Jak těžit Ubiq v roce 2021: Stojí to za to ještě?

Když lidé uvažují o těžbě kryptoměny v roce 2020, opravdu nepřemýšlejí o tom, jak těžit Ubiq, protože tisíce dalších možností by jim mohly poskytnout více na oplátku.

Těžba kryptoměny nastává, když jsou transakce mezi uživateli ověřeny a přidány do veřejné knihy blockchainu. Bitcoin je nejpopulárnějším a dobře zavedeným příkladem těžitelné kryptoměny, ale stojí za zmínku, že ne všechny kryptoměny jsou těžitelné.

Ubiq je hard fork am Ethereum, který je zcela oddělen od ekosystému Ethereum. Jedná se o mírně upravenou verzi blockchainu Ethereum a implementuje virtuální stroj Ethereum pro inteligentní smlouvy a DApps.

Při šanci, že máte rádi vidličky Ethereum, jste v tom okamžiku pravděpodobně zachytili vítr Ubiq (UBQ). Jedná se o open-source, sdílené decentralizované peníze. Stejně jako Ethereum je zamýšlená zájmová skupina v každém případě v kontrastu.

Tato mince zaručuje bezpečnost a zaměřuje se na přepracování bezchybných chyb. Těžba UBQ je energizující výhoda.

V tomto článku najdete jednoduchý krok za krokem nejlepší způsob, jak těžit Ubiq.

jak těžit ubiq

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak těžit UBIQ

1. Připravte GPU na těžbu. Nainstalujte si nejnovější stabilní ovladače z oficiálních stránek.

2. Stáhněte si těžařský software Ubiq.

3. Vyberte oblast těžby, kde chcete těžit.

4. Vytvořte peněženku, do které chcete získat naši odměnu.

5. Upravte soubor start.dat pomocí poznámkového bloku pro konkrétní fond těžby, který chcete použít.

6. Zahajte těžbu.

Přejít na těžbu Ubiq

Srovnávací tabulka těžařského fondu Ubiq 

Srovnání těžařského fondu Ubiq

Těžařský bazén UbiqMaxhash Mining Pool
Těžařský bazén Ubiq Těžařský bazén Maxhash
UbiqPool.io účtuje 0,5% MaxHash aktuální poplatek ve výši 1% až 2,5% variabilního poplatku
Na druhém místě s hashovací silou MaxHash je mnohem větší než UbiqPool.io

Hodně ziskové

Maxhash také nabízí systém VARFEE – poplatky se platí pouze tehdy, když je ziskové těžit
Nízké poplatky Doporučeno pouze pro maximalizaci zisku

Co je Ubiq? A jeho uživatelé

Ubiq je projekt „spravedlivě spuštěný“ (což znamená spravedlivý pro všechny, žádná předtěžba, žádná insta-těžba ani ICO), který byl zahájen v roce 2014. Projekt byl původně zahájen pod názvem Jumbucks (JBS). JBS začala jako proof-of-work a později přešla na proof-of-stake, když nakonec vyměnili ethereum-chain.

S výměnou přišel název Ubiq a okamžité rozdvojení. Jen proto, že se jedná o vidličku Ethereum, neznamená, že jde o kopii Ethereum.

UBQ je první vidličkou Ethereum, která přinesla změny na úrovni konsensu v podobě nového kódu, což v podstatě znamená, že se na ní většina dohodla mezi vývojáři, horníky a investory. Kromě toho má také všechny výhody virtuálního stroje Ethereum, zatímco se učí z chyb, které Ethereum udělalo, a vyhnout se jejich opakování.

Možná nejlepší inovací, kterou má UBQ oproti svému předchůdci, je implementace jeho „algoritmu obtížnosti toku“. To je důležité pro každého, kdo těží UBQ, protože po dokončení každého bloku algoritmus toku automaticky znovu zacílí na obtížnost dalšího bloku.

To umožňuje plynulé zvýšení obtížnosti těžby namísto šílených, náhodných hrotů, které mnozí horníci vidí v BTC a ETH. Toto hladké zvýšení znamená pro horníky vyšší přesnost a předvídatelnost zisků.

UBQ generuje nový blok každých 88 sekund pomocí systému proof-of-work, který je stejný jako Ethereum a Ethereum Classic. Má také decentralizované aplikace (DApps), což je nový model budovy pro více škálovatelné aplikace a inteligentní smlouvy, které se používají k usnadnění a ověření výkonu smlouvy, která je poté podporována jeho tokenem UBQ jako poplatky za transakce a výpočty.

Stojí za zmínku, že inteligentní smlouvy a DApps již nejsou jedinečné, ve skutečnosti jsou nyní zcela běžné, přesto mnoho projektů stále selhává. Mnoho problémů v krypto světě zahrnuje vývojové týmy a to, čeho jsou schopny dosáhnout. Běžnou příčinou selhání je tým, který je špatně vybaven pro předvídání potenciálních problémů nebo řešení vzniklých problémů.

To vede k projektům, které skončí příliš buggy nebo zranitelné, takže my (spotřebitel, horník, obchodník nebo investor) nevidíme dlouhodobou životaschopnost. Ačkoli jsou chyby obecně jen pro novější projekty, je to také problém, který obři jako BTC a ETH řeší zapojením ucpaných sítí.

Naštěstí má UBQ veteránský vývojový tým plný jednotlivců, kteří svými inovacemi a tvorbou neustále přispívají ke krypto komunitě. A navíc, tým vede jeden z mých oblíbených oblíbených vývojářů Julian Yap.

Kdo je Julian Yap?

Julian Yap je hlavním vývojářem a strůjcem UBQ, aniž by se o něm nebo o jeho práci příliš zajímal. Před svým časem v UBQ pracoval Yap na vývoji Bittrexu, další kryptoměny s názvem Decred (DCR) a blocktech, spolu s mnoha skvělými příspěvky na Github.

Jak těžit Ubiq a proč?

Ubiq činí odvážné tvrzení, že je podnik stabilní s transparentním řízením. Ubiq je pevnou vidličkou Ethereum. Mírně upravili kód. Stále mají na své platformě k dispozici aktivní verzi virtuálního počítače Ethereum nebo EVM a provádění kódu je podobné jak pro inteligentní smlouvy, tak pro Dapps. Jejich kód je otevřený a lze jej zobrazit.

Dosahují své stability pomocí předvídatelného a konzervativního harmonogramu upgradů. Na rozdíl od jiných platforem inteligentních smluv neposkytuje Ubiq neustálé aktualizace ani hard forky. Zaměřili se na vytváření bezchybného kódu. To je ideální pro společnosti s dlouhodobou vizí nasazovat své chytré smlouvy postupně, aby vytvořily kompletní blockchainové prostředí pro jednotlivé projekty.

Opětovný zásah stejného projektu je pro organizace, které mají omezené rozpočty, problémem. Americké vládní agentury stále používají Windows 3.1 i o několik desetiletí později. Do této pasti spadají také banky, které používají programovací jazyky COBOL a Fortran.

Aktualizace celých systémů je příliš nákladná; riziko spojené s migrací na lepší operační systémy a novější kódovací jazyky nelze vypočítat.

Rizika jsou důvodem, proč má Ethereum tak obrovské hackery, že se řídí heslem silikonového údolí; “Rychle se pohybuj a rozbíjej věci.” V produkčně stabilním prostředí, jako je bitcoin, to není tolerováno, protože má příliš velkou inherentní hodnotu a nelze ho rozbít na tušení nebo otestovat, jak kód ovlivní funkčnost projektu. Z tohoto důvodu bitcoiny také nejsou úplným Turingem.

Zpět na trať s Ubiq. Neměli premiéru a provedli férový start, rozhodli se také bez poplatků za vývoj. Projekt neměl ani ICO. I když tvrdí, že jim to pomůže s dodržováním předpisů, nejsme si jisti, protože tokeny jsou cenné papíry.

Tokeny jsou také komodity / suroviny a také se používají jako vstupy pro generování výstupů, stejně jako při tisku knihy a inkoustu. Ubiq UBQ je chytrá smluvní platforma založená na Ethereu, což je 100% Proof of Work POW.

Proč těžit Ubiq? Ubiq funguje jako platforma a má také žetony. Díky tomu, že jsme vidličkou Ethereum. Tato mince je prakticky postavena na osvědčeném ETH codebase. Těžba pro Ubiq je zisková. Samotná mince je také snadno použitelná a poskytuje vám řešení jedním kliknutím. Udržuje jediný palubní panel, ze kterého se můžete dostat ke všem svým úlům a sledovat je.

Použijte UBQ ke sledování vašeho každodenního výkonu a přístupu k funkcím údržby jediným kliknutím. Protože je hostitelem v cloudu, na palubní desku se můžete dostat odkudkoli a kdykoli. Tato mince rozpozná návštěvníka a umožní dané osobě přístup do správné sítě (pokud jste hostem, budete připojeni k síti pro hosty).

Těžba Ubiq – Jak těžit Ubiq

Horníci Ubiq mají několik možností; Ubqminer, PhoenixMiner, TT-Miner a Nanominer. Použili jsme Claymore Miner, je to složitější možnost, ale lze ji použít na více mincí a umožňuje extrémní přizpůsobení. Claymore Miner je také plug and play, takže to není tak špatné.

Pokud si chcete přečíst Claymore Miner, doporučujeme BitcoinTalk. Claymore Miner se snadno a snadno instaluje. Musíte věnovat pozornost tomu, kam instalujete soubory, protože potřebujete trochu přistupovat k souboru start.dat. Klikněte na další a dokončete.

Claymore Miner již bohužel nemůžete používat, protože není podporován, je podobný Claymore Mineru a je třeba si poznamenat instalační adresář. Navíc, abyste mohli těžební program používat, musíte zaplatit poplatek.

Těžařské bazény Ubiq

Nyní, když je vše nainstalováno, jste téměř připraveni zahájit těžbu. Dalším krokem je zvážení, který fond použít. I když nedoporučujeme MaxHash decentralizovat síť, doporučujeme MaxHash maximalizovat zisky. Pokud vám na projektu záleží a nejste v něm jen kvůli zisku, podívejte se na UbiqPool.io. „Jsou na 2. místě s hashovací silou.

UbiqPool.io účtuje 0,5% ve srovnání s aktuálním poplatkem MaxHash ve výši 1% až 2,5% variabilního poplatku.

Statisticky vzato, čím větší je hashovací síla těžební skupiny, tím pravděpodobnější bude odměna za kolektivní těžbu bloku. MaxHash je mnohem větší než UbiqPool.IO, ale o tom více na závěr.

Pokud vás zajímají další těžební fondy, je Ubiq i MiningPoolStats dobrým místem k zahájení vyhledávání.

Ubiq Minerpool

Jakmile vyberete svůj fond minerů Ubiq, jste připraveni nakonfigurovat soubor start.dat. Otevřete soubor start.dat v poznámkovém bloku a v závislosti na horníkovi může být nastavení stejně jednoduché jako kopírování a vkládání jednoho řádku nebo tak složité jako hodiny výzkumu, aby se zjistil každý argument / vstup. Zeď

Na této stránce najdete Stratum Proxy pro MaxHash. Zkopírujte kód začínající Statum a končící číslem portu a umístěte jej tam, kam má STRATUM_PROXY směřovat. Dále zadejte svou vlastní adresu peněženky, nezapomeňte adresu zkontrolovat.

Posledním krokem je zadání jména pracovníka, jakékoli jméno bude fungovat; nezapomeňte na žádné mezery. Jména pracovníků pomáhají, pokud máte více než jednoho horníka a potřebujete řešit problémy.

Nezapomeňte uložit instalační soubor. V tomto okamžiku můžete spustit soubor start.dat, pokud narazíte na jakékoli chyby. Nejprve zkontrolujte nastavení a pro případ vypněte a znovu zapněte zařízení. Pokud to nefunguje, je BitcoinTalk vaším nejlepším přítelem. Zeptejte se pěkně jejich komunity a pomůže vám.

Nezapomeňte nejprve hledat řešení. Mnoho lidí mělo stejné problémy jako vy. Pokud nenajdete nic, co by vám mohlo pomoci, neváhejte zveřejnit příspěvek. Reddit je také prospěšný.

Pokud váš stroj těží, podívejte se, jaká je vaše hodnota hash na GPU nebo grafickou kartu, a v případě potřeby upravte Stratum Proxy. Další je místo, kde začíná skutečná zábava, křupavá čísla pro maximální zisk.

Jak těžit peněženku Ubiq

Peněženka Ubiq

Ubiq má několik způsobů, jak uložit své prostředky. Pokud jste hazardní hráč a rádi riskujete, nedoporučujeme jejich peněženky založené na prohlížeči Pyrus a Vrabec (Rozšíření prohlížeče Chrome). Peněženka Pyrus generuje vše na straně klienta a slibuje, že se vaše klíče nikdy nedotknou internetu.

To neznamená, že nejste vystaveni vykořisťování vašeho prohlížeče nebo počítače. Prohlížeč je relativně snadněji zneužitelný než operační systém, ale to záleží na vašem nastavení a osvědčených postupech. Sparrow představuje stejná rizika, ale umožňuje vám přístup k Dapps,

The Fúze Peněženka je určena pro stolní počítače. I když je bezpečnější, nenabízí ani úžasnou odměnu za riziko. Pokud to neděláte proto, abyste se dozvěděli o těžbě, a nesnažíte se vydělávat na tom spoustou peněz a chcete si hru užít, doporučujeme tuto peněženku.

Mobilní peněženka, DexWallet, nabízí stejné riziko a ani to nedoporučujeme. Můžete také použít Guarda peněženky, které fungují na více platformách. Můžeš dostat Gubiq (server) pro pokročilejší peněženku, která poskytuje další funkce, jako je vytyčování.

Jako vždy vám doporučujeme používat pouze hardwarové peněženky Ledger nebo Trezor. Za tento typ zabezpečení neexistuje žádná náhrada. Pokud se vám nelíbí trávit hodiny snahou přijít na technologické řešení, v takovém případě vám rádi doporučíme Glacier Protocol.

I když doporučujeme hardwarové peněženky, pokud se rozhodnete používat stolní peněženku Fusion na svém těžebním počítači, budete muset synchronizovat peněženku s blockchainem, abyste se vyhnuli chybám při platbě kvůli problémům s fondem. Je lepší být v bezpečí, než lítostivý krok. Ať už použijete jakoukoli peněženku, vytvoříte si a zapamatujete si silné heslo.

Závěr

Ubiq je hard fork am Ethereum, který je zcela oddělen od ekosystému Ethereum. Motivací tohoto návrhu bylo zvýšení bezpečnosti blockchainu. Unikátní těžařský algoritmus snižuje šance na 51% útok s využitím pronajímání těžební soupravy Ethash. Vlastní algoritmus podporuje misi Ubiq oddělit se od Ethereum a stát se nezávislou blockchainovou platformou.

Doufejme, že tento článek Jak těžit Ubiq, který zdůraznil těžbu pro zisk, není snadný; trvá to hodně času ve výzkumu a kapitál v experimentování. Z tohoto důvodu nedoporučujeme těžit Ubiq. Raději vydělávejte ziskovější mince a výtěžek použijte na nákup Ubiq, pokud to chcete udělat.

Bohužel důrazně nedoporučujeme kupovat Ubiq, protože MaxHash těží více než 51% sítě. To vystavuje uživatele Ubiq 51% útokům, kde MaxHash je pánem zpracování transakcí. Mohou popřít jakoukoli platbu nebo dvakrát utratit coiny.

Můžete si prohlédnout jejich Reddit, Twitter, Discord, BitcoinTalk, GitHub a jejich blog, kde najdete další informace o projektu. Tento projekt je zajímavý z pohledu tržní kapitalizace v hodnotě 2,5 milionu USD. Stále produkují kód a vyvíjejí vynikající platformu. I když je v duchu podporujeme, nemůžeme si dovolit vlastnit jejich žetony.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me