Tato příručka k investování vám pomůže učinit lepší finanční rozhodnutí

Průvodce investováním Bogleheadů

Tady na Trading Education jsme nadšeni tím, že pomáháme novým a potenciálním investorům dozvědět se o tom, jak fungují akciové trhy a jak se mohou sami stát úspěšnými investory tím, že se naučíme triky a techniky, které profesionálové používají.

Všichni úspěšní investoři mají jedno společné. Neustále prohledávají trh s relevantními novinkami a pohyby, strategicky přemýšlejí o každé investici a neustále budují své znalosti a odborné znalosti čtením každé kvalitní investiční knihy a průvodce, sledováním videí, posloucháním podcastů a účastí na školeních. V této fascinující hře nic nenahrazuje znalosti, a pokud zvládnete dovednosti spojené s úspěšným obchodováním a investováním na akciovém trhu, můžete dlouhodobě dosáhnout velmi zdravých zisků.

S ohledem na tuto skutečnost se podíváme na některá z největších jmen a ovlivňujících osob ve světě akciových trhů a investic a sdílíme jejich postřehy a tipy. Knihy jsou skvělým způsobem, jak se naučit nové dovednosti a technické investiční schopnosti, a jedna z nejzajímavějších na trhu se jmenuje ‘Průvodce investováním Bogleheads”.

Zde je shrnutí hlavních bodů.

O čem je ta kniha?

Najděte ji na Amazonu>> Průvodce investováním Bogleheads

Tato kniha o investování pojednává o zakladateli skupiny Vanguard Group a jeho přístupu k pasivnímu investování. Jedná se o jednoduchého a přístupného průvodce, který má novým investorům ukázat, že akciový trh je k dispozici všem, a nikoli tak složitý, že potřebují odborníka, který mu pomůže se v něm orientovat. Jeho poselství je jasné a odpovídá našemu vlastnímu v Trading Education; naučit se dovednosti, sbírat znalosti a spravovat své vlastní investiční portfolio!

Investiční filozofie Johna Bogle byla tak úspěšná, že jeho následovníci nyní čtou pravidelné webové stránky, které se každý den těší více než 50 000 návštěv. Toto druhé vydání průvodce stanoví pasivní investiční přístup a jeho autoři, Michael LeBoeuf, Mel Lindauer a Taylor Larimore, jsou všichni finančně zabezpečeni, mají více než 70 let a mají jasno v tom, že nemají žádnou skrytou agendu! Nejsou zaměstnáni Vanguardem a nevydělávají od nich provizi.

Lidé si také přečetli: The Ultimate Guide to Forex Trading

Jakých témat se kniha týká?

Průvodce investováním Bogleheads zahrnuje řadu témat, od tipů na úsporu peněz až po moderní teorii portfolia a behaviorální ekonomii. Koncepční nástroje jsou vysvětleny bez vzorců. Poselstvím knihy je, že má smysl být neaktivním investorem, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků. Vysvětlují, že s malou dovedností, praxí nebo úsilím si „líní“ investoři mohou skutečně užít lepšího výsledku než mnozí z jejich kolegů.

Aby podpořili svůj názor, autoři sdílejí řadu studií, které ukazují, jak pasivní manažeři mají tendenci mít lepší výsledky než aktivní manažeři, a vysvětlují, že akciový trh je plný překvapení.

Klíčové zprávy

Kniha vysvětluje potřebu začít investovat a spořit včas, přijmout alokaci aktiv vhodnou podle věku a brát vážně diverzifikaci při minimalizaci daní a poplatků. Doporučují také online kalkulačky, které vám s těmito rozhodnutími pomohou a ukáží, jak vysoké poplatky mohou poškodit vaši schopnost budovat bohatství.

Viz také: Top 20 nejlepších finančních tipů pro mileniály

Autoři se rovněž domnívají, že diverzifikované portfolio by mělo zahrnovat zámořské investice ve výši přibližně 20–40% jednotlivého portfolia a upřednostňují rozvíjející se trhy, které mají vyšší prognózy růstu a nižší ocenění než stávající rozvinuté akciové trhy. Vysvětlují, že mnoho z toho je proto, že pracovní síla v rozvojových zemích je mladá a dynamická, se spoustou růstu před námi. To kontrastuje s Japonskem, USA, Anglií a Evropou, kde pracovní síla stárne.

Obzvláště zajímavá kapitola o behaviorální ekonomii se věnuje tomu, jak nekontrolované emoce mohou být skutečným blokátorem budování bohatství. Vysvětlují, jak se investoři musí rozhodnout pro svou strategii, a poté se jí držet, aby dosáhli nejlepších výsledků.

celkem

Vynikající investiční průvodce je opravdu silným podkladem pro novější investory, kteří slyšeli o pasivním modelu Vanguard a mají zájem zjistit více. Netvrdí, že pokrývá novou půdu nebo poskytuje průkopnické poznatky, ale je napsána užitečným, přesvědčivým a přístupným způsobem, který pro novější investory bude působivý a poutavý. Může také povzbudit čtenáře, aby se přihlásili na web Bogleheads na adrese https://www.bogleheads.org/ a připojit se ke komunitě dalších investorů. Celkově věříme, že je to skvělý zdroj pro podporu vaší širší cesty učení do světa úspěšného investování na akciovém trhu, a my bychom jej určitě doporučili jako užitečného průvodce, když budete rozvíjet své vlastní dovednosti a znalosti.

Nenechte si ujít: Investiční hororový příběh!

Institut CFAI vydal úplný průvodce a recenzi knihy, kterou si můžete přečíst zde: https://www.cfapubs.org/doi/full/10.2469/br.v10.n1.9

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me