Predikce cen EOS: Zvýší se cena EOS v roce 2021?

EOS způsobil mnoho bouřlivých diskusí na trhu kryptoměn. Bude mince soutěžit s Ethereem? Dnes v našem EOS predikce ceny, shromáždili jsme všechny související informace o minci, základu použitém v projektu, jeho historické cenové analýze a odborníkům na predikci cen EOS. Na konci tohoto článku se budeme zabývat téměř všemi informacemi, které investoři a obchodníci potřebují o EOS vědět, než provedou jakoukoli investici. Začněme

Co je EOS – příběh?

EOS je platforma Blockchain nové generace, která i nadále přitahuje silnou pozornost médií pro své rekordní ICO a exkluzivní funkčnost. Komunita EOS.IO je obzvláště populární a má v úmyslu vytvářet decentralizované aplikace (Dapps) a zjednodušit programování a integraci inteligentních smluv.

Nejpřekvapivější vlastností platformy EOS.IO je, že díky svému speciálnímu rámci prakticky vylučuje transakční poplatky. Platforma je také neuvěřitelně flexibilní. EOS.IO může u transakcí za sekundu překročit hlavní úvěrové karty, jako je Visa, jak je uvedeno v přehledech. EOS tedy dává vývojářům Dapp perfektní platformu.

Daps jsou protokoly, které fungují prostřednictvím decentralizovaných sítí, jako jsou tor nebo Blockchains. Pro usnadnění spolupráce v tomto odvětví závisí Dapps na souboru standardů. Dapps proto dává komunitě udržitelnější obchodní řešení.

Co je EOS? Jak to funguje?

K čemu se mince EOS používají?

EOS má nativní kryptoměnu jako ostatní blockchainy, jednoduše známé jako EOS. Při používání Ethereum Blockchain musíte platit transakční poplatky. Toto se nazývá PLYN, což je velmi nákladné, protože síť používá stále více uživatelů. Síť tedy není vhodná na globální úrovni, pokud jde o zasílání minimálního množství peněz. To celosvětově neprospívá, takže předkládání malých částek se nevyplatí. Proto bylo postaveno Ethereum. Když lidé mají přístup k síti, pronajmou si virtuální stroj Etherea, což vyžaduje transakční poplatek.

Model EOS se však liší: držitelé mincí EOS vlastní síť namísto „pronájmu“ výpočetního výkonu. Mince EOS funguje ve spojení s jakoukoli jinou kryptoměnou. Můžete snadno provést transakci mezi libovolnými peněženkami. Je to perfektní platební systém, protože během několika sekund můžete poslat peníze zdarma komukoli na palubě.

Se svým multimiliardovým dolarem ICO, není divu, že EOS byl v prvních dnech uveden na většinu hlavních burz. Síť zahájila svou klíčovou síť formálně v dubnu 2018. Uvedení vedlo společnost EOS k novému historickému maximu 21,46 USD

Analýza cen EOS & Dějiny

Hodnota EOS se za poslední rok značně změnila – jak je vidět z níže uvedeného grafu, cena se do února 2020 značně zvýšila, ale poté se náhle po 15. únoru dostala na dno. EOS od té doby neustále klesá – až na jednu výjimku: druhý nárůst v srpnu 2020 a pokles později.

V průběhu celého roku dosáhl EOS vysoké historické hodnoty 5,36 USD za token, ve srovnání s Cena EOS letošního roku 1,86 $ za žeton. To poskytlo obchodníkům velmi dobrou příležitost kvůli dvouletému poklesu a medvědímu trhu. Od podzimu září nebyl EOS schopen rozšířit své býčí úspěchy nad 3 dolary. Klesající trojúhelník dále naznačuje, že hodnota EOS může být až 1,75 USD. Tento sestupný vzor trojúhelníku byl vytvořen v roce 2018 – takže je hotovo a hotovo. Mince se aktuálně obchoduje za 2,65 USD.

Predikce cen EOS na rok 2021

TradingBeasts

TradingBeasts predikce cen pro EOS je sympatičtější. Očekává se, že mince do května dosáhne kolem 2,00394 USD. Potenciál se v tomto ohledu očekává. Očekává se, že EOS bude obchodován s hodnotou 2,54680 USD do prosince 2021.

Investor do peněženky

Podle Investor do peněženky, EOS je nejlepší volbou pro dlouhodobé investice. Krátkodobě je to však považováno za špatnou investici. Podle jejich platformy se má za to, že se s mincí obchoduje 0,263–4,5 $. Uvedeme, že v současné době není velký prostor investovat do EOS.

Predikce cen EOS na rok 2022

TradingBeasts

Algoritmus TradingBeasts má konzervativnější přístup k predikcím cen EOS. Za cenu, za kterou se mince v tuto chvíli obchoduje, se očekává, že se EOS bude pohybovat kolem 2,37010 až 2,90390 USD. Do prosince 2022 bude průměrná cena mince 3,22002 $.

Investor do peněženky

Žádný sympatický výsledek, který od Wallet Investor získáme. Je třeba říci, že Wallet Investor nemá tolik nadějí na tuto minci. Podle jejich předpovědí dosáhne mince v květnu 2022 hranice 3 088 USD. Maximální dosahová cena je předpovězena na 5,191 USD. Ale po vzestupu to bude mrtvý pokles a opět se bude obchodovat kolem 0,151 až 0,783 USD.

Predikce cen EOS na rok 2023

TradingBeasts

Pokud je předpověď správná, lze s jistotou říci, že brzy uvidíme skutečný potenciál této mince. Mince si v minulosti vedla mnohem lépe, že analytici a obchodníci vidí nárůst optimisticky. Očekává se, že EOS v roce 2022 vyprodukuje o 53,98% více, než byla jeho předpokládaná cena. Analytický tým TradingBeasts dospěl k závěru, že do roku 2023 se bude EOS obchodovat za průměrnou cenu kolem 4 00341 USD.

Investor do peněženky

EOS nemá tolik historie pro předpovídání svých cenových modelů. Mince, která se zhoršila, je považována za průměrnou investici Wallet Investor. Neexistuje žádná šance, že se do roku 2024 bude EOS obchodovat nad 1 $. Podle jejich prognózy, která je uvedena měsíc po měsíci, se očekává, že EOS může v prosinci 2024 dosáhnout 0,0274 USD. Na rozdíl od toho bude červen 2024 mírně ziskový, protože se předpokládá, že cena bude kolem 0,118 USD.

Predikce cen EOS na rok 2024

TradingBeasts

Předpokládá se, že cena EOS dosáhne do poloviny roku 2024 4,37182 USD. Volatilita trhu je nepředvídatelná. Pokud bude trh volatilní, očekává se, že do roku 2024 bude potřeba 1 tokenu EOS 4,71557 USD do prosince 2024.

Investor do peněženky

Milovníci kryptoměny chtějí zjistit, co by mohlo v příštích několika letech čekat na ceny EOS. I když už nezbývá mnoho naděje. Předpovědi pro investory do peněženky jsou celkem diplomatické a je snadné jim uvěřit. Očekává se, že ceny se budou pohybovat kolem 0,3478 USD až po maximální maximum 0,87 USD. Nelze očekávat, že předpověď jasně ukazuje, že pro EOS bude velmi těžké překročit hranici 1 $.

Předpovědi cen EOS na rok 2025

Výkonnost EOS jako kryptoměny Blockchain by závisela na úspěchu, důslednosti a ochotě jeho týmu zůstat transparentní a citlivý na potřeby komunity. Tam, kde TradingBeasts předpovídá, že ceny dosáhnou nad hranici 5 $, ukazuje investor v peněžence docela zklamání. Předpovídali, že ceny mohou do konce roku 2025 klesnout na 0,15 USD. Rozdíl mezi oběma výše uvedenými predikcemi je hodně.

Predikce cen EOS na roky 2021, 2023 a 2025

Coinliker předpovídá cenovou špičku pro mince EOS. Očekávaný pětiletý růst je nad 5 000%, za 130 USD za EOS. Prognóza naznačuje, že každý rok dojde k pozitivnímu ziskovému nárůstu. Možná víte něco, co my ne, ale EOS je podle investiční prognózy společnosti Coinliker skvělou investicí.

Coinlikerovy předpovědi jsou velmi pochybné a zároveň překvapivé. Tam, kde jiné analytické platformy vykazují takovou úroveň zklamání, nás Coinliker nepřestává udivovat. Do roku 2023 se očekává, že EOS dosáhne ceny 90,91 USD. Rok 2025 bude pro EOS skvělým rokem. Obchodováním za 130,27 USD hledá EOS dobrou dlouhodobou investiční příležitost.

Naše předpovědi cen EOS

EOS umožňuje vývojářům a konstruktérům bezproblémově vytvářet decentralizované aplikace. Investoři a technicky zdatní lidé vynakládají při vytváření závěrů značné úsilí. Ne krátkodobě, ale z dlouhodobého hlediska může být EOS tou nejlepší příležitostí, jak se o ni postarat. Naši analytici předpovídali, že EOS v příštích letech s největší pravděpodobností poroste stejně jako Ethereum. Škálovatelnost mince bude improvizovat, protože náš tým říká, že v příštích několika letech se bude s mincí obchodovat za hodnotu 5 USD. Hodnota bitcoinu samozřejmě výrazně ovlivňuje růst mince. Ale stále existují další faktory, jako je viditelnost značky a tržní kapitalizace, které hrají klíčovou roli při rozšiřování organizace.

Jak koupit EOS

EOS je snadné koupit. Můžete začít tím, že se podíváte na jakoukoli významnou burzu, která obchoduje s EOS, jako jsou Binance, Poloniex nebo KuCoin. EOS od nich nemůžete přímo koupit s fiat měnou. Chcete-li obchodovat s EOS později, musíte si koupit bitcoin.

Zde jednoduše potřebujete najít obchodní pár BTC / EOS. Pak můžete libovolně obchodovat s BTC na EOS. Tento obchod můžete uskutečnit během několika sekund.

Kam uložit EOS

Studená peněženka, jako je Trezor, nejbezpečnějším místem pro uložení vašeho EOS, je offline. Váš EOS je bezpečný díky své ochraně před online hrozbami. Stále můžete používat rozhraní CLI (Open Source Command Line Interface), které je součástí Blockchainu, pokud chcete cenově dostupnější variantu. Toto je nejbezpečnější způsob, jak jít dál. Existuje široká škála peněženek třetích stran, které je třeba vzít v úvahu, pokud chcete flexibilitu. Zde je seznam nejlepší peněženky EOS ukládat své mince v roce 2021.

Časté dotazy k predikci cen EOS

Je EOS lepší investicí?

Vzhledem k tomu, že jde o dlouhodobou investici, předpokládají ji různé platformy, které bude EOS v příštích letech dobře fungovat. Podle tržních předpovědí se očekává, že EOS bude do roku 2025 v hodnotě 5 USD.

Je EOS lepší než Ethereum?

Porovnáním obou platforem může EOS nahradit ETH jako dominantní platformu chytrých kontraktů pro krypto komunitu. Stručně řečeno, EOS je improvizovaná forma Etherea mnoha způsoby, jako jsou transakční poplatky, škálovatelnost a další centralizovaný model.

Dosáhne EOS hranici 100 $?

Podle všech provedených předpovědí se hlavní analytici domnívají, že 100 USD je docela nepřístupná částka, kterou je třeba vzít v úvahu. Do roku 2025 bude EOS v komunitě trávit téměř 8 let. Vezmeme-li v budoucnu místo Etherea, můžeme říci, že do roku 2030 lze dosáhnout hranice 50 USD.

Závěr

EOS je vynikající platforma pro navrhování decentralizovaných aplikací vývojáři a inženýry. Tato mince je určena pro profesionální investory díky svým inovacím a základním konceptům. Projekt EOS má vše, co chce pro budoucí úspěch s masivními investicemi do mince a jejího zkušeného týmu.

Důrazně doporučujeme, abyste před investováním do EOS provedli co nejvíce analýz. Dávejte pozor na nejnovější trendy na trhu a odborné názory týkající se budoucích předpovědí. Pokud jde o jakékoli dotazy, rádi vám pomůžeme. Komentujte níže a my se pokusíme odpovědět na vaše dotazy co nejrychleji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me