Sukurtos technologijos pakeitė mokėjimo būdą. Šiais laikais virtualios valiutos buvo sukurtos ir populiarėja visame pasaulyje. Žmonės mano, kad virtualios valiutos yra puiki alternatyva „fiat“ valiutoms. Kaip ir tradiciniai bankomatai, dabar yra bankomatų, skirtų keistis virtualiomis valiutomis, kurios atsiranda skirtingose pasaulio vietose. „Bitcoin“ yra viena populiariausių kriptovaliutų, kurią 2009 m. Sukūrė paslaptingas subjektas, vardu Satoshi Nakamoto..
„Bitcoin“ yra saugi valiuta, kurios visos operacijos yra įrašomos į paskirstytą viešąją knygą, vadinamą „blockchain“. Daugelis investuotojų ir prekybininkų, patekusių į kriptovaliutų pasaulį, investavo į bitkoinus ir uždirbo pelno. Tuo pačiu metu daugelis investuotojų prarado visas lėšas dėl bitkoino kainos svyravimų. Pagrindinis bitkoinų tinklo trūkumas yra labai nestabili jo rinka. Investuojant į bitkoiną ir kai kurias kitas kriptovaliutas yra įvairių rizikų, su kuriomis galite pasinaudoti www.cryptoengine.app.
Kainos kintamumas
Bitkoinų rinka yra labai nestabili, o jos kainos svyravimai priklauso nuo kelių veiksnių ir yra nenuspėjami. Dėl nenuspėjamos bitkoino kainos tai tampa rizikinga investicija. Daugelis investuotojų vengia rizikuoti savo pinigais bitkoinų rinkoje, nes yra laukinių sūpuoklių. Kai kurie kripto ekspertai dažnai analizuoja rinką ir prognozuoja būsimą kriptovaliutų vertę. Jie įvertina bitkoino vertę atsižvelgdami į keletą veiksnių, pagrįstų išoriniu pasauliu.
Įvairūs veiksniai, lemiantys bitkoino kainos kintamumą, yra bitkoino integravimas su keliomis įmonėmis, birža, bitkoino paklausa ir pasiūla, centrinių institucijų iniciatyvos ir kt. Norėdami investuoti į bitkoinus, įmonės turi samdyti „blockchain“ kūrėjus ir keletą šifravimo ekspertų, kurie galėtų padėti jums būti informuotiems apie „blockchain“ technologijas ir naujas tendencijas.
Vartotojų apsauga
Pagrindinė rizika investuoti į šią skaitmeninę valiutą nėra garantija dėl duomenų apsaugos ir klientų operacijų. Joks sandoris nėra tobulas bitkoino atveju. Vartotojų apsaugos nėra, nes bitkoinų tinkle nedalyvauja tarpininkai ar centrinė valdžia. „Bitcoin“ tinklas yra „peer-to-peer“ tinklas, kuriame sandoris ar sandoris vyksta tarp dviejų šalių ir neįtraukia jokio tarpininko.
Be to, bitkoinų tinkle atliktos operacijos yra negrįžtamos, todėl bitkoinas tampa rizikingu turtu. Investuotojai, prieš investuodami į bitkoinus, turi daug kartų pagalvoti ir suvokti šį negrįžtamų sandorių pavojų.
Eksperimento fazė
Kriptovaliutų išradimas yra savaime naujovė. Nėra patirties ar duomenų apie kriptovaliutas, ir tai priklauso nuo pasitikėjimo. Bitcoin buvo pirmoji kriptovaliuta, o po bitkoino buvo sukurta tūkstančiai kriptovaliutų, tačiau bitkoinų tinklas vis dar kuriasi. „Blockchain“ kūrėjai vis dar dirba bitkoinų tinkle, kad įveiktų jo neigiamus veiksnius. Kadangi jis kuriamas, nelengva pasitikėti bitkoinų tinklu ir visiškai nuo jo priklausyti. Jo kūrimo etape gali atsitikti daugybė dalykų, taip pat kūrėjai eksperimentuoja su juo. „Bitcoin“ yra dažniausiai naudojama kriptovaliuta visame pasaulyje, todėl, palyginti su kitais partneriais, tai yra mažesnis eksperimento kiekis.
Technologinė rizika
Kriptovaliutų pasaulyje bitkoinas buvo pirmoji sukurta kriptovaliuta, tačiau šiandien yra labai daug bitkoinų konkurentų. Beveik visoms kriptovaliutoms yra didelė technologinė rizika, kai atsiras kita naujai sukurta pažangi kriptovaliuta. Todėl investuotojai turi stebėti kriptovaliutų pasaulį ir turi atsinaujinti apie naujas kriptovaliutas, kurios yra sukurtos ir daro įtaką bitkoinui.
Sukčiavimas dėl skaitmeninių valiutų
Investuotojams, kurie investuoja į finansinį turtą, visada yra didelė rizika. Investuotojai turi žinoti bitkoino ir kitų skaitmeninių valiutų kainą ir patikrinti, ar kas nors žada jiems didelį pelną net tuo metu, kai vertė mažesnė. Daugelis žmonių visada ieško atakų skaitmeninėms valiutoms. Su investavimu ir prekyba bitkoinais ir kitomis kriptovaliutomis siejama daugybė rizikų, todėl svarbu kruopščiai investuoti ir apsaugoti savo skaitmenines valiutas..