DAOVentures ($ DVG): Automatizovaní poradci a správci fondů Robo v DeFi

DAOVentures ($ DVG) si klade za cíl zjednodušit a vytvořit snadno použitelná řešení, aby lidé mohli investovat a spravovat své portfolio decentralizovaného financování (DeFi).

Produkty DeFi jsou pro uživatele obtížné a složité, zejména pro nováčky. Spousta investorů stále má ohledně prostoru určité nedůvěry. Jiní se musí vypořádat s možností rizika a nákladných poplatků za plyn. DAOventures však dokázal tyto problémy identifikovat a navrhnout řešení.

Co je DAOVentures?

DAOventures je decentralizovaný protokol, který pomáhá poskytovatelům likvidity investovat do projektů DeFi tím, že zaměstnává automatizované poradce a správce robotických fondů, aby pomohli uživatelům investovat do produktů DeFi s vysokou návratností.

DAOventures se spoléhá na svou víru jako průvodce poskytováním výjimečných služeb pro investory. Systém používá nejlepší strategie pro důsledné monitorování výkonu, správu poměrů rizika a odměny a také pro audit inteligentního zabezpečení kontraktu. Mezi výhody platformy DAOventures patří:

Co je DAOventures (Zdroj: Web DAOventures)

Správné řízení rizik a odměn

Poměr rizik a výnosů je velmi důležitým aspektem každého obchodu nebo investice. Strategie DAOventures poskytují uživatelům rozsáhlé produkty založené na jejich úrovni vystavení riziku: nízké, střední nebo vysoké riziko, takže nováčci a zprostředkující obchodníci mohou před provedením obchodu učinit informovanější rozhodnutí.

Vybrané informace

Tým protokolu zkoumá, analyzuje a provádí zpětné testy nových Dapps, aby vytříděl špatné od dobrých. Dělají to spojením všech protokolů s nejvýkonnějším algoritmem, aby vyhověly požadavkům investorů.

Bezpečnostní

Základní hodnotou protokolu je zabezpečení. Platforma kontroluje a kontroluje všechny produkty, aby zajistila, že je bezpečné nasadit jejich kryptoprodukty.

Platforma umožňuje audity společností třetích stran a provádí další bezpečnostní testy, aby se zajistilo, že finanční prostředky uživatelů jsou zabezpečené. Protože DAOVentures je decentralizovaná platforma, nevlastní žádné soukromé klíče, protože prostředky jsou zabezpečeny samotnými uživateli.

Průhlednost

Investice společnosti DAOventures jsou transparentní, protože je lze zobrazit na blockchainu, aby uživatelé mohli vidět, kam a jak se jejich peníze přesouvají, a také mohli kontrolovat a vylepšovat své portfolio, aby mohli správně sledovat svůj kapitál.

Snížené poplatky za plyn

Uživatelé mohou při používání DAOVentures ušetřit značné množství plynu. Protokol umožňuje lepší výpočet plynu prostřednictvím správně spravovaných sdružených investičních fondů.

Tokeny DAOventures ($ DVG)

Poskytovatelé likvidity mohou vydělávat tokeny řízení DAOventures označené jako DVG, které jim umožňují hlasovat o změnách pravidel protokolu. Spuštění tokenu DVG by proběhlo na Polkastarter, aukčním protokolu, který je založen na blockchainu Polkadot a je využíván pro získávání finančních prostředků projekty DeFi.

DVG jsou v zásadě „tokeny“ na inteligentní smlouvě, které jsou vyvíjeny tak, aby dodržovaly pevnou sadu pravidel, která lze měnit nebo upgradovat prostřednictvím mechanismu konsensuálního hlasování integrovaného do inteligentní smlouvy. 

Užitečnost tokenů DVG je četná. Bude použita k pobídce LP k podpoře dlouhodobé poptávky po tokenu, stejně jako k zapojení komunity DAOventures. Uživatelé, kteří jsou držiteli $ DVG, budou těžit z vkladových pobídek, jako jsou nižší transakční poplatky a odměny.

DAOventures uvolní celkovou dodávku 444 444 DVG tokenů pro veřejný prodej. Platforma nabídne zlevněný prodej tokenů DVG držitelům tokenů POLS a veřejnosti, než bude uveden na Uniswap.

Jak funguje DAOventures?

Protokol funguje podobně jako běžná VC firma v tom smyslu, že hledá lepší příležitosti pro investory, aby vytvořil vyšší výdělky. Technologické nástroje, které platforma používá, jsou vytvářeny společným úsilím profesionálních týmů.

Testovací aplikace DAOventures (zdroj: „Testovací beta aplikace“ DAOventures )

Tyto nástroje prozkoumávají hluboko na trzích a pomáhají poskytovatelům likvidity nasazovat jejich prostředky do žádoucích investic DeFi. Mezi příklady použitých nástrojů patří automatický balancer, likvidní miner, arbitrážní robot a swapový token.

DAOVentures využívá inteligentní smlouvy a robo-obchodníky, aby pomohli investorům vkládat peníze do nejvýkonnějších aktiv DeFi, aby dosáhli nejlepších výsledků. Kromě toho jsou před nasazením inteligentních kontraktů pro použití na platformě nejprve zkontrolovány a prověřeny, aby se zajistilo dodržování předpisů.

Decentralizované procesy platformy pomáhají eliminovat rizika protistrany. DAOVentures zajišťuje, že uživatelé mají plnou kontrolu nad svými prostředky a peněženkami. Výsledkem je, že uživatelé mohou komunikovat s inteligentními smlouvami individuálně.

Zatímco pro ostatní investory do kryptoměny je interakce s protokoly DeFi obtížná, DAOventures používá algoritmy pro správu fondů investorů. Robo-poradci distribuují všechny sdružené prostředky a nasazují je do protokolu DeFi s nejlepší návratností investic%.

Mezi produkty a služby nabízené společností DAOventures patří:

Výnosové zemědělství

Platforma nabízí uživatelům různé strategie hospodaření s výnosy, aby získali výnosy. Uživatelé si mohou zvolit strategii výnosového zemědělství na základě úrovně rizika a cíle zisku. Protokol poskytuje uživatelům investice na základě jejich ochoty riskovat.

Půjčování a půjčování

DAOVentures plánuje v blízké budoucnosti integraci s půjčovacími a výpůjčními protokoly, jako je Uniswap. To jim pomůže lépe spravovat investiční fondy a rozšířit dosah operací DAOventures.

 Automatický správce defi

Prostřednictvím robo-poradců mají uživatelé výhodu investování do nejlepších projektů a produktů DeFi. Investoři mohou těžit ze strukturovaných produktů platformy a agregace výnosů prostřednictvím automatizovaných manažerů.

Robo-trade Strategies – AMM (Zdroj: DAOventures Vysvětlení produktu na vysoké úrovni ppt)

Závěr

S růstem, který DeFi zaznamenala, není pochyb o tom, že jeho ekosystém je budoucností financí. Nárůst popularity DeFi však přinesl také několik příležitostí, rizik a výhod. S ohledem na to společnost DAOventures nadále hraje svou roli při urychlování přechodu DeFi do očekávané budoucnosti neustálým poskytováním správných řešení investorům. Cílem protokolu je využít interoperabilitu napříč řetězci a poskytovat svým uživatelům ty nejlepší služby.

Série Decentralizované finance (DeFi): výukové programy, průvodci a další

S obsahem pro začátečníky i pokročilejší uživatele si prohlédněte naši sérii YouTube DeFi obsahující návody na ZÁKLADNÍ NÁSTROJE, které potřebujete pro obchodování v prostoru DeFi, např. MetaMask a Uniswap. Stejně jako hluboký ponor do populárních témat DeFi, jako jsou Reef.finance ($ REEF) a Polkadot ($ DOT)

Série DeFi na tomto webu také pokrývá témata, která na YouTube nebyla prozkoumána. Úvod o tom, co je DeFi, najdete v přehledu Decentralized Finance (DeFi): Průvodce trendem HOTTEST v kryptoměně

Výukové programy a návody pro ESSENTIAL DEFI TOOLS:

 • Průvodce MetaMask: Jak založit účet? PLUS tipy a hacky pro pokročilé uživatele
 • Uniswap recenze a tutoriál: Průvodce pro začátečníky a pokročilé tipy a triky
 • Průvodce a recenze séra DEX
 • Vysvětlení SushiSwap ($ SUSHI)
 • Výměna 1 palce, Mooniswap a Chi GasToken: Konečný přehled a průvodce

Podrobnější informace o dalších konkrétních projektech DeFi najdete v našich průvodcích tokeny DeFi. Tady je několik našich nejoblíbenějších průvodců:

 • AAVE (PŮJČKA $)
 • Recenze Ampleforth ($ AMPL): Základní průvodce tímto protokolem DeFi
 • Průvodce ChainLink ($ LINK): Klíčový článek v prostoru DeFi
 • Cream Finance ($ CREAM): Co to je?
 • Průvodce Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): Revoluční poskytovatel likvidity v řetězci
 • Lineární finance ($ LINA): Budoucnost platforem syntetických burz?
 • Polkadot ($ DOT): Vše, co potřebujete vědět o miláčkovi DeFi v Číně
 • RAMP DeFi: Jak odemkne hodnotu vsazených aktiv?
 • Reef Finance ($ REEF): Platforma All-In-One Defi
 • Solana ($ SOL) vysvětlil
 • Graf ($ GRT) – další úroveň decentralizovaných aplikací
 • Trustswap ($ SWAP) vysvětleno – nová generace transakcí DeFi
 • Touha po sloučení ekosystému DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – úvěrová platforma pro půjčky DeFi

Další videa a články brzy přijdou jako součást naší série DeFi, nezapomeňte se tedy PŘIHLÁSIT k naší Youtube kanál a (prozatím) ZDARMA týdenní zpravodaj takže můžete být upozorněni, jakmile vyjdou!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me