Nejlepší hardwarová peněženka pro bitcoiny a kryptoměny [2020]

Pamatujte na to nahlas a jasně:

Vaše kryptoměny jsou jen tak bezpečné jako vaše krypto peněženka.

Přesto jsme udělali kompromis při získávání hardwarové peněženky s kryptoměnou.

Ale dovolte mi to ještě zopakovat.

Často pořád slyšíme, že tato nejlepší burza bitcoinů nebo kryptoměna byla napadena hackery, ale přesto se nepoučíme ze svých chyb.

Stále věříme vestavěným online peněženkám těchto burz a někdy se příliš spoléháme na naše mobilní nebo stolní peněženky tím, že na ně ukládáme velké množství kryptoměn.

Ale to může být fatální.

Pokud si pro své BTC nevyberete spolehlivou hardwarovou peněženku & nejlepší kryptoměny podobné bitcoinu, není den, kdy byste ztratili celý svůj kryptoměnový kapitál tento bohatý chlapík, který ztratil 24 milionů dolarů, když jeho mobilní peněženka byla hacknuta.

Kromě toho byste se neměli spoléhat na žádnou nebo všechny hardwarové peněženky kryptoměny, protože ne všechny jsou vyráběny stejně. Tady jsou některá z kritérií, pomocí kterých chceme skenovat naše hardwarové peněženky:

  • Tým: Měl by mít dobrý vývoj & marketingový tým
  • Snadnost použití: Peněženka by měla mít snadno použitelné uživatelské rozhraní & UX.
  • Kompatibilita: Mělo by být kompatibilní & přístupné napříč různými operačními systémy
  • Bezpečnostní: Mělo by to být nekompromisní vůči bezpečnostním standardům
  • Společenství: Měla by mít aktivní komunitu uživatelů

Na základě těchto kritérií máme pro vás následující návrhy, pokud hledáte dobrou a robustní hardwarovou peněženku pro vaše kryptoměny, jako je bitcoin nebo ethereum.

Porovnání bitcoinové hardwarové peněženky Naše hodnocení
Ledger Nano X 9,5 / 10
Ledger Nano S 9/10
Trezor Model T 8,5 / 10
Studená peněženka Ellipal 9/10
Trezor One 7/10

Srovnání bitcoinové hardwarové peněženky v roce 2020

Neriskujte své krypty! Vyberte si kteroukoli z těchto nejlepších hardwarových peněženek pro bezpečné ukládání bitcoinů a dalších kryptoměn v roce 2020 a dále:

# 1. Ledger Nano X

Hledáte další možnosti, které lze použít jako nejbezpečnější bitcoinovou peněženku?

Dostali jsme vás pokryté další hardwarovou peněženkou známou jako Ledger Nano X. Peněženka Ledger je produktem společnosti Ledger (globální lídr v zajišťování kryptoměn) a sídlí mimo Paříž ve Francii..

Společnost Ledger inovuje své hardwarové peněženky pro kryptoměny od roku 2014, kdy uvedla na trh svou první produktovou peněženku Ledger Nano. Ale jeho rok 2020 nyní a oni vylepšili svou hardwarovou peněženku na Ledger X.

Ledger Nano X je nejmodernější zařízení pro zabezpečení vašich kryptoměn na hardwarovém zařízení, které vypadá jako USB disk. Pokud jde o jeho fyzický design, Ledger X má dvě boční tlačítka a OLED obrazovku pro ovládání vašeho zařízení.

Můžete snadno spravovat své transakce ze smartphonu nebo počítače pomocí jejich aplikace Ledger Live, která je k dispozici pro mobilní i stolní zařízení.

Zlepší se to:

Vaše tato hardwarová peněženka je vybavena technologií Bluetooth a umožňuje šifrování typu end-to-end pro další zabezpečení při transakcích prostřednictvím mobilního nebo stolního počítače.

Ačkoli si někteří myslí, že Bluetooth není nejlepší funkce pro zabezpečení fondů, nevidím žádný problém v jeho používání, pokud jej používáte bezpečně. Pokud chcete verzi stejného Nano S, která není Bluetooth, může vám poskytnout záchranu.

A konečně, zálohování 12 nebo 24 slovního semene pro obnovení je pomocí zařízení Ledger Nano X poměrně snadné a musí být provedeno v době samotné inicializace zařízení.

Toto semeno je schopné produkovat soukromý klíč pro každou z veřejných adres pro všechny uložené měny, protože Nano X je také HD peněženka.

Tuto peněženku používám nějakou dobu a mohu říci, že je to jedna z nejintuitivnějších hardwarových peněženek, která se používá a která nabízí potřebné zabezpečení, které byste na centralizovaných burzách nebo softwarových peněženkách, kde si aktuálně své mince držíte.

PS: Vždy si kupujte Ledger Nano X z tohoto oficiálního webu, nákupy uskutečněné prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo ke kompromitaci finančních prostředků uživatelů.

Kupte si nyní Ledger Nano X

# 2. Ledger Nano S

Což je nejpopulárnější bitcoinová peněženka na trhu?

Určitě to musí být hardwarová peněženka Ledger Nano S..

Ledger Nano S je produkt stejné společnosti, která uvedla na trh Ledger Nano X. Společnost samozřejmě inovuje od roku 2014 a má zkušenosti s výrobou krypto hardwarových peněženek.

Ledger Nano S, předchůdce zařízení Ledger Nano X, ale na svém vrcholu to byla nejprodávanější hardwarová peněženka s kryptoměnou v tomto odvětví.

Od teď miliony zákazníků používaly Ledger Nano S, protože poskytuje nepřekonatelné zabezpečení ve srovnání s jakýmkoli jiným režimem úložiště. (Přečtěte si naše podrobné srovnání Ledger Nano X vs Ledger Nano S)

Dokonce i já používám Ledger Nano S a Trezor Model T téměř rok a mohu pohodlně říci, že tato zařízení soutěží o výkon téměř krk po krk.

Cena značky Ledger Nano S je však nyní o něco nižší, takže pokud jste někým, kdo chce investovat méně než 100 $ do hardwarové peněženky kryptoměny, neměli byste hledat nic jiného než Ledger Nano S.

Získáte všechny potřebné funkce, jako je záloha obnoveného semene, PIN kód, dvě boční tlačítka, OLED obrazovka, desktop & mobilní aplikace atd. pro bezpečnou správu kryptoměn.

Plus Nano S je také schopen ukládat a spravovat více než 1000 kryptoměn a žetonů, ale nemůžete používat všechny měny současně prostřednictvím služby Ledger Live, zatímco Ledger X poskytuje větší flexibilitu. Pokud tedy chcete používat současně více měn, musíte zkontrolovat hardwarové peněženky Ledger X.

A konečně, kdykoli hovoříte o nejlepších hardwarových peněženkách v rozpočtu, nemůžete si dovolit nechat ujít Nano S, protože to je peněženka, která přinesla hardwarové peněženky do hlavního proudu. Je to snadno nejlepší bitcoinová peněženka pro uložení soukromého klíče všech veřejných adres najednou.

PS: Vždy kupujte Ledger Nano S z tohoto oficiálního webu, nákupy uskutečněné prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo ke kompromisu finančních prostředků uživatele.

Kupte si nyní Ledger Nano S.

# 3. Trezor Model T

Bitcoinová peněženka Trezor je nejbezpečnější bitcoinová peněženka, kterou zatím na trhu najdete.

Je vyvinut společností SatoshiLabs, společností se sídlem v České republice, která je průkopníkem v oblasti bitcoinové hardwarové peněženky. Společnost SatoshiLabs začala v roce 2013 vyrábět jedny z nejlepších hardwarových peněženek pro bitcoiny a další kryptoměny a od té doby pokračuje v inovacích.

V souladu s tím je Trezor Model T kryptoměnou a bitcoinovou hardwarovou peněženkou nové generace navrženou opatrně, aby fungovala jako digitální trezor pro vaše digitální aktiva.

Při používání modelu Trezor Model T váš soukromý klíč nikdy neopustí vaše zařízení a můžete přistupovat k interaktivnímu uživatelskému rozhraní plochy a převzít plnou kontrolu nad svými kryptoměnami.

Zálohování vašich soukromých klíčů pomocí Trezor Model T je ještě jednodušší, protože stačí zálohovat 12 nebo 18slovné semeno pro obnovení. Můžete také nastavit mnemotechnickou přístupovou frázi na svém modelu Trezor Model T, abyste svým fondům poskytli další vrstvu zabezpečení.

Trezor Model T má pouze jeden čip nebo jeden mikrokontrolér pro generování a ukládání soukromých klíčů. Tento čip je důkladně recenzován a obecně je považován za bezpečnější než čipy zabezpečených prvků, které jsou uzavřeným zdrojem, nikoli silně recenzovány.

A konečně, Trezor Model T od nynějška podporuje více než 1000+ kryptoměn a tokenů ERC20 včetně bitcoinů a je to lehké zařízení podobné USB, které používají miliony kryptoměn HODLers, kteří to s bezpečností svých kryptoměn myslí vážně..

PS: Vždy si kupujte model Trezor Model T z tohoto oficiálního webu, nákupy provedené prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo ke kompromitaci finančních prostředků uživatelů.

Kupte si Trezor Model T hned teď

# 4. Peněženka Ellipal Titan

Hardwarová peněženka Ellipal Titan je další peněženka, kterou je třeba hledat v 21. století, aby byly vaše kryptoměny v bezpečí.

Peněženka Ellipal, založená v roce 2018 se sídlem v HongKongu, se stala pro mnoho lidí stále oblíbenější volbou pro uchovávání kryptoměn..

Ellipal Titan má 100% vzduchovou mezeru bez funkcí Bluetooth nebo USB pro větší bezpečnost. Místo toho používají plnou integraci QR kódu, což je podle mě nejlepší způsob, protože je také odolný vůči jakémukoli typu síťového útoku.

Po konstrukční stránce se jedná o plně utěsněný kovový kryt proti neoprávněné manipulaci s krytím IP65, který útočníkovi těžko fyzicky napadne, ale i když je nějakým způsobem otevřen, bude poškozen a pro útočníka nebude použitelný.

Na přední straně uživatelského rozhraní je snadné použití a manipulace s velkou dotykovou obrazovkou spolu s mobilní podporou pro uživatele kryptoměn, aby jej mohli používat kdekoli na cestách.

Od této chvíle Ellipal podporuje 34 blockchainových aktiv, včetně populárních aktiv, jako jsou bitcoiny, ethereum, litecoin atd., Kde ovládáte všechna aktiva a transakce pomocí 12slovné mnemotechnické pomůcky.

Kupte si nyní peněženku Ellipal Titan

# 5. CoolWallet S

CoolWallet S je nejjednodušší hardwarová peněženka pro kryptoměnu dostupná na trhu a je trefně označována jako peněženka „kryptoměna na cestách“.

CoolWallet S je hardwarová peněženka velikosti kreditní karty pro vaše bitcoiny, etherea, litecoiny, XRP, bitcoinové hotovosti a ERC20 tokeny atd..

CoolWallet S tím, že není jako ostatní bitcoinové hardwarové peněženky, které jsou obvykle zařízeními typu USB, otevírá možnost přímé integrace s mobilními zařízeními.

Tato hardwarová peněženka se snadno spáruje s aplikací CoolWallet vašeho mobilního telefonu, aby vám poskytla bezproblémový zážitek z používání vašich kryptoměn v mobilu, aniž by byla ohrožena bezpečnost vašich soukromých klíčů.

Stejně jako ostatní hardwarové peněženky vám CoolWallet S umožňuje zálohovat vaše obnovovací semeno a je důvěryhodným produktem více než 150 000 zákazníků po celém světě.

A konečně je to nabíjecí zařízení s funkcí nabíjení kontaktů, které trvá 2 hodiny, dokud není plně nabito. Díky tomu je nejpokročilejší a zároveň nejúžasnější hardwarovou peněženkou, která je na trhu právě k dispozici, a dokonce i Bobby Lee – průkopník v kryptoměnách:

Kupte si CoolWallet S hned teď

# 5. Trezor One (hardwarová peněženka Trezor)

Trezor One je prvním vlajkovým produktem společnosti SatoshisLab, která byla průkopníkem v éře hardwarových peněženek. Tato peněženka je také známá jako hardwarová peněženka Trezor.

Samozřejmě, že je předchůdcem modelu Trezor Model T, má méně funkcí, ale je stále použitelný a poskytuje vašim kryptoasetům slušné zabezpečení.

Přesto je to každý den lepší než jakákoli mobilní nebo vyměněná vestavěná peněženka, kterou teď používáte. Takže pokud jste někdo, kdo má od nynějška nízký rozpočet a stále chce zabezpečit své kryptoměny jako BTC, ETH, LTC atd., Měli byste si určitě koupit tuto peněženku Trezor.

Stejně jako ostatní peněženky vám i Trezor One umožňuje zálohovat vaše obnovená počáteční slova a mít vždy kontrolu nad svými soukromými klíči.

Tento Trezor je zařízení USB 2.0 kompatibilní s Windows, Linux a macOS (10.8 nebo vyšší) a chrání vás keyloggery jako útokové vektory.

PS: Vždy si kupujte Trezor One z tohoto oficiálního webu, nákupy provedené prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo ke kompromisu finančních prostředků uživatele.

Kupte si Trezor One hned teď

Které jsou nejlepší hardwarové peněženky pro bitcoiny & Altcoiny?

Vím, že někteří z vás mohou být stále zmatení, kterou hardwarovou peněženku pro kryptoměnu si vybrat. Ale neměli byste být, protože jsme neuvedli dlouhý seznam peněženek, jako jsou jiné weby, abychom vás záměrně zmátli.

Všech šest peněženek, které jsme uvedli, je nejlepší v oboru a z těchto šesti peněženek používáme pět peněženek, ale pokud od nás chcete jediná doporučení, neměli byste hledat nic jiného než Ledger Nano X nebo Ledger Nano S.

Dokonce navrhujeme, abyste měli obě tyto peněženky k diverzifikaci, pokud jde o bezpečnost vašich prostředků. V budoucnu by tyto dvě peněženky mohly být nějakým způsobem interoperabilní, kdo ví !!

Některé často kladené otázky týkající se hardwarových peněženek…

Což je nejlepší hardwarová peněženka pro kryptoměny?

Je těžké odpovědět, ale podle mě Ledger Nano X & Ledger Nano S jsou nejlepší hardwarovou peněženkou pro kryptoměny a jsou ideální pro každého, kdo chce mobilní a snadno přenosné hardwarové peněženky.

Hodlám tam také hodnotit peněženku Trezor, protože jsou open source a mnohem recenzovanější než jiné bitcoinové hardwarové zařízení.

Měli byste tedy mít alespoň jednu z těchto hardwarových peněženek, pokud máte alespoň trochu víry v potenciál kryptoměn, protože nikdo neví, která kryptoměna se stane další, která masivně ocení.

Plus 1000+ podporovaných coinů a tokenů lze ukládat a spravovat pomocí jediného hardwarového zařízení, tak proč do nich neinvestovat pro ochranu vašeho celkového krypto portfolia.

Jaká je nejlepší a nejbezpečnější bitcoinová peněženka?

Pokud si přejete pouze ukládat bitcoiny, nejlepší hardwarovou peněženkou pro bitcoiny je bezpochyby peněženka Ledger Nano Xand Trezor. Můžete si vybrat kterýkoli z těchto způsobů, protože oba jsou nákladově efektivní a poskytnou vám dostatečný klid pro bezpečnost vašich mincí, protože jsou to nejlepší možnosti skladování v chladu dostupné na trhu.

Tímto způsobem je soukromý klíč vašich bitcoinů a dalších kryptoměn vždy offline v zabezpečeném zařízení, se kterým je téměř nemožné manipulovat, pokud neuděláte něco strašně špatného.

Pokud se mě zeptáte, používám tři hardwarové peněženky, tj. Nano X, Nano S a Model T. Tři peněženky, protože nedůvěřuji nikomu ze softwarových peněženek a chci diverzifikovat své kryptoměny i na úrovni peněženky.

Což je nejlepší hardwarová peněženka kryptoměny pro zvlnění?

Ledger Nano X je nejlepší hardwarová peněženka kryptoměny pro zvlnění, protože byla první peněženkou, která vyřešila problém značky Ripple při odesílání a přijímání mincí Ripple.

To v žádném případě není snadný úkol, navíc Ledger Nano X má nejlepší podporu bitcoinů a podporu více než 1000 dalších podporovaných coinů. S Nano X získáte také funkci Bluetooth, která usnadňuje bezdrátové použití i na mobilních zařízeních

Jak funguje hardwarová peněženka?

Společnost Ledger SAS, která je průkopnickou společností v oblasti výroby nejlepších hardwarových peněženkových řešení pro zabezpečení kryptoměn, využívá architekturu dvou čipů v jednom zařízení, tj. V Ledger X i Ledger S. Máte univerzální MCU a další zabezpečenou prvek MCU (SE MCU).

Zabezpečený prvek je zodpovědný hlavně za bezpečnost vašich seed / private klíčů a druhý MCU slouží jako abstrakční vrstva pro usnadnění komunikace mezi SE a smartphonem / stolním počítačem uživatele.

Uvnitř těchto MCU je operační systém BOLOS, což je proprietární systém společnosti Ledger SAS, a tato část není důkladně recenzována, protože to není open source.

Ale s těmito omezeními nelze hardwarové peněženky Ledger snadno hacknout, pokud někdo nemá fyzický přístup k vašemu zařízení a nezná váš PIN kód. Jinak není možné hacknout.

Na druhou stranu:

Trezor Model T & Trezor One má pouze jeden čip nebo jeden mikrokontrolér pro generování a ukládání soukromých klíčů v jejich hardwarových peněženkách.

Je nutná hardwarová peněženka?

Vzhledem k tomu, že v životě není nic povinné, pokud se rozhodnete to tak vidět, podobně, pokud nedržíte značné množství kryptoměn nebo pokud to nemyslíte vážně se zabezpečením svých kryptoměn, pak pravděpodobně hardwarové peněženky nejsou pro vás.

Pokud držíte malé množství měn pro experimentální účely a nevěříte, že ocení hodnotu, máte se softwarovými peněženkami lépe.

Ale některé z nejlepších bitcoinových peněženek jsou hardwarové peněženky, takže pokud jste dlouhodobým hráčem, doporučujeme vám pořídit si alespoň jednu z výše uvedených hardwarových peněženek.

Závěr: Nejlepší kryptografická hardwarová peněženka

To je tedy vše od nás v tomto podrobném průvodci nejlepšími hardwarovými peněženkami kryptoměny, které můžete použít k ukládání bitcoinů a altcoinů.

Nakonec bych chtěl říci, že nebuďte skromní.

Prošli jste dlouhou cestu. Dozvěděli jste se o bitcoinech a kryptoměnách. Provedli jste svůj průzkum a poté investovali do těchto měn příliš slušnou částku.

Proč tedy nyní dělat kompromisy v tom, jak je udržet co nejbezpečněji. Ztratíte-li své coiny, jaký to bude mít smysl, když budete nejprve učit a hledat investování do nich?

Zamysli se nad tím.

Získejte nejlepší hardwarovou peněženku v bitcoinech, pokud držíte BTC a pokud držíte i jiné měny, MUSÍTE získat nejlepší hardwarovou peněženku bez ohledu na to, že utratíte o pár babek více

Nyní nám řekněte: Jaká peněženka je podle vás nejlepší? Používáte některou z těchto peněženek? Kterou peněženku plánujete koupit, abyste ochránili své kryptoměny?

Sdělte nám to v níže uvedených komentářích a neváhejte se zeptat, čekáme, až se ozvete &# 128578;

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me