Bityard Review: Nejlepší nová platforma pro obchodování se smlouvami?

Obchodování s kryptoměnou už nějakou dobu existuje a uprostřed globální pandemie COVID-19 ji spousta lidí začala zkoumat jako způsob, jak vydělat nějaké peníze navíc z domova. Obchodování s kryptoměnami však není jediný druh obchodování, který můžete provádět. Od té doby, co byly na blockchainu Ethereum debutovány chytré smlouvy, bylo také možné obchodování s kontrakty. Weby jako BitMex a Bybit nabízejí vynikající platformy, kde se zkušení obchodníci mohou zapojit do obchodování s kontrakty. Ale tyto platformy mají funkce a rozhraní, které mohou přemoci začínající obchodníky. Zadejte Bityard; služba zaměřená na poskytování jednoduché platformy vhodné pro začátečníky pro obchodování se smlouvami. Přečtěte si další informace Bityard přezkoumání jeho klíčových funkcí.

Co je to Bityard?

Společnost Bityard byla založena v Singapuru v roce 2019 s konkrétním cílem poskytnout snadno použitelnou platformu pro obchodování s možnostmi kryptoměny, což se odráží v jejich hesle „Komplexní smlouvy – jednoduchý obchod“. Jiné platformy jako BitMex nebo Bybit mohou mít pokročilejší funkce, ale jsou zaměřeny na zkušené obchodníky.

V čem se Bityard liší?

Klíčovým rozdílem mezi platformami Bityard a jinými platformami pro obchodování se smlouvami je jednoduchost. Vzhledem k tomu, že Bityard je speciálně zaměřen na začínající obchodníky, prošli dlouhou cestou k zajištění čistého a snadno použitelného rozhraní, které uživatele nepřekoná spoustou funkcí a možností.

Pojďme se podívat na obchodní rozhraní pro BitMex a Bityard…

         

Rozhraní BitMexu je plné možností. I když jsou tyto možnosti snadno srozumitelné a pro odborníky velmi užitečné, první obchodník se v tomto uživatelském rozhraní jistě ztratí. A pravdou je, že většina z těchto možností není pro obchodníka s novými možnostmi nutná. Na druhé straně je rozhraní Bityard mnohem jednodušší, čistší a srozumitelnější. Nechápejte mě špatně. BitMex i Bybit jsou skvělé obchodní platformy … jsou zaměřeny pouze na jiný druh obchodníka.

Jaké další výhody nabízí Bityard?

Jednoduchost a snadnost použití může být velkou součástí odvolání Bityard, ale není zdaleka jedinou výhodou. K dispozici je také:

  • Nařízení: to je velký rozdíl oproti jiným platformám pro obchodování se smlouvami. Bityard je v souladu s několika regulačními sadami a je držitelem licence podle singapurské ACRA, australské AUSTRAC, estonské MTR a americké MSB od ministerstva financí pro prosazování finančních zločinů.

  • Vklady Fiat: V době psaní tohoto článku je Bityard jednou z mála obchodních platforem, která přijímá vklady v nekryté měně.

  • Více možností pro vklady kryptoměny: V současné době Bityard přijímá vklady v sedmi různých krypto tokenech: USDT (OMNI / TRC20 / ERC20), BTC, ETH, XRP, TRX, Huobi Token, EOS a BYD (Bityard’s native token). To je více než kterákoli jiná hlavní platforma pro obchodování se smlouvami.

  • Mají vlastní minci na platformě: Bityard oznámil, že brzy představí těžební činnost, která bude odměněna vlastním tokenem BYD. Tato mince směřuje k ICO a bude uvedena na několika hlavních burzách. Potenciál pro BYD by se mohl shodovat s tokenem Binance BNB.

  • Zástupce značky: To je něco, s čím se jiné výměnné platformy ani neobtěžují. Ale Bityard investoval do velvyslance značky v šampionu thajského boxu Buakawovi Banchamkovi. Můžete jít tady přečíst si jeho příspěvek o spolupráci s Bityardem.

  • Režim demo obchodování: Toto je vítaný doplněk každé obchodní stránky: způsob, jak se uživatelé mohou pohodlně seznámit s funkcemi platformy dříve, než investují své prostředky.

  • Poplatky: Bityard účtuje standardní obchodní poplatek ve výši 0,05% jak pro příjemce, tak pro tvůrce; nižší než u jiných konkurenčních platforem.

  • Podpěra, podpora: Při obchodování budete mít občas nějaké otázky nebo pochybnosti nebo se setkáte s nějakou formou technického problému. To je, když budete chtít kontaktovat zákaznickou podporu a chcete co nejvíce možností, aby váš problém mohl být rychle vyřešen. Bityard nabízí více možností podpory než jiné platformy; můžete získat pomoc prostřednictvím e-mailu, online zákaznické podpory nebo jejich oficiální telegramové skupiny.

Níže uvedená tabulka ukazuje podrobnější srovnání mezi Bityard a jinými obchodními platformami:

ItemBitMEXBybitDeribitBityard
Hlavní sídlo Seychely Singapur Panama Singapur
Licence Licence obchodníka s cennými papíry Komise pro finanční služby MTR AUSTRAC, ACRA, MTR, FinCEN
Transakční poplatek 0,075% 0,075% 0,075% 0,05% (Odměnu za těžbu lze odečíst o dalších 10%)
Záloha Fiat? Ne Ne Ne Ano
Podporovaná měna vkladu Pouze 1 (BTC) 5 (BTC, ETH, EOS, XRP, USDT) 2 (BTC, ETH) 7 (BTC, ETH, XRP, USDT, TRX, HT, LINK)
Minimální marže 1 USDT 5 USDT 0,1 BTC / 1 ETH 5,00 USD
Počet možností aktiv 8 4 2 10
Demo režim Ano Ano Ano Ano
Nucená likvidace? Ano Ne Ne Ne
Max. vybrání Žádný 10 BTC Žádné s KYC 100 000 USD
KYC? Ne Ne Výběry > 1 BTC Ne
Vliv 1-100x 1-100x 1-100x 10-100x
Zákaznická podpora E-mail, telegram E-mail, online zákazník E-mailem E-mail, telegram, online zákazník
Ambasadoři značky Žádný Žádný Žádný Buakaw Banchamek

Závěr recenze Bityard…

Pokud jste zkušený odborník a hledáte pokročilé funkce pro obchodování se smlouvami, můžete si vybrat z několika skvělých platforem. Ale pokud jste obchodník s novými smlouvami nebo chcete jednoduše čisté a snadno použitelné rozhraní, zjistíte, že Bityard je nepřekonatelný z hlediska jednoduchosti. A pokud tato jednoduchost přichází také s nižšími obchodními poplatky, více možností jak u vkladů fiat, tak u kryptoměn a více možností zákaznické podpory, tím lépe. Zvolit Bityard jako jednoduchou platformu pro obchodování se smlouvami je prostě samozřejmost. Pokud tedy uvažujete o prvních krocích v obchodování s možnostmi kryptoměny, nezapomeňte se podívat na Bityard.

Šťastné obchodování, všichni!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me