloženy ve vašem osobním počítači. Stolní peněženka Stellar také podporuje více než jednu kryptoměnu. Rovněž má aktivní vývojový tým a žádné pořizovací náklady.

Peněženka Stargazer

Toto je další slušná peněženka pro odesílání, přijímání a ukládání vašich hvězdných lumenů. Za prvé, stargazer je peněženka s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že každý může ověřit zdrojový kód peněženky. Má několik jedinečných funkcí, jako je více aktiv, funkce více signatářů, federovaná adresa, import a export účtů, štítky k transakci atd.. 

S peněženkou stargazer bylo v minulosti mnoho stížností na různé chyby. Díky těmto stížnostem spousta uživatelů přestala Peněženku používat. Ale v poslední době se vývojářům podařilo chyby opravit. Od té doby peněženka funguje správně. Také nikdy nebyly stížnosti na narušení bezpečnosti.

S hvězdným gazerem vlastníte své finanční prostředky, protože můžete rychle obnovit svou peněženku pomocí mnemotechnických nástrojů pro obnovení. Věřte mi, když řeknu, že s Peněženkou můžete dělat tolik. Má několik jedinečných provozních funkcí, které je obtížné získat z jiných peněženek. Stargazer je k dispozici pro uživatele Android, Windows, Mac a Linux. 

Peněženka Astra

Pro ty, kteří dávají přednost používání webové peněženky, by měla být Astra volbou. Vývojáři postavili Astru, aby zvýšili bezpečnost ukládání hvězdných mincí přidáním další výhody, že nemusí ukládat soukromé klíče. Bezpečnostní prvky Astry ztěžují hackování. 

Mezi vrstvy zabezpečení zakódované do webové peněženky patří; šifrování dat s AES-256, zabezpečená vrstva soketu, dvoufaktorové ověřování pro všechny účty a hesla, hash s Argon2, vítězem hashovací soutěže 2015. 

Kromě toho peněženky Astra také umožňují uživatelům přijímat hvězdné informace z federované adresy a také prostřednictvím e-mailu prostřednictvím [email protected] *astralwallet.io a také poskytují přidanou zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu. Astra podporuje XLM, MOBI, SLT a v budoucnu přidá další hvězdné žetony. 

Solární peněženka

solární peněženka

Jedná se o peněženku s otevřeným zdrojem, která byla vyvinuta společností SaotohsiPay. Stellar Wallet je přátelská peněženka se silným zabezpečením a vynikající rychlostí. Není těžké otevřít účet peněženky na internetu Solární peněženka. Jako stolní peněženka jsou soukromé klíče uloženy v osobním počítači uživatele. Vaše soukromé klíče jsou uloženy šifrovaně pomocí hashovacího algoritmu SHA256 a PBKDF2. Pokud zapomenete heslo, nebude možné XLM obnovit, pokud si uživatel neprovedl zálohu. 

Solární peněženka má další funkce, například funkce pro více stran. Existuje také interní decentralizovaná hvězdná burza s názvem (DEX)

Podpora Testnet. Solární peněženka je také dobře navržena se zabezpečenou vrstvou zabezpečení, která zmírňuje útoky hackerů. Pokud hledáte peněženku navrženou výslovně pro síť Stellar, solární peněženka je pro vás standardní volbou.

StellarTerm

Pokud hledáte nejlepší peněženku Stellar Lumens, zvažte StellerTerm. Jedná se o decentralizovanou burzu vyvinutou týmem Lobstr. Směnárna byla vytvořena, aby měla dvojí funkce; obchodní platforma a peněženka pro ukládání a odesílání kryptoměny. Jedná se o decentralizovanou ústřednu postavenou přes síť Stellar, a proto ji lze použít také jako peněženku. 

Jako webová decentralizovaná obchodní platforma vám umožňuje ukládat, odesílat, přijímat a obchodovat s hvězdnými mincemi bez ohledu na vaše zkušenosti. Se StellarTerm lze na rozdíl od jiných obchodních platforem koupit více než jedno aktivum s (XML) a bez dalších nákladů. Je nezisková a neúčtuje uživatelům poplatky za služby, které jim poskytují. Jeho hlavní výhodou je nízkonákladový obchod. Uživatel bude muset zaplatit 100 transakcí, což je 0,00001 XLM za transakci.

Jedná se o významnou obchodní platformu, která z dlouhodobého hlediska bude mít globální finanční efekt. Toto je vhodná platforma pro ty, kteří hledají platformy pro odesílání, příjem a obchodování XLM.

BlockEQ

BlockEQ je další vynikající peněženka pro uložení vašich hvězdných mincí. S touto peněženkou můžete snadno odesílat, přijímat a ukládat své mince s další funkcí, která uživatelům umožňuje obchodovat s XLM na decentralizované burze Stellar.

S frází pro obnovení 12–24 můžete mít úplnou kontrolu nad svými soukromými klíči. BlockEQ má vylepšenou bezpečnostní funkci, která vám umožní použít PIN kód k uložení peněženek. Je k dispozici pro iOS, MAC a Windows, což je dobrá zpráva pro ty, kteří drží Stellar coiny. 

Atomová peněženka

atomová peněženka

Generální ředitel společnosti Changelly Konstantin Gladych vytvořil atomovou peněženku. Tato peněženka se zaměřuje na tři významné požadavky v krypto prostoru;

  • Anonymní transakce
  • Decentralizace
  • Bezpečnostní

Soukromý klíč Atomová peněženka je uložen v zařízení uživatele. To znamená, že nikdo v rámci vývojového týmu atomových peněženek nemá přístup k žádným citlivým datům.

Tato peněženka umožňuje uživatelům okamžitou výměnu kryptoměny mezi sebou, peer to peer. To však není k dispozici pro všechny mince. Vývojáři integrovali směnárenskou službu Changelly a Shapeshift pro podporu jakékoli kryptoměny bez funkce atomového swapu. Atomová swapová peněženka je jednou z nejlepších krypto peněženek s více mincemi na trhu a podporuje hvězdné lumeny. 

Závěr 

Může být těžké vybrat možnost z četného seznamu peněženek ve hvězdné síti. Pokud však hledáte nejlepší peněženku Stellar Lumens, můžete si vybrat z výše uvedených peněženek. 

Zájemci o hardwarové peněženky považují Ledger Nano X za vhodný. Milovníci webových peněžen, horkých peněženek a mobilních peněženek najdou tu, která jim bude vyhovovat. Stejně tak většina z těchto peněženek podporuje Stellar Lumens i Ripple. Už víme, že oba slouží různým účelům. Takže pokud potřebujete nejlepší peněženku Stellar Lumens, doufám, že si vyberete. 

Přečtěte si více:

  • Nejlepší peněženky IOTA
  • Nejlepší bitcoinové peněženky

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me