Jak nakupovat bitcoiny za hotovost ve Walmartu [aktualizováno 2021]

Bitcoin je decentralizovaná digitální měna poháněná obrovskou distribuovanou sítí počítačů. V dnešní době se stala nedílnou součástí života lidí, kde si může koupit kávu nebo použít k nákupu produktů Walmart. Otázkou nyní je, že je možné nakupovat bitcoiny ve Walmartu.

Bývalo to tak, že jste si mohli koupit bitcoiny v obchodech, přesto jsou tyto dny vzdálenou vzpomínkou. V současné době je můžete získat na sortimentu míst prodávaných v blízkých maloobchodních lokalitách. Ve skutečnosti je můžete získat ve Walmartu.

Může to být velmi matoucí cyklus, pokud jste ve hře noví. Snažte se nestresovat, máme záda. Níže najdete podrobné pokyny, jak provést první transakci bez stresu.

Nákup bitcoinů ve Walmartu nemusí být tak snadný, ale je to možné. Aby byl bitcoin měnou nahrazující fiat, musí si jej lidé začít kupovat v obchodě, místo aby jej vyměňovali.

V tomto článku čtenářům ukáže, jak nakupovat bitcoiny v hotovosti a jak se jejich nákupní centrum může proměnit v místo, kde si mohou bitcoiny snadno koupit

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak nakupovat bitcoiny za hotovost na Walmartu 1. Vytvořte si účet a přihlaste se do P2P burzy na LocalBitcoins

2. Jakmile jste uvnitř, přejděte na možnost rychlého nákupu.

3. Změňte způsob platby na Walmart 2 Walmart.

4. Projděte seznam prodejců a vyberte jeden.

5. Dohodněte se na podmínkách prodeje.

6. Plaťte v hotovosti v jakékoli prodejně Walmart prostřednictvím Walmart 2 Walmart a převádějte platby prodejci.

Kde a jak si mohu koupit bitcoiny v hotovosti?

Jak nakupovat bitcoiny za hotovost na Walmartu

Místa obchodování peer-to-peer s převodem peněz Walmart2Walmart

První věcí, kterou musíte udělat, je najít prodejce na jednom z těchto webů, LocalBitcoins, Paxful, nebo LocalCryptos, ochotni přijmout Walmart2Walmart převod peněz. Doporučujeme LocalBitcoins, Paxful a LocalCryptos, protože nabízejí službu úschovy, která poskytuje přiměřeně bezpečné místo pro nákup a prodej bitcoinů.

Při používání těchto služeb musíte být ve hře a dávat si pozor na podvodníky. Hledejte uživatele s dobrou pověstí, kteří také uskutečnili velké množství obchodů. Poplatek za používání této služby je drahý.

Všichni uživatelé služeb prodávají výrazně nad tržní hodnotu, poskytovaní kupující také nabízejí prodej pod tržní hodnotou, takže jde o načasování trhu.

Jakmile jste si vybrali prodejce a zavázali se k obchodu, musíte jít do Walmartu a provést vklad nebo převod peněz Walmart2Walmart a počkat, BTC by mělo být uvolněno na váš účet krátce po přijetí platby.

Walmart funguje stejně jako převodový agent a není odpovědný za to, jak utratíte své peníze. Žádná ze stran nemusí založit účet ve Walmartu, aby mohla převádět peníze, a tak zbaví Walmart jakýchkoli povinností klienta, pokud se dostanete scammed. Walmart také nevyžaduje, abyste se zaregistrovali jako klient a souhlasili s nějakou smlouvou.

Bitcoinový bankomat a Walmart

Jak nakupovat bitcoiny za hotovost na Walmartu

Bitcoinové bankomaty

Předpokládejme, že máte tvrdé peníze a jste ochotni opustit dům. Bitcoinové bankomaty by byly vaším dalším nejlepším krokem, nákupem bitcoinů v hotovosti. Bitcoinové bankomaty jsou k dispozici všude v USA a další se neustále objevují všude.

Bohužel budete potřebovat státní identifikační kartu pro ověření KYC a mobilní telefon pro nákup bitcoinů. Vždy se můžete rozhodnout použít předplacený telefon, který dále skryje vaši identitu.

Pro zbytek světa je používání bitcoinového bankomatu (BATM) velmi jednoduché. Budete potřebovat; hotovost, mobilní telefon a možná mobilní peněženka. Jako preventivní opatření si dejte pozor na papírové peněženky vytištěné BATM. Někdo to může snadno naskenovat a ukrást vaše BTC.

Místa BATM mohou mít nainstalovanou CCTV, která dokáže zobrazit papírovou peněženku a vystavit vás potenciálním rizikům.

Můžete je také ztratit nebo dokonce omylem vyhodit s jinými účtenkami. Z tohoto důvodu doporučujeme mobilní peněženku. Můžete propojit svoji mobilní peněženku jako Wasabi peněženka nebo Samourai peněženka do hardwarové peněženky pro další zabezpečení.

Neukládejte své kryptoměny do spalující peněženky. Nejlepší by bylo, kdybyste ve své kombinaci zabezpečení měli vždy hardwarovou peněženku. Výhody zabezpečení daleko převažují nad nepohodlností jejich používání.

Používání bitcoinového bankomatu také přichází s prémií a budete platit vyšší než okamžitá cena BTC. Jedná se o rozumný kompromis z hlediska bezpečnosti, protože se nemusíte zabývat burzou kryptoměn a je méně pravděpodobné, že dostanete poskvrněné mince.

Bitcoinový bankomat ve Walmartu

Získávání bitcoinů ve Walmartu pomocí BATM ještě není k dispozici. Walmart v tuto chvíli nemá fyzické bitcoinové BATM a na své pulty neumisťuje směnitelné bitcoinové poukázky.

To znamená, že si místo toho nemůžete koupit bitcoiny přímo od společnosti Walmart, můžete si koupit bitcoiny u společnosti Walmart pomocí jejich finančních zařízení. Systém převodu peněz Walmart2Walmart nabízí způsob, jak vydělat peníze z hotovosti a do bitcoinů, jak jsme již diskutovali.

S rychle rostoucím počtem BATM existuje velká šance, že by se někdo mohl objevit na Walmartově nejbližším místě.

Dárková karta Walmart na nákup bitcoinů

Walmart nepodporuje tento typ transakcí. Pokud je uživatel držitelem nějaké další dárkové karty Walmart, může najít někoho, kdo má bitcoiny, a sdílet je s uživatelem. Pokud oba souhlasí a existuje dohoda o výměně karet Walmart s BTC. Je to situace pro obě strany.

Fyzické setkání

Jedinou alternativou je najít někoho ochotného vyměnit. Setkání s lidmi, se kterými chatujete online, v reálném životě není obecně dobrý nápad, zapojení peněz do schůzky je ještě nebezpečnější. I kdybyste se setkali na policejní stanici nebo na přeplněném místě, stále bychom to nedoporučovali, ale to by byl dobrý začátek.

Výměna zboží za hotovost

Pokud byste museli kupovat bitcoiny pomocí dárkových karet Walmart, nejprve byste se podívali do zastavárny, abyste zjistili, co ztrácí nejnižší hodnotu. Kupte si tyto věci s dárkovými kartami ve Walmartu a poté je prodejte v zastavárně.

Poté byste vzali výtěžek z prodeje a použili hotovost v bitcoinovém bankomatu. Můžete také požádat své přátele a rodinu, aby od vás zakoupili dárkové karty, a poté použít bitcoinový bankomat k nákupu bitcoinů.

I když si myslíme, že je skvělý nápad informovat každého o bitcoinech a jejich použití, nemyslíme si, že je dobrý nápad sdělit lidem, že bitcoiny vlastníte, z bezpečnostních důvodů.

Online peer-to-peer

Kromě všech stávajících služeb můžete nyní k nákupu bitcoinů na Paxful také použít Walmart Gift Card. Díky Paxful je proces nákupu BTC s dárkovou kartou Walmart mnohem jednodušší. Zaplaťte dárkovou kartou Walmart, abyste měli bitcoiny v peněžence Paxful, jakmile bude transakce ověřena.

Můžete buď koupit některou z mnoha nabídek uvedených prodejci za prodej svých BTC pomocí dárkové karty Walmart, nebo si vytvořit vlastní nabídku na prodej svých bitcoinů v zůstatku dárkové karty Walmart. Ve společnosti Paxful mohou prodejci nastavit své vlastní sazby a rozhodovat o svých maržích. Při nákupu a vytváření nabídek s největší šancí na konverzi vyberte nabídku, která vám nejlépe vyhovuje.

Jak nakupovat bitcoiny za hotovost na Walmartu

Jak nakupovat bitcoiny pomocí předplacených karet?

To záleží na předplacené kartě, ale můžete použít Local Bitcoins, Paxful nebo LocalCryptos. To by byla naše preferovaná metoda ochrany osobních údajů. Předplacená karta a předplacený telefon nabízejí kupujícímu největší anonymitu. Závisí to na částce, se kterou obchodujete, a na tom, kterou službu používáte.

Pokud máte šanci na nejlepší způsob nákupu bitcoinů s předinstalovanou kartou, v tom okamžiku si budete rádi uvědomovat, že mnoho alternativ, které uznávají Visa a Mastercard, nabízejí tuto alternativu.

Bitcoinová revoluce se hlásí k tomu, aby pomohla normálním lidem vstoupit na kryptový trh prostřednictvím krypto mechanizované burzy.

Předem načtené karty nejsou stejné jako platební karty, protože nejsou spojeny s vašimi finančními záznamy. Předem načtené karty vám umožňují nakupovat zboží nebo správu za hotovost, kterou jste na kartu dosud naskládali.

Bez ohledu na to, zda tato strategie pro zabezpečení bitcoinů není nejběžnějším proudem, existuje několik správ, které vám umožňují nakupovat coiny pomocí předem načtených karet.

Jak nakupovat bitcoiny za hotovost na Walmartu

Závěr

Nyní, když víte, jak nakupovat bitcoiny za hotovost ve Walmartu. Další otázkou je, měli byste si koupit bitcoiny ve Walmartu? Nemyslíme si to, ale to neznamená, že to nebude nejlepší postup pro vás. Používání systémů a nástrojů dostupných v ekosystému bitcoinů a kryptoměn může být nebezpečné.

To však nemusí být vaše zkušenost, pokud provedete průzkum a uvidíte, jak byli lidé podvedeni, jaké služby jsou nabízeny a zda tyto služby fungují s vašimi rizikovými parametry.

Kryptoměnový ekosystém si budete skvěle užívat. Všechno bylo od základu navrženo s ohledem na bezpečnost. Anonymita je také k dispozici, pokud víte, jak používat dostupné nástroje. Doporučujeme hodně číst, počínaje Mastering Bitcoin. Pokud to není vaše rychlost, můžete si přečíst knihu The Little Bitcoin Book nebo The Bitcoin Standard, která zkoumá ekonomiku bitcoinů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me