Changelly Review [2021] Je to legální a podvod?

Changelly je jednou z nejznámějších platforem obchodování s kryptoměnami současnosti. Umožňuje vám rychle a snadno zakoupit celé spektrum populárních digitálních měn. I když existuje mnoho podobných služeb, Changelly je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších díky svým pokročilým funkcím a široké škále kryptoměn dostupných pro obchod.

Algoritmus obchodování Changelly je integrován do největších platforem pro směnu kryptoměn, včetně Binance, Bittrex atd. V rozmezí milisekund Changelly zadává nabídky a ptá se na platformách, poté vybírá a navrhuje nejlepší dostupnou sazbu, takže můžete vždy získat nejlepší cenu na trhu. Služba má tendenci poskytovat nejlepší kryptoměnové sazby a podporuje více než 140 kryptoměn, které jsou k dispozici pro výměnu.

Changelly velmi usnadnil proces nákupu a obchodování novým i zkušeným investorům. Platforma vám umožňuje nejen nakupovat různé coiny placením kreditní nebo debetní kartou, ale také vám umožňuje obchodovat s kryptoměnami a přesouvat svá digitální aktiva do jiných horkých nebo studených peněženek.

1- Registrace je zdarma:

Registrace na Changelly je 100% zdarma. Proces je jednoduchý a rychlý, můžete používat účty sociálních médií, jako je Facebook zaregistrovat se.

PŘEČTĚTE SI Ministerstvo financí USA čelí opozici Kongresu ohledně vládnutí krypto

2 – Výměnný poplatek je 0,25%:

Changelly účtuje poměrně nízký provizní poplatek (0,25%) za kryptoměny typu swap a nabízí nejlepší dostupnou sazbu v okamžiku transakce. To je jediný poplatek, který vám vznikne.

3- Směnné kurzy v reálném čase:

Algoritmus obchodování Changelly je integrován do největších platforem pro směnu kryptoměn online, včetně Binance a Bittrex. V rozpětí milisekund Changelly zadává nabídky a ptá se na platformách, poté vybere a navrhne nejlepší dostupnou sazbu a zobrazí vám odhadovanou sazbu.

4 – Changelly je rychlá:

Celý proces nákupu digitálních měn na Changelly je bezproblémový. Není třeba čekat na zdlouhavá potvrzení. Měny se nakupují a směňují během několika sekund, v zadních minutách v závislosti na aktivitě sítě.

5 – Nakupujte kryptoměny kreditní / debetní kartou:

Jednou z hlavních funkcí, které Changelly nabízí, je možnost nákupu kryptoměny pomocí vaší bankovní karty. Abych byl upřímný, mnoho výměn to neumožňuje. Můžete platit jakoukoli 3D zabezpečenou kartou z kterékoli země a v jakékoli měně. Transakce však budou probíhat buď v USD, GBP nebo EUR. Abychom vyloučili další transakční náklady, doporučujeme používat bankovní karty USD nebo EUR.

6- Changelly je legitimní:

Changelly spolupracuje se společnostmi MyEtherWallet, Exodus, Binance, BRD, Edge, Coinomi, Trezor, Ledger, Enjin, Huobi Wallet a dalšími známými hráči v krypto průmyslu. Platforma a její mobilní aplikace fungují od roku 2015 a přitahují více než milion návštěvníků měsíčně, kteří mají vysoké limity, rychlé transakce a nepřetržitou živou podporu. S více než 2 miliony uživatelů po celém světě je to velmi dobře známá společnost v krypto průmyslu.

READ VET je nyní pravděpodobně jednou z nejžhavějších mincí

7 – Kupte si krypto na svém smartphonu.

Uživatelé obou telefonů iPhone a Android mohou mobilní platformu plně využívat. Použitelnost chytrého telefonu je stejná, jakou nabízí web Changelly. Aplikace obsahuje obchodní mechanismy s pevnou sazbou a pohyblivou sazbou a umožňuje uživatelům nakupovat jakékoli kryptoměny uvedené v reálném čase s kreditní kartou přímo z jejich smartphonu.

Jak nakupovat kryptoměny na Changelly?

Proces nákupu digitální měny na Changelly je do značné míry bez námahy. Nejprve není vyžadováno ověření ID. Jakmile přidáte údaje o své kreditní nebo debetní kartě, můžete procházet seznam více než 140 kryptoměn a libovolnou z nich zakoupit. Vaše kreditní nebo debetní karta. Vaše mince se objeví na vašem účtu během několika okamžiků.

Závěr:

Nízké poplatky a inovativní funkce činí z Changelly ideální platformu pro nákup a obchodování s více než 140 různými kryptoměnami dostupnými na dnešním trhu. Jejich mechanismus sledování cen v reálném čase vám zajistí nejlepší nabídku, zatímco díky možnosti nákupu kryptoměny kreditními nebo debetními kartami je proces rychlý, pohodlný a snadný pro každého začátečníka.

V případě, že hledáte jiné alternativy ke koupi kryptoměny kreditními nebo debetními kartami, zde je náš průvodce krok za krokem, jak to dnes můžete udělat. Krok za krokem nakupovat kryptoměny kreditní kartou

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me