Jak nakupovat siacoiny (SC) v roce 2021 [Průvodce nákupem krok za krokem]

Zálohování souborů a dat v cloudu může zachránit život. Ať už je to proto, že možná budete potřebovat přístup k konkrétnímu souboru na cestách nebo obnovení dat poté, co vám počítač vyrazil na nohy, vzdálené kopie vašich informací mohou být požehnáním.

Proto se daří online úložným službám, jako je Google Drive, Dropbox a Box. A stejně jako technologie blockchain formuje budoucnost v mnoha aspektech našeho každodenního života, jako je vzdělávání, finance, cenné papíry, obchodování, právo a další oblasti, vývojáři také usilují o vytvoření blockchainových služeb pro online úložiště.

Tady přichází na scénu Sia; služba cloudového úložiště založená na blockchainu poháněná tokenem Siacoin (SC). Pokud jste o tom již slyšeli a přemýšlíte, jak koupit siacoin, přečtěte si celý postup krok za krokem.

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak nakupovat siacoiny

 1. Vytvořte a přihlaste se ke svému účtu Binance
 2. Přejít na Peněženky – Bodové peněženky a získat svou adresu Bance Binance
 3. Převod finančních prostředků na Binance
 4. Přejděte na stránku Binance Markets
 5. Najděte stránku trhu pro obchodní pár SC / BTC
 6. Zadejte, kolik BTC chcete utratit, a klikněte na „Koupit SC“

Přejít na Binance

Kde koupit siacoin – 5 hlavních burz

Jelikož jde o relativně malý altcoin (v současné době je podle tržní kapitalizace zařazen na 66. místo ze všech kryptoměn), neexistuje spousta burz, kde si můžete koupit siacoin, ale je uveden na některých z nejlepších. Zde je rychlý přehled 5 nejlepších siacoinových burz:

NameDeposit MethodBuy
Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení:

Přejít na Koupit

Kraken

 • Elektronický bankovní převod
 • Bankovní převod (SEPA)
 • Bankovní převod
 • Ethana Custody
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Bittrex

 • Kreditní karta
 • Bankovní převod
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

OKEx

 • Kreditní karta
 • Bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Alipay
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Poloniex

 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Všechny výše uvedené burzy jsou skvělými místy k nákupu siacoinu. Výběr z nich může záviset na některých konkrétních funkcích, které chcete. Pokud například kupujete Siacoin za USD nebo převádíte Siacoin na USD, uvidíte, že pouze obchodní páry Siacoin Bittrex a Siacoin Kraken obsahují USD.

Samozřejmě existují i ​​jiné burzy, kde můžete získat SC tokeny. Úplný seznam burz a obchodních párů si můžete kliknutím na položku prohlédnout na coinmarketcap.com tady.

Podrobný průvodce nákupem siacoinu

Předpokládejme, že chcete koupit siacoin na Binance. Ačkoli Binance přijímá vklady na kreditní karty, obchodní páry Siacoin Binance neobsahují USD.

Buď byste museli nejprve použít svůj USD k nákupu jednoho z tokenů, které se spárují se Siacoinem (BTC, ETH, USDT a BNB), nebo k provedení nákupu použít nějakou kryptoměnu, kterou již vlastníte.

Předpokládáme, že máte nějaké bitcoiny v osobní peněžence a některé z nich chcete použít k nákupu SC.

Krok 1: Vytvořte si účet na Binance

Pokud již účet Binance máte, pokračujte a přejděte k dalšímu kroku. Pokud ne, čtěte dál.

Přejděte na www.binance.com a klikněte na žluté tlačítko „Registrovat“ v horním banneru.

jak koupit siacoin

Vyplňte svou e-mailovou adresu, zadejte zabezpečené heslo, poté klikněte na „Vytvořit účet“ a podle všech pokynů ověřte a aktivujte svůj účet. Nezapomeňte nastavit dvoufaktorové ověřování (2FA) pro větší zabezpečení.

Krok 2: Vložte prostředky

Nyní, když máte vše nastaveno na svém účtu Binance, musíte vložit prostředky, které použijete na nákup siacoinu. K tomu musíte převést bitcoiny z vaší osobní peněženky do vaší peněženky Binance BTC.

Nejprve se přihlaste ke svému účtu Binance a na horní liště klikněte na „Peněženka“ a poté na „Spotová peněženka“.

Tato stránka zobrazuje váš obecný zůstatek. Jinými slovy, kombinovaná hodnota tokenů ve všech vašich peněženkách. V nabídce vlevo klikněte na „Vložit“.

Na této stránce vyberte z rozevírací nabídky token, který chcete vložit. V tomto případě bitcoin. Vpravo se zobrazí vaše adresa peněženky Binance BTC. Zde můžete zkopírovat adresu do schránky nebo zobrazit QR kód, který můžete naskenovat.

Nyní přejděte do své peněženky, kde jste uložili své bitcoiny, a převeďte požadovanou částku na adresu peněženky, kterou jste dostali výše. Po několika minutách, po dokončení všech síťových potvrzení, budou vaše tokeny v Binance připraveny k nákupu.

Krok 3: Nákup siacoinu

Nyní, když jsou vaše BTC na Binance, budete muset přejít na trh kryptoměn. Klikněte na „Trhy“ na horní liště.

Jelikož nakupujeme za bitcoiny, klikněte na kartu „BTC Markets“ a do vyhledávacího pole vpravo zadejte SC.

V okně se objeví obchodní pár SC / BTC. Kliknutím na něj přejdete na obchodní stránku.

Toto je stránka trhu pro obchodní pár Siacoin / Bitcoin. První část ukáže některé informace o cenách. Část, kterou potřebujete k nákupu, je dole, takže přejděte dolů.

Pravý sloupec slouží k nákupu BTC se SC, takže se musíme podívat na levý sloupec. Do pole „Celkem“ vyplňte, kolik BTC chcete utratit. V tomto příkladu 0,0003 BTC. Vidíme zde, že dostaneme 882 SC. Jakmile je vše vyplněno, dokončete proces kliknutím na tlačítko „Koupit SC“. Za pár minut budou vaše tokeny Siacoinu v peněžence.

Nejlepší peněženky k držení siacoinu

Pokud budete investovat do Siacoinu, budete potřebovat peněženku pro uložení vašich tokenů. Pamatujte, že není dobrý nápad nechat svoji kryptoměnu (siacoin nebo jakoukoli jinou) v peněžence na burze po delší dobu. Zde je pět nejlepších siacoin peněženek:

NameTypeBuy
Uživatelské rozhraní Sia

Desktopový klient Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Sia Cold Storage

Desktopový klient Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Peněženka Sia pro Android

Mobilní (Android) Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Centrální peněženka Sia

Desktopový klient Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S je hardwarová peněženka, která pojme nejen Siacoin, ale i více než 1300 různých kryptoměn. Je to vynikající volba pro zajištění bezpečnosti vašich kryptoměn.

Pokud uvažujete o velkých investicích do kryptoměny, rozhodně zvažte získání hardwarové peněženky. Sia UI je oficiální peněženka vyvinutá týmem Sia.

Sia Cold Storage je rozhraní, které generuje adresy peněženek, které vám umožní udržovat Siacoiny offline. Pro přístup ke svým tokenům budete potřebovat skutečnou peněženku (například uživatelské rozhraní Ledger nebo Sia).

Peněženka Sia pro Android není vyvinuta týmem Sia, ale je dobrou volbou pro uchovávání a transakce v Siacoinech.

Více informací o Siacoinu [FAQ]

Co je to siacoin?

Stručně řečeno, Siacoin je nativní kryptoměna, která napájí blockchain Sia, decentralizovanou platformu pro online ukládání informací založenou na blockchainu..

Jak funguje platforma Sia?

Sia umožňuje uživatelům nakupovat a prodávat datový úložný prostor. Tradiční centralizované služby úložiště, jako je Dropbox, vám umožňují ukládat soubory na jejich servery a podle potřeby si můžete kdykoli dokoupit další místo.

Ale tyto servery patří do Dropboxu, a pokud se někdy dostanou nahoru, můžete nakonec přijít o cenná data. Ale znáš Boba? Ten chlápek z práce, který si koupil počítač s 1 TB pevným diskem a jen používá svůj počítač k odesílání e-mailů a sledování kočičích videí? Má spoustu nevyužitého místa na disku.

Sia by ho nechala pronajmout tento prostor uživatelům, kteří to potřebují. Soubory by byly rozděleny mezi několik počítačů a kryptograficky zakódovány, takže Bob nikdy nemůže vědět, co se právě ukládá na jeho pronajatém místě na disku, tím méně přístup k těmto souborům.

Soubory jsou chráněny kryptografickými klíči, které vlastníte pouze vy, takže vaše soubory jsou vždy v bezpečí. A protože je platforma decentralizovaná, neexistuje žádný server, který by v případě selhání způsobil ztrátu vašich dat.

Nákup místa na disku na Sia je mnohem levnější než na tradičních platformách … až o 90% levnější!

Je siacoin dobrá investice?

To je velká otázka, že? Měli byste investovat peníze do Siacoinu? Stejně jako u všech věcí souvisejících s krypto, odpověď někdy není snadná. Koneckonců, kdo by už v roce 2009 považoval samotný bitcoin za dobrou investici?

Dlouhodobý úspěch jakéhokoli altcoinu závisí na tom, jak úspěšná je jeho platforma založená na blockchainu. Siacoin není výjimkou, pojďme se tedy podívat na to, co samotný blockchain nabízí: bezpečná, efektivní, decentralizovaná a nízkonákladová alternativa k tradičním cloudovým úložným platformám.

Zdá se, že Sia nabízí službu, která by mohla mít pro mnoho lidí velkou hodnotu. Z tohoto úhlu pohledu věci vypadají dobře pro Siacoin.

Předpovědi cen siacoinů mají tendenci souhlasit. 1 SC má v současné době hodnotu 0,003261 USD. Očekává se, že tato cena vzroste na 0,006061 USD do konce roku 2020 nebo počátkem roku 2021, což představuje téměř 86% nárůst hodnoty.

Do konce roku 2021 je předpokládaná cena 0,007023 USD; O 115% více než aktuální cena. A poté se očekává, že se věci ještě zlepší. Pětiletá cenová predikce je 0,069064 USD, což je působivý 2 000% nárůst hodnoty oproti současné ceně. Takže ano. Siacoin vypadá z dlouhodobého hlediska jako dobrá investice.

Závěrem

Sia blockchain nabízí vzrušující služby. Datové cloudové úložiště je základním nástrojem, ať už pro dostupnost souborů na cestách nebo pro zotavení po selhání počítače.

Lidé z celého světa utrácejí každoročně za cloudové služby cloudových služeb miliony dolarů a Sia nabízí bezpečnější službu za pouhý zlomek ceny.

Zdá se, že Sia má jasnou budoucnost, a to znamená, že i Siacoin. Ukázali jsme vám, jak nakupovat siacoiny. Nyní víte, jak nakupovat siacoiny, a přečetli jste si cenové předpovědi.

Zbývá už jen pokračovat a provést první nákup SC a možná zvážit pronájem toho nevyužitého místa na disku, které máte. Možná někdy brzy budou některé z mých souborů uloženy ve vašem počítači, i když ani já, ani já to nikdy nebudeme vědět.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me