Jak těžit DigiByte (DGB): Komplexní průvodce

Tento článek s vámi sdílí, jak těžit DigiByte (DGB) a všechny malé vtípky, které s ním přicházejí. Začínáme tím, že vám poskytneme nějaké základní informace o DigiByte, následované různými požadavky na zahájení vašeho těžebního dobrodružství.

Těžba kryptoměny je jednou z nejdůležitějších činností v krypto prostoru. Zatímco mnoho kryptoměn dnes nevyžaduje těžbu ve své síti, velká většina z top 10 kryptoměn podle tržní kapitalizace stále.

Ve skutečnosti nejvyšší dvě kryptoměny, Bitcoin a Ethereum, obě vyžadují těžbu kryptoměny pro správné fungování jejich blockchainu. Těžená digitální aktiva jsou považována za nejbezpečnější a nejvíce decentralizovaná v tomto odvětví.

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak těžit digibajt

1. Připravte GPU na těžbu. Nainstalujte si nejnovější stabilní ovladače z oficiálních stránek.

2. Stáhněte a nainstalujte peněženku Digibyte. Získejte adresu peněženky; to bude sloužit jako uživatelské jméno v těžařském bazénu Digihash.

3. Stáhněte si DigiByte 1-Click miner a spusťte software. Bezpečnostní systém vašeho počítače může označit program jako virus. To je falešně pozitivní.

4. Spusťte miner na 1 kliknutí a nakonfigurujte fond těžby. Vložte svou adresu peněženky DigiByte jako své uživatelské jméno.

5. Klepnutím na tlačítko Start spusťte těžbu.

Přejděte na Miner na jedno kliknutí

Tabulka porovnání algoritmu těžby digibajtů

Tabulka porovnání algoritmu těžby digibajtů

AlgorithmEquipmentBools
Algoritmus Zařízení Bazény

Groestl

GPU

DigiHash, TheBlocksFactory, Suprnova.cc

Qubit

CPU, GPU

DigiHash, TheBlocksFactory, Suprnova.cc

Scryp

ASIC

DigiHash, TheBlocksFactory, P2Pool

SHA-256

ASIC

DigiHash, TheBlocksFactory, Ispace.co.uk

Přadeno

GPU

DigiHash, TheBlocksFactory, Těžební pole

Co je DigiByte

The DigiByte (DGB) Blockchain se zaměřuje na poskytování svým uživatelům špičkového vysokorychlostního zabezpečení. Prostřednictvím kryptograficky zabezpečené decentralizační sítě a doby transakcí, které jsou 40krát rychlejší než u bitcoinů.

Digibyte’s Blockchain lze rozdělit do 3 vrstev:

  1. Vrstva Aplikace / DigiAssets – využívaná většinou uživatelů v ekosystému pro jejich každodenní aplikace. DGB zde také poskytuje vrstvu DigiAssets, na které lze stavět.
  2. Vrstva digitálních aktiv / veřejné knihy – jsou tokeny DGB, které stimulují komunitu k těžbě a rozvoji projektu a co je nejdůležitější, zabezpečují DGB.
  3. Core Communications Protocol / Global Network Layer – podporuje veškerou infrastrukturu DigiByte.

Horníci pracují ve druhé vrstvě a zajišťují DigiByte několika algoritmy. To se provádí zpracováním nových transakcí v neměnné veřejné knize a vyděláváním DGB jako odměny za úspěšné vyřešení aktuálního bloku. Začněme zkoumat, jak se můžete stát horníkem a připojit se k této úžasné součásti blockchainového ekosystému.

DigiByte DGB peněženky

Než začnete těžit, musíte se seznámit s a Peněženka DigiByte. Vytěžené mince musí být zaslány na těžební adresu poté, co byly úspěšně vytěženy.

Doporučujeme zkontrolovat několik, hledat recenze a předchozí vydání. Kdykoli je to možné, doporučujeme použít hardwarovou peněženku, protože to zvyšuje maximální úroveň zabezpečení. Výměnnou adresu lze vždy použít, ale důrazně nedoporučujeme toto dělat.

Těžba DGB DigiByte

První věc, na kterou musíte myslet, je, jak budete těžit Digibyte. DGB je zcela jedinečný blockchain, protože ho lze těžit pomocí 6 těžebních algoritmů; Přadeno, Groestl, SHA-256, Scrypt, Qubit a Odocrypt. Skein a Groestl se používají pro těžbu GPU, Qubit, SHA-256 a Scrypt dominují těžaři ASIC a Odocrypt se používá pro těžbu FPGA.

I když můžete použít CPU k těžbě DGB s Qubit, SHA-256 a Scrypt, byla by to ztráta času a peněz, ale mohlo by to být dobré cvičení, než utratit velké množství peněz za specializovanou těžební soupravu. Ponořit se do celého ekosystému projektu je nejlepší využití vašeho času výzkumu, než se zavážete k finančním investicím.

Těžařské kalkulačky jsou nutností, má-li být zisková. WhatToMine má několik úžasných kalkulaček pro každý algoritmus Skein, SHA-256, Scrypt, Qubit a Odocrypt. Je zajímavé poznamenat, že Groestl není podporován.

Používání grafických karet

Existují jednoduché a komplexní odpovědi na to, jak těžit DigiByte Nvidia grafické karty. Jedním z nich je instalace Skein připojení k těžařskému fondu Skein a shromažďování DGB, když jsou těženy. Na druhou stranu složitá zahrnuje kladení otázek o čase a penězích, pokud jde o nejziskovější minci k těžbě a budou těžené mince pokrývat náklady na elektřinu.

Vytváření zisku je druhořadý problém ve srovnání s krytím nákladů a neinvestováním měsíčně na náklady na elektřinu.

Vždy používejte těžební kalkulačku a rozdělte zisk na polovinu ze 2 důvodů:

  • Za prvé, těžba kryptoměny je vysoce spekulativní, přičemž hodnoty kryptoměny prudce kolísají;
  • Za druhé, těžební soupravy nedodávají, jak jsem slíbil, kvůli provozuschopnosti. Prostředí těžebních souprav, teplota prostředí a proudění vzduchu jsou 2 největší obavy. Zvýšení teploty způsobí přehřátí desek plošných spojů a nebude pracovat na jejich optimálním výkonu.

Pokud provozujete více než jen 1 těžařskou soupravu DigiByte, musíte zvážit zvuk a přilákat nechtěnou pozornost k těžební činnosti. Několik obav odvádí zbytečnou pozornost.

Tyto 3 nejnaléhavější případy jsou extrémní případy, ale představují legitimní rizika, na která je třeba myslet a zmírnit je: krádež vašeho těžebního zařízení, únos za účelem výkupného nebo držení rukojmí a nutení převést veškerý váš digitální majetek.

Pokud chcete těžit DGB s aneb, použijte Groestl a Groestl Mining Pool AMD je třeba vzít v úvahu grafickou kartu, která má všechny výše uvedené složitosti jako Nvidia. Při nastavování těžebního stroje vždy postupujte podle pokynů krok za krokem, protože malé chyby mohou později způsobit velké problémy.

AMD a Nvidia jsou jedinečné ve svém nastavení a žádná grafická karta nebude tak zisková jako ta následující. The DGB wiki obsahuje seznam podporovaných karet GPU.

Jak těžit Digibyte

Těžba DigiByte s ASIC Machines

Chcete-li to s těžbou DGB myslet vážně, těžba ASIC je jedním z nejúčinnějších způsobů zahájení těžby jako podnikání. Těžba může generovat pasivní příjem, pokud dokážete udržet správný poměr nákladů a zisku. ASIC horník ziskovost velmi úzce souvisí s tržní hodnotou mincí a věkem stroje. Před nákupem ojetého stroje proveďte velký průzkum.

Těžbě ASIC dominují výrobci ASIC a velké těžební farmy s prvními právy na nový hardware jako první. Mají nespravedlivou výhodu úspory z rozsahu, protože větším farmám je nabízena snížená cena za větší dávky, čímž se centralizuje většina blockchainových sítí (i když omezeným způsobem byla síť nakonec oslabena).

Tyto postupy omezují schopnosti malých farem diverzifikovat a prodloužit období návratnosti investic (ROI), což nakonec vede k menším investicím do mincí ASIC kvůli lepší návratnosti investic jinde. Jedinou mincí, která to může skutečně přežít, jsou bitcoiny.

Jak těžit DigiByte

Těžba DigiByte se stroji FPGA

Těžba FPGA má kromě výhody i další výhodu; vrací distribuovanou povahu decentralizovaných blockchainů. FPGA není imunní vůči svým vlastním problémům; jsou to složité grafické grafické karty, které k úspěšnému fungování vyžadují dobré znalosti IT.

Existuje mnoho zdrojů, které je třeba prozkoumat, doporučujeme začít s DigiByte wiki a BitcoinTalk. Každou kartu lze dále optimalizovat přidáním bitového toku, který přetaktuje kartu FPGA a při nesprávné konfiguraci může vést k selhání během několika hodin. U hardwaru a bitstreamů FPGA doporučujeme fpga.guide. The DGB wiki má také několik doporučených karet FPGA.

Těžařské bazény

Těžba pomocí těžařského fondu není povinná, ale příležitostné náklady na sólovou těžbu nestojí za riziko, pokud nebudete provozovat velkou těžební farmu od prvního dne těžby. Solo Mining je ekvivalentem vstupu do loterie a podobného hazardu, pokud to s DGB neuděláte správně.

Bohužel je to hrozná volba. Jejich hašovací rychlost v síti je vysoká a šance nejsou ve váš prospěch. U sólo těžby se můžete podívat SHA256, Scrypt, Qubit, a Odokrypt.

Doporučujeme těžit fondy, protože využívají velké množství malých operací k velké síle, se kterou je třeba počítat. Tady vstupuje do hry těžařská kalkulačka, jak můžete s rozumnou jistotou předpovědět, jaké budou vaše výdělky z vaší těžařské operace DGB.

Podrobnou analýzu fondů těžby si můžete prohlédnout miningpoolstats.stream. Každý algoritmus je rozdělen, aby vám poskytl lepší obrázek o síti Přadeno, SHA256, Scrypt, Qubit, a Odokrypt.

Těžařské bazény GPU

Těžařské bazény Groestl

Přadeno těžební bazény

Těžařské bazény ASIC

Těžařské bazény Qubit

Těžařské bazény Scrypt

Těžařské bazény SHA256

Těžařské bazény FPGA

Těžařské bazény Odocrypt

Další informace o fondu vytvořil DigiByte seznam fondů těžby, pečlivě zkontrolujte každý fond těžby a zjistěte sami, zda se jedná o podvody nebo ne.

Cloudová těžba DigiByte

Cloudová těžba je rychlé a snadné řešení, jak pro vás profesionální minery těžit mince. Oba HashFlare a NiceHash mít dost slušné pověsti, abychom je mohli doporučit, nakonec dáváme přednost NiceHash, ale HashFlare je stejně schopný.

Cloudová těžba však má svá vlastní rizika. I když nemusíte udržovat žádné vybavení, nesete odpovědnost za smluvní náklady a nemůžete vrátit svou počáteční investici, pokud trh poklesne pod vaši nákladovou cenu.

Miner na jedno kliknutí DigiByte

Vývojáři společnosti DigiByte vyvinuli a miner na jedno kliknutí. Žádné ladění ani složitá nastavení, instalace a spuštění.

Mají GitHub úložiště pro Windows i Linux. Program je jednoduchý a snadno se používá. Společnost DBG snížila vstupní bariéru pro každého, kdo má přístup k počítači s grafickou kartou nebo kartami Nvidia nebo AMD.

Těžba DigiByte zdarma

Těžba neznamená mince zdarma, do výzkumu, plánování a rozvržení je třeba investovat hodně práce. Každá z dostupných metod má určité náklady. Pokud již máte nečinný počítač nebo notebook, můžete těžit pomocí CPU nebo GPU.

To však má denní náklady na elektřinu a zkrátí životnost vašich strojů, protože těžba je pro počítače fyzicky náročná. To neznamená, že byste neměli zkusit těžbu na DGB nebo na své oblíbené minci. Získané znalosti nelze číst a získávat, je třeba je procvičovat.

Závěr

Těžba je jak práce lásky, tak i zisk. DigiByte má pevnou komunitu, která vám pomůže, pokud ji potřebujete. DigiByte těžební skupina telegramů obsahuje spoustu informací a co je důležitější, lidé ochotní vám pomoci stát se horníkem nebo lepším horníkem.

Pokud jste nikdy předtím neťažili, začněte s herním automatem střední třídy, považujte těžbu za koníček, nikoli za zisk, abyste zjistili, zda je to něco, co opravdu chcete dělat. Zatímco se dostáváte do proudu věcí, zkušenosti se budou shromažďovat, protože těžba má řadu zajímavých problémů, s nimiž se musíte vypořádat.

Většina problémů vyžaduje kreativní použití vyhledávačů k nalezení podobného problému v minulosti. Pokud ne, má BitcoinTalk téměř vždy řešení pro téměř jakýkoli problém. Pokud tak neučiní, někdo by s vámi mohl problém prodiskutovat.

Nikdy neinvestujte více, než jste ochotni úplně ztratit. Jakýkoli těžební stroj může být poškozen mimo fiskálně odpovědnou ekonomickou opravu jedním nárazem proudu nebo šálkem ranní kávy.

Navzdory těmto rizikům je třeba těžit blockchainy, jinak přestanou existovat všechny decentralizované důkazy o fungování blockchainů. Důkaz o vkladových mincích není dostatečně decentralizovaný, aby odolal vládním regulačním zásahům s fiatovým výsadkem do těchto projektů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me