Ši knyga padės teisingai investuoti

5 klaidos, kurias daro kiekvienas investuotojas, ir kaip jų išvengti

Investuoti paprasta, nebent tai apsunkinsime.

Tai yra naujosios Peterio Mallouko knygos „5 klaidos, kurias daro kiekvienas investuotojas, ir kaip jų išvengti“ šerdis. Autorius pabrėžia, kad tai, ko neturėtumėte daryti, yra taip pat svarbu, kaip ir tai, ką darote, kai kalbate apie investavimo pasaulį.

Mes ne Prekybos švietimas tiki, kad nepaisant to, ar skaitytojas yra pradedantysis, kuris dar tik pradeda veikti investicijų pasaulyje, ar finansų ekspertas, turintis ilgametę patirtį, Peterio knyga ir jo patarimai suteiks visoms auditorijoms ką pagalvoti.

Jungtinėse Valstijose turto valdytoju dirbantis Malloukas tvirtina, kad yra penkios pagrindinės klaidos, kurias daro daugybė investuotojų ir kad šios investavimo klaidos kenkia jų portfelio rezultatams:

  • rinkos laikas,
  • aktyvi prekyba,
  • neteisingas veiklos ir finansinės informacijos supratimas,
  • leisti savo emocijoms ir šališkumui trukdyti jūsų procesui ir
  • dirbdamas su netinkamu patarėju.

Raskite jį „Amazon“ >>Peterio Mallouko „5 klaidos, kurias daro kiekvienas investuotojas“

Autorius taip pat nurodo, kad dauguma investuotojų stengiasi išnaudoti laiko rinką, nepaisant to, kad investuoja sunkiasvorius, tokius kaip Warrenas Buffetas ir Benjaminas Grahamas, sakydami, kad rinkos laikas yra viena didžiausių klaidų, kurias gali padaryti investuotojai.

Peteris tvirtina, kad tie investuotojai, kurie tvirtina, kad jie gali skirti laiko rinkai, arba meluoja, arba kad jie tiesiog klaidingi.

Naujieji investuotojai turėtų gerai pagalvoti prieš pirkdami tokias pretenzijas, o sugebėjimas išvengti šios minties sukels investavimo karjerą, kuri gali būti labai sėkminga.

Iš esmės geriausias laikas investuoti yra šiandien.

Autorius nepataria aktyviai rinkti akcijų ir verčiau rekomenduoja investuoti tik į indeksų fondus. Yra keletas tyrimų, kurie rodo, kad beveik visos kitos investavimo formos, nesvarbu, ar tai būtų investiciniai fondai, rizikos draudimo fondai, indėliai ir pan., Prarado indekso investavimą, kai kalbama apie grąžą..

Taip pat žiūrėkite: 5 būdai padvigubinti savo investicijas

Tačiau Peteris aiškiai nemini investuotojų, kurie nuolat lenkia akcijų rinkos indeksus, sėkmės, nors jis cituoja keletą sėkmingesnių vardų investavimo versle. Minimi pagrindiniai investavimo vardai, tokie kaip Peteris Lynchas, Warrenas Buffetas ir Benjaminas Grahamas, tačiau autorius nenustoja teigęs, kad investuotojas galėtų paprasčiausiai vadovautis investavimo filosofija, kuria jie naudojasi sėkmingai..

Tai rodo, kad autorius arba mano, kad akcijų rinkimo niuansai viršija tą lygį, kuriuo veiks dauguma šios knygos skaitytojų, arba kad filosofija prieštarautų jo žinutei, kad aktyvus investavimas nėra būdas. Nepaisant to, Petras galbūt būtų galėjęs geriau padengti savo knygos aktyvios prekybos skyrių.

finansinės naujienos, laikraščio skaitymas

Tikras šios knygos teigiamas dalykas yra tai, kaip investuotojai suvokia naujienų kanalų teikiamas finansines naujienas kaip vertas veikti. Televizijos naujienų kanalai paprastai vykdomi kaip pelno siekiančios įmonės, kur svarbiausias yra žiūrinčių žmonių skaičius. Dėl šios priežasties jie linkę sensuoti naujienas, bandydami pritraukti žiūrovus, o tai ne visada naudinga rimtiems prekybininkams.

Autorius rekomenduoja prekybininkams užgniaužti instinktą veikti remiantis patarimais, kuriuos teikia naujienų kanalai, kurie dirba kita nei investuotojai. Svarbiausios informacijos pateikimas nėra jų aktualiausia užduotis. Prisiminti, kad.

Jums taip pat gali patikti: Ar 2018 m. „Bitcoin“ vis dar yra verta investicijų??

Knyga investuotojams pataria, kad pasinaudoti fondų valdytojų, kurių rezultatai buvo reklamuojami, patarimais nėra geriausias pasirinkimas ir kad visada rekomenduojama atlikti tolesnius tyrimus, siekiant užtikrinti, kad pretenzijos dėl rezultatų būtų pateikiamos teisingame kontekste.

Emociniai veiksniai vaidina milžinišką vaidmenį investuojant, o baimė, godumas ir apgailestavimas tam tikru karjeros momentu paveiks kiekvieną investuotoją ir gali būti atsakingi už tai, kad investuotojas priverstas pirkti ar parduoti netinkamu laiku. Nors žinoma, kad tokie elgesio šališkumai, kaip per didelis pasitikėjimas savimi, daro įtaką investuotojų veiksmams, šioje knygoje pateikiami tokie sprendimai kaip gerai drausmingi metodai..

Autorius išsamiai išsiaiškina ir atlieka nuostabų darbą, kad labai gerai paaiškintų psichikos šališkumo problemas, o tai turėtų suteikti skaitytojui minties..

pasirinkti tinkamą finansų patarėją

Kitas svarbus klausimas, kurį savo knygoje nagrinėja Peteris Malloukas, yra nekontroliuojamas finansų patarėjų, kurie daugeliui investuotojų padarė daugiau žalos nei naudos, iškilimas. Apgailestaujama, kad finansų patarėjų pasakojimai apie netikėtus investuotojus praleidžia didelius komisinius produktus, deja, yra pernelyg dažni, o autoriaus patarimas investuotojams patikrinti pinigų saugojimą, interesų konfliktą ir kompetenciją prieš dirbant su bet kuriuo finansų patarėju yra neįkainojamas.

Neteisingas pinigų saugojimas gali sukelti tokių situacijų, kaip mes matėme, kai investuotojai atsidūrė tokiose „Ponzi“ schemose, kurias organizavo Bernie Madoffas. Kai patarėjai pradeda gauti komisinius už pardavimą ir rekomenduoja finansinius produktus, remdamiesi šiuo faktu, jie peržengia nešališkų, neutralių patarėjų, veikiančių savo kliento labui, ir pardavėjų ribas..

Žmonės taip pat skaito: Kada tinkamas laikas pradėti investuoti?

Finansų patarėjai neprivalo dalyvauti jokiuose oficialiuose mokymuose, todėl tokie investuotojai turėtų rūpintis prieš paskirdami juos dirbti. Autorius siūlo investuotojams atlikti keletą protingų žingsnių, kurie turėtų padėti sumažinti tikimybę pasirinkti netinkamą patarėją.

Knygoje taip pat aptariama, ką turėtų daryti investuotojai, įskaitant keletą patarimų investuoti į indeksus ir paskirstyti savo investicijas įvairioms turto klasėms, tokioms kaip JAV ir tarptautinės akcijos, obligacijos ir nekilnojamasis turtas. Peter taip pat teigia, kad investuotojai turėtų apsvarstyti galimybę neinvestuoti į turto klases, kurios gali sumažinti pelną, pavyzdžiui, grynuosius pinigus ir auksą.

Iš pradžių 2014 m. Išleista knyga yra viena iš nedaugelio, apžvelgianti 2008 m. Finansų krizę, peržiūrėdama istorinę analizę, parodydama, kad per visą istoriją matėme krizę, kad tik būtų galima atsigauti..

Yra daug ko paimti iš visų laikų aukštų kainų skyriaus, kur autorius teigia, kad naivu tikėtis, kad kaskart, kai atsargos pasieks visų laikų rekordą, atsigaus..

Jis palygina kasdienių daiktų, tokių kaip gaivieji gėrimai ir saldainių batonėliai, kainas sakydamas, kad nesitikime, kad tokių daiktų kainos pakoreguos, kai jos pasiekia aukščiausią lygį.

Rinkos veikia taip pat.

Nepraleisk: Kiek prarandi neinvestuodamas?

„5 klaidos, kurias daro kiekvienas investuotojas, ir kaip jų išvengti“ yra lengvai skaitoma, įžvalgi knyga, kurios laimei trūksta žargono ir painios statistikos.

Nepaisant to, kad viskas paprasta, autorius citavo kai kurių gerai žinomų šaltinių, tokių kaip „Vanguard“, „Morningstar“ ir daugelio universitetų, tyrimus, pateikdamas jų išvadas lengvai virškinamu būdu..

Ši knyga yra geras pirkinys tiek pradedantiesiems investuotojams, tiek patyrusiems rinkos skaitytojams, pateikiantis planą pradedantiesiems investuotojams sekti ir užduoti įdomių klausimų, kuriuos patyrę investuotojai galbūt suabejos kai kuriais jų naujausiais pasirinkimais..

Jei jums patiko skaityti šį „Trading Education“ straipsnį, suteikite jam patinka ir pasidalykite juo su visais kitais, kurie, jūsų manymu, taip pat gali dominti.

Sužinokite, kaip prekiauti Forex

Šaltinis: www.drvijaymalik.com/2015/01/book-review-5-mistakes-every-investor

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me