Kaip pasirinkti atsargas: išsamus vadovas naujiems investuotojams

Contents

Kaip pasirinkti geriausias investicijas

Tinkamų akcijų rinkimas yra būtinas prekybininkams ir investuotojams. Mes parengėme išsamų, nuoseklų vadovą naujiems investuotojams, kurie padės jums pasirinkti geriausias akcijas, į kurias investuoti.

Įmantrus investavimas, bet neįsivaizduojate, kaip rinkti akcijas? Tu nesi vienas. Internetinėje erdvėje galima rinktis daugybę akcijų, todėl tai gali būti bauginantis bet kam. Tikėtina, kad esate visiškai naujas investuodamas į akcijas ir jums tiesiog reikia pagalbos rankos.

Arba galbūt esate patyręs prekybininkas, tik norėdamas pridėti keletą akcijų, kad paįvairintumėte savo portfelį. Bet kokiu atveju šis vadovas išvalys miglą, kaip pačiam rinkti atsargas.

Pavyzdžiui, ne visada geriausias pasirinkimas pasirinkti seniausias ar didžiausias įmones. Jie yra saugus statymas, bet ne visada teikia didelę grąžą. Jei gerai pagalvoji, didžiausia nauda dažnai yra didžiausia rizika.

Norėdami padėti jums nuspręsti, kokie gali būti jūsų pačių akcijų investavimo tikslai – sutaupėme šiek tiek darbo ir parengėme vadovą, kaip rinkti akcijas.

Šiame vadove bus paaiškinta, kaip pasirinkti geriausias akcijas, į kurias investuoti. Mes taip pat pateikiame keletą iš daugelio naudingų įrankių ir rodiklių, kuriuos galbūt norėsite apsvarstyti, kad padėtumėte atlikti savo tyrimų procesą, kartu su keliomis išbandytomis strategijomis, kaip rinkti atsargas. Pasidaryk pats.

Kaip pasirinkti geriausias investicijas

Norėdami išsirinkti geriausias akcijas, į kurias norite investuoti, pirmiausia atlikite tyrimus ir supraskite įmonę, pažvelkite į įmonės gyvybingumą, paįvairinkite savo portfelį ir galiausiai suvaldykite emocijas. Tai investicijų priešas..

Norėdami pagreitinti procesą, parengėme išsamius veiksmus, kaip surinkti atsargas:

  1. Nuspręskite pasirinkti vieną ar daugiau akcijų.
  2. Pasirinkite prekybos akcijomis strategiją.
  3. Nuspręskite, kiek laiko norite laikyti atsargas.
  4. Pasirinkite brokerį ir padarykite sandorį.
  5. Vykdyti prekybą.

1 dalis. Kaip rinkti atsargas – į tai reikia atsižvelgti

Yra tūkstančiai akcijų, iš kurių galima rinktis, ir tūkstančiai šimtų platformų, siūlančių prieigą prie jų. Turint tiek pasirinkimo, gali būti sunku pamatyti medį!

Atsižvelgdami į tai, pirmajame mūsų „Kaip pasirinkti atsargas“ vadove mes parengėme trumpą pagrindinių rodiklių sąrašą, į kurį reikia atsižvelgti. Tai turėtų padėti jums nuspręsti, į kokias akcijas ar sektorius norite investuoti.

Į kokias konkrečias vertybinių popierių biržas norite sutelkti dėmesį?

Kaip jūs tikriausiai žinote, vertybinių popierių birža yra turgus, kuriame pardavėjai, pirkėjai ir prekybininkai gali keistis nuosavybės turtu. Visame pasaulyje yra daugybė biržų. Tačiau mažiau nei 20 jų yra „1 trilijono dolerių klube“. Tai paprasčiausiai reiškia, kad visų biržoje kotiruojamų akcijų kapitalizacija viršija trilijoną dolerių.

Be abejonės, didžiausia vertybinių popierių rinka planetoje yra Niujorko vertybinių popierių birža (NYSE). Nuo šių metų birža viršijo daugiau nei 25 trln. USD kapitalo kapitalizaciją. Kitos didžiausios biržų rinkos yra NASDAQ, Londono vertybinių popierių birža (LSE) ir Tokijo vertybinių popierių birža (TSE). Šiuose mainuose yra tūkstančiai didelio masto akcijų.

Paprasčiau tariant, minėtose biržose kotiruojamos įmonės parduoda savo įmonės akcijas. Tai suteikia jūsų vidutiniam Džo galimybę gauti pyrago gabalėlį investuojant. Rašymo metu į apyvartines akcijas įeina didžiausias rinkos impulsas „Tesla“, „Quidel Corp.“, „Amazon“, ir Peloton – Išvardyti kelis.

Grįžti į mainus – žemiau pateikiame keletą iš daugelio rinkų, į kurias galbūt norėsite atsižvelgti rinkdami akcijas, kurias norite pridėti prie savo portfelio.

  • Niujorko vertybinių popierių birža – NYSE – JAV
  • „Nasdaq“ – „NASDAQ“ – JAV
  • Japonijos biržos grupė – JPX – Japonija
  • Londono vertybinių popierių birža – LSE – JK, Italija
  • Šanchajaus vertybinių popierių birža – SSE – Kinija
  • Honkongo vertybinių popierių birža – SEHK – Honkongas
  • „Euronext“ – Amsterdamas, Briuselis, Dublinas, Lisabona, Oslas, Paryžius
  • Toronto vertybinių popierių birža – TSX – Kanada
  • Šendženo vertybinių popierių birža – SZSE – Kinija
  • Bombėjaus vertybinių popierių birža – GSE – Indija
  • Nacionalinė vertybinių popierių birža – NSE – Indija
  • „Deutsche Börse“ – FRA – Vokietija

Prieš investuodami į akcijas ir akcijas, turėsite pagalvoti, kurioms rinkoms norite sutelkti dėmesį. Tai nereiškia, kad negalima pasirinkti daugiau nei vieno.

Jei norite patekti į JK rinką, greičiausiai naudosite didžiausią biržą – Londono vertybinių popierių biržą. Šį mainą sudaro didžiulės kompanijos, tokios kaip „Tesco“, „Royal Dutch Shell plc.“, Unilever, BP plc, „Royal Mail“, ir „British American Tobacco“.

Taip pat galite apsvarstyti alternatyvių investicijų rinką (AIM) – antrinę JK biržą. Tai priima mažesnes įmones, kurios dar nėra pakankamai didelės, kad galėtų pereiti prie didesnės LSE.

Jei jums patinka JAV rinkos, NASDAQ gyvena tokie milžinai kaip „Tesla“, „Disney“, Facebook, „Microsoft“, „Apple“, ir „PayPal“. Europoje taip pat yra daugybė biržų, penkios yra laikomos pagrindinėmis rinkos kapitalizacijos prasme.

„Euronext“ yra didžiausia birža Europoje ir joje yra tokių kompanijų kaip LVMH (su tokiais kaip Louis Vuitton, Hennessy ir Moët), IBM ir „L’Oréal“.

Galų gale, investuodami į akcijas iš skirtingų rinkų, tarptautiniu mastu, galite gražiai paįvairinti savo portfelį.

Ar norite sutelkti dėmesį į mažą ar didelę įmonę?

Mes jau minėjome keletą didelių žaidėjų, tačiau jūs turite daug galimybių, atsižvelgdami į įmonės, į kurią investuojate, dydį.

Tiesa, „blue-chip“ atsargos yra mažiau pažeidžiamos, kai kalbama apie rinkos nuosmukį. Tai daugiausia lemia įspūdingi jų vertinimai – paprastai jų suma siekia milijardus dolerių. Tačiau jūsų grąža greičiausiai bus daug mažesnė.

Taip pat nereikėtų atmesti ir viešai kotiruojamų bendrovių, kurios, manoma, yra mažos ar vidutinės. Aišku, šios įmonės laikomos rizikingesnėmis investicijomis nei kelių milijardų svarų vertės įmonės. Tačiau paprastai pastebėsite, kad būtent šios akcijos suteikia didesnį potencialą.

Kalbant apie akcijų dydį, leiskite mums greitai sužinoti, kaip šios įmonės skirstomos į kategorijas

  • „Micro-cap“ akcijų rinkos kapitalizacija yra mažesnė nei 300 milijonų dolerių
  • „Mažos kapitalizacijos“ akcijos apibrėžiamos pagal rinkos kapitalizaciją nuo 300 iki 2 milijardų dolerių
  • „Vidutinio kapitalo“ bendrovės bus vertinamos nuo 2 iki 10 mlrd
  • „Didelė dangtelis“ yra nuo 10 iki 200 milijardų dolerių
  • „Mega Cap“ rodo, kad rinkos kapitalizacija viršija 200 mlrd. USD

Sudarėme keletą skirtingų dydžių akcijų sąrašą, kad galėtumėte suprasti:

  • „Micro-Cap“ atsargos – Funko, „Mesa Air Group“, „Century Casinos“, Vera Bradley, Universalusis technikos institutas, „Jumia Technologies“, „Liberty Trip Advisor“, „Forterra“
  • Mažo kapitalo atsargos – „Axos Financial“, „Tupperware Brands Corp“, „Textainer Group Holdings Ltd“, „Innovative Industrial Properties“
  • Vidutinio kapitalo atsargos – „Teledyne Technologies“, „Peloton Interactive“, „Livongo Health“, penki žemiau, „Cabot Microelectronics“, „Helen Of Troy“, CMC medžiagos
  • Didelio kapitalo atsargos – Abėcėlė („Google“), „Alibaba Group Holding“, „Microsoft“, „Apple“, „McDonald’s“, „Docusign“, „Regeneron Pharmaceuticals“
  • „Mega-Cap“ atsargos – „Tesla Motors Inc“, „Intel“ korporacija, „Merck“ & Co, Amerikos bankas, „Netflix Inc“, „Berkshire Hathaway“, „UnitedHealth Group“, „Adobe Systems Inc.“

Taip pat galite įtraukti mažo kapitalo (ar bet kokio dydžio, kuris kutuoja jūsų išgalvotas) akcijas, investuodamas į ETF, kuris sutelktas tik į mažesnes / didesnes įmones. Nors ne visas išvardytas akcijas bus galima įsigyti per ETF, jums netrūks galimybių.

Skaityti daugiau: Kokios 15 geriausių atsargų sprogs 2021 m?

Ar svarbu gauti investicijų iš dividendų??

Vardan aiškumo, tarkime, jūs nežinote, kokios yra dividendų atsargos. Paprasčiau tariant, – jums bus sumokėta dalis bendrovės pelno. Juk esi investuotas į firmą.

Bendrovės, siūlančios dividendus, pasirinkimas neturėtų būti jūsų sandorio laužytojas. Tačiau tai yra puikus būdas sušvelninti smūgį, jei viena iš jūsų investicijų vertės sumažėja.

Kita vertus, turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad nedividendinės įmonės yra vienos iš labiausiai gerbiamų ir sėkmingiausių akcijų. Pavyzdžiui, „Facebook“, „Google“, „Tesla“ ir „Amazon“ niekada neišdavė nė vieno cento išmokėti dividendus

Tai gali atrodyti šiek tiek griežta, bet atrodo, kad šie milžinai už tai, kad nemoka dividendų investuotojams.

Panašu, kad logika yra ta, kad šios akcijos paprastai reinvestuoja savo pelną į naujas įmones. Tai darydami, tai ilgainiui jums padidins kapitalo prieaugį.

Kitaip tariant, jie tuos pinigus skyrė būsimam įmonės augimui finansuoti. Tai teoriškai turėtų būti naudinga jums ateityje.

Kokia yra vienos akcijos kaina?

Taip pat turite atsižvelgti į vienos akcijos kainą. Pavyzdžiui, kai kurios akcijos kainuoja gerokai daugiau nei 1 000 USD.

Pateiksime keletą brangiausių akcijų šiuo metu pasaulyje pavyzdžių, pradedant mažesniu skalės galu:

  • „Book Holdings“ (Booking.com) kaina yra 1917 USD už vieną akciją
  • Rašant vieną „Amazon Inc“ akciją grąžinate 3294 USD už akciją
  • Lindt & „Sprüngli AG“ akcijų kaina siekia 80 300 USD
  • Nors investuodami legendos Warreno Buffetto kompaniją „Berkshire Hathaway Inc“, jūs grąžintumėte akį traukiančius 327 401 USD už akciją

Nedaugelis iš mūsų turi 6 ar net 4 skaičius, skirtus investicijoms ar kitaip. Laimei, tokie brokeriai kaip „eToro“ siūlo „dalines atsargas“.

Tai reiškia, kad užuot pirkę visą akciją, galite nusipirkti tik dalį. Geriausia tai, kad jums nebereikia laukti, kol bus vykdomas įmonės akcijų padalijimas! Pvz., Jei investuotumėte 50 USD į įmonę, kurios kaina buvo 500 USD už akciją, jums priklausytų 10 proc..

Apsvarstykite vertybinių popierių rinkos sektorius / pramonės šakas

Mokantis rinkti akcijas, verta apsvarstyti, į kokią pramonę galbūt norėsite investuoti.

Nors manome, kad turėtumėte valdyti įvairų portfelį, tai gera pradžia apsvarstyti, ar norite investuoti į technologijų pramonės akcijas, o gal į farmaciją ir pan..

Toliau pateikiame 10 akcijų sektorių kartu su populiariausiomis kiekvienos kategorijos akcijomis.

  • Sveikatos apsauga – Johnsonas & Johnsonas, „UnitedHealth Group“, „Abbott Laboratories“, „Merck“, „Thermo Fisher Scientific“, „Biogen Inc“, „CVS Health Corp“, „Livongo Health Inc.“ ir dar daugiau
  • Medžiagos – Ecolab Inc. (ECL), LyondellBasell Industries NV, DuPont de Nemours Inc. (DD), Huntsman Corp. (HUN), Eagle Materials Inc, Ardagh Group SA, Berry Global Group In. Ir dar
  • Vartotojo sąsiuviniai ir vartotojai gali pasirinkti savo nuožiūra – Pagalvokime apie „Coca-Cola“, „Campbell’s sriuba“, „McDonald‘s“, „Colgate“, „PRoctor Gamble co“, Estée Lauder. „Home Depot Inc“, „Nike Inc“, „Starbucks“, TJX įmonės. Ir dar
  • Informacinės technologijos – „Tesla Inc“, IBM, „Zoom Video Communications Inc“, „Livongo Health Inc“, „NortonLifeLock Inc“, „Salesforce.com Inc.“ ir dar daugiau
  • Ryšio paslaugos – „Zillow Group Inc“, „Twilio Inc“, „Russell 1000“, Ryšių paslaugų pasirinktas sektorius. Ir dar
  • Finansai – „Wells Fargo“, „Morgan Stanley“, „PayPal“, „Unum Group“, „Brighthouse Financial Inc“, „MetLife Inc“, „White Mountains Insurance Group Ltd“, „Jefferies Financial Group Inc.“ ir dar daugiau.
  • Pramonės pramonė – Atliekų tvarkymas, „Raytheon Technologies“, 3M, „GrafTech International Ltd“, „Air Lease Corp“, „Energizer Holdings Inc“, „Quanta Services Inc.“ ir dar daugiau
  • Energija – „Cheniere Energy Inc“, „NRG Energy Inc“, „Murphy Oil Corp“, „Valero Energy Corp“, „Antero Midstream Corp“, „ConocoPhillips“, „Williams Companies Inc.“ ir dar daugiau
  • Komunalinės paslaugos – „PPL Corp“, „Sempra Energy“, „NRG Energy Inc“, „Eversource Energy“, Viešųjų paslaugų įmonių grupė, „NextEra Energy Inc“, „Sempra Energy“. Ir dar
  • Nekilnojamasis turtas – „Brookfield Property REIT Inc“, „Brandywine Realty Trust“, komunalinių paslaugų sektorius, „CoStar Group Inc“, „SBA Communications Corp“ ir dar daugiau.

Nesvarbu, kokią akciją galų gale pasirinksite, visada turėtumėte nepamiršti, kaip globalūs įvykiai, tokie kaip COV-19 pandemija, gali paveikti jūsų investicijas. Kitaip tariant, mažai tikėtina, kad šiuo metu pasirinksite kokią nors „paplūdimio“ industriją, pavyzdžiui, aviakompanijas, kruizus ir viešbučius.

2 dalis. Kaip rinkti atsargas – galvoti apie akcijų tvarumą

Galvojimas apie jus dominančių akcijų tvarumą skamba gana akivaizdžiai, tačiau labai svarbu, kad įmonės gyvybingumą vertintumėte verslo / investicijų požiūriu..

Paklausk savęs:

  • “Kur bus įmonė per ateinančius penkerius ar dešimt metų?”
  • “Ar ši įmonė kada nors atsipirks padidėjusiomis praeities akcijų kainomis?”

Atsižvelgdami į tai, vertindami akcijų gyvybingumą, turėtumėte atsižvelgti į šią metriką.

Dabartinė bendrovės akcijų vertė – palyginti su istorinėmis aukštumomis

Akcijos, kaip ir bet kuris kitas turtas, dažnai keičiasi. Tačiau vienas iš jums svarbiausių duomenų renkant atsargas yra visų laikų aukščiausia bendrovės kaina, palyginti su dabartiniu jos vertinimu..

Paprastai tariant, tai laikoma geru ženklu, jei atitinkamos įmonės vertinimas yra aukštesnis nei prieš 12 mėnesių. Nors akcijų ir akcijų arenoje jis nėra toks supjaustytas ir sausas. Įmonės vertinimas labai priklauso nuo pasiūlos ir paklausos rinkoje.

Kitaip tariant, jei parduodančių žmonių yra daugiau nei perkančių – akcijų kaina greičiausiai sumažės. Todėl, kai pirkėjų yra daugiau nei pardavėjų – vertė padidės. Taip yra todėl, kad pagal pastarąjį scenarijų atsargos yra nepakankamai įvertintos.

Tai yra svarbi metrika, į kurią reikia atkreipti dėmesį mokantis rinkti akcijas. Tai nesuteikia 100% garantijos, kad bendrovės akcijos kada nors grąžins savo akcijų kainos šlovės dienas. Tačiau visada geriau būti kuo labiau informuotam renkantis akcijas, į kurias investuoti.

Ar galite naudotis akcijomis su nuolaida?

Yra atvejų, kai investuotojui lengviau prieiti prie akcijų su nuolaida. Pavyzdžiui, kai yra pasaulinė naujiena, tokia kaip COVID-19.

Tai lėmė, kad pagrindinės įmonės prarado dešimtis procentinių punktų kainos, daugiausia dėl to, kad rinkos pradėjo paniką.

Tai būtų tinkamas laikas nusipirkti kai kurias akcijas už ypač žemą sandorio kainą, kad sulauktumėte rinkos nuosmukio.

Ar yra vietos įmonei augti?

Kai kurios sparčiausiai besivystančios kompanijos visame pasaulyje užauga tokios didelės, kad galų gale išsilygina. Galvokite pagal „Microsoft“, IBM ir „Ford“ pavyzdžius.

Nors šios didžiulės kompanijos, žinoma, gali toliau augti visomis kryptimis – vargu ar sulauksite grąžos, kurią turėtumėte įmonės klestėjimo laikais. Nebent kaupiate atsargas su nuolaida, kaip minėjome aukščiau.

Tada kitame skalės gale yra žymiai mažesnės įmonės. Tokios įmonės kaip „Netflix“, „Uber“ ir „Pinterest“, kurių nebuvo tiek pat laiko, kiek anksčiau minėti milžinai, tik pradeda savo keliones.

Tai suteikia didesnes galimybes patirti didėjančius santykinai naujos įmonės rinkos taškus. Tai reiškia, kad galbūt pavyks pakabinti ant laukiamo ir tęstinio įmonės augimo.

Pasirengę pasinerti į Akcijų birža?

3 dalis: Kaip rinkti atsargas – įvairinkite savo portfelį

Kai reikia diversifikuoti savo investicinį portfelį, turėtumėte tvirtai suprasti kainų diagramas, pagrindinę ir techninę analizę, pajamų ataskaitas ir dar daugiau. Minėti įrankiai gali užtrukti mėnesius, jei ne metus.

Turint tai omenyje, jums bus malonu sužinoti, kad yra daugybė būdų, kaip padėti. Šios funkcijos leidžia jums pasirinkti akcijas ir akcijas, į kurias investuosite, prieš tai neišmokę analizės smulkmenų.

Pradėkime nuo akcijų rinkos indeksų, prieš pasinerdami tiesiai į „Copy Trading“ funkcijas ir ETF.

Svarstykite akcijų rinkos indeksus

Daugelis žmonių nusprendžia investuoti į akcijas naudodamiesi „akcijų rinkos indeksu“. Jei nežinote – tai leidžia jums investuoti į kelias įmones vienu metu – naudojant tik vieną investiciją.

Hipotezuokime, kad jus domina investicijos į S&P 500 indeksas. Š&P indeksą sudaro didžiausios JAV viešai prekiaujamos bendrovės, tokios kaip; „Apple“, „Microsoft“, „Facebook“ ir „Johnson“ bei „Johnson“.

Šis indeksas laikomas mažos rizikos, ypač todėl, kad jis yra diversifikuotas 505 akcijoms – kurių visų jūs pirktumėte.

Kitas populiarus indeksas yra FTSE 100, kuriame yra 101 didžiausių Londono vertybinių popierių biržos „blue-chip“ kompanijos akcijos. Tokias indekso įmones sudaro „Royal Dutch Shell“, BP, „British American Tobacco“, „Unilever“ ir dar daugybė.

Investuodami į tokius indeksus kaip jūs, galite diversifikuoti savo portfelį – neprivalote įsitraukti į analizę ir finansines ataskaitas.

Paprasčiau tariant, investuodami į indeksą, jūs galite paskirstyti savo investicijas ploniau – su mažomis išlaidomis ir maksimalia rizika. Visuotinė koncepcija yra ta, kad tiek nuvertėjusios, tiek vertinamos atsargos subalansuos viena kitą. Tačiau laikui bėgant pastarieji pralenks pirmąjį.

Išbandykite prekybos kopijomis funkciją

prekyba kopijomis

Prekyba kopijomis yra reiškinys, sukėlęs dideles bangas akcijų ir akcijų srityje. Ši funkcija, kurią siūlo pirmaujantis brokeris „eToro“, leidžia jums kopijuoti patyrusio investuotojo sandorius panašiai kaip.

Šios novatoriškos funkcijos idėja yra paprasta. Kito investuotojo kopijavimas reiškia, kad jums nebereikia mokytis įrankių ir diagramų, susijusių su analize. Vietoj to, galite pasyviai investuoti į akcijas pasirinkdami atspindėti kito prekybininko investicijas.

Investuotoją galite pasirinkti pagal jums pateiktą informaciją. Paprastai tai apima; į kokias akcijas jie orientuojasi, kiek rizikuoti jie nori prisiimti, ir kaip „nukopijuotas prekybininkas“ praeities ir dabarties rezultatai.

Tai tik dar vienas būdas gauti maksimalią įtaką įvairioms akcijoms, nereikalaujant tūkstančių, norint įsigyti pilną akciją. Negana to, vienu metu galite nukopijuoti daugiau nei vieną prekybininką.

Biržoje prekiaujami fondai (ETF)

Panašiai kaip akcijų indeksai – ETF suteikia galimybę investuoti į kelias įmones per vieną investiciją.

ETF valdo portfelio valdytojai, kurie tvarko investicijas už jus – perka ir parduoda akcijas, kai manoma, kad tai būtina. Pastebėsite, kad skirtingi ETF susitelkia į skirtingus dalykus.

Pavyzdžiui, kai kurie stebės tam tikrus rinkos indeksus, pvz., FTSE 100. O kiti gali sekti konkrečius sektorius, tokius kaip medžiagų, sveikatos priežiūros ar technologijų sektorius..

Be to, kai kurie ETF sutelks dėmesį tik į įmones, kurios išskiria aukštas dividendų kolonas. Tokiu būdu investuoti į akcijas yra puikus būdas diversifikuoti savo investicinį portfelį, nereikalaujant apsispręsti, kurias akcijas pasirinkti patys.

Tai nereikalauja kelias valandas atlikti savo techninės analizės įgūdžių pabaigos ar patobulinimo.

4 dalis. Kaip rinkti atsargas – naudojant pagrindinę ir techninę analizę

Klausdami, kaip rinkti akcijas, labiausiai patyrę investuotojai jums pasakys, kad turite atlikti daugybę tyrimų. Galų gale svarbu priimti sprendimus atsižvelgiant į įmonės veiklą finansiškai, kad būtų galima numatyti įmonės akcijų gyvybingumą..

Kaip jau sakėme, rinkų skaitymas ir įmonės finansinės veiklos analizė gali užtrukti metus. Jau nekalbant apie galimybę spėlioti, ar įsigyti akcijų yra perspektyvu ilgalaikėje perspektyvoje.

Pažvelkime, kaip galite naudoti pagrindinę ir techninę analizę, kad padėtumėte jums atlikti misiją ir išmokti rinkti atsargas.

Kokie elementai padaro atsargas vertingomis?

Akcijų vertė apskaičiuojama pagal santykį tarp atitinkamos rinkos paklausos ir pasiūlos.

Jei akcijų paklausa yra didelėje stovykloje – kaina paprastai kils aukštyn. Todėl savaime suprantama, kad jei akcijų paklausa yra žema – kaina paprastai būna mažesnė.

Kai kurie investuotojai orientuojasi į kuklesnes įmones, manydami, kad jos turi augimo potencialą. Kiti nori investuoti į akcijas, kurių pagrindai yra patikimi ir patikimi.

Tai leidžia mums gerai sužinoti, kaip galite nustatyti, ar atsargos yra pervertintos, ar nepakankamai įvertintos.

Pervertintų ir nepakankamai įvertintų akcijų nustatymas

Norint nustatyti, ar akcijos yra pervertintos, ar nuvertintos, geriausia pradėti nuo techninės ir fundamentinės analizės. Abi, kurias ketiname išsamiau aptarti toliau.

Naudojimasis ranka pasiekiama analize yra vienintelis būdas susidaryti bendrą rinkos, kurioje prekiaujate, vaizdą.

Norint patikslinti, akcijų vertės tyrimas nėra indikacija, kad reikia rasti pigiausias akcijas. Vietoj to jūs ieškote aukščiausio lygio akcijų, kurios yra vertinamos žemiau tikrosios turto kainos.

Idėja yra ta, kad laikui bėgant rinkos vertė pasitaisys – atspindės tikrąją vertę. Tai pasiekiama pasirinkus ilgą vertinimą dėl nepakankamai įvertintų akcijų, kol ji vėl pasieks vidinę akcijos kainą.

Pagrindinė analizė: „Viršuje žemyn“ – „apačioje“

Pradėdami fundamentinės analizės tyrimus galite rinktis du maršrutus – „iš apačios į viršų“ ir „iš viršaus į apačią“..

Jei dar negirdėjote apie šiuos pagrindinės analizės metodus, leiskite mums šiek tiek paaiškinti apie kiekvieną metodą.

Metodas iš viršaus į apačią

Pradėkime nuo požiūrio „iš viršaus į apačią“, kuris yra daugiausiai laiko atimantis. Todėl jis tinka naujokams ar patyrusiems investuotojams, kurie tiesiog nori viso vaizdo.

Metodas „iš viršaus į apačią“ paprastai apima tokių dalykų analizavimą kaip bendrasis vidaus produktas (BVP) ir ekonomikos augimas.

Be to, prieš priimdami galutinį sprendimą, kuriai įmonei ar sektoriui skirti savo dėmesį, galbūt norėsite išanalizuoti palūkanų normas ir pinigų politiką. Apsvarstykite infliaciją, pajamingumą ir obligacijų kainas.

Nesuprantate, kaip net pradėti analizuoti įmonės pajamingumą? Nebijok. Šiame „Kaip išsirinkti atsargas“ vadove paaiškinsime, kaip toliau vertinti įmonės finansinius rezultatus.

Metodas iš apačios į viršų

Naudojant tokio tipo analizę pagrindinis dėmesys nėra skiriamas nei pramonės pagrindams, nei rinkos sąlygoms. Pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad išsiaiškintų, kaip konkreti įmonė konkuruoja su konkurencija.

Jei tai labiau skamba jūsų gatvėje, galite pradėti taikyti metodą „iš apačios į viršų“, daugiau žiūrėdami į finansus.

Norėdami suteikti jums idėją – turite ištirti įmonės produktus, valdymą ir įvairius skirtingus finansinius rodiklius.

Šiame vadove aprašėme finansinius rodiklius, todėl laikykitės mūsų.

Ar techninė analizė padės išsirinkti atsargas?

Šiame skyriuje mes atskleisime, kaip rinkti atsargas, visapusiškai panaudojant techninę analizę.

Trumpai tariant, jūsų tikslas yra sutelkti dėmesį į akcijų pokyčius ir turimus kainų duomenis. Kitaip tariant, modeliai ir tendencijos, nukreiptos į rinkos judėjimą ateityje.

Investuotojai nustato tendencijas naudodamiesi įvairiais techniniais rodikliais, todėl naudokite daugiau nei vieną.

Norėdami padėti jums nuspręsti, kuri strategija jums gali būti tinkamiausia, kalbant apie techninę analizę, sudėjome naudingiausių priemonių, į kurias reikia atsižvelgti, sąrašą.

  • Santykinis stiprumo indeksas (RSI) – RSI yra plačiai naudojamas rinkos sąlygoms ir akcijų impulsui iliustruoti bei potencialiai pavojingiems kainų pokyčiams išryškinti
  • Ichimoku debesis – Šis rodiklis yra susijęs su turto atsparumu ir palaikymo lygiais. Rodiklis prognozuoja kainos pagreitį ir siūlo signalus, kurie padės jums priimti sprendimus

ichimoku debesų diagrama

  • Eksponentinis slenkamasis vidurkis (EMA) – EMA stebi svarbius rinkos pokyčius ir įvertina jų teisėtumą
  • Judantis vidurkis (MA) – MA pašalina papildomą trumpalaikių akcijų kainos šuolių „triukšmą“ – daugiausia dėmesio skiriant tam tikros kainų tendencijos krypčiai.
  • Judantis vidutinis konvergencijos divergencija (MACD) – MACD nustato pokyčius. Tai gaunama imant du skirtingus slenkamuosius vidurkius ir lyginant juos tarpusavyje
  • Stochastinis osciliatorius – Stochastinis osciliatorius iliustruoja turto tendencijas ir jėga. Tai pasiekiama palyginus įvairias kainų ribas su turto pabaigos kaina. Tai daroma per tam tikrą laiką
  • Vidutinis krypties indeksas – Šis indeksas rodo kainų tendencijų stiprumą ir padės jums nuspręsti, ar tikimasi, kad mažės ar kils
  • Fibonači retracementas – „Fibonacci“ retracementas nurodo, kokiu mastu rinka gali judėti prieš dabartinę kainų tendenciją
  • „Bollinger“ juostos – „Bollinger“ juostos yra naudingos spekuliuojant ilgalaikius akcijų kainų pokyčius. Dėl to labai naudinga nustatyti, kada atitinkamas turtas veikia už akcijų kainos ribų.

„Bollinger“ juostos

  • Standartinis nuokrypis – Šis techninis rodiklis yra naudingas apskaičiuojant kainų pokyčių apimtį, todėl lengviau įsitikinti, ar yra tikimybė, kad nepastovumas turės įtakos toliau esančiai kainai..

Pagrindinė analizė prieš techninę analizę: žemiausias lygis

Kalbant apie efektyvų akcijų pasirinkimą, svarbūs veiksniai yra tiek pagrindinė, tiek techninė analizė. Negalime sakyti, kad vienas yra pranašesnis už kitą – nes jie abu labai skirtingi.

Kurią analizės kategoriją nuspręsite naudoti, galiausiai priklauso tik nuo jūsų – tiksliau, tai priklauso nuo jūsų asmeninės strategijos.

Apskritai, ilgalaikiai prekybininkai ir investuotojai linkę rinktis pagrindinės analizės metodą. Žmonės, taikantys trumpalaikę strategiją, dažniausiai koncentruojasi į techninę analizę.

Nepaisant to, mes vis tiek manome, kad galite optimizuoti bet kokias investavimo pastangas pasinaudodami abiem. Tokiu būdu vargu ar praleisite svarbią informaciją apie atsargas, į kurias esate finansiškai investuota.

Kiekybiniai ir kokybiniai akcijų faktoriai

Pradėkime paaiškindami, kad „kiekybinis veiksnys“ yra matematinis sprendimo rezultatas, kurį galima išmatuoti. Paprasčiau tariant – kiekybiniai veiksniai paprastai yra finansinės analizės dalis – tikslas yra tinkamai įvertinti situaciją.

„Kokybinis veiksnys“ yra pasirinkimo, kurio neįmanoma išmatuoti, rezultatas – investuotojai, moralė ir produktai.

Pateiksime keletą kiekvieno pavyzdžio, pradedant kokybiniais veiksniais.

Kokybiniai veiksniai

  • Finansinės naujienos – Renkantis atsargas svarbu neatsilikti nuo naujausių žinių. Kaip jau minėjome, naujienos ir neramumai gali sukelti didelį nepastovumą. Kiti įvykiai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, būtų ekonominiai pokyčiai, pavyzdžiui, palūkanų normos pokyčiai.
  • Įmonės naujienos – Kompanijos naujienos, tokios kaip apgaulinga veikla, duomenų pažeidimai ir prekybos vietų sąlygos, gali labai paveikti akcijų vertę. Pavyzdžiui, kilus „Workout“ darbo sąlygų skandalui, „BooHoo“ akcijos sumažėjo 19,5%. Kitas pavyzdys yra „Facebook“, kurio akcijos sumažėjo daugiau nei 7% po to, kai pasirodė naujienos apie privačių duomenų saugumo pažeidimą.
  • Personalo pokyčiai – Dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, apima įmonės valdymo struktūros pokyčius. Trumpai tariant, personalo pokyčiai gali pakeisti bendrą rinkos supratimą apie verslą – o tai savo ruožtu turės tiesioginės įtakos akcijų kainoms.

Kiekybiniai veiksniai

  • Pajamų pokytis – Svarbi esminės analizės dalis yra saugoti įmonės pajamas. Pvz., Jei įmonės pajamos mažėja, tačiau akcijų kaina nėra koreguojama – tai tikrai tvirtas požymis, kad platesnė rinka firmos linkusi į viršų.
  • Dividendai – Kaip jau minėjome anksčiau, dividendai yra jūsų įmonės pelno dalis, kuri paskirstoma tarp akcininkų. Tai taip pat galima pasiekti per ETF, kuris daugiausia dėmesio skiria dividendus mokančioms akcijoms.
  • Įmonės balansas – Įmonės balanse iš esmės apibendrinama jos finansinė padėtis – padengiamos skolos ir turtas. Šie balansai atspindi būsimą uždarbį, kuris turi įtakos akcijų kainai.

Pasirengę pasinerti į Akcijų birža?

5 dalis: Kaip rinkti atsargas – analizuokite įmonės finansinę veiklą

Pateikę daug patarimų, kaip rinkti akcijas, turime paminėti rezultatus. Kitas būdas padėti sau priimti sprendimą yra patikrinti smulkesnę informaciją apie įmonės finansinę veiklą – buvusią ir esamą.

Tuo norime pasakyti sau aiškų įmonės skolos vaizdą, palyginti su jos akcininkų verte. Daugelis įmonių turi mažai skolų, todėl jūsų darbas yra įvertinti, kas yra per daug.

Žemiau pateikiame keletą naudingiausių rodiklių, kuriuos galite naudoti analizuodami įmonės finansinius rezultatus.

P / E santykis – kainos ir pajamų santykis

Kainos ir pelno santykis (P / E) yra naudingas norint palyginti dviejų skirtingų akcijų kainą konkrečiame sektoriuje. Šis santykis parodo, kiek jums reikėtų išleisti norint gauti dolerio pelną.

Tai puikus įrankis nustatant, ar įmonė yra pervertintoje, ar nepakankamai įvertintoje stovykloje. Tai pasiekiama įvertinus istorinius kainų duomenis ir vidurkius.

D / E santykis – skolos ir nuosavo kapitalo santykis

Skolos ir nuosavo kapitalo santykis apskaičiuoja įmonės turtą pagal jos skolą. Tai parodys įmonės veiklos lygį lyginant su konkurentais.

Jei santykis atrodo žemas – tai gali reikšti, kad didžiąją bendrovės kapitalo dalį gauna jos akcininkai.

Tai sakant, blogas arba geras laikomas santykis visiškai priklauso nuo konkrečios pramonės. Pavyzdžiui, nekilnojamojo turto pramonė reguliariai naudojasi didžiulėmis paskolomis, kad galėtų sumokėti už naujas pastangas, taigi nebūtinai matytumėte daug skolų kaip raudoną vėliavą.

ROE koeficientas – nuosavybės grąža

Nuosavo kapitalo grąžai pavesta procentais parodyti bendrovės nuosavą kapitalą ir galimą pelningumą.

Patikrinę ROE turite didesnę galimybę iššifruoti, ar įmonė savarankiškai uždirba pakankamai pajamų – lyginant su akcininkų investicijomis.

PEG santykis – kaina / pajamos ir augimas

Kaina / pelnas augimui apskaičiuoja minėtą P / E santykį, palyginti su metiniu pelnu, tenkančiu vienai akcijai (EPS)..

Jei vis dar galvojate, kurios akcijos jums gali patikti – PEG koeficientas tikrai turėtų būti jūsų investavimo strategijos dalis. PEG puikiai parodo tikrąjį ir teisingą akcijų vertinimą.

P / B santykis – kaina knygai

Kainos ir knygos santykis apskaičiuoja įmonės buhalterinę kainą pagal dabartinę rinkos vertę.

Jei matote didesnį nei 1 santykį, tai rodo akcijas, kurios laikomos pervertintomis. Vėlgi, turite atsižvelgti į konkretų sektorių, su kuriuo susiduriate.

Esamas santykis

Dabartinis santykis nurodo, ar įmonės skola gali būti padengta turimu turtu.

Akcijų kaina ir dabartinis santykis yra susieti. Jei dabartinis santykis yra žemas, tikėtina, kad akcijų vertė ir toliau mažės.

Ar įmonė yra stabili?

Kaip jūs tikriausiai jau žinote, yra daugiau nei vienas būdas naudoti analizę mokantis rinkti akcijas. Žinojimas, ar įmonė atrodo stabili, gali padėti tik pasirinkti tinkamas akcijas.

Vienas geriausių būdų įvertinti įmonės stabilumą yra pažvelgti į istorinius kainų veiksmus siekiant išplėsti akcijų rinkos nesėkmes. Turėtumėte ieškoti, ar įmonė atsigavo, ir jei taip, kaip greitai ir lengvai. Tai darydami jūs palyginate akcijų kainą tada ir dabar, kad gautumėte išsamų vaizdą.

6 dalis: Kaip rinkti atsargas – 4 patarimai, kaip pradėti šiandien!

patarimas, kaip rinkti akcijas

Paskutiniame skyriuje „Kaip pasirinkti atsargas“ mes pateikėme keturis patogius patarimus, kurie užtikrins, kad jūsų akcijų pardavimo karjera pasisektų ant dešinės kojos.!

1. Raskite gerą brokerį, su kuriuo užsiregistruosite

Idealiu atveju reikia ieškoti brokerio, turinčio licenciją iš reguliavimo institucijos. Priežastis, kodėl geriau laikytis licencijuotų brokerių, yra ta, kad jie yra teisiškai įpareigoti laikytis tokių taisyklių kaip klientų fondų atskyrimas – laikydami pinigus nuo įmonės kapitalo..

Negana to, bet visos licencijuotos prekybos platformos turi laikytis „pažink savo klientą“ (KYC) taisyklių – užkirsti kelią pinigų plovimui, teroristų finansavimui ir sukčiavimui ir kt. Taip pat turite apsvarstyti, ar platforma gali pasiūlyti jus dominančių akcijų prekiaujant / investuojant į.

Žinoma, įsitikinkite, kad naudojatės mažų mokesčių brokeriu. „eToro“, Pavyzdžiui, leidžia jums įsigyti daugiau nei 1700 akcijų 100% be komisinių. Tai užtikrina, kad jūsų pelno nesuvalgys neišvengiami tarpininkavimo mokesčiai.

„eToro“ – geriausias akcijų brokeris JK (0% komisinis mokestis ir be žyminio mokesčio)

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima akcijų rinkos pramonėje – rekomenduojame išbandyti.

Jūsų kapitalui gresia pavojus. Gali būti taikomi kiti mokesčiai

2. Sužinokite apie rinkos ypatybes

Išmokti atsargų smulkmenų nebūtinai turi būti brangi pamoka „ko nedaryti“. Vietoj to, mūsų svetainėje yra gausybė mokomosios medžiagos, kuri išmokys jus virvių patogiai savo namuose – prieš rizikuodami savo sostine.

Be medžiagos, kurią siūlome čia „Trading Education“, taip pat verta patraukti sau aktualią knygą, kaip rinkti akcijas.

Keletas geriausių knygų, kurios mums patinka, yra:

  • Akcijų investicijos manekenams – Paulas Mladjenovičius
  • Pažangus investuotojas. Galutinė knyga apie investavimą į vertę. Praktinių patarėjų knyga – Benjaminas Grahamas ir Jasonas Zweigas
  • Laimėjimas Volstrite – Martinas Zweigas
  • Kada parduoti: Vidinės vertybinių popierių rinkos pelno strategijos – Justinas Mamisas
  • Iracionalus gausumas: 3-asis leidimas Pataisytas ir išplėstas trečiasis leidimas – Robertas J. Shilleris
  • Kaip užsidirbti pinigų atsargomis – William O’Neil

Kalbant apie naujienas, daugelis investuotojų kreipiasi į „Google Finance“, „CBS MoneyWatch“ ir „Yahoo Finance“. Norėdami gauti išsamesnių finansinių naujienų, apsilankykite „Bloomberg“ ir „Wall Street Journal“.

Be įvairių knygų, kursų ir mokomųjų vaizdo įrašų, galite išbandyti demonstracinę paskyrą, kurioje galėsite atlikti keletą nemokamų praktikų.

Taip pat skaitykite: investuokite kaip Peteris Lynchas – akcijų rinkimo ekspertas

3. Susipažinkite su pagrindine ir technine analize

Mes išsamiai aptarėme pagrindinę ir techninę analizę, todėl suprantate, kaip naudinga rinkti atsargas, taip pat kada sulaikyti ar paleisti.

Todėl labai svarbu, kad jūs bent jau gerai suprastumėte abi analizės formas. Tai labai pagerins jūsų galimybes rinktis geriausias akcijas ir teisingai planuoti rinką.

Geriausi investuotojai išsamiai išnagrinėja įmonės finansinius rezultatus – apima įvairius rodiklius, iliustruojančius augimą, rinkos vertę ir stabilumą.

Kaip jau minėjome, akcijų investuotojai naudoja diagramas ir įrankius, norėdami sužinoti prekybos diapazonus ir tendencijas. Jei jums reikia pakartoti populiariausius techninės analizės įrankius, pasivaikščiokite toliau aukštyn.

4. Sukurkite rizikos valdymo strategiją

Kitas geriausias patarimas mokantis rinkti akcijas yra rizikos valdymo strategijos sukūrimas. Taip yra todėl, kad atsargų vertė reguliariai keičiasi dėl išorės įtakos. Akcijų scenoje yra tam tikras rizikos lygis.

Renkantis savo akcijas bus akivaizdu, kad ne tik geros akcijos, bet ir blogos bei negražios.

Tai reiškia, kad yra keletas bendrovių, kurias konkurencija išstumia. Tada turite firmų, kurios kovoja su nauju valdymu, ir tų, kurios naudoja priešistorinius verslo modelius, kurios tiesiog neveikia šiais laikais..

Atsižvelgiant į tai, efektyviausia rizikos valdymo strategija yra diversifikuoti tiek, kiek galite. Jūsų portfelyje turėtų būti daugybė akcijų iš įvairių rinkų ir sektorių. Pakelkite dalykus į kitą lygį pirkdami akcijas iš kelių biržų ir regionų.

Pasirengę pasinerti į Akcijų birža?

Kaip pasirinkti atsargas: visa išvada

Štai ką tu turi. Akcijų rinkimas neturėtų būti vien tik tamsios aferos reikalas – juk yra pinigų.

Vienintelis būdas sužinoti, ar akcijos yra perspektyvi investicija, yra atlikti namų darbus atitinkamoje įmonėje.

Yra daugybė skirtingų būdų, kuriais galite mokytis apie atsargas. Gera vieta pradėti vertinti bendrą įmonės finansinę veiklą ir stabilumą.

Tai reiškia, kad reikia pasidomėti bendrovės sąskaitomis, skolų valdymu ir įvairiais kitais rodikliais, kad gautumėte išsamų vaizdą apie savo akcijų būklę. Apskritai, tiesiog įsitikinkite, kad išvengsite per didelio vienos ar dviejų akcijų poveikio. Vietoj to sukurkite labai diversifikuotą portfelį, kad sumažintumėte savo ilgalaikę riziką.

DUK

Kaip galiu pasirinkti geriausias akcijas?

Geriausia įmanoma pradžia, kurią galite sau duoti rinkdami atsargas, yra atlikti namų darbus įmonėje. Pavyzdžiui, gali būti naudinga pažvelgti į finansinius rezultatus ir istorinius duomenis, kurie parodys, kaip jie praeityje susidorojo su pakilimais ir nuosmukiais..

Tai laikoma įvairiu akcijų portfeliu?

Įvairus akcijų portfelis iš esmės yra tai, kad jūsų investicijų krepšelyje yra daugybė skirtingų akcijų, kad būtų galima maksimaliai paveikti rinkas. Pavyzdžiui, galite turėti 100 akcijų iš daugybės skirtingų sektorių, rinkų ir šalių.

Kas nutiks, jei negaliu sau leisti pilnos akcijos?

Dabar daugelis investuotojų nusprendžia investuoti į biržoje prekybinius fondus (ETF). ETF stebės S&Pvz., P 500 indeksas, kuriame yra 505 įvairių bendrovių akcijos. Tokiu būdu jūs galite investuoti į daugybę didelių akcijų per vieną sandorį. Arba galite naudoti internetinį brokerį, pvz., „EToro“, kuris palaiko dalines akcijas. Tai reiškia, kad akcijų „dalį“ galite nusipirkti vos nuo 50 USD.

Kokias akcijas geriausia rinkti?

Į šį klausimą nėra griežto ir greito atsakymo – nes viskas priklauso nuo jūsų pačių finansinių tikslų ir noro rizikuoti. Jei tikrai stengiatės pasirinkti atskiras akcijas, kurias norite įsigyti, siūlytume rinktis indeksų fondą.

Ar svarbu pasirinkti akcijas, kurios moka dividendus?

Ne. Akcijų pasirinkimas su dividendais nebūtinai reiškia didesnį pelną. Kai kurios didžiausios „blue-chip“ kompanijos pasaulyje nemoka nė cento dividendų – panaudodami tuos pinigus verslo plėtrai. Arba galite pasirinkti atitinkamą ETF – suteikdami prieigą prie šimtų, o ne tūkstančių dividendus mokančių akcijų.

Skaityti daugiau:

11 geriausių 2020 m. Kanapių atsargų

Prekyba akcijomis: Kaip prekiauti akcijomis, Kaip išgyventi akcijų prekybą

Geriausios 15 vidutinio kapitalo atsargos, kurias galima nusipirkti 2021 m

Kokias atsargas pirkti 2021 m?

7 populiariausios 2021 m. Augimo atsargos

Prekyba akcijomis JK pradedantiesiems 2021 m

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me