Recenze bitcoinového životního stylu: Je to podvod nebo legitimní?

Co je životní styl bitcoinů?

Bitcoin je nechvalně známý tím, že je vysoce nestabilní, a proto poskytuje nejlepší příležitosti pro rychlé obchodní aplikace, jako je bitcoinový životní styl. Bitcoin Lifestyle je program obchodování s kryptoměnami, který vám vydělává peníze analýzou cen bitcoinů. Ziskovost závisí na volatilitě bez ohledu na to, jakým směrem se trhy ubírají. Obchodníci tak hlásí vydělávání peněz prostřednictvím bitcoinového životního stylu na rostoucích i propadajících se trzích.

Aplikace pro obchodování s bitcoiny pro životní styl aplikuje techniky, které používají zkušení obchodníci k odvození poznatků z velkých dat a zadávání obchodů. To vše probíhá prostřednictvím obchodního systému, což znamená, že uživatel k používání obchodního systému nepotřebuje žádné dovednosti na odborné úrovni. Jakmile projdete procesem nastavení, obchodní systém provede vše ostatní za vás. 

Jak funguje životní styl bitcoinů?

Aplikace pro obchodování s bitcoiny pro životní styl je založena na algoritmu postaveném na strategiích některých z nejlepších obchodníků s kryptoměnami na světě. To znamená, že se jedná o mechanizaci obchodních technik, u nichž se ukázalo, že jsou v oblasti kryptoměny ziskové.

Někteří zakladatelé bitcoinového životního stylu jsou údajně dobře naučení obchodníci a jedním z nich je notoricky známý milionář kryptoměn. Říká se, že notoricky známý krypto milionář je také softwarový inženýr s několika obchodními systémy v rámci svého portfolia. Bitcoin Lifestyle je jedním z jeho nejoblíbenějších produktů. 

Bitcoin Lifestyle funguje ve spolupráci s vysoce renomovanými makléři obchodního systému. Tito makléři jsou odpovědní za přijímání vkladů a usnadnění transakcí. Jedním ze způsobů, jak určit legitimitu obchodního systému, je kontrola jeho partnerských makléřů. Legální obchodní systém bude neustále spolupracovat se zdravými a přiměřeně regulovanými makléři.

Bitcoin Lifestyle navíc údajně poskytuje vysokou ziskovost, která vychází z úrovně pákového efektu nabízeného jeho partnerskými makléři. Někteří z jejích makléřů nabízejí pákový efekt až 1: 1000. To znamená, že účet 250 GBP / 250 EUR může provádět obchody v hodnotě až 250 000 EUR. Vysoká páka je meč s dvojitým ostřím, protože stejně jako může přinést vysokou návratnost, může také vést k vysokým ztrátám.

Jak obchodovat s životním stylem bitcoinů

Jak bylo uvedeno výše, k obchodování s bitcoinovým životním stylem nepotřebujete žádné formální dovednosti. Systém obchodování s technologiemi běží na autopilotu, pouze vyžaduje, aby uživatel nastavil nástroje pro řízení rizik a klikl na živé obchodování. To by nemělo být omezením, protože obchodní systém poskytuje k tomu rozsáhlého průvodce. Postupujte podle pokynů níže a otevřete si obchodní účet s bitcoinovým životním stylem.

Registrace

Prvním krokem je vytvořte si bezplatný účet pomocí níže uvedeného formuláře. Po úspěšné registraci vám bude přidělen osobní makléř, který vás provede procesem nastavení:

Bitcoin Lifestyle přijal veškerá nezbytná opatření k zajištění bezpečnosti dat uživatelů, včetně šifrování stránek, ochrany dat a souladu s GDPR.

Vklad 

Chcete-li obchodovat s bitcoinovým životním stylem, musíte vložit alespoň 250 GBP / 250 EUR. Záloha je vaším obchodním kapitálem, nikoli náklady na aplikaci. Bitcoin Lifestyle je systém obchodování s technologiemi bez licencí, který vydělává peníze tím, že si účtuje provizi ve výši kousku za zisky z něj.

Partnerské makléři pro bitcoinový životní styl přijímají vklady prostřednictvím bankovního převodu, Visa, Master Card, Neteller, WebMoney a Skrill, abychom zmínili jen několik. Náš live test ukazuje, že vklady se na účtu obchodníka projeví za méně než minutu. Bitcoinový životní styl proto neúčtuje žádné poplatky za vklad.

Živé obchodování

Živé obchodování s bitcoinovým životním stylem zahrnuje nastavení funkcí pro řízení rizik a zahájení obchodování se skutečnými penězi po procvičení na demo účtu. Řízení rizik je o definování výše kapitálu, který jste ochotni riskovat na jeden obchod.

Bitcoinové celoživotní obchodování

Výhody a nevýhody životního stylu bitcoinů:

Profesionálové  Nevýhody
✔️ Údajně konzistentní ziskovost ❌ Automatické obchodování přichází s riziky
✔️ Začněte obchodovat s nulovými schopnostmi obchodování s kryptoměnou ❌ Vyžaduje se školení
✔️ Vybírejte své zisky, kdykoli budete chtít ❌ Omezeno na několik špičkových kryptoměn
✔️ Obchodujte se zaručenou bezpečností ❌ Zavádějící informace používané inzerenty
✔️ Získejte pomoc, kdykoli ji potřebujete

Po zvážení výhod a nevýhod je třeba říci, že když vstoupíte do této obchodní platformy, musíte být připraveni na všechna potenciální omezení, která můžete narazit, ale pokud půjdete se strategií, budete sklízet výhody.

Tipy pro obchodování pro začátečníky:

Když používáte program pro obchodování s technologiemi k obchodování s kryptoměnami, musíte si být vědomi hrstky. Může to mít pocit, že vložíte prostředky a necháte zbytek na obchodní aplikaci, ale náš tým odborníků přišel s následujícími radami, které považujeme za důležité si přečíst, než začnete:

Dozvíte se nejprve o obchodování. Obchodování s kryptoměnami je složitý proces a je důležité si osvojit základní informace, než se zapojíte. Když se naučíte obchodovat obecně, budete lépe schopni nastavit obchodní systém tak, aby fungoval co nejefektivněji.

Zjistěte více o kryptoměně. Mít více znalostí o skutečném aktivu, s nímž obchodujete, je důležité při jakémkoli obchodování, zvláště když v tak rozsáhlém prostředí, jako je kryptoměna.

Začněte s demo účtem. I když můžete zahájit živé obchodování okamžitě po založení účtu v obchodním systému, důrazně vám doporučujeme nejdříve obchodovat na demo účtu. To vám pomůže seznámit se s platformou, než riskujete jakýkoli svůj kapitál. 

Začněte v malém. Nejlepší strategií je začít s malým množstvím peněz a postupem času rozšiřovat své portfolio a zisky. To vám pomůže zdokonalit vaše obchodní dovednosti a snížit riziko na minimum.  

Investujte pouze to, o co si můžete dovolit přijít. Toto je hlavní princip obchodování; při investování do čehokoli je vždy důležité být finančně odpovědný. Trhy mohou být nestabilní a ztráty mohou být stejně snadné jako zisky, takže neriskujte peníze, bez kterých nemůžete žít.

Řídicí panel životního stylu bitcoinů

Bitcoinový životní styl poskytuje přímý živý obchodní panel. Vše, co potřebujete k zahájení obchodování s tímto obchodním systémem, je stisknout živé tlačítko. Máte také možnost změnit nastavení rizik, ale doporučujeme je ponechat jako výchozí.

Je důležité důkladně prostudovat řídicí panel a porozumět všem poskytovaným funkcím. Bitcoin Lifestyle poskytuje příručku, která vám pomůže procházet platformou.

Výkon obchodování s bitcoiny v oblasti životního stylu

Bitcoin Lifestyle tvrdí, že z vkladu pod 500 EUR generuje zisky denně tisíce dolarů. Tento program obchodování s technologiemi využívá nejlepší obchodní technologie na světě ke skenování kryptotrhů a generování vítězných obchodů.

Obchodní systém má potenciál udělat z obyčejných lidí milionáře s vkladem pouhých 250 GBP / 250 EUR. Obchodní systém údajně dosahuje průměrného zisku 150 EUR za den, což v kombinaci může za rok zvýšit obchodní účet na více než 500 000 EUR.

Ziskovost bitcoinového životního stylu závisí na několika faktorech, včetně investovaného kapitálu, obchodní relace a úrovně použitého rizika.

Výhody životního stylu bitcoinů

Pravost

Autenticita označuje způsob potvrzení vaší identity. V bitcoinovém životním stylu dosahuje procento autenticity 88%, což je docela působivé. Toto procento znamená, že k ověření vaší identity na platformě, kde jste investovali své peníze, musíte projít rozsáhlými protokoly. Tyto protokoly jsou tak bezpečné, že šance na neoprávněný přístup se nakonec sníží.

Snadnost použití

Algoritmy umělé inteligence a strojového učení jsou tak plynulé, že snižují pravděpodobnost složitých funkcí, které mohou vést k záměně. Jakmile peníze investujete, k dosažení výsledků budete potřebovat pouze to, že podle pokynů vyzvaných platformou začnete vydělávat miliony.

Výběry

Je to nejmonotónnější úkol, když investujete s bitcoinovým životním stylem. Musíte vyplnit formulář a pokračovat v odesílání. Od okamžiku odeslání trvá 24 hodin, než se zobrazí částka, která se promítne do vašeho účtu.

Přesnost

V zájmu zachování humbuku na trhu musí obchodní systém udržovat procento přesnosti 96%. Je to nejvíce ze všech obchodních platforem, a to udržuje důvěru, že investice bude mít za následek vysokou návratnost.

Citáty a projekty kryptoměn celebrit:

Kryptoměny si získávají pozornost hlavního proudu, zapojují se i celebrity, zde je seznam osobností a slavných lidí, kteří se podílejí na projektech kryptoměny.

Osobnost Citáty Krypto projekty
Erick Schmidt (generální ředitel společnosti Google) “Bitcoin je pozoruhodný kryptografický úspěch a schopnost vytvářet něco, co není v digitálním světě duplikovatelné, má obrovskou hodnotu.”
Bill Gates “Bitcoin je techno tour de force.”
Tyler Winklevoss (spoluautor Facebooku) “Rozhodli jsme se dát své peníze a víru do matematického rámce, který je prostý politiky a lidské chyby.”
Richard Branson “Virgin Galactic je odvážná podnikatelská technologie.” Je hybnou silou revoluce a bitcoin je na tom stejně, pokud jde o vymýšlení nové měny. “ Richard Branson údajně investoval do BitPay 30 milionů dolarů.
David Marcus (generální ředitel společnosti Paypal) “Mám opravdu rád bitcoiny.” Vlastním bitcoiny. Je to sklad hodnot, distribuovaná účetní kniha. Je to skvělé místo pro umístění aktiv, zejména v místech, jako je Argentina se 40% inflací, kde dnes má 1 $ 60 centů za rok a vládní měna nedrží hodnotu. Je to také dobrý investiční nástroj, pokud máte chuť na riziko. Měna to však nebude, dokud se volatilita nezpomalí. “
Mel B. “Líbí se mi, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující,” řekla umělkyně a oznámila, že bude přijímat krypto platby. “Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny.” oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl.
Mark Zuckerberg “Technologie napájející bitcoiny by mohla v budoucnu pomoci vylepšit Facebook.”
Elon Musk “Můj názor na bitcoiny je, že je to pravděpodobně dobrá věc.” Myslím, že je to primárně prostředek k provádění nelegálních transakcí, ale to nemusí být nutně úplně špatné, protože některé věci by neměly být nelegální. Bude to užitečné pro legální a nelegální transakce. “
Kanye West “To byl okamžik, kdy jsem chtěl použít bitcoin, když jsem viděl Harriet Tubman na účtu 20 $,”
Ashton Kutcher “Myslím, že bitcoiny jsou očividně stále důležitější,” Ashton Kutcher byl zastáncem bitcoinů a investoval do blockchainu sportovního sázení, Unikrn
William Shatner Zapojeno do společnosti Solar Alliance, společnosti se sídlem ve Vancouveru, která provozuje farmu na těžbu bitcoinů na solární energii
Michelle Pan “To je důvod, proč bitcoiny a krypto a decentralizace jsou další vlnou.” Je to nejdůležitější vývoj internetu, “
Mike Tyson “Lidé opravdu nerozumí měně založené na numerických rovnicích.” Já osobně stále ne … ale jsem vděčný za to, že mohu být součástí revoluce a doufám, že moje účast v tomto prostoru povede k více konverzacím a pomůže zvýšit znalosti a povědomí, V roce 2015 zahájil Tyson v Las Vegas vlastní řadu bitcoinových bankomatů.
Russel Okung “Bitcoin se cítí jako renesance, velké probuzení nebo osvícení, a to se snažíme zachytit,”
50 Cent Prodáno album pro kryptoměnu s názvem: držet ho a zapomenout na něj
Nas (Nasir Jones) “[Bitcoin] se vyvine do odvětví tak velkého, ne-li většího než internet. Můj muž Ben Horowitz mi do té chvíle opravdu otevřel oči. Toto není internetový věk, bitcoin je jeho vlastní věk, “
Gwyneth Paltrow Připojil se ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.
Snoop Dogg “Můj další rekord dostupný v bitcoinech n doručený dronem.” V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.
Floyd Mayweather Jr.. “Trávíte bitcoiny ethereum a další druhy kryptoměny v Beverly Hill.”
Luis Suarez „Společně vybudovat nejlepší trh s predikcemi na světě.“
Donald Glover “Vím, že mnoho lidí je skeptických, ale mám pocit, že když všechno bude žít online, proč ne bitcoiny?” Být podporován zlatem mi připadá velmi starý a nostalgický. Být podporován bitcoinem, jehož vytvoření je časově náročné a je třeba udělat tuto rovnici, která mi připadá skutečnější a dává větší smysl “.
Joe Rogan „Upřímně řečeno, tento nápad mě naprosto fascinuje, ale nevěnoval jsem mu plnou pozornost. Tak nějak jsem seděl a sledoval to z dálky a čekal, jestli se to zakoření. Pokud ano, upřímně si myslím, že by to mohlo skutečně otřást globální ekonomikou. “
Mark Kubánec “Je to stále hodně hazard.” Mohlo by to jít na 15 000 dolarů nebo nulu a možná obojí ve stejný den. “
Hra „Hra se připojila k generální ředitelce společnosti Paragon Jessice Versteegové, aby podpořila používání kryptoměny v konopném průmyslu.“.
Dennis Coles “Osobně si myslím, že cokoli, co kryptoměny staví před oči běžných lidí, je pro trhy celkově skvělá věc,” Dennis Coles, oznámil svou investici do světa kryptoměn jako spoluzakladatel společnosti Cream Capital, firmy zaměřené na vybudování blockchainové sítě ATM, aby usnadnil používání mincí jako Ethereum a bitcoin
Jamie Foxx Jamie Foxx vyskočil na vlak kryptoměny, když začal propagovat tokenový prodej Cobinhood, bezplatné burzy pro obchodování s kryptoměnami
Akon Bitcoin „změní svět z hlediska peněžních transakcí nejen pro Afriku, ale pro všude“,
Roseanne Barr “Pojďme opravdu pochopit #bitcoin, mohlo by to být lepší než odstranění federální rezervy a rychlejší způsob, jak ukončit satanské rituální pravidlo 2”.
Richard Sherman Richard Sherman na Facebooku oznámil, že jeho oficiální internetový obchod začne přijímat platby bitcoinem a nazval jej „měnou budoucnosti“.
Chad „Ochocinco“ Johnson “Diskutování o konceptu @Bitcoin s přítelem.” Můžete mi všichni ukázat, jak je to snadné? “
Johnny Depp Na podzim roku 2018 se herec stal partnerem startupu TaTaTu blockchain, který se zabývá tvorbou filmů.
Drew Carey Jakmile tweety; “Jen jsem se pokusil koupit snídani za bitcoiny.” Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness “
Al Gore “Myslím, že skutečnost, že v bitcoinovém vesmíru nahradil algoritmus funkce [vlády] … je ve skutečnosti docela v pohodě.” Jsem velkým fanouškem bitcoinů. “
Luis Suarez Luis Suarez nyní také chce vydělat peníze předpovědí, kdo vyhraje zápas. Uruguayská fotbalová hvězda pozvala 25 milionů svých následovníků na Instagram, aby se k němu připojili při přihlášení k platformě Stox pro predikční trh založenou na ethereu a předpovídání pro US Open
Lothar Matthaus “Těšíme se, až uvidíme nové Maradonase a Ronaldose!” Jsem rád, že jsem vyslancem Token Stars ve fotbale “. Lothar Matthaus nastoupil jako fotbalový velvyslanec, protože, jak uvedl, decentralizací vyhledávání talentů TokenStars má velký potenciál zajistit, že v nejbližší budoucnosti uvidíme nové maradony a ronaldos.
Gianluca Zambrotta Zaměřuje se na koučování fotbalového klubu v Číně a v krypto světě jako fotbalový velvyslanec TokenStars.
Redfoo Je to kodér, který pracuje na projektu Ethereum! Je velmi zapojen do blockchainu a věnoval několik osobních věcí pro vánoční charitativní aukci TokenStars.
Roger Ver V současné době se podílí na mnoha projektech, jako jsou Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter. Roger věnoval své tričko Crypto Charity Auction of TokenStars.
Tommy Haas Nedávno se stal tenisovým velvyslancem TokenStars.

Časté dotazy

Co je to bitcoinový životní styl?

Bitcoin Lifestyle je program pro obchodování s technologiemi, který může sázením na ceny bitcoinů a dalších kryptoměn dosáhnout zisku až 1 000 EUR denně.

Je bitcoinový životní styl podvod nebo legitimní?

Bitcoinový životní styl se jeví jako bezpečný a vysoce uznávaný.

Kolik kapitálu potřebuji k obchodování s životním stylem bitcoinů?

K obchodování s bitcoinovým životním stylem potřebujete minimální vklad 250 GBP / 250 EUR. Doporučujeme začít s touto částkou a reinvestovat všechny své zisky.

Mohu vybrat peníze z bitcoinového životního stylu?

Bitcoinový životní styl vám umožňuje vybírat zisky, kdykoli to považujete za nutné. Budete povinni vyplnit formulář žádosti a počkat 24 hodin.

Je bitcoinový životní styl bezpečný?

Ano, otestovali jsme tento obchodní systém a zjistili jsme, že je bezpečný a spolehlivý. Jak již bylo zmíněno dříve, jejich web má adekvátní šifrování a mají zavedeny důkladné zásady pro ochranu dat.

Existuje bitcoinová aplikace pro životní styl?

V současné době neexistuje aplikace Bitcoin Lifestyle pro mobilní zařízení, ale uživatelé, kteří chtějí začít se systematickým obchodováním na této platformě, ji mohou ovládat prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilního prohlížeče na svých telefonech. Platforma je s ním 100% kompatibilní.

Kterého makléře mohu použít s bitcoinovým životním stylem?

Podle svých webových stránek Bitcoin Lifestyle spolupracuje s regulovanými a spolehlivými makléři kryptoměny, kteří uživateli poskytují bezpečné prostředí pro online obchodování kryptoměn. Mezi ně mohou patřit dobře známá jména brokerů jako 24Option a UFX. 

Jaké kryptoměny jsou podporovány?

Bitcoinový životní styl má mimořádně malý počet podporovaných kryptoměn. V současné době je obchodování na platformě omezeno na:

  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • EOS (EOS)

Mohu obchodovat s aktivy pomocí pákového efektu?

Ano. Bitcoin Lifestyle nabízí obchodování s pákovým efektem až 1: 1000. Jinými slovy, můžete obchodovat 1000krát více než investovaný kapitál. Je to proto, že obchodní systém je spojen s makléři kryptoměny, kteří dále nabízejí možnost využít obchodování. 

Čím vyšší páka, tím větší riziko. Pokud to nepůjde podle vašich představ, můžete přijít o obrovské množství peněz, včetně kapitálu. Proto je vždy dobré začít v malém. 

Mohu otevřít dlouhé a krátké pozice?

Ano, můžete otevřít dlouhé a krátké pozice v bitcoinovém životním stylu. Můžete také zadat podmínky ručního obchodování a systém umístí obchod, když kryptoměna zasáhne pozici. 

Obchodník zaujímá „dlouhou“ pozici, když očekává, že se konkrétní cena kryptoměny posune nahoru. Krátká pozice je, když obchodník vsadí, že se cena kryptoměny posune dolů.

Jaký je jejich zákaznický servis?

Před registrací máte možnost kontaktovat Bitcoin Lifestyle prostřednictvím typového formuláře uvedeného na jejich webových stránkách. Po registraci máte zákaznický servis 24/7. To zahrnuje také možnost e-mailu a služby na zavolání.

Je bitcoinový životní styl podvod nebo ne?

Životní styl bitcoinů je skutečný podle doporučení klientů a naší recenze. Ověření důvěryhodnosti informací na jejich webových stránkách dále potvrzuje jejich důvěryhodnost. Nejprve jsou připraveni zveřejnit všechny zásadní informace o svých obchodních technologiích. Za druhé, nepřehánějí svůj potenciál a vždy dávají prohlášení o rizicích plynoucích z používání obchodního systému.

Jiné podvodné obchodní systémy často používají falešné posudky k získávání vkladů a většinou lžou o svém potenciálu výdělku. Legitimitu profilů posudků určujeme provedením reverzního vyhledávání obrázků na prezentovaných profilech. Za zmínku také stojí, že systémy obchodování s podvodnými technologiemi pravděpodobně udrží identitu svých partnerských makléřů skrytou, dokud neprovedete vklad. Je to proto, že většinou spolupracují s offshore podvodníky maskujícími se jako makléři.

Jak bylo zmíněno výše v této recenzi, zdá se, že partneři makléřů v oblasti bitcoinového životního stylu jsou regulovaní. Regulační orgány požadují, aby makléři měli jedinečný účet pro vklady a dodržovali přísné pokyny pro podávání zpráv. Tím se vylučuje možnost použít vklady klienta k jakémukoli jinému než zamýšlenému účelu.

Závěr

Systém obchodování s kryptoměnou Bitcoin Lifestyle je užitečným nástrojem pro provádění kryptoobchodů, ale uživatelé by si měli být jisti, že rozumějí tomu, co dělají, než začnou obchodní systém používat. Existují recenze online, které dokazují, že mnoho lidí vydělalo peníze pomocí systému obchodování s technologiemi, ale ne obvykle ve velkých částkách požadovaných na vlastních posudcích platformy. 

Díky vysoké míře pákového efektu, kterou nabízí Bitcoin Lifestyle, může být platforma atraktivní pro zkušené obchodníky, ale začátečníci by měli před použitím této funkce postupovat opatrně a udělat si průzkum. Investice do kryptoměny, zejména obchodování s pákovým efektem, přichází s vlastní sadou rizik a omezení. Klíčem je minimalizovat riziko a být opatrní při jakémkoli investičním rozhodnutí. 

Bitcoin Lifestyle je vhodný nástroj pro odborníky, kteří mohou obchodovat na trhu, který běží 24/7. Tím, že nabízí obchodní signály neustálým sledováním grafů a dat, může obchodníkovi umožnit silnější obchodní strategie. 

Jednou nevýhodou je, že v současné době můžete obchodovat s omezeným množstvím kryptoměn na bitcoinovém životním stylu, což znamená, že nemáte příliš velkou flexibilitu pro investování do více kryptoměn v rámci vašeho portfolia.

Glosář pojmů

Období Definice
Fiat Fiat se tradičně označuje jako papírové peníze, které nemají žádnou skutečnou hodnotu, ale jejichž hodnotu v zásadě určuje tvůrce, ve většině případů by to byla vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajně nejpopulárnější kryptoměnou na světě. Bitcoin běží na bitcoinovém blockchainu a je decentralizovanou měnou, která funguje nezávisle na centrálních bankách a autoritách
Ethereum Ethereum je stejně jako bitcoin decentralizovaná kryptoměna. Zde mohou investoři převádět a směňovat hodnotu.
Litecoin Litecoin je také kryptoměna a blockchain zrcadlící bitcoin.
Výměna Kryptoburza je v podstatě online platforma, kde si kryptoměnoví investoři vyměňují různé kryptoměny za jiné kryptoměny.
Těžba bitcoinů K těžbě bitcoinů dochází, když jsou bitcoinové transakce ověřeny a potvrzeny před přidáním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peněženka Krypto peněženka je softwarový program, který ukládá soukromé a veřejné klíče investorů. Umožňuje také uživatelům převádět, přijímat, utrácet, ukládat a kontrolovat své zůstatky.
Cirkulační napájení Jedná se o množství dané kryptoměny nebo tokenů, které jsou veřejně dostupné a cirkulují na trhu mezi kupujícími a prodávajícími.
Tržní kapitalizace Tržní kapitalizace označuje tržní hodnotu všech kryptoměn dostupných na trhu za den.
Altcoiny Bitcoin byl první a nejúspěšnější ze všech kryptoměn. Všechny ostatní mince jsou seskupeny do kategorie altcoinů.
Blokovat Průzkumníka Online nástroj pro zkoumání a analýzu blockchainu kryptoměny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet bloků připojených v blockchainu.
Blokovat odměnu Pobídka poskytnutá bitcoinovému horníkovi, který úspěšně vypočítal hash (ověření) v bloku.
Spojování řetězů Převod jedné kryptoměny do druhé. To vyžaduje, aby byla transakce podána ve dvou samostatných blockchainech.
Konsorcium Blockchain Soukromý a provozovaný blockchain.
Kryptografie Proces šifrování a dešifrování informací.
Decentralizovaná autonomní organizace Týká se organizací, které jsou spíše provozovány počítačovými programy nebo softwarem než lidským vstupem. V tomto ohledu neexistuje žádný ústřední orgán.
Žeton Tokeny jsou silně spojeny s ICO a jsou často postaveny na již existujícím standardu zavedených blockchainů „smart contract“, jako je Ethereum.
Vidlička Z hlediska kryptoměny je fork událostí, kdy se stávající kryptoměna rozdělí na dvě varianty kódu.
Peněženka Peněženka s kryptoměnou je primárním způsobem, jak mají vlastníci kryptoměn přístup k jejich mincím.
Skladování teplé a studené To se týká místa, kde je hostována konkrétní peněženka. Hot storage označuje peněženku, která je přístupná z internetového připojení, kde cold storage označuje hostování vaší peněženky offline na samostatném hardwaru..
Úschova Podmínkou úschovy je finanční ujednání, kdy třetí strana drží a reguluje platby finančních prostředků požadovaných pro dvě strany zapojené do dané transakce.
Chytrá smlouva Ethereum blockchain umožňuje nasazení kódu na něj ve formě chytré smlouvy. Tato smlouva je v podstatě soubor matematických pravidel, která určují, jak transakce fungují
Proof-of-Work (PoW) Aby transakce mohly být potvrzeny a přidány do hlavní knihy Blockchain, existují různé přístupy, které byly vyvinuty k dokončení tohoto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptoměnách založených na PoS je tvůrce dalšího bloku vybrán pomocí různých kombinací náhodného výběru a bohatství nebo věku.
Doklad o důležitosti (POI) Jedná se o styl důkazu propagovaný coinem NEM jako třetí alternativa k PoW a PoS.
TA Zkratka pro technickou analýzu nebo analýzu hodnot mincí na základě historických cenových pohybů a sofistikovaných ukazatelů.
Uzel počítač, který je připojen k síti konkrétní kryptoměny.
Hornictví Těžba je proces ověřování nových transakcí v distribuované knize kryptoměn.
Měsíční výstřel To se týká kryptoměny střílející dramaticky vzhůru.
Medvědí a býčí trhy Býčí trh se týká rostoucích cen a optimistického sentimentu, který podporuje nákup. Medvědí trhy jsou považovány za opak býčích trhů s klesajícími cenovými trendy a pesimistickým sentimentem, který podporuje prodej
Velryba Odkazuje na někoho, kdo drží velké množství kryptoměny
HODL Odkazuje na pasivní investiční strategii ignorování turbulencí na trhu a čekání na dlouhodobé výnosy.
Hard Fork Týká se typu vidlice, která vytváří trvalou změnu standardního protokolu digitální měny
Dlouhá / dlouhá poloha Odkazuje na uzavření sázky, že určité aktivum nakonec zvýší hodnotu.
Soukromý klíč Informace, která je prezentována jako řetězec písmen a čísel, které může investor použít pro přístup ke své digitální měně
Veřejný klíč Adresa, na kterou může investor získat svou digitální měnu pomocí kombinace písmen a čísel.
Rekt Nastane, když investor přijde na trhu kryptoměn o velké sumy peněz
Zkrat / zkrat Nastane, když investor zaujme krátkou pozici – vytvoří sázku, že hodnota aktiva nebo měny poklesne
Těžební pobídka Horníci dostanou odměnu za potvrzení transakcí a jejich těžbu do bloků
Začátečník Odkazuje na nové investory na trhu kryptoměn.
DApp Odkazuje na decentralizovanou aplikaci.
ICO Zkratka pro počáteční nabídku mincí a odkazuje na novou revoluční metodu pro získávání financování projektů.

Jiné kryptoobchodní systémy

Crypto Trader Obchodník s bitcoiny Bitcoinová mezera Bitcoinový miliardář
Vývoj bitcoinů Bitcoinová revoluce Bitcoinový zisk Bitcoinový kód

Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah na této stránce by neměl být považován za finanční poradenství. Je to pouze pro informační účely. Nikdy neinvestujte to, co si nemůžete dovolit ztratit. Před jakýmkoli finančním rozhodnutím vždy co nejvíce prozkoumejte a poraďte se s certifikovaným finančním poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me