Jak nakupovat OmiseGO (OMG) [Průvodce kupujícími krok za krokem]

OmiseGO je open-source platforma založená na blockchainu pro okamžité peer-to-peer transakce a jeden z nejúspěšnějších projektů vyvinutých na blockchainu Ethereum s podporou samotných zakladatelů Ethereum, Vitalik Buterin a Gavin Wood. Pokud čtete tento článek, pravděpodobně už něco o projektu víte.

Možná jste nadšencem kryptoměn, který projekt sledoval, nebo jste možná úplným nováčkem ve světě kryptoměn a náhodou jste napsali OMG, když jste viděli, kolik různých tokenů je venku. Nezáleží. V této příručce vám poskytneme podrobné pokyny Jak koupit OmiseGO (OMG).

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak koupit OmiseGO

 1. Vytvořte a přihlaste se ke svému účtu Binance
 2. Přejít na Peněženky – Spotové peněženky a získejte svou adresu Bance Binance
 3. Převeďte své prostředky na Binance
 4. Dostal jsem se na stránku Binance Markets
 5. Najděte stránku Market pro obchodní pár OMB / BTC
 6. Zadejte, kolik BTC chcete utratit, a klikněte na „Koupit OMG“

Přejít na Binance

Kde koupit OmiseGO – Top 5 výměn

Prvním krokem při zjišťování, jak nakupovat OmiseGO, je zjistit, kde je koupit. Existují tisíce kryptoburz, od známých, vysoce pokládaných webů jako Binance nebo Coinbase, až po burzy jako Criptolago, o kterých téměř nikdo neslyšel. Žádné výměnné seznamy každý jednotlivý token. Je jich příliš mnoho. Nejprve tedy musíme vědět, které z nich obsahují OMG.

To zjistíme na webech, které sledují kryptoměny, jako je cmc.io nebo coincodex.com. Můžeme přejít na coincodex, do vyhledávacího pole vpravo napsat OMG a poté kliknout na kartu „Výměny“. Zde je seznam burz pro OMG podle coincodex:

jak koupit omisego

Seznam je standardně seřazen podle 24hodinového objemu obchodování a zobrazuje nejen samotné burzy, ale také dostupné obchodní páry. To vám řekne, co můžete použít k zaplacení OMG.

Při pohledu na obrázek výše je mezi 5 nejvýznamnějšími burzami pro OMG Binance (se zdaleka největším objemem), Huobi Global, OKEx, Coinbase Pro a UPbit. Na Binance si můžete koupit OMG za bitcoiny (BTC), USD Tether (USDT), Ether (ETH) a jejich vlastní nativní Binance Token (BNB)

Pojďme rychle porovnat těchto pět nejlepších burz OmiseGO:

NameDeposit MethodBuy
Kraken

 • Elektronický bankovní převod
 • Bankovní převod (SEPA)
 • Bankovní převod
 • Ethana Custody
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Changelly

 • Kreditní karta
 • Debetní karta
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinswitch

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinbase Pro

 • Kreditní karta / debetní karta
 • Kryptoměna
 • Bankovní převod
 • Paypal
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Podrobný průvodce nákupem OmiseGO

Na základě výše uvedených informací je nejlepším místem k nákupu OmiseGO Binance. Má nejvyšší objem obchodování pro OMG a také nejvíce obchodních párů. Ačkoli Binance přijímá platby kreditní kartou za nákup krypto tokenů, je to možné pouze u bitcoinů a několika dalších. Nákup OMG je možný pouze za BTC, USDT, ETH a BNB.

Nyní víme kde. Nyní se podívejme na Jak koupit OmiseGo (OMG). Předpokládejme, že vlastníte nějaké bitcoiny, které jsou uloženy v osobní peněžence (jak byste vždy měli) a chceme si koupit OMG tokeny v hodnotě 0,0003 BTC. Udělejme to jeden po druhém:

Krok 1: Vytvořte si účet na Binance

Pokud již účet Binance máte, pokračujte a přejděte k dalšímu kroku. Pokud ne … čtěte dál.

Zamiřte do www.binance.com a klikněte na žluté tlačítko „Registrovat“ v horním banneru.

Vyplňte svou e-mailovou adresu, zadejte zabezpečené heslo, poté klikněte na „Vytvořit účet“ a podle všech pokynů ověřte a aktivujte svůj účet. Nezapomeňte nastavit dvoufaktorové ověřování (2FA) pro větší zabezpečení.

Krok 2: Vložte prostředky

Nyní, když máte vše nastaveno na svém účtu Binance, musíte vložit prostředky, které použijete na nákup OmiseGO. K tomu musíte převést bitcoiny ze své osobní peněženky do své peněženky Binance BTC.

Nejprve se přihlaste ke svému účtu Binance a na horní liště klikněte na „Peněženka“ a poté na „Spotová peněženka“

Tato stránka zobrazuje váš obecný zůstatek. Jinými slovy, kombinovaná hodnota tokenů ve všech vašich peněženkách. V nabídce vlevo klikněte na „Vložit“.

Na této stránce vyberte z rozevírací nabídky token, který chcete vložit. V tomto případě bitcoin. Vpravo se zobrazí vaše adresa peněženky Binance BTC. Zde můžete zkopírovat adresu do schránky nebo zobrazit QR kód, který můžete naskenovat.

jak koupit OMG

Nyní přejděte do své osobní peněženky, kde jste uložili své bitcoiny, a převeďte požadovanou částku na adresu peněženky, kterou jste dostali výše. Po několika minutách, po dokončení všech síťových potvrzení, budou vaše tokeny v Binance připraveny k nákupu.

Krok 3: Nákup OmiseGO

Nyní, když jsou vaše BTC na Binance, budete muset přejít na trh kryptoměn. Klikněte na „Trhy“ na horní liště.

Jelikož nakupujeme za bitcoiny, klikněte na kartu „BTC Markets“ a do vyhledávacího pole vpravo zadejte OMG.

V okně se objeví obchodní pár OMG / BTC. Kliknutím na něj přejdete na obchodní stránku.

Toto je stránka trhu pro obchodní pár OmiseGO / Bitcoin. První část ukáže některé informace o cenách. Část, kterou potřebujete k nákupu, je dole, takže přejděte dolů.

Pravý sloupec slouží k nákupu BTC s OMG, takže se musíme podívat na levý sloupec. Do pole „Celkem“ vyplňte, kolik BTC chcete utratit. V tomto příkladu 0,0003 BTC. Vidíme zde, že dostaneme 2,48 OMG. Jakmile je vše vyplněno, dokončete proces kliknutím na tlačítko „Koupit OMG“. Za pár minut budou vaše tokeny OmiseGO v peněžence.

Nejlepší peněženky k držení OmiseGO

Nyní, když víte, jak koupit OmiseGO (OMG) a jste hrdým vlastníkem některých tokenů, můžete je nechat ve své peněžence Binance. Obecně je ale dobrý nápad držet své kryptoměny v osobních peněženkách. Existuje několik druhů peněženek, ze kterých si můžete vybrat: hardwarové peněženky (fyzická zařízení, která musí být připojena k počítači) nebo softwarové peněženky (webové, stolní nebo mobilní).

Vzhledem k tomu, že OMG je token kompatibilní s ERC20, bude fungovat každá peněženka kompatibilní s ERC20. Zde je našich pět nejlepších peněženek pro držení OmiseGO. Trust Wallet se nedávno spojil se společností Binance, takže je to opravdu dobrá volba, pokud plánujete pravidelné obchodování tam.

NameTypeBuy
Ledger Nano X

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Atomová peněženka

Desktopový klient Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

TREZOR Jeden

trezor jedna

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Peněženka Guarda

mobilní, pohybliví Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Důvěřujte peněžence

mobilní, pohybliví Hodnocení: 5

Získejte peněženku

MyEtherWallet

Web Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Více informací o OmiseGO [FAQS]

Co je OmiseGO?

Název OmiseGO se vztahuje jak na projekt založený na blockchainu, tak na kryptoměnu. Projekt OmiseGO je open-source platforma pro okamžité platby peer-to-peer a převody. Někteří lidé to popsali jako PayPal, ale s kryptoměnami. Platforma byla vyvinuta v jihovýchodní Asii, kde více než 75% lidí nemá bankovní účty. Tato platforma může lidem bez bankovního účtu z celého světa poskytnout přístup k odesílání a přijímání převodů nebo k provádění plateb.

OmiseGO (symbol tickeru: OMG) je také název kryptoměny, která pohání platební platformu OmiseGO.

Funguje OmiseGO pouze v jihovýchodní Asii?

Ne. Společnost sídlí v Singapuru, ale je otevřená lidem a podnikům z celého světa. Kdekoli žijete, můžete si OMG koupit. A kdekoli se vaše firma může nacházet, můžete hned teď začít přijímat platby OMG.

Je OmiseGO dobrá investice?

V době psaní tohoto článku má 1 OMG cenu 1,15 USD. Některé z optimističtějších cenových předpovědí tokenu říkají, že by to mohlo mít hodnotu mezi 3,5 až 5 USD do konce roku 2020. Méně optimistické předpovědi naznačují, že by mohla dosáhnout hodnoty 5 USD do roku 2025. OMG tedy vypadá jako dobrá investice, alespoň z dlouhodobého hlediska.

Jak nakupovat OmiseGO – závěr

Úspěch tokenu OMG zcela závisí na úspěchu platební platformy. Pokud se OmiseGO skutečně stane kryptosvětovým PayPalem, může určitě stoupat a zaznamenávat výšky cen. S jedním dalším detailem: 100% celková nabídka OMG již cirkuluje, takže již není třeba těžit žádné žetony. Pokud platforma vzlétne, nedostatek žetonu zvýší cenu ještě výše. Vypadá to, že OMG rozhodně stojí za to dát nějaké peníze a po přečtení této příručky teď víte, jak na to.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me