Přehled tokenů WAX – decentralizovaná herní burza

WAX si klade za cíl stát se platformou, která umožňuje komukoli vytvořit si vlastní virtuální tržiště pro digitální aktiva. Rovněž umožní současným i budoucím tržištím snadno vzájemně komunikovat pomocí jejich tokenu WAX. Tím se zvýší likvidita digitálních aktiv jako celku a usnadní se lidem získávání hodnoty z her a mezi nimi.

Platformu WAX (Worldwide Asset eXchange) vyvíjí společnost OPSkins. OPSkins je číslo jedna na digitálním trhu na světě s více než 100 miliony ročních transakcí. WAX umožní komukoli vytvořit plně funkční tržiště digitálních položek s nulovými investicemi do bezpečnostní infrastruktury a zpracování plateb.

Klíčové vlastnosti a výhody WAX

Chrání před volatilitou cen – Položky prodávané na platformě mohou používat Smlouvy o majetku vázané na WAX. Cenové výkyvy jsou velmi nepředvídatelné, pokud jde o kryptoměny, a to, že smlouvy s aktivy vázanými na WAX nabízejí určitou bezpečnost uživatelům.

Zabezpečení proti podvodům – Hráči mohou volně a okamžitě a bezpečně nakupovat a prodávat své digitální zboží chytré smlouvy

Vysoká likvidita napříč platformou WAX – I když virtuální předměty pocházejí z různých her, lze s nimi obchodovat pomocí tokenů WAX nebo smlouvy o aktivu vázané na WAX.

Nižší náklady – Nižší náklady a jednodušší metody vypořádání znamenají, že prodejci i kupující mohou z každé transakce vydělat více.

Obrovský zavedený trh – Dodává se s vestavěná tržní základna v OPSkins s více než 2 miliony týdenních transakcí

Protokol WAX

Protokol WAX je decentralizované blockchainové řešení, které se zaměřuje na přenos a výměnu virtuálního zboží a služeb. Abychom uspokojili vysoký objem transakcí požadovaných na těchto trzích, byl vybrán konsensuální algoritmus Delegated Proof of Stake, původně vytvořený společností BitShares. Uživatelé mohou vsadit své WAX tokeny, aby si zvolili potvrzující uzly zvané „Guilds“.

Cechy

Cechy jsou potvrzujícími uzly platformy WAX. I když platforma WAX bude mít po vydání 64 pozic Guild, bude se s vydáváním nových her a serverů zvyšovat. Kromě ověření blockchainu budou mít Gildy další povinnosti, které je třeba splnit. Aby mohl být cech zvolen, musí nejdříve odeslat návrh do sítě, která uvádí hru, kterou bude obsluhovat, procento poplatků, které budou sdílet přislíbeným uživatelům, a způsob, jakým budou sledovat agenty přenosu..

Transferové agenty

Na rozdíl od robotů, které OPSkins aktuálně používá, bude platforma WAX používat Transfer Agents. Jsou pověřeni, aby usnadnili převod virtuálního zboží mezi kupujícím a prodávajícím.

1. Komunikovat s prodávajícím a kupujícím zařídit vyzvednutí a dodání zboží

2. Vzít ovládání virtuálního aktiva od prodejce

3. Ověřit autentičnost virtuálního aktiva

4. Digitálně podepište Smlouvu o provedení vypořádání, že obdrželi virtuální aktivum

5. Doručit virtuální aktivum kupujícímu

6. Digitálně podepište Smlouvu o provedení vypořádání, že dodali virtuální aktivum

Musí také pořídit svazek tokenů WAX, jejichž výše nesmí překročit 25% z celkové hodnoty aktuálně přiřazených smluv o provedení vyrovnání. U služeb provádění vypořádání jsou odměněni procentem poplatku s tokeny WAX.

Informace o tokenu WAX (WAX) a ICO

Token WAX (WAX) bude mít 185 milionů celková nabídka. Všechny tokeny WAX budou generovány v seed bloku. 64 750 000 žetonů WAX jsou přiděleny na celý prodej tokenů, který je pouze 35% z celkové nabídky.

Podrobnosti o prodeji tokenů WAX a přidělování tokenů

Závěrečné myšlenky na WAX

Toto je další návrh herního blockchainu v duchu Gameflip a Enjin. Velkou výhodou WAX je však to, že má podporu OPSkins. To přináší do projektu určitý rodokmen a zkušenosti. Obrovskou výhodou je také integrovaná uživatelská základna. Pouze na základě tohoto bodu jde o solidní návrh.

Je však třeba vzít na vědomí určité věci. Platforma WAX se nebude spoléhat na přímou integraci API s vydavateli her. Může to být dobrá nebo špatná věc. Výhodou je, že umožňuje co nejširšímu publiku hráčů prostřednictvím decentralizovaných tržišť. Nevýhodou je, že budou vydáni na milost a nemilost vývojářům her a to, co bylo jednoho dne povoleno, se může změnit další.

Další věcí, na kterou se podíváme, je nízké procento tokenů dostupných při prodeji tokenů. 35% z celkové nabídky se nezdá jako celá dávka, a to ani nebere v úvahu 30 milionů vyhrazených pro institucionální předprodej.

Recenze tokenů WAX

od společnosti BoxMining

Skóre: 8,5 / 10

Zdroje:

Web WAX https://www.waxtoken.com/

Bílý papír https://www.waxtoken.com/wp-content/uploads/WAX_White_Paper.pdf?1101

Blog https://medium.com/waxtoken/what-sets-wax-apart-from-other-tokens-91f24bef39c2

OPSkins https://opskins.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me