Kaip pirkti „Amazon“ akcijas

„Amazon“ visame pasaulyje garsėja kaip elektroninės komercijos ir debesų kompiuterijos karalius. Daugelis įmonių gali patvirtinti, kad „Amazon“ padėjo jiems tapti rinkos lyderiais. „Amazon“ užima 40–50 procentų JAV mažmeninės prekybos pajamų, dauguma amerikiečių pirmenybę teikia apsipirkimui internetinėje svetainėje. Ši kompanija išsiskiria iš konkurentų – didelis jų siūlomų produktų ir paslaugų pasirinkimas, klientai moka kuo mažiau, o jų produktai pristatomi per rekordiškai trumpą laiką.

Pastaraisiais metais įmonė išplėtė savo paslaugas, įskaitant klientams investavimo galimybių suteikimą akcijų pavidalu. Mes nusprendėme ištirti, ar šios akcijos yra pelningos.

Visą informaciją, kurios jums reikia norint priimti pagrįstą sprendimą, rasite toliau pateiktame vadove:

Jei perkate „Amazon“ atsargas?

Prieš investuodami į „Amazon“ atsargas, svarbu žinoti visus pagrindus, jų kainų pokyčius ir prognozes.

„Amazon“ akcijų kainų istorija

Kaip minėta anksčiau, „Amazon“ garsėja savo elektroninės komercijos modeliu, kurį daugybė įmonių per metus daugino. Iš pradžių „Amazon“ buvo tik internetinis knygų pardavėjas, vėliau išplėtęs skaitmeninių pramogų, debesų kompiuterijos ir mobiliųjų produktų platinimą. Šiandien daugumą mažmeninės prekybos produktų galima nusipirkti svetainėje.

Kaip internetinė mažmenininkė, „Amazon“ teigiamai naudojosi socialine žiniasklaida ir platesniais tinklais. Visame pasaulyje yra maždaug du milijonai pardavėjų ir 300 milijonų vartotojų. Socialinė žiniasklaida padėjo prekės ženklo tapatybę padaryti galingesne rinkodaros priemone. Nenuostabu, kad „Amazon“ laikoma viena iš geriausių prekės ženklo vertybių 2019 m. Pranešama, kad internetiniai skelbimai ir tinklo efektai padėjo 2019 m. Parduoti 50 mlrd. USD, padidindami savo bendras pajamas nuo 20,5% iki 280 mlrd.

„Amazon“ siūlo savo vartotojams greitą pasitenkinimą taikydama vienos dienos pristatymo politiką. Skaitmeninių parduotuvių pardavimai išaugo nuo 14,8% iki 141 mlrd. USD 2019 m. Vienos dienos pristatymo politika buvo įgyvendinta tik paskutinį ketvirtį, tačiau labiausiai padidėjo „Prime“ abonementų skaičius. Pagrindinius abonementus užsisakę vartotojai, be kitų privalumų, turi prekybos privilegijas, muziką ir filmus. „Amazon“ galite įsigyti įvairiausių produktų ir paslaugų, įskaitant baldus, išmaniuosius telefonus ir maisto prekes. Visa tai galima pristatyti iki jūsų namų slenksčio.

„Amazon“ akcijų rodikliai

„Amazon Stock“ naikina savo konkurentus, ypač per COVID-9 pandemiją, kuri sukėlė rinkų nuosmukį 2020 m. Naudojant FAANG, „Amazon“ akcijos per pastaruosius metus akcininkams grąžino 10,77 proc. Šios pasaulinės pandemijos metu pasirodė, kad „Amazon“ atsargos yra atsparesnės.

Kaip veikia „Amazon“ akcijų dividendai?

„Amazon“ nemoka savo vartotojams dividendų. Užuot mokėjusi dividendus, „Amazon“ nuolat investuoja į savo verslą. Tai apima investicijas į daugiau „Amazon Prime Video“ vaizdo įrašų turinio, naujų duomenų centrų statybą ir šimtų programinės įrangos inžinierių samdymą. Iš savo tyrimų nustatėme, kad „Amazon“ akcijų vertė padidėjo iki 130 000%. Yra pranešimų, rodančių, kad daugelis investuotojų tikisi, kad „Amazon“ sukurs akcininkų vertę iš neseniai „Whole Foods“ įsigijus 13,7 mlrd. USD..

Geros naujienos yra tai, kad „Amazon“ požiūris atnešė nuostabų grąžą

Kaip investuotojui visada svarbu žinoti, kaip įmonė, kuria pasitikite savo lėšomis, išleidžia savo pajamas. Tuo atveju, jei jūs investuojate blogai, visas uždarbis ir pinigų srautai, kuriuos įmonė generuoja per kelerius metus, gali visiškai nesikaupti akcininkams, jei pajamos išleidžiamos blogiems įsigijimams. Alternatyva yra ta, kad įmonė gali reinvestuoti visą savo pinigų srautą, turėdama didelę grąžą, ir ilgainiui padaryti įmonę reikšmingai vertingesnę. Tai yra „Amazon“ požiūris.

Kaip jūs gausite investicijų grąžą naudodami „Amazon“?

Taikant „Amazon“ požiūrį, jos metinės pajamos išaugo nuo 148 mln. USD 1997 m. Iki 281 mlrd. USD 2019 m. „Amazon“ sugebėjo 1,898 karto padidinti grynuosius pardavimus per 22 metus. Visas šis augimas buvo pasiektas nepadidinant nuosavo kapitalo. Bendrovė uždirbo pajamas iš savo verslo ir visas jas panaudojo investicijoms į augimą, mokslinius tyrimus ir verslo plėtrą.

Investuotojai, kurie siekia dividendų, turi suprasti, kad „Amazon“ turi gerą reputaciją, kai uždirba kur kas daugiau nei dolerį iš kiekvieno akcininkų kapitalo, kurį ji laiko savo versle. Tai reiškia, kad tol, kol egzistuoja reinvestavimo galimybės, investuotojai visada turėtų ieškoti įmonės, kuri atideda savo pinigus, o ne mokėti dividendus.

Investuotojai, kurie siekia dividendų, visada gali sukurti savo, pardavinėdami nedidelę dalį savo akcijų. Jei nuspręsite eiti šiuo keliu, jums reikia tarpininkavimo sąskaitos, leidžiančios prekiauti dalinėmis akcijomis, atsižvelgiant į tai, kad viena „Amazon“ akcija kainuoja apie 3 100 USD.

Kaip nusipirkti „Amazon“ atsargas naudojant „eToro“

1. Sukurkite savo „eToro“ paskyrą

„EToro“ paskyros sukūrimas yra greitas ir paprastas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti naudodamiesi pagrindine kontaktine informacija ir el. Pašto adresu bei per kelias minutes prisijungti prie naujai sukurtos „eToro“ paskyros..

2. Užpildykite savo profilį

Sukūrę savo sąskaitą, prieš pradėdami prekiauti, būsite paraginti užpildyti savo profilį. Ši informacija yra privaloma ir naudojama siekiant laikytis AML ir CTF taisyklių. Kai tai bus padaryta, spustelėkite visą profilio mygtuką po savo vartotojo vardu ir atlikite kitus veiksmus.

3. Finansuokite savo „eToro“ sąskaitą

Baigę nustatyti savo sąskaitą ir užsiregistravę, turėsite finansuoti savo sąskaitą. Mažiausias indėlis, kurį šiuo metu priima „eToro“, yra 200 USD arba lygiavertė suma kitomis valiutomis. „eToro“ siūlo platų mokėjimo būdų pasirinkimą, įskaitant kredito ir debeto korteles, „Paypal“, pavedimą ir kitus būdus.

4. Pirkite „Amazon“ atsargas

Kai finansuosite sąskaitą, galėsite pradėti prekiauti akcijomis „eToro“. Galite pasirinkti pirkti akcijas ar jas sutrumpinti. Tai priklauso nuo to, kaip jūs prognozuojate rinkos judėjimą į priekį.

Čia pateikiami paprasti žingsniai, kaip įsigyti atsargų „eToro“

1 žingsnis: Ieškokite „Amazon Stock“

kaip nusipirkti „Amazon“ akcijų

2 žingsnis: Spustelėkite Prekybos parinktį

perkant „Amazon“ akcijas

3 žingsnis: Spustelėkite Pirkimo parinktis

kaip pirkti „Amazon“ akcijas

Investavimas į „Amazon“ akcijas: mūsų galutinės mintys

Jums gali kilti klausimas, ar investuoti į „Amazon“ akcijas yra tokia gera idėja. Na, mes tikrai taip galvojame. „Amazon“ įrodo, kad naujos verslo linijos tampa pelningais pramonės lyderiais. Pasaulinei akcijų rinkai smukus, gali būti pats geriausias laikas investuoti į „Amazon“ akcijas. Kai būsite pasirengę pradėti investuoti, rekomenduojame tai padaryti per reguliuojamą ir patikimą brokerį, pvz., „EToro“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me