Vysvětlení ThunderCore (TT): Předstihne tento Blockchain Ethereum?

Co je Thundercore?

ThunderCore (TT) je a vysoce výkonná platforma smart contract který umožňuje provozování decentralizovaných aplikací (Dapps) a decentralizovaného financování (DeFi). Thundercore slibuje nízké poplatky a kompatibilita s jakoukoli aplikací napsáno pro populární platformu Ethereum. Podkladová měna v síti Thundercore je TT, který se používá jako převod hodnoty a související poplatky za plyn na platformě.

Thundercore se pokouší vyřešit škálovatelnost, což umožňuje potvrzení za méně než jednu sekundu. V posledních několika letech mnoho blockchainových projektů pracovalo na škálování a zlepšování rychlosti sítě. Až donedávna se zdálo téměř nemožné škálovat blockchainy s velkými projekty, jako je Ethereum, pokud tak neučiní. ThunderCore Zdá se, že to prolomili a může být na dobré cestě porazit obry jako Ethereum při rozšiřování své platformy.

Co je cílem ThunderCore?

ThunderCore si klade za cíl být vysoce výkonným blockchainem, který umožňuje masové přijetí dApps. Slibuje relativně nižší transakční poplatky (nízké náklady na plyn), kompatibilitu, bezpečnost a rychlost.

V současné době jsou transakce na blockchainu velmi pomalé. Důvodem je „Blockchain Trilemma“, termín vytvořený Vitalikem Buterinem, zakladatelem společnosti Ethereum.

Řešení blockchainového trilema

Vitalik Buterin navrhl, že Blockchain může mít pouze maximálně 2 z těchto vlastností

Podle “Blockchain Trilemma„, Blockchain má tři hlavní rysy: decentralizaci, škálovatelnost a bezpečnost.

Blockchain trilemma však navrhuje, že je velmi těžké, aby projekt měl všechny tři funkce v uspokojivém stavu. Síť, která je decentralizovaná a má silné zabezpečení, by nebyla škálovatelná. Podobně blockchain, který je decentralizovaný a škálovatelný, bude mít malou bezpečnost atd.

Buterin věří na základní úrovni, že blockchainová síť může kdykoli dosáhnout pouze dvou ze tří funkcí. Blockchain trilemma může být zdrojem problémů škálovatelnosti u většiny blockchainů kryptoměny. Většina krypto projektů nedokáže zvládnout vysoký počet transakcí a přitom zajistit decentralizaci a zabezpečení sítě.

ThunderCore však našel řešení tohoto problému.

Jak ThunderCore řeší Blockchain Trilemma?

Mnoho projektů se pokusilo a nedokázalo pokračovat ve svém důrazu na decentralizaci a bezpečnost a zároveň začlenit škálovatelnost. ThunderCore se to však pokouší provést jedinečným způsobem. Dělají to vytvořením rychlé cesty a pomalé cesty. Rychlá cesta je pro optimistické podmínky. Zatímco pomalá cesta je pro nejhorší situace.

Co je to Rychlá cesta a Pomalá cesta?

Rychlá cesta je jako dálnice a umožňuje okamžité potvrzení v síti. Pokud se však na Fast Path něco pokazí, uživatelé ThunderCore se mohou uchýlit k pomalé cestě. Pomalá cesta je obdobou sítě menších silnic. Není to velmi rychlé, ale bude to spolehlivé.

Pro rychlou cestu umožňuje ThunderCore rychlé a snadné potvrzení dvěma způsoby. „Výbor“, který vykonává výbor zúčastněných stran. A „urychlovač“ k linearizaci transakcí a dat.

ThunderCore používá Ethereum jako pomalou cestu, protože je to jedna z nejstabilnějších sítí v tomto odvětví. Pomalá cesta převezme kontrolu, když je stav sítě špatný nebo pokud dojde k útoku. Funguje také jako kontrola, zda akcelerátor funguje.

Jak vsadit Thundercore?

Thundercore nelze těžit jako způsob, jak generovat nové TT nebo získat pasivní příjem, proto neexistuje žádná thundercore těžba. Místo toho pasivně generovat Thundercore, TT je vsazeno uzamčením TT v konkrétní peněžence. Výše odměn závisí na délce blokování, která může být 7 dní, 30 dní, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 1 rok. Vkládání Thundercore je snadné, můžete to udělat pomocí mobilní peněženky a připojení k vsazovacímu bazénu.

Tabulka odměn za odměňování Thundercore.Odměny za odměnu Thundercore v průběhu času

Na co se používá ThunderCore (TT)?

ThunderCore (také známý jako ThunderToken nebo TT) je nativní kryptoměna sítě ThunderCore. Analogicky k ETH v síti Ethereum se ThunderToken používá k placení poplatků za plyn a převodů hodnot.

Tým ThunderCore

Tým ThunderCore: Chris Wang (VÝKONNÝ ŘEDITEL), Elaine Shi a Rafael Pass

The tým se skládá z inženýrů, vědců a podnikatelů. Dříve pracovali ve vydávání akademických prací týkajících se bitcoinů a inteligentních smluv. Jsou také zakládajícími členy Iniciativy pro kryptoměnu a kontrakty (IC3).

Aktualizace v srpnu 2019: Hlavní vědečka Elaine Shi oznámila, že bude opouštět projekt ThunderCore.

Jaký je aktuální stav ThunderCore?

První vydání Thunder bude plně kompatibilní s EVM (Ethereum Virtual Machine). Umožňuje tedy přímou migraci dApps.

ThunderCore již nasadil svou hlavní síť před vydáním. Vývojáři proto již mohou začít stavět na ThunderCore. Uživatelé mohou také začít nasazovat inteligentní smlouvy.

Jak se připojím k hlavní síti ThunderCore?

Můžete se přímo připojit k Thundercore změnou nastavení RPC na Metamask nebo změnou serveru na MyEtherWallet.

Nastavení Mainnet ThunderCore pro metamask

 1. Nainstalovat MetaMask: můžete nainstalovat Rozšíření prohlížeče MetaMask ve vašem prohlížeči. Vytvořte si účet na webu Metamask a nastavte bezpečnostní protokoly (úplného průvodce najdete v našem výukovém programu Metamask);
 2. Získejte ThunderToken (TT): Žetony můžete získat z rozšíření prohlížeče Metamask. Klikněte na rozevírací nabídku a vyberte možnost „vlastní RPC“. Přejděte do sekce „nová síť“ a vyberte možnost „rozšířená možnost“.
 1. Mainnet RPC URL: https://mainnet-rpc.thundercore.com
 2. ID řetězce: 108
 3. Symbol: TT
 • Symbol TT se objeví na vaší metamasce. Na ThunderCore můžete získat 50 žetonů zdarma webová stránka zkopírováním a vložením vaší adresy Metamask TT do příslušného pole. Tento proces můžete také použít k nákupu tokenů;
 • Zkopírujte a vložte smlouvu ERC20: zkopírujte zdrojový kód inteligentní smlouvy z Github; (zde použijte můj: https://remix.ethereum.org/#version=soljson-v0.4.24+commit.e67f0147.js&optimalizovat = false&podstata = 116b51b7e5bf2cd3f29f2136dac3f08f)
 • Nasazení prostřednictvím Remix ID; a
 • Zkontrolovat https://scan.thundercore.com/.
 • Výhody a nevýhody ThunderCore

  Profesionálové

  • ThunderCore je kompatibilní se sítí Ethereum;
  • Síť má ve srovnání s Ethereem rychlejší transakční rychlost;
  • V této síti lze nasadit inteligentní smlouvy ERC20;
  • Tým pracuje na nových funkcích, které by umožnily interakci dApp bez plynu;
  • ThunderCore umožňuje uživatelům a vývojářům využívat stávající nástroje, jako jsou Metamask a Truffle atd .; a
  • Vývojáři mohou při provádění inteligentních kontraktů v síti používat známé programovací jazyky (např. Solidity).

  Nevýhody

  • V této síti je v současné době pouze jeden „akcelerátor“. To vyvolává otázky, kolik energie bude centralizováno. (Pamatujte, že akcelerátor nemůže zmrazit účty nebo pozastavit transakce na neurčito, protože by to vedlo k znovuzvolení)

  Metriky tokenů & Cirkulační napájení

  Thundercore je aktuálně uveden a obchoduje se s ním Huobi. Mince je uvedena jako Thunder Token na CoinMarketCap.

  Společnost Huobi vydala metriky tokenů ThunderToken (TT):

  Celkem zvýšeno: 50 milionů USD

  Anděl kulatý: 0,01 USD / token (2 roky uzamčení – do března 2020)

  Semeno kulaté: 0,02 USD / token (1 rok zámek – do dubna – května 2019)

  Poslední kolo: 0,10 USD / token (20% vydáno 28. února, 40% vydáno 28. května, 40% 28. srpna)

  Kolo Huobi Lite: 0,015 USD / žeton, prodány pouze žetony v hodnotě 500 000 USD

  Z toho můžeme odvodit, že ocenění ThunderCore kleslo z konečné doby soukromého prodeje – z 0,1 na 0,15 USD. Je pravda, že žetony Huobi Lite lze také považovat za prodávané se slevou, aby povzbudily více hráčů k vstupu. O prodej TT Huobi Lite se vedou spory, protože cena žetonu byla mnohem nižší než v závěrečném kole – rozrušilo mnoho počátečních investorů a příznivců (například ThunderFans).

  ThunderCore Hub (Hry a dárky Thundercore)

  ThunderCore Hub je peněženka a rozbočovač Dapp pro mobilní telefony

  V současné době ThunderCore Hub dělá Prozradí 150 TT vyzkoušet jejich novou aplikaci pro Android. Kvalitu najdete na webu Rozbočovač ThunderCore web a nainstalujte si beta APK, zaregistrujte si účet a hrajte hry dApp a získejte zdarma TT.

  Závěr

  ThunderCore se liší, protože škáluje transakce i inteligentní smlouvy. To by mohlo znamenat, že blockchainy mohou mít tisíce transakcí za sekundu, aniž by byly ohroženy zabezpečení a decentralizace.

  Aktualizace (1. května 2019): Mainnet RCP address and Team members & Profily Linkedin

  Aktualizace (10. května 2019): Přidány informace o výpisu na Huobi

  Aktualizace (14. května 2019): Přidán ThunderCore Hub a TT Giveaway

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me