Jak nakupovat altcoiny za USD [Průvodce nákupem krok za krokem]

Takže máte pár amerických dolarů a chcete investovat do altcoinu v naději, že znásobíte své úspory, a budete si klást otázku: „Jak nakupovat altcoiny za USD?“. V tomto speciálním průvodci kryptoměnou budeme pojem „altcoin“ používat k vyjádření jakékoli digitální měny kromě bitcoinu. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, buď procházením jedné z hlavních kryptoměn, nebo pomocí poskytovatele elektronické peněženky.

Kde koupit altcoiny

Existuje mnoho stránek, kde si můžete koupit altcoiny. Existuje však více než 2 000 altcoinů a žádná burza je neuvádí. Kde tedy koupit své žetony závisí na tom, který konkrétní žeton si přejete koupit. U relativně známých tokenů, jako je Ethereum, Litecoin nebo EOS, si budete moci vybrat mezi několika burzami. U méně známých tokenů jako ArepaCoin nebo Revain je výběr burz mnohem omezenější.

Na otázku, kde koupit altcoiny, neexistuje jedinečná a univerzální odpověď.

Většina méně známých altcoinů se obchoduje na burzách, které nepřijímají nekryté měny, jako je americký dolar, čínský jüan nebo brazilský real. Některé burzy jako Binance a Bittrex nabízejí více altcoinů než jiné, ale žádná burza neuvádí každý jeden z 2400+ žetonů a budete muset udělat malý průzkum, abyste zjistili, kde je požadovaný žeton uveden. Více o tom níže v podrobném postupu.

Nejlepší způsob nákupu altcoinů

Vzhledem k tomu, že většinu altcoinů nelze koupit přímo u fiat měn, budete muset nejprve převést své dolary na tokeny, které lze zakoupit přímo. Existují dva hlavní způsoby, jak toho dosáhnout:

 1. Prostřednictvím kryptoměn, které přijímají nekryté měny: Burzy jako Coinbase nebo Kraken vám umožňují nakupovat kryptoměny přímo za americké dolary. Tato možnost však není k dispozici pro všechny kryptoměny uvedené na obou burzách. Kraken uvádí 18 žetonů, které lze koupit za USD. Seznamy Coinbase 9.
 2. Prostřednictvím elektronických peněženek s podporou kryptoměny: elektronické peněženky jsou služby, které vám umožňují přijímat, odesílat a provádět platby online. Nejznámější elektronickou peněženkou je PayPal, ale existují i ​​další. Některé z nich, například Uphold a Skrill, také umožňují směnu mezi americkými dolary a krypto tokeny. Skrill podporuje 9 žetonů. Uphold podporuje 16 žetonů a také umožňuje obchodování fiat-to-fiat.

Prvním krokem tedy bude převod vašeho USD na hlavní krypto token, který lze později vyměnit za token, který chcete koupit. Ale podrobněji se tomu budeme věnovat v podrobném průvodci níže.

Nejlepší web pro nákup altcoinů

K nákupu altcoinů jsou k dispozici stovky burz. Některé jsou velké weby, které nabízejí stovky žetonů. Jiné jsou mnohem menší. Nejlepší stránka pro nákup altcoinů samozřejmě závisí na konkrétním tokenu, který chcete koupit.

Obecně řečeno, když si vyberete burzu za nákup altcoinů, potřebujete dvě věci: zabezpečení a možnosti. Chcete tedy web s dobrými bezpečnostními protokoly as co největším počtem uvedených tokenů. Mezi nejvýznamnější burzy altcoinů patří:

 1. Binance: v současné době je na seznamu 162 žetonů s 24hodinovým objemem obchodování přesahujícím 920 milionů USD.
 2. Bittrex: pro obchodování je v současné době k dispozici 243 žetonů. Jejich 24hodinový objem trhu se pohybuje kolem 25 milionů USD.
 3. Poloniex: obchoduje s 56 žetony, s denním objemem obchodování kolem 16 milionů USD.

Kterákoli z těchto burz umožňuje rychlý a bezpečný nákup altcoinů.

Podrobný průvodce pro nákup altcoinů

Metoda 1: Jak nakupovat altcoiny za USD prostřednictvím služby elektronické peněženky

V tomto kurzu použijeme Uphold jako příklad. Ostatní elektronické peněženky fungují podobně. Jen se ujistěte, že vaše peněženka podporuje krypto. Uphold vám poskytuje peněženky za USD a kryptoměny, které podporuje. Zde se tyto peněženky nazývají karty. Takže máte USD kartu, BTC kartu, ETH kartu atd.

 1. Předpokládejme, že máte účet un Uphold. Pokud ne, můžete si jej zdarma vytvořit do kliknutím sem. Prvním krokem bude dostat USD do vaší peněženky. Na hlavním panelu klikněte na kartu USD. Tím se dostanete na obrazovku, kde můžete provádět různé operace s americkými dolary, které máte v Uphold. Klikněte na „Přidat prostředky“.

  jak nakupovat altcoiny za USD (3)

 2. Existují čtyři možnosti přidání prostředků na vaši USD kartu: z bankovního účtu v USA, z bankovního účtu v eurech prostřednictvím SEPA, z kreditní / debetní karty nebo pomocí kryptoměny. Klikněte na „z bankovního účtu v USA“.

  jak koupit altcoiny

 3. Vyplňte požadované informace, přijměte podmínky a klikněte na „Vytvořit“. Pole „Pojmenujte tento účet“ slouží k výběru názvu, který snadno identifikujete, pokud propojíte více bankovních účtů se svým obhájeným účtem. Jméno na samotném bankovním účtu musí shodujte se jménem na vašem obhájeném účtu. Jakmile je účet propojen, můžete jej vybrat jako možnost při přidávání prostředků na vaši USD kartu. Dokončení převodů trvá přibližně 5 pracovních dnů.
 4. Jakmile jsou prostředky na vaší kartě, je nákup krypto tokenů velmi snadný a trvá jen několik sekund. V tomto příkladu předpokládejme, že chcete koupit ETH v hodnotě 20 dolarů. Klikněte na svoji USD kartu, jako předtím, a dostanete se na stejnou obrazovku, ze které jste propojili svůj účet. Nyní však místo kliknutí na „Přidat prostředky“ klikněte na „Převod mezi kartami“. Zobrazí se následující obrazovka:

  ETH karta

 5. Zadejte částku, kterou chcete koupit (v USD). Zobrazí se aktuální kurz, poplatek a konečná připsaná částka. Pokud je vše uspokojivé, klikněte na „Potvrdit“ a transakce bude dokončena během několika sekund. Gratuluji! Nyní jste zakoupili svůj první altcoin.

Metoda 2: Jak nakupovat altcoiny s USD procházejícím kryptoburzou

V této příručce použijeme Kraken. Ostatní burzy fungují stejným způsobem. Stejně jako dříve bude prvním krokem financování vaší peněženky bankovním převodem. Jen se ujistěte, že vaše burza přijímá obchodování s fiat měnami.

 1. Po přihlášení klikněte na kartu „Financování“
 2. (TENTO SEKCE BY ZAHRNOVAL KROKY A SCREENCAPSY PRO VKLAD USD DO KRAKENU)

Jak vidíte, nákup vašich prvních altcoinů za USD je snadný, docela přímý a rychlý postup pokud kupujete token, který lze přímo zakoupit za fiat měnu. Ale to platí pouze pro malý zlomek všech mincí. Jak byste si koupili další altcoin? 

Předpokládejme, že si chcete koupit nějaké Monero (XMR).

První věc, kterou je třeba zvážit právě teď, je, že ne všechny tokeny jsou přímo obchodovatelné. Burzy organizují své tokeny podle toho, co se jim říká obchodní páry. Jeden token by tedy mohl být zakoupitelný za bitcoiny, ale ne ether, nebo naopak. Různé burzy obsahují různé obchodní páry.

Jak koupit Monero Příklad

 1. Nejprve najdeme váš směnný a obchodní pár. Zamiřte do Kryptoměnový trh a zadejte požadovaný token do vyhledávacího pole vpravo nahoře.

  kryptotrhový strop

 2. Hledání poskytne informace o minci, včetně technických údajů, objemu trhu a cenového grafu. Vlevo uvidíte top 10 burz za váš token podle objemu trhu. Kliknutím můžete zobrazit úplný seznam, včetně obchodních párů.

  jak koupit monero mince

 3. Při posouvání dolů v seznamu můžete vidět obchody Binance v Moneru a má obchodní pár XMR / ETH. To znamená, že si můžete koupit Monero s Etherem.kde koupit altcoiny
 4. Dalším krokem je přihlášení k Binance, přejděte na „Peněženky“ a klikněte na „Vložit“. Zobrazí se vám obrazovka, kde si můžete vybrat token, který se má uložit. V tomto případě ETH.

  nejlepší způsob nákupu altcoinů

 5. Vpravo uvidíte adresu své peněženky Ethereum na Binance. Do této peněženky budete muset převést svůj ETH. Zkopírujte adresu do schránky.

  binance vklad

 6. Nyní se vraťte zpět do burzy nebo peněženky, kde jste původně převedli USD na ETH. V tomto příkladu použiji Uphold. Na ovládacím panelu klikněte na kartu ETH a poté vyberte možnost „Odeslat do kryptoměny nebo na nástrojový token“.

  jak použít obhájit

 7. Přejděte dolů, dokud neuvidíte „Ether (ETH)“, a klikněte tam.
 8. Vložte adresu peněženky, kterou jste zkopírovali z Binance, do prvního pole, zadejte částku ETH, kterou chcete odeslat, a potvrďte. Přenos začne a měl by být proveden během několika minut.

  nejlepší web pro nákup altcoinů

 9. Zpět na Binance klikněte na „Echanges“ a poté na „Basic“ na horní liště. Zobrazí se vám obchodní obrazovka. V pravém sloupci klikněte na „ALTS“ a poté na „ETH“, abyste viděli všechny etherové obchodní páry. Přejděte dolů, dokud nenajdete obchodní pár „XMR / ETH“, a klikněte na něj. Nyní uvidíte podobnou obchodní obrazovku pro pár monero / ether. Odtud budete moci jak nakupovat XMR s ETH, tak prodávat XMR za ETH.

  jak koupit altcoiny na binance

Závěr

Nákup altcoinů za USD může být jednoduchý proces, ale může být také složitější. Vše záleží na konkrétním tokenu, který chcete koupit. U hlavních altcoinů, jako je Ethereum, Litecoin, BAT nebo EOS, je přímý nákup možností a existují burzy (jako Coinbase nebo Kraken) a elektronické peněženky (jako Uphold nebo Skrill), které vám to umožní snadno. U méně známých altcoinů budete muset po počáteční konverzi fiat-to-crypto přejít na burzy pouze pro kryptoměny, jako je Binance nebo Bittrex. Tím je shrnut tento průvodce, jak nakupovat altcoiny za USD. 

Nezapomeňte níže zanechat komentář s případnými dotazy nebo zpětnou vazbou!

Viz také: Nejlepší kryptoměna pod centem

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me