SwissBorg ($ CHSB): Co je to?

SwissBorg poskytuje uživatelům nástroje (Wealth App, $ CHSB token atd.) a infrastrukturu (širší podpora ze strany komunity, srozumitelnost předpisů atd.) pro správu jejich investic do kryptoměny se zanedbatelným úsilím. Cílem společnosti Swissborg je pomoci uživatelům orientovat se v relativně novém poli kryptoměny, které může mít někdy složité koncepty a spíše rozptýlenou infrastrukturu s malou standardizací. V tomto článku se podrobně podíváme na SwissBorg: jeho přednosti, problémy, které se pokouší vyřešit, a vše mezi tím.

Pozadí

Společnost SwissBorg, která byla zahájena v prosinci 2017 poté, co získala více než 52 milionů USD, založili Anthony Lesoismer a Cyrus Fazel. Se sídlem ve Švýcarsku má projekt multikulturní tým, který zahrnuje členy z 200 zemí, skládající se z vysoce zkušených odborníků se zkušenostmi ve velkých bankách a společnostech pro správu investic.

Co je SwissBorg?

SwissBorg je první platforma pro správu zabezpečeného bohatství založená na blockchainu, jejímž cílem je zjednodušit proces kryptoměnových investic, integrovat se s hlavními burzami digitálních aktiv a představovat komunitní vlastnictví. Mají také mobilní verzi nazvanou „Wealth App“, která je k dispozici pro platformy iOS i Android (viz níže).

Mezi hlavní úspěchy projektu zatím patří úspěšné získávání finančních prostředků ve výši 53 milionů USD, velká komunita, blockchainová referenda, gamifikovaná aplikace pro predikci bitcoinů a vysoce výkonný nativní token.

Podporované země

SwissBorg je k dispozici ve více než 60 zemích (upozorňujeme, že v současné době není v USA podporován) a v mnoha dalších. Ačkoli pro některé země nemusí být k dispozici celá řada funkcí nabízených společností SwissBorg. Úplný seznam podporovaných zemí naleznete zde.

Podporovaná aktiva

SwissBorg podporuje více než 10 kryptoměn včetně BTC, ETH, CHSB, USDC, PAXG, ENJ, BNB, LTC, XRP a BCH. Mají také průběžné hlasy o tom, které další kryptoměny by měly být také uvedeny v jejich Wealth App.

SwissBorg také podporuje 17 fiat měn včetně EUR, USD, GBP, CAD, HKD, SGD.

Swissborg podporoval fiat měnySpolečnost SwissBorg podporovala fiat měny

Síťový token SwissBorg ($ CHSB)

Token multi-utility platformy je SwissBorg ($ CHSB), což je token založený na Ethereu a vyhovující ERC-20. Má cirkulující dodávku 715 milionů z celkové 1 miliardy.

Zbytek zadržené nabídky je vyhrazen pro rozvoj a propagaci projektu. Token CHSB se obchoduje na hlavních burzách jako KuCoin, Uniswap (v2), Yobit, HitBTC, IDEX atd. A má několik případů použití.

Případy užití

Token CHSB napájí celý ekosystém SwissBorg. Používá se k vytyčování slev na poplatcích za platformu a k udělení hlasovacích práv na platformě.

Dále se také používá k distribuci odměn prostřednictvím konceptu „Proof of Meritocracy“ a také politiky týmu „Protect and Burn“. Účelem této politiky je zvýšit nedostatek a zvýšit hodnotu stávajících tokenů spálením nabídky z generovaných výnosů.

Důkaz meritokracie

Držitelé tokenů SwissBorg se mohou podílet na volbě postupu a rozvoje sítě prostřednictvím politiky Proof of Meritocracy. Token CHSB generuje token RSB, což je token referenda pro uživatele, aby mohli hlasovat o návrzích referenda. Uživatelé, kteří drží více CHSB, budou mít větší hlasovací sílu. Uživatelé budou také odměněni za účast na těchto referendech, kromě toho, že budou moci diktovat směr vývoje SwissBorg.

Důkaz meritokracieDůkaz meritokracie

Chraňte a vypalujte

Zásada Chránit a vypálit odměňuje dlouhodobé držitele CHSB objednáváním zpětného odkupu a vypalování pouze v případě, že ceny CHSB klesnou. Je to proto, že tradiční mechanismy zpětného odkupu, kdy jsou zpětné odkupy ohlašovány předem, mohli krátkodobí spekulanti koupit token před zpětným odkupem a prodat ho za vyšší cenu krátce po zpětném odkupu, když se sníží nabídka tokenů. Podle SwissBorg tento tradiční mechanismus nechrání tokeny a zejména držitele dlouhodobých tokenů a je v rozporu s jejich posláním podporovat inovace odměňující jejich věrné členy komunity.

SwissBorg také každý měsíc přidá 20% svých zisků generovaných z poplatků v aplikaci Wealth do rezervy, aby chránila cenu tokenu CHSB. Pokud cena CHSB přijde jako medvědí zóna (s použitím 20denního klouzavého průměru jako indikátoru), SwissBorg automaticky zadá nákupní objednávky pro CHSB.

SwissBorg DAO

SwissBorg DAO (Decentralized Autonomous Organization) je podpůrným orgánem, který pomáhá s řízením ekosystému SwissBorg. DAO je vývoj v oblasti kryptoměny a DLT, který umožňuje demokratickému mechanismu spouštět nebo spravovat projekt v řetězci.

SwissBorg DAO funguje jako sjednocující most mezi týmem a členy komunity, což jim umožňuje hrát aktivní roli při určování směru projektu a být odměněni za jejich úsilí v tokenech CHSB.

Tým definoval různé role pro účast členů komunity jako. Zde jsou některé z těchto rolí:

Digitální umělec

Digitální umělec (pochopitelně tvůrce obsahu) je člen komunity, který má za úkol tým vyvíjet umění, obrázky, texty, prezentace a videa atd. O projektu SwissBorg.

Překladatel

Překladatel je důležitým členem komunity odpovědným za překlad důležitých dokumentů nebo článků souvisejících s projektem SwissBorg. SwissBorg DAO využívá sílu motivovaných multikulturních účastníků k provedení jedné z nejobtížnějších, ale důležitých prací.

Promotér

Za šíření informací o projektu na různých platformách sociálních médií odpovídá promotér. Hrají důležitou roli při zvyšování přijetí a využití propagací projektu. Tedy také přímé zvýšení hodnoty tokenu.

Moderátor

Za regulaci komunikace na projektových kanálech SwissBorg je zodpovědný moderátor (lépe chápán jako administrátor na fórech a telegramových skupinách). Mezi různé povinnosti patří podpora zdravé diskuse, odstraňování nevhodného obsahu, modulace toku diskuse a prosazování pravidel skupiny.

Kampaň

Aktivista (promotér v reálném světě) je zodpovědný za vytváření sítí s různými lidmi a organizování akcí, aby lépe propagoval projekt. Mohou pořádat skupinová setkání, AMA, setkání měst atd., Aby podpořili rozvoj a soudržnost komunity SwissBorg.

Zavaděč firmy

Zavaděč obchodu (běžně chápaný jako velvyslanec) je členem komunity SwissBorg, který se snaží uspořádat osobní setkání týmu SwissBorg s významnými vlivnými osobami, investory, obchodními partnery atd..

Cyber ​​Virtuoso

Cyber ​​virtuos (známý jako vývojář) je zodpovědný za vývoj nástrojů, skriptů, softwaru atd., Které pomáhají rozvíjet ekosystém SwissBorg. Mohou mít také za úkol vytvářet podrobné návody a podpůrné dokumenty k projektu.

Aplikace SwissBorg Wealth

Wealth App je hlavním a inteligentním centrem velení a řízení SwissBorg. Umožňuje uživatelům vytvářet, sledovat a spravovat svá krypto portfolia, což umožňuje snadnou a bezpečnou správu majetku.

Palubní deska je jednoduchá, ale výkonná a intuitivní, což vylučuje dohady o investování do kryptoměny.

Uživatelé mohou své účty financovat USD, EUR, GBP a CHZ. Výběry lze provést v místní bance, kterou si uživatel zvolí. Kromě toho je podporován omezený počet kryptoaktiv, podobně jako u Coinbase, který zajišťuje kvalitu.

Nová aktiva se však pravidelně přidávají, pokud splňují kritéria pro zařazení. Aplikace je k dispozici v operačních systémech IOS i Android.

Inteligentní modul nabízí uživatelům možnost nakupovat kryptoměny za nejlepší ceny a nejnižší prokluz z více burz. Dále je napájen umělou inteligencí a nabízí cenné informace o investicích (historie, výkon, vklady, výběry atd.), Které uživateli pomáhají činit informovaná rozhodnutí.

Všechny tyto funkce umožňují lidem relativně snadno využívat sofistikované techniky pro správu portfolia.

Závěr

Společnost SwissBorg uspořádala v roce 2017 jednu z nejúspěšnějších fundraisingů a dodala výkonný produkt. SwissBorg řeší hlavní problém správy majetku a zpřístupnění investic do kryptoměny všem.

Wealth App nabízí komplexní řešení pro kryptoměnové investice, které kombinuje možnosti vkladu, nákupu, obchodování, správy a výběru, vše pod čistým a minimálním rozhraním.

SwissBorg je navíc plně v souladu se všemi příslušnými regulačními rámci, což zaručuje, že uživatelé mohou investovat a podílet se na poli digitálních aktiv, přičemž si jsou jisti zákonností.

Komunitní demokratický výhled týmu zajišťuje, že se všichni členové mohou podílet na vyvíjejícím se ekosystému. Produkt je v současné době k dispozici ve více než 60 zemích a v dalších zemích bude skutečně globální.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me