9 nejlepších peněženek základní pozornosti (BAT) 2021

Brave Attention Token (BAT) je v podstatě token ERC20, který je založen na technologii blockchainu Ethereum. Hlavním zaměřením zakladatele BAT coinů bylo narušení online reklamní domény s časovým rozpětím BAT stát se nejpopulárnějším na krypto trhu.

V tomto článku Ripple coin News Team objeví nejlepší BAT peněženky. Internetový prohlížeč Brave přesně ví a sleduje, kde uživatelé tráví svůj čas. Vyvíjí zřejmý, transparentní a efektivní trh digitální reklamy pomocí technologie blockchain.

Nejlepší peněženky s tokenem základní pozornosti 2021 pro uložení vašich BAT mincí

1. Atomová peněženka

Atomová peněženka je zdarma používat nevázanou peněženku na kryptoměnu, která podporuje všechny tokeny ERC-20. Atomovou peněženku můžete vytvářet a otevírat prostřednictvím různých operačních systémů, jako jsou macOS, Windows, Linux, Android a iOS. Nejzajímavější a nejznámější funkcí jsou atomové swapy na části této peněženky, které vám umožňují vyměňovat kryptoměny. Možnost výměny zabudované do systému umožňuje převádět řadu kryptoměn pomocí platformy Atomic Wallet.

Tým, který stojí za projektem, je vysoce profesionální a má pověst v krypto komunitě. Rozhraní je nejlepší jak pro nová miminka, tak pro profesionální. Peněženka má také svůj nativní token, který je také tokenem ERC-20.

2. Ledger Nano X

Peněženka Ledger je v zásadě jednou z nejlepších hardwarových peněženek. Je navržen pro ukládání kryptoměn s masivními bezpečnostními funkcemi. Obchodníci s kryptoměnami a investoři vášnivě používají peněženky hlavní knihy pro svou kryptoměnu, kterou také chválili.

Hlavní společnost, která vyvinula tuto peněženku, se zaměřuje na vytváření bezpečnostních řešení pro krypto a blockchain. Byla založena v roce 2014 a má kanceláře v San Francisku v Paříži spolu s týmem cca. 130 zaměstnanců.

Naštěstí společnost úspěšně získala investice ve výši 85 milionů dolarů. Pokud mluvíme o uživatelském rozhraní peněženky, je to velmi jednoduché a snadno použitelné. Ledger podporuje několik coinů, jako jsou Bitgo, MyEtherWallet, Copay a některé další

Ledger je také nejlepší zvlněná peněženka v roce 2021 pro ukládání vašich XRP coinů.

3. Trezor

Mluvíme o nejlepší peněžence pro BAT token a Trezor je jednou z nich. Peněženku zahájila v roce 2014 technologická firma, která vyrobila mnoho inovativních produktů v oblasti kryptoměny.

Má dva produkty, konkrétně Trezor Model T a Trezor One, které podporují různé kryptoměny spolu s bezpečností online. Je to levnější než jiné peněženky. Trezor je velmi snadný a snadno použitelný zejména pro začátečníky.

Má jedinečnou funkci, kterou můžete snadno získat zpět, pokud jste ztratili zařízení. Trezor je díky tomu velmi bezpečná a transparentní platforma, uživatelé mohou snadno sledovat své aktivity, peněženka podporuje tisíce mincí.

  1. Predikce ceny litecoinů na období 2021–2025
  2. Hvězdná predikce cen na období 2021–2025 XLM $ 5 možných?
  3. Chainlink Price Foreiction 2021-2025 Will LINK Reach 100 $?

PŘEČTĚTE si Top 7 nejlepších peněženek Stellar Lumens (XLM) 2021

4. MyEtherWallets

Pokud jde o tokeny ERC20, jako je BAT a mnoho dalších. MyEtherWallet je nejlepší peněženka pro zabezpečení našich tokenů. MyEtherWallet umožňuje uživatelům vytvářet nové peněženky a uchovávat všechny tokeny postavené na standardech ERC-20.

Poskytuje vám zálohu všech tokenů a peněženky a také podporuje výměnu peněženek jako fiatová měna za kryptoměnu, ethereum za bitcoiny, ethereum za tokeny ERC20. Bez vytvoření jakéhokoli směnného účtu můžete převést tokeny BAT na jiné tokeny. Takže pokud jste nováček a hledáte zabezpečený BAT token, MEW je pro vás spolehlivá webová peněženka.

5. Statečná peněženka

Statečná peněženka byla vyvinuta a oficiálně spuštěna generálním ředitelem Brendanem Eichem. Je to jedna z nejlepších krypto peněženek pro BAT tokeny. The Brave je zcela zdarma pro uživatele, což znamená, že uživatelé nemusí platit za přijímání a ukládání BAT coinů.

Prvním krokem k zahájení je stažení odvážného prohlížeče. Po stažení odvážného prohlížeče můžete snadno přidat token BAT. Brave se připojí k autorizovaným vydavatelům, aby zmocnili uživatele a pomohli jim vydělat více příjmů než tradiční způsob reklamy.

Pomocí peněženky BAT můžete pohodlně přidávat prostředky s BTC, LTC, Eth nebo BAT převodem do peněženek a nejdůležitější je, že peněženky BAT nakonec převádějí prostředky jiné než BAT zaslané do peněženky a ponechávají si zůstatek v BAT. Fiatovou měnu můžete snadno převést na BAT pomocí několika burz spolu s účtovanými síťovými poplatky.

6. Meta maska

Meta maska je další krypto peněženka v podstatě je to peněženka založená na prohlížeči, která podporuje token ERC20. Je kompatibilní s téměř všemi prohlížeči, jako je Opera, Mozilla Firefox a Google Chrome.

MetaMask je velmi důležitý nástroj pro nadšence blockchainu, nováčky, obchodníky a vývojáře. Umožňuje vám jedinečnou funkci udržovat zálohu vašeho účtu a nakonec. Nejdůležitější věcí je, že její sběr metrik zaujímá pevný postoj k soukromí a zabezpečení uživatelů.

Dovolte mi, abych vám představil ještě jednu funkci, která bezpečným trezorem identity znamená rozhraní, které lze použít ke správě vaší identity na různých webech.

Nejlepší litecoinové peněženky vydání 2021

7. Guarda

Zabezpečení dat, informací a finančních prostředků je zcela první prioritou každého uživatele. Peněženka Guarda splňuje všechny tyto věci velmi efektivně a efektivně. Guarda podporuje organickou a rozmanitou škálu tokenů a kryptoměn.

Jedná se o online peněženku kompatibilní s různými platformami, jako jsou pracovní plochy Linux, Macintosh a Windows. Aplikace pro smartphone je k dispozici také pro uživatele IOS a Android. Možnost bankovních karet nejen uvnitř peněženky, ale je k dispozici také na webových stránkách.

Rozhraní Guardy není příliš složité, ale snadno a snadno se používá. Podporuje více než 45 kryptoměn a mnoho fiat měn pro posílení kryptoměny. Některé nejoblíbenější kryptoměny jako BTG, BTC, ETH, tokeny ERC20 a další.

PŘEČTĚTE SI 10 nejlepších peněženek Tezos (XTZ) v roce 2021

8. Exodus

Exodus je stolní peněženka se skvělým uživatelským rozhraním. Umožňuje uživatelům pohodlnou správu tokenů BAT. Je kompatibilní se systémy Linux, macOS a Windows.

Exodus podporuje nejen token BAT, ale také 100 dalších kryptoměn. Exodus byl oficiálně spuštěn v červenci 2016 a neustále zvyšuje svoji uživatelskou základnu. má tři hlavní náležitosti, které zahrnují sekci portfolia, samotnou peněženku a integraci burzy.

Jeho použití je velmi snadné a snadné. Peněženka Exodus nabízí uživatelům rychlý způsob přístupu k jejich finančním prostředkům, příjem a odesílání mincí jim také pomáhá při sledování transakcí. Podporuje také filtrování všech transakcí, jako jsou odeslané, vyměněné a přijaté.

Exodus považuje za peněženku s více aktivy kvůli podpoře některých nejpopulárnějších, jako jsou Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold a mnoho dalších. Soukromí uživatele, data a bezpečnost soukromých klíčů jsou nejvyšší prioritou peněženky Exodus.

9. Důvěřujte peněžence

Důvěřujte peněžence je velmi populární peněženka a neustále získává svou expozici. Jedná se o peněženku (BAT) Basic Attention Token, která je k dispozici pouze uživatelům smartphonů.

Podporuje a umožňuje uživatelům spravovat ERC223, ERC20 a různé coiny jako Bitcoin, Monero, Binance Coin, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash. Prostřednictvím peněženky Trust mohou uživatelé snadno komunikovat přímo s blockchainem Ethereum.

Soukromé klíče uživatelů uložené místně a zabezpečené několika vrstvami ochrany a zabezpečení. Binance oficiálně přebírá důvěryhodnou peněženku, prostřednictvím této důvěryhodné peněženky získává větší důvěryhodnost. Umožňuje uživatelům okamžitě vyměnit své mince na decentralizované burze.

Závěr

Token BAT můžete snadno zabezpečit na burze, jako je Binance. Doufám, že po přečtení tohoto článku si musíte být vědomi nejlepších BAT peněženek a jejich dostupnosti na trhu a také funkcí.

Odvážná peněženka přináší na palubě systém hlavní knihy, který umožňuje pozornost uživatelů a správně motivuje vydavatele. Doufám, že tento článek stojí za přečtení. Budeme se těšit na vaše laskavé návrhy a zpětnou vazbu.

Nejčastější dotazy týkající se peněženek se základní pozorností

Jak vydělat BAT coin zdarma?

Jednotlivci mohou snadno vydělat BAT coiny jednoduše pomocí odvážného prohlížeče v prohlížeči, který vám poskytne odvážné reklamy a vydělat BAT coiny zdarma, nebo můžete vydělat BAT coiny zdarma pomocí platformy publish0x.

Jaká je nejlepší peněženka pro uložení BAT coinů?

Jak jsme objevili nejlepší peněženky tokenů základní pozornosti, každá má svou vlastní jedinečnost a kompatibilitu, ale nejlepší v mém vnímání je Myetherwallet jako vášnivá kryptoměna, osobně používám tuto peněženku a doporučuji vám všem zabezpečit svá aktiva

 jaká je nejlepší hardwarová peněženka pro ukládání mincí netopýrů?

Pokud mluvíme o nejlepší hardwarové peněžence pro zabezpečení naší knihy BAT coinů a Trezor, jsou pro tento účel nejlepší možnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me