SuperFarm ($ SUPER): Cross-chain NFT Farming bez nutnosti kódu

SuperFarm ($ SUPER) je platforma DeFi napříč řetězci, jejímž cílem je usnadnit proces vytváření nepeněžitelných tokenů (NFT) a zároveň jim poskytnout kapacitu pro přidávání hodnoty jejich tokenům. Má své vlastní tržiště NFT, ze kterého by mohli tvůrci těžit. Protokol je navržen tak, aby usnadnil celou cestu blockchainu uživatele. A konečně, SuperFarm je neustále rostoucí projekt, který by mohl přilákat více partnerství z několika herních platforem.

Pozadí

Elliot Wainman, tvůrce EllioTrades a spoluzakladatel Dapp Evolution Games, zahájil svou práci na SuperFarm s cílem masového přijetí pro síť Ethereum. Elliot si klade za cíl oslovit více než 2,5 miliardy hráčů po celém světě, kteří hledají nákup herních aktiv prostřednictvím NFT.

První kolo fundraisingu společnosti SuperFarm činilo celkem 1,1 milionu USD, na kterém se zúčastnily významné kryptoměnové a finanční firmy jako Bitcoin.com, GBV Capital, Solidity Ventures a Spark Digital Capital a mnoho dalších.

Než se ponoříme hlouběji do toho, co SuperFarm dělá, je důležité pochopit, co jsou NFT.

Co jsou to NFT?

Non-Fungible Tokens (NFT) označují digitální aktiva, která představují téměř cokoli, od uměleckých děl nebo identity osoby. NFT nelze duplikovat a všechny mají odlišná metadata.

Obvykle se používají k vytvoření blockchainové reprezentace aktiva v reálném světě, aby bylo možné s nimi obchodovat pomocí kryptoměny. Vzhledem k tomu, že NFT jsou programovatelné, lze je připojit s různými charakteristikami a atributy podle potřeb tvůrce.

Co je SuperFarm?

Co je SuperFarm? (Zdroj: „ČÁST 1: Představujeme SuperFarm„Střední článek)

SuperFarm je platforma DeFi napříč řetězci pro NFT zemědělství bez nutnosti jakéhokoli kódu, jehož primárním cílem je usnadnit komukoli vytváření vlastních tokenů a přidávat jim hodnotu prostřednictvím NFT zemědělství. A protože nemá žádné požadavky na kódování ze strany firmy, používání platformy snižuje technickou složitost přicházení s jejich vlastními NFT.

SuperFarm NFT Farming (Zdroj: „ČÁST 1: Představujeme SuperFarm„Střední článek)

Způsob, jakým SuperFarm abstrahuje proces tokenizace, je prostřednictvím řady vizuálních nástrojů vhodných pro začátečníky. Mohou přizpůsobit pravidla pro své tokeny, identifikovat jejich atributy, stimulovat chování a další. Platforma SuperFarm se snadno používá, ale neohrožuje kvalitu a účinnost.

Tokeny, které lze generovat na platformě, jsou kompatibilní s ERC20. Mohou je prodat na jakémkoli podporovaném tržišti. Ve skutečnosti si uživatelé mohou prostřednictvím platformy dokonce nastavit své vlastní tržiště NFT, pokud chtějí.

NFT zemědělství

Prostřednictvím platformy mohou podniky snadno vytvářet vlastní farmy a vkládat tam své NFT. Uživatelé k nim mohou přistupovat, podílet se na NFT a získávat pobídky. Existuje však minimální požadavek na SUPER žetony, než bude komukoli povoleno otevírat nové farmy.

NFT Marketplace

Uživatelé mají přístup do obchodu NFT, kde mohou nakupovat NFT prostřednictvím bodů odměny, které dostanou od farmy. Umožňuje také uživatelům nakupovat NFT s podporovanými kryptoměnami.

Dohled

Superverse je herní rozhraní pro SuperFarm. Jedná se o karetní hru založenou na NFT, která funguje na nastavení autobattleru. Kromě herních bodů patří mezi odměny, které jsou k dispozici v Superverse, kapky NFT z herních platforem partnerů SuperFarm..

Než je uživateli povolen přístup k Superverse, existuje minimální požadavek na SUPER holdingy.

Tabulka porovnání funkcí SuperFarm (zdroj: „ČÁST 1: Představujeme SuperFarm„Střední článek)

Nativní token superfarm – $ SUPER

Token $ SUPER je nativní token SuperFarm. Lze jej použít jako prostředek směny nebo k úhradě poplatků za správu a transakce. SUPER také poskytuje svým držitelům přístup k produktům a programům dostupným v herním ekosystému SuperFarm, partnerům videoher a NFT drops.

Vzhledem k tomu, že se platforma v budoucnu snaží být plně decentralizována, její správa je řízena komunitou. Každé rozhodnutí nebo návrh na změnu nebo úpravu platformy musí projít hlasováním SUPER držitelů. Hlasovací sílu lze určit podle množství SUPER žetonů, které držíte. Čím více držíte SUPER, tím silnější bude vaše hlasovací síla.

Další nákupy, které můžete na platformě provést, zahrnují také SUPER. Lze jej použít pro přístup k některým důležitým funkcím platformy, které jsou k dispozici pouze držitelům SUPER.

Pokud si chcete koupit SUPER, token je uveden na Uniswap. Níže jsou uvedeny některé případy použití pro SUPER.

Případy použití SuperFarm $ SUPER (Zdroj: „ČÁST 1: Představujeme SuperFarm„Střední článek)

Sázení

SUPER lze také vsadit. Uživatelé prostě musí uzavřít svůj SUPER v chytré smlouvě, aby za to mohli vydělávat tokenové odměny. Tato struktura odměn pochází ze sběru poplatků za platformu, které jsou také účtovány v SUPER.

Zemědělství

SUPER lze vsadit i na odměny NFT. Účastí na sázce na NFT mohou uživatelé také získat exkluzivní NFT odměny od partnerských farem.

Uživatelé si také mohou na platformě zřídit své vlastní farmy. K tomu však existuje minimální požadavek 100 000 SUPER žetonů. Účelem kvóty je zajistit, aby existovala nízká pravděpodobnost spamu, dobrá kvalita farem, a stimulovat nákup tokenu.

Kapky NFT

Držitelé SUPER mají také nárok na odměny za pokles NFT. Toto jsou NFT dostupné v supervizních a partnerských videohrách. Aby však uživatelé byli součástí poklesů NFT, měli by držet minimální požadované SUPER žetony.

Kapky SuperFarm NFT (Zdroj: „ČÁST 1: Představujeme SuperFarm„Střední článek)

Závěr

SuperFarm je zajímavý projekt DeFi. Jednou ze silných stránek platformy je, že již určila, kdo je jejím cílovým trhem. Pokud se projekt úspěšně rozběhne a získá více hráčů a vývojářů na palubě, je vysoce pravděpodobné, že významně podpoří zájem lidí o krypto a DeFi. Představte si, že 2,5 miliardy hráčů naskočí do kryptoměny; bude to obrovský výkon.

SuperFarm je navíc projekt, z něhož mohou podniky snadno těžit. Pokud chtějí vytvářet vlastní NFT a prodávat je, rozhraní SuperFarm připravilo platformu i pro ně. Pokud projekt dosáhne svých cílů, nabízí slibný výhled pro celou DeFi. Při pohledu na to, kde dnes stojí, to není nemožné. Platforma je snadno použitelná a zisková. Patří k projektům DeFi, na které si musíme dávat pozor.

Série Decentralizované finance (DeFi): výukové programy, průvodci a další

S obsahem pro začátečníky i pokročilejší uživatele si prohlédněte naši sérii YouTube DeFi obsahující návody na ZÁKLADNÍ NÁSTROJE, které potřebujete pro obchodování v prostoru DeFi, např. MetaMask a Uniswap. Stejně jako hluboký ponor do populárních témat DeFi, jako jsou Reef.finance ($ REEF) a Polkadot ($ DOT)

Série DeFi na tomto webu také pokrývá témata, která na YouTube nebyla prozkoumána. Úvod o tom, co je DeFi, najdete v přehledu Decentralized Finance (DeFi): Průvodce trendem HOTTEST v kryptoměně

Výukové programy a návody pro ESSENTIAL DEFI TOOLS:

 • Průvodce MetaMask: Jak založit účet? PLUS tipy a hacky pro pokročilé uživatele
 • Uniswap recenze a tutoriál: Průvodce pro začátečníky a pokročilé tipy a triky
 • Průvodce a recenze séra DEX
 • Vysvětlení SushiSwap ($ SUSHI)
 • Výměna 1 palce, Mooniswap a Chi GasToken: Konečný přehled a průvodce

Podrobnější informace o dalších konkrétních projektech DeFi najdete v našich průvodcích tokeny DeFi. Tady je několik našich nejoblíbenějších průvodců:

 • AAVE (PŮJČKA $)
 • Recenze Ampleforth ($ AMPL): Základní průvodce tímto protokolem DeFi
 • Průvodce ChainLink ($ LINK): Klíčový článek v prostoru DeFi
 • Cream Finance ($ CREAM): Co to je?
 • Průvodce Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): Revoluční poskytovatel likvidity v řetězci
 • Lineární finance ($ LINA): Budoucnost platforem syntetických burz?
 • Polkadot ($ DOT): Vše, co potřebujete vědět o miláčkovi DeFi v Číně
 • RAMP DeFi: Jak odemkne hodnotu vsazených aktiv?
 • Reef Finance ($ REEF): Platforma All-In-One Defi
 • Solana ($ SOL) vysvětlil
 • Graf ($ GRT) – další úroveň decentralizovaných aplikací
 • Trustswap ($ SWAP) vysvětleno – nová generace transakcí DeFi
 • Touha po sloučení ekosystému DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – úvěrová platforma pro půjčky DeFi

Další videa a články brzy přijdou jako součást naší série DeFi, nezapomeňte se tedy PŘIHLÁSIT k naší Youtube kanál a (prozatím) ZDARMA týdenní zpravodaj takže můžete být upozorněni, jakmile vyjdou!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me