Jak zkrátit bitcoiny v roce 2021 (BTC) [Podrobný průvodce pro začátečníky]

Kryptoměnový trh dosáhl v květnu 2020 neuvěřitelných 267 miliard dolarů. Stále více obchodníků hledá prostředky, jak maximalizovat odvětví a profitovat z něj. Jedním ze způsobů, jak mohou obchodníci těžit z trhu s bitcoiny, je zkrat.

I když by se nováčkovi mohlo zdát jako „divný nápad“ s „Krátkými bitcoiny, znamená to jednoduše prodej bitcoinů za nižší cenu. Všichni víme, že první obchodní mantra, kterou byste jako nováček slyšeli, je „buy high-sell low“.

Se zkratem však prodáváte bitcoiny v naději, že poklesne cena, a můžete zpětně koupit. Obchodníci prodávají rozdíl v tržní ceně. Nováček se musí naučit, jak zkrátit bitcoiny, než se do toho pustí.

První věc, kterou si každý, kdo se chce pustit do zkratování bitcoinů, musí napravit, je jeho motivace jít do tohoto aspektu obchodování. Zkrat bitcoinů závisí na předpovědi medvědího trhu pro bitcoiny.

Pokud se tedy podíváte na bitcoin z pohledu, že poklesne jeho cena, musíte být informováni o dění na trhu.

U některých obchodníků, kteří bitcoiny shortují, tak činí jako prostředek k zajištění proti ztrátě. Když se tedy naučíte zkracovat bitcoiny, záleží na vaší počáteční motivaci. 

jak zkrátit bitcoin BTC

Stručný průvodce: Jak zkrátit bitcoin na Bitmexu

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak zkrátit bitcoin

 1. 1. Vytvořte si účet na BitMEXu a nastavte svůj 2FA2. Analyzujte trh pomocí grafu BitMEX a určete trend.
 2. 3. Vytvořte objednávku na množství bitcoinů, které chcete zkrátit, s přihlédnutím k transakčnímu poplatku.
 3. 4. Kliknutím na tlačítko „Prodat / Zkratka“ nastavíte svoji objednávku naživo.
 4. 5. Umístěte stop loss, abyste pomohli automaticky uzavřít objednávku, jakmile dosáhne požadované ceny.
 5. 6. Zavřete objednávku a analyzujte dobu, po kterou byl váš krátký přenos.

Přejít na Bitmex

Kde zkrátit bitcoin – 5 hlavních burz

Když obchodník zkratuje bitcoiny, má v úmyslu těžit z očekávaného poklesu hodnoty bitcoinu. Obchodníci tedy kupují určité množství bitcoinů na úvěr ze směny s cílem, aby při poklesu ceny bitcoinu vraceli přesnou částku.

To znamená, že pokud dostanete 10 BTC z platformy na krátké BTC, budete si muset pronajmout 10 BTC, když vaše objednávka projde. Abyste se vyhnuli ztrátě, musíte si být jisti, že vaše analýza je správná. 

Existují různé způsoby, jak zkrátit bitcoiny, a krátce se na ně podíváme. 

Krátký prodej bitcoinů 

Existuje také možnost zkratování bitcoinů na otevřeném trhu bitcoinových aktiv. Obchodníci mohou bitcoiny zkrátit přímo a prodat je za cenu, s níž jsou v pořádku, a pak počkat, až cena klesne, a odkoupit je.

Může to být stejně jednoduché jako zkratování bitcoinu na burze, když je vysoká; obchodník jej převede na USDT a poté, co odmítne, je koupí zpět, čímž získá více BTC. Existuje vysoká šance, že při zkratu ztratíte své BTC, a existuje také možnost dosáhnout zisku. 

Margin Trading

Jedním z běžných způsobů zkratování bitcoinů je obchodování s marží. Investoři si půjčují peníze na platformách pro obchodování s marží a prodávají za tržní cenu. Investoři odkoupí BTC, když cena klesne, a vrátí přesnou částku, kterou si vypůjčili, při zachování jejich zisku.  

Futures Market

Budoucí obchodování má co do činění s nákupem aktiva se smlouvou, která stanoví cenu, za kterou bude investice v budoucnu prodána. Při obchodování s bitcoinovými futures si investor kupuje futures kontrakt BTC s cílem, aby cena v nejbližší nebo pozdější budoucnosti vzrostla..

Když se cena zvýší, můžete si koupit BTC za předem dohodnutou cenu, jak je uvedeno ve smlouvě o futures, která bude výrazně nižší než aktuální tržní cena. 

Obchodování s binárními opcemi

U binárního obchodování si mohou obchodníci vybrat mezi prodejní nebo prodejní opcí. Opční smlouva umožňuje obchodníkovi určit v budoucnu nákup nebo prodej BTC za určitou cenu.

S kupní opcí získá obchodník kontrakt call opce, který usnadní právo na nákup bitcoinů k budoucímu datu, zatímco prodejní opce vám umožní prodat bitcoinové kontrakty k budoucímu datu s použitím účtu úschovy..

Pokud však jde o zkrat, obchodníci využívají kupní opční smlouvu.

Predikční trhy

Od počátku bitcoinu se předpovídalo, zda to byla bublina, či nikoli, nebo zda se cena neudrží. Pro zkratování BTC můžete také použít predikční trhy.

Obchodník musí pouze předpovědět procento nebo cenu, o kterou by bitcoin poklesl, a přimět ostatní, aby na něj vsadili. Pokud bitcoin poklesne o tuto cenu nebo procento, obchodník získá zisk. 

Pokud hledáte burzy za krátké bitcoiny, následující burzy vám umožní krátké bitcoiny a snadno vydělat zisky.

Nejlepší výměny za krátké bitcoiny

NameDeposit MethodBuy
Kraken

 • Elektronický bankovní převod
 • Bankovní převod (SEPA)
 • Bankovní převod
 • Ethana Custody
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Bitfinex

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Poloniex

 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Podrobný průvodce zkratováním bitcoinů  

Na rozdíl od běžného obchodování s bitcoiny, kde nakupujete a prodáváte pomocí stop loss, je obchodování s bitcoinovými futures trochu jiné. V této části se podíváme na to, jak zkrátit bitcoiny na burzách a jak zkrátit kryptoměnu v USA.   

Jak zkrátit bitcoin na Binance

Krok 1: Vytvořte si účet na Binance: 

Pokud ještě nemáte účet, vytvořte si jej na adrese binance.com/en. Zadejte své heslo a nechte se ověřit poskytnutím nezbytných dokumentů v „ověřovacím tlačítku“, které také obsahuje dvoufaktorové ověřování (2FA).

Jak zkrátit bitcoin

Krok 2: Proveďte analýzu trhu pomocí indikátorů a grafů 

Analyzujte trh pomocí grafů a indikátorů. Jako nováček v kryptoměně zkuste použít okno „Základní výměna“. K určení cenových trendů můžete použít grafy Binance.

Indikátor klouzavého průměru (MA) se otevře automaticky a pomocí červených pruhů můžete snadno zjistit trend útlumu na Binance, což naznačuje, že cena se brzy sníží.

Pro predikci cen je lepší podívat se na cenový trend týden před a někdy i měsíc předpovědět další pokles.  

Krok 3: Vytvořte krátkou objednávku

Binance vám dává dvě peněženky, jednu pro burzu a jednu pro obchodování s marží. Přejděte do své peněženky a převeďte BTC do své peněženky s marží. Kliknutím na tlačítko „okraj 3x“ získáte přehled o své peněžence.

Přejděte na stránku obchodování s marží a vyberte aktivum, které chcete zkrátit, v tomto případě BTC. Můžete si vybrat, zda své aktivum 3x nebo 5x využijete, nebo se rozhodnete půjčit si a splácet. Můžete si půjčit částku BTC, se kterou chcete obchodovat, na straně prodeje a zadat částku, za kterou chcete prodat.  

Krok 4: Monitorujte chování trhu 

Pamatujte, že obchodujete s vypůjčenými BTC, musíte sledovat tržní chování. Z tohoto důvodu je nezbytné použít stop loss, abyste zabránili ztrátě všech svých finančních prostředků.

Krok 5: Uzavřete objednávku a získejte zisk

Po pečlivém sledování trhu uzavřete objednávku, když cena BTC klesne na předpovídanou cenu, a splácet vypůjčené BTC. V závislosti na úrovni a objemu ověření se zisk může pohybovat od 0,012% do 0,10%.

Jak zkrátit bitcoin na Kraken 

Krok 1: Vytvořte si účet 

Vytvořte si Kraken účet na https://www.kraken.com. Nezapomeňte ověřit a aktualizovat dvoufaktorové ověření pro váš účet. 

Krok 2: Financujte svůj účet 

Po ověření odešlete požadované aktivum (BTC) na svůj účet, aby fungoval jako zajištění fondu. Chcete-li to provést, přejděte na hlavním panelu do části „Financování“. Jakmile dorazí vaše prostředky, klikněte na palubní desce na kartu „Obchod“, která vás přenese na možnost „Kraken Pro“.

Krok 3: Umístěte pozici zkratu

Chcete-li vybrat obchodní páry, klikněte na kartu „Trhy“ v levém horním rohu a získáte požadovaný pár aktiv, v tomto případě BTC / USD. Nastavte konkrétní objednávku s limitní objednávkou za konkrétní cenu.

Zobrazí se výzva k nastavení pákového efektu. Zadejte počet jednotek, které chcete prodat, a cenu, za kterou chcete zadat pozici. Můžete také nastavit načasování polohy.

Pokud objednávka není vyplněna do doby vypršení časového okna, bude objednávka automaticky uzavřena. Kliknutím na tlačítko Prodat objednávku zkontrolujete a kliknutím na tlačítko Potvrdit ji přidáte do knihy objednávek.

Krok 4: Nastavte Stop Stop

Stop-Loss vás chrání před ztrátami, pokud jde trh proti vám. Chcete-li nastavit stop loss, vytvořte na kartě Koupit objednávku nákupu v ekvivalentním objemu jako objednávku prodeje.

Klikněte na „Stop-Loss“ spolu s pákovým efektem a zadejte množství bitcoinů a cenu, na které by se vaše pozice měla blížit, aby nedošlo ke ztrátám. Poté nastavte časový rámec a kliknutím na koupit potvrďte stop loss.

Krok 5: Získejte zisk

Chcete-li získat zisk, vytvořte objednávku limitu nákupu s přesným objemem jako zkratovaný bitcoin a za cílovou cenu. Klikněte na kartu „Koupit“, vyberte jako jiný typ „Limit“ a zvolte stejnou páku jako vaše zkratovaná pozice.

Zajistěte, aby vaše uzavírací objednávka byla stejná jako vaše otevřená pozice. Ponechte pákový efekt na stejné úrovni, na jaké jste vytvářeli krátkou objednávku. Určete cenu, za kterou by se obchod automaticky uzavřel, když cena klesne.

Nastavte časový rámec obchodu a klikněte na koupit. Uzavřete svou pozici pomocí objednávky „Market“ místo limitní objednávky, abyste získali nejlepší dostupnou cenu a získali svůj zisk. 

Více informací o zkratování BTC [FAQS]

Jaký je nejlepší čas na krátké bitcoiny?

Bitcoiny můžete prodat nakrátko, ale můžete nakupovat pouze tehdy, když jste si jisti, že cena BTC poklesne zpět na cenu, kterou jste předpovídali. Neexistuje žádný konkrétní nejlepší čas; stačí udělat vaši analýzu a ujistit se, že trend nejde proti vám. 

Existují nějaká rizika spojená se zkratováním bitcoinů? 

Se zkrácením bitcoinů je spojeno několik rizik. Důvodem je to, že uzavíráte sázku, že cena BTC někdy v budoucnu poklesne. Trendy nemusí jít podle plánu a můžete utrpět ztrátu.

Může také dojít k cenovému výkyvu, který může způsobit likvidaci; poplatky za převrácení mohou zabít míru vaší pravděpodobnosti, pokud cena zůstane stabilní.

S používanými sazbami pákového efektu jsou spojena také rizika, protože vysoká míra pákového efektu může vaši likvidační cenu přiblížit původní ceně, kterou jste začali.   

Závěr

Pokud jde o investování, musíte být opatrní, protože vždy existují rizika. Než začnete obchodovat, musíte mít dostatečné znalosti. Zkratování zahrnuje mnoho možností bitcoinů a můžete si vybrat z různých obchodních a investičních metod. Zkrat bitcoinů lze provést kdykoli, ale pokud si nejste jisti svými předpovědi, je nejlepší se do toho nepustit.

Měli byste také začít s nižšími pákami, jako je 3x nebo 5x, místo použití 10x nebo 20x, protože byste se mohli rychleji likvidovat. Krátký prodej bitcoinů má velký ziskový potenciál, protože cena bitcoinů hodně kolísá. Naučit se, jak zkrátit bitcoin, je snadné; mírné potíže, se kterými se nováčci mohou setkat, spočívají v získání správné analýzy trhu a správné strategie ukončení. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me