Jak vyplatit velké částky bitcoinů

V roce 2010 se vám podařilo koupit několik stovek bitcoinů, které byly prakticky bezcenné a nyní se díváte na digitální měnu v hodnotě více než dva miliony dolarů. Nyní máte na dosah svůj vlastní luxusní byt, auto nebo možná i soukromý tropický ostrov, ale divíte se jak vydělat velké množství bitcoinů. V tomto kryptoprůvodci se pokusíme osvětlit tento problém, který si všichni přejeme.

Jak rychle vyplatit velké částky bitcoinů

Jediným nejlepším způsobem, jak vydělat velké množství bitcoinů, je něco, co se nazývá OTC (over-the-counter) transakce. OTC transakce nastane, když je soukromý kupující a soukromý prodejce propojen zprostředkovatelem, aby usnadnil výměnu. Zprostředkovatel funguje jako důvěryhodný prostředník, který přijímá prostředky a bitcoiny jako první, takže ani jedna ze stran nebude využívána. Když zprostředkovatel obdrží vklady od kterékoli ze stran, pak usnadní odchod.

Ve skutečnosti jsme ve společnosti Crypto Coin Society zprostředkovali mnoho podobných obchodů s našimi síť soukromých kupujících. Pokud byste chtěli být uzavřeni s jedním z našich soukromých kupujících, pak klikněte na tlačítko níže k vyplnění přihlášky a budeme v kontaktu, abychom vám pomohli usnadnit OTC transakci a snadno vyplatit jakoukoli částku bitcoinů.

Na co je třeba myslet, než vyplatíte bitcoiny

Před vyplacením bitcoinů je třeba zvážit několik věcí, zejména ve velkých množstvích. Musíte myslet na:

  1. – Kryptoměnové limity
  2. – Pohyby bank
  3. – Daně
  4. – Nejlepší způsob výplaty bitcoinů

Pojďme se s každým vypořádat.

Limity výběrů na krypto burzách

Většina kryptoměn stanoví limity na množství peněz, které mohou uživatelé každý den vybírat. Tyto limity mohou být jen pár tisíc dolarů nebo mohou být mnohem vyšší. Například limit pro výběr Coinbase je 10 000 USD za den. Pro Kraken je limit 5 000 USD denně v kryptoměně na úrovni 1 (výběry měn Fiat nejsou pro tuto úroveň k dispozici). Kryptoburzy vám obvykle umožňují zvýšit limity pro výběry upgradem na úrovni vašeho účtu. Například upgrade účtu Kraken na úroveň 2 umožňuje fiat výběry (až 100 000 USD za den) a zvyšuje limit denního výběru kryptoměny na 500 000 USD.

Jak vydělat velké množství bitcoinů

Pokud se chystáte vydělat velké množství bitcoinů, ujistěte se, že vaše limity pro výběr tuto částku zvládnou. Alternativně můžete místo jedné vyměnit z několika burz. Vzhledem k tomu, že upgrade vašeho účtu znamená poskytnout výměně více osobních údajů, uživatelé, kteří si přejí zachovat anonymitu, mohou upřednostňovat tuto poslední možnost.

Neobvyklé pohyby bankovního účtu

Praní peněz je vážný problém. Předpokládejme, že jste již nějakou dobu měli svůj bankovní účet, udržovali jste zůstatek několik set dolarů najednou a najednou jste dostali velmi velký převod. Dost na to, abyste si koupili malý tropický ostrov. Je zřejmé, že vaše banka pro vás může mít nějaké dotazy. Mohou dokonce zmrazit váš účet, dokud neposkytnete uspokojivé odpovědi na to, odkud tyto peníze pocházejí.

Opravdu to nelze obejít, kromě rozhovoru s manažery banky před provedením vkladu. Sdělte jim, že obdržíte neobvykle velké množství peněz, a vysvětlete, odkud tyto peníze pocházejí. Pokud je můžete přesvědčit, že prostředky byly získány legálně, mohly by s tím být v pořádku. Pokud se banka po vyslechnutí rozhodne nepřijmout vklad (některé banky absolutně odmítají přijímat vklady související s obchodováním s kryptoměnami), možná vám nezbývá než si založit účet v jiné bance.

Nezapomeňte platit daně z příjmů bitcoinů 

Richard Nixon se samozřejmě dostal do velkých potíží, samozřejmě. Ale nesouvisí to s daní. Pravdou je, že příjem velkého množství peněz znamená, že budete muset platit více daní, ať už tyto peníze pocházejí z obchodování s kryptoměnami či nikoli. Za předpokladu, že nechcete být dalším Al Capone, měli byste se rozhodně hlásit a platit daně.

Hlášení a placení daní je obecná rada, ale daňové zákony se mohou lišit v závislosti na vaší zemi nebo regionu. Musíte se poradit s účetním nebo právníkem, který se specializuje na daně. Ještě lépe, právník nebo daňový účetní, který je obeznámen s krypto daněmi nebo se na ně specializuje. Kdokoli z těchto specialistů vám může pomoci legálně uložit vaše prostředky s nižšími daňovými sazbami, což by mělo více než kompenzovat poplatky, které vám jistě budou účtovat.

Nejlepší způsob výplaty bitcoinů

Existuje několik způsobů, jak převést bitcoin na fiatovou měnu. Výběr toho nejlepšího způsobu závisí na tom, zda chcete anonymně převést bitcoiny na hotovost. Existují dvě obecné metody převodu bitcoinů: na burze nebo mimo burzu.

  • Výměna: kryptoburzy nabízejí výhodu rychlých, spolehlivých a bezpečných transakcí. Některé z těchto burz obchodují v nekrytých měnách a umožňují vám propojit bankovní účet, abyste mohli přímo vybírat. Chcete-li však zvýšit limity výběru na rozsah přiměřený velkému množství bitcoinů, musíte poskytnout osobní údaje, které ohrožují anonymitu. Slippage může být také problém při inkasování na burze.
  • Výměna: tento typ obchodování probíhá přímo mezi dvěma lidmi. Existují dvě mírné variace této metody: Jednou je obchodování s mimoburzovním brokerem (OTC) a druhou je obchodování peer-to-peer (p2p). V obou případech byste obchodovali přímo s osobou. Rozdíl je v tom, že první je profesionální kryptoobchodník, zatímco druhý není. Obchodování mimo burzu umožňuje vyšší úrovně anonymity, ale musíte být velmi opatrní, s kým obchodujete. Stejná anonymita, která vás chrání, také nabízí vrstvu ochrany podvodníkům, kteří mohou být po vašich bitcoinech.

V poslední době získává popularitu třetí možnost a někteří říkají, že je to budoucnost obchodování s kryptoměnami. Tato třetí možnost se snaží nabídnout to nejlepší z obou světů: rychlost a bezpečnost obchodování na burze s anonymitou možností mimo burzy. Tato alternativa spočívá v použití decentralizované výměny peer-to-peer. Tyto burzy fungují podobně jako trhy p2p. Trochu více o tom níže.

Předpokládejme, že jste ochotni pokračovat ve svém výplatě. Již jste dostali od banky souhlas, konzultovali jste s právníkem nebo účetním a jste připraveni nahlásit prostředky a zaplatit daně před odchodem do Francouzské Polynésie.

Jak vydělat velké množství bitcoinů na burze

Nejprve budete muset vybrat kryptoměnu, která obchoduje v nekryté měně. Mezi nejoblíbenější možnosti patří Kraken, Coinbase a Bitstamp. Pokud účet ještě nemáte, budete se muset zaregistrovat a ověřit jej na úrovni potřebné k výběru požadované částky peněz. Můžete se dokonce rozhodnout neuspokojit se pouze s jednou z těchto burz, ale rozdělit své bitcoiny mezi dvě nebo více z nich a odstoupit ze všech burz najednou. To vám umožní přidat denní limity pro výběr z každé burzy.

nejlepší způsob výplaty bitcoinů

Po vytvoření účtu (účtů) možná zjistíte, že jste povinni provést vklad ve fiat měně, než budete moci provádět jakékoli výběry. Pokud je to váš případ, udělejte to. I malé množství vystačí. I když to není nutné, může být dobrý nápad to udělat, abyste se ujistili, že je odkaz na váš bankovní účet nastaven správně.

Jakmile je vše nastaveno a připraveno, pošlete své bitcoiny do své peněženky. Jakmile tam budou, vyberte požadovanou částku na svůj bankovní účet a počkejte, až se prostředky objeví. Pamatujte, že může trvat jeden až pět dní, než budou finanční prostředky k dispozici.

Jak vyplatit velké množství bitcoinů mimo směnu

Pokud požadujete úroveň anonymity, kterou kryptoměnové burzy neposkytují, nebo vám připadají příliš vysoké poplatky nebo příliš pomalý proces výběru, pak byste se chtěli přestat směňovat.

Pokud dáváte přednost obchodování s OTC brokerem, zjistíte, že na zlatých stránkách nejsou přesně uvedeny. Jedná se o lidi, kteří mohou být pravidelně zapojeni do obchodů s miliony dolarů, takže mají tendenci zůstat nenápadní. Pokud je však váš právník nebo účetní specialista na obchodování s kryptoměnami, může vám být schopen navrhnout některá jména.

Pokud je vaší možností mimo burzu tržiště p2p, nejoblíbenější místa jsou Localbitcoins a Paxful. Oba trhy fungují téměř v jakékoli zemi na světě a fungují podobně.

Chcete-li prodávat své bitcoiny na lokálních bitcoinech, musíte si nejprve vytvořit účet. Po vytvoření účtu budete muset poskytnout nějaké osobní údaje, takže proces nebude zcela anonymní, ale nebudete muset poskytovat tolik podrobností, jako byste to dělali na kryptoměnových burzách.

Poté, co je vše nastaveno, budete muset hledat na tržišti osobu, která nabízí koupit množství bitcoinů, které chcete prodat. Jakmile jednu najdete, pošlete jim žádost o obchod a místní bitcoiny jim zašlou oznámení.

Jakmile bude vaše obchodní žádost přijata, odešlete své bitcoiny na localbitcoiny a ony je budou držet v úschově. To znamená, že po určitou dobu nebudete mít své žetony, ale ani kupující. Jakmile obdržíte svou fiat měnu (na svém bankovním účtu, PayPalu nebo jinými způsoby), budete informovat místní bitcoiny a teprve poté budou tokeny odeslány do peněženky vašeho kupujícího.

A co třetí možnost?

Poslední možností výplaty bitcoinů je použití decentralizované výměny peer-to-peer. V současnosti je nejfunkčnější z těchto burz Hodl Hodl. Tyto burzy fungují podobným způsobem jako tržiště p2p jako Paxful a Localbitcoins, se dvěma klíčovými rozdíly. Za prvé, namísto samotné výměny, která drží vaše tokeny v úschově, bude vytvořena inteligentní smlouva s více sigy a úschova bude držena tam. Zadruhé si můžete vybrat, zda poskytnete osobní údaje, či nikoli. Jinými slovy, obchodování na těchto platformách může být zcela anonymní. Křivka učení je o něco strmější než na trzích p2p a tyto burzy zatím nemají mnoho uživatelů. Někteří odborníci však tvrdí, že budoucnost obchodování s kryptoměnou bude na tomto druhu směnárenských služeb.

Závěrem…

Tím je shrnuto, jak vydělat velké množství bitcoinů. Vyplacení bitcoinů v hodnotě milionů dolarů je jistě uskutečnitelné a existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, v závislosti na vaší potřebě rychlosti, zabezpečení a anonymity. Nezapomeňte nejprve promluvit se svou bankou, abyste transakci dostali zelenou, a poradit se s právníkem nebo účetním s odbornými znalostmi v oblasti daňových zákonů o kryptoměnách. Nahlaste svůj majetek, zaplaťte daně a užívejte si. Nakonec, pokud vám tento článek připadá užitečný a nakonec si koupíte ostrov Morakorako, přemýšlejte o tom, že mě pozvete na víkend!

Pokud máte nějaké dotazy, dejte mi vědět v komentářích!

Přečtěte si více: Jak nakupovat altcoiny za USD

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me