THORChain kainų prognozė (RUNE) 2021, 2022 ir 2025 m

Decentralizuoti mainai (DEX) yra įdomūs ir geri, jei ne ir revoliuciniai. Nors jie daro įtaką savo pačių ekosistemoms, didelėje dalykų schemoje jie mažai ką reiškia, jei jie ir toliau lieka izoliuoti savo pačios kriptovaliutos blokų grandinėje; Atšaukti „Ethereum“, „Binance DEX“ Binansas, Yolo apie EOS, „Vexchange“ ant „VeChain“ ir kt.

Vartotojai, norintys pasikeisti žetonus ar suteikti likvidumo, kad gautų pasyvias pajamas, turėtų pereiti į kitą ekosistemą, naudoti savo specifinius ir suderinamus DEX ir žetonus atskirai, netgi turėti atskiras pinigines. Argi ne puiku, jei ten būtų DEX, galintis sujungti visas šias skirtingas „blockchain“ ekosistemas ir leisti vartotojams lengvai ir saugiai pereiti tinklus, kad sukeistų žetonus ar užtikrintų likvidumą?

THORChain kainų prognozavimas

Na, pasirodo, kad yra toks protokolas, ir jis vadinamas THORChain. Grandininis-agnostinis DEX, jis nenaudoja jokio konkretaus skaitmeninio turto ar „blockchain“ ir leidžia vartotojams lengvai pereiti per skirtingus blokinius tinklus ir sukeisti žetonus, užtikrinti likvidumą ir kitą veiklą. Tai taip pat padeda sušvelninti nuolatinių nuostolių problemą ir sukuria mechanizmą, neleidžiantį manipuliuoti grandinės kainų srautais. Skamba šauniai, tiesa?

Šiame „THETHORChain“ kainų prognozavimo straipsnyje pirmiausia bus nagrinėjama šio protokolo vietinio žetono „RUNE“ kainų prognozė tiek trumpuoju, tiek ilgalaikiu pagrindu, kad būtų padaryta išvada, ar verta jį įtraukti į jūsų portfelį. Toliau mes išnagrinėsime projekto unikalias savybes, kuo jis skiriasi, ir kaip šis DEX yra priešakyje statant tiltus tarp izoliuotų blokų grandinės ekosistemų.

THORChain istorinė kainų analizė 

Nuo pradinio „Dex Offering“ (IDO) dar 2019 m. Liepos mėn. „RUNE“ kaina pirmą kartą pasirodė „CoinMarketCap“ 2021 m. Liepos 24 d., Esant 0,0154 USD. Nors „Mainnet“ buvo paleista tik šių metų sausio mėnesį, „RUNE“ kaina pradėjo lėtai didėti per visus 2019 ir 2020 metus. Iki 2019 m. Lapkričio 9 d. Kaina padvigubėjo..

Nors kaina ir toliau lėtai augo, tik 2020 m. Gegužės pabaigoje, kai ji iš tikrųjų pradėjo smukti. Iki 2020 m. Rugpjūčio 30 d. Jis buvo 1,11 USD, kol jo vertė sparčiai neteko. Visą spalio mėnesį ir lapkričio pradžioje kaina išliko maždaug nuo 0,30 iki 0,50 USD. Lapkričio 4 d. Jis vėl pradėjo sparčiai didėti. 2020 m. Jis baigėsi 1,15 USD.

Naujieji metai „RUNE“ ženklui prasidėjo labai gerai, nes jo vertė visą sausio mėnesį augo. Iki 2021 m. Vasario 1 d. Jis siekė 3,84 USD.

Dabartinė kaina, rinkos viršutinė riba, & Tiekimo informacija

Rašant šį straipsnį, „RUNE“ kaina yra 3,84 USD. „THORChain“ dabartinė rinkos viršutinė riba, pasak „CoinMarketCap“, siekia 590 881 144 dolerius, o tai reiškia 59 vietą visoje šifravimo rinkoje. Šiuo metu apyvartoje yra 158 432 088 RUNE žetonai, kurių bendras kiekis yra 500 000 000.

RUNE prieigos raktas padidėjo + 7,66% per pastarąsias 24 valandas ir + 57,63% padidėjo per pastarąsias 7 dienas.

krūtinės grandinė„THORChain“ („RUNE“)

Reitingas: 59$ 5.65 Kaina (BTC) Ƀ0.00011200 Rinkos talpa$ 1,31 BVtomas$ 46,89 M24h pokytis 1,93% Bendras tiekimas 500,00 M BĖGIMAS

THORChain (RUNE) būsimų kainų prognozių prognozės

Remiantis keliais šaltiniais, THORChain’s RUNE kainų prognozė atrodo labai teigiama tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. „Wallet Investor“ tikisi, kad vos per metus kaina padidės iki + 60,98% (6,18 USD). Iki 2025 m. Šis procentinis padidėjimas būtų + 250%! „Digitalcoin“ taip pat prognozavo labai teigiamą „RUNE“ kainų perspektyvą. Ji taip pat prognozavo, kad per ateinančius penkerius metus kainos padidės + 250%.

Nors „Wallet Investor“ ir „Digitalcoin“ kainų prognozės yra teigiamos, kita vertus, „Tradingbeast“ prognozuoja, kad iš tikrųjų prognozuojamas nedidelis kainos sumažėjimas per 2021 m. Ir 2022 m. Pradžioje. Tačiau tai iškart pasikeičia kada nors 2022 m. Spalio mėn. pavyko apskaičiuoti iki 2024 metų. Tačiau net tada jis prognozavo, kad RUNE kaina iki 2024 m. pabaigos bus vidutiniškai 5,818 USD..

Trumpalaikė prognozė

„AfterPriceChange“
1 mėnuo 6,15 USD 59,48%
2 mėnesiai 5,75 USD 49,12%
3 mėnesiai 6 USD 55,52%
6 mėnesiai 6,09 USD 58,02%
1 metai 6,41 USD 66,34%

Ilgalaikė prognozė

„AfterPriceChange“
1 metai 6,41 USD 66,34%
2 metai 9,29 USD 140,85%
3 metai 11,34 USD 194,07%
4 metai 11,06 USD 186,89%

THORChain kainos prognozavimas 2021 m

Prognozuojama, kad 2021 m. RUNE vertė padidės teigiamai. Nors kaina įvairiais mėnesiais skirsis, manoma, kad jos vidutinė metinė kaina bus 5,43 USD.

THORChain kainos prognozavimas 2022 m

Tikimasi, kad 2022 m. Kaina didės, nors ir mažiau nei 2021 m. Tikimasi, kad vidutinė kaina svyruos apie 6,69 USD, tik šiek tiek daugiau nei praėjusiais metais..

THORChain kainos prognozavimas 2025 m

Tikimasi, kad iki 2025 m. Kainos padidės daug geriau. Manoma, kad vidutinė kaina bus apie 11,80 USD, o sausis ir liepa iki šiol didžiausią kainą.

Yra THORChain gera investicija?

Peržiūrėjus kainų prognozes ir projekto pagrindus, ateitis atrodo šviesi tiek projektui, tiek bet kuriam RUNE investuotojui. Dabartinei bulių rinkai įsibėgėjus, o projekto kūrėjams vis dar pridedant daugiau funkcijų ir atnaujinimų, galima drąsiai sakyti, kad THORChain ir toliau bus vertinamas kaip vertingas turtas sparčiai augančiame defi sektoriuje.

Jie yra vienas iš nedaugelio protokolų, grynai finansiniu požiūriu bandančių tapti grandinės platforma, suteikiančia jiems tvirtą poziciją greitai plėstis, ypač kai vis daugiau blokinių grandinių yra skatinami tapti sąveikiais..

Kaip nusipirkti THORChain?

„RUNE“ yra populiari kriptovaliuta ir yra prieinama įvairiose biržose (tiek centralizuotose, tiek decentralizuotose). Ryškiausi yra Binansas, „Sushiswap“, „Hoo“, „FTX“, „BitMax“, „Bithumb Global“ ir „ProBit Exchange“. Norėdami pamatyti visą sąrašą „RUNE“ mainų, žr „CoinMarketCap“ arba MonetaGecko.

Daugiau informacijos apie THORChain

Kas yra THORChain?

Interneto svetainė geriausiai paaiškino:

„THORChain suteikia vartotojams galimybę pakeisti skaitmeninį turtą beveik bet kuriame nepatikimame „blockchain“ & be leidimo nustatymas. Likvidumą teikia likvidumo teikėjai, kurie uždirba mokesčius už apsikeitimo sandorius, savo neproduktyvų turtą paverčiant produktyviuoju turtu ne su laisvės atėmimu. Rinkos kainos palaikomos taikant turto, esančio fonduose, santykį, kurį prekybininkai gali spręsti dėl teisingų rinkos kainų atstatymo “.

Jų gimtoji žetonas, žinoma, yra BĖGIMAS.

Platforma taip pat nėra orientuota į pelną. Visi mokesčiai grąžinami vartotojams, nesvarbu, ar jie yra likvidumo teikėjai, ar mazgai. Komanda yra tik skatinama laikyti RUNE žetonus, kurie jiems buvo suteikti iš pradžių. Pagal „Binance DEX“ pasiūlymas, komandai buvo suteikta 10% (50 milijonų) „RUNE“ žetonų, kurie turėjo būti užrakinti iki pat jų tinklo atidarymo. Tačiau ir tada tik 20% turi būti skiriama kas 3 mėnesius 12 mėnesių.

Šiuo metu „THORChain“ naudoja internetinį klientą „BEPSwap“, griežtai apsiribojantį „Binance“ grandine. Tai tik laikina, nes netrukus ji bus pakeista cenzūrai atspariu darbalaukio klientu ASGARDEX, kuris veiks kaip pagrindinis sistemos portalas. Jis skirtas visiškai kontroliuoti operacijos gyvavimo ciklą, tuo pačiu sudarant suderinamumą su THORChain.

Ekosistemoje yra keturi pagrindiniai veikėjai:

  • Likvidumo teikėjai kuriems mokama už likvidumą

  • Keitikliai kurie naudojasi likvidumu turtui apsikeisti ad-hoc, mokėdami mokesčius

  • Prekybininkai kurie stebi fondus ir nuolat balansuoja, mokėdami mokesčius, tačiau siekdami uždirbti pelną.

  • Mazgo operatoriai kurie suteikia obligacijas ir yra mokami už sistemos apsaugą

Likvidumo teikėjai

Kaip ir bet kuris kitas DEX, likvidumo teikėjai suteikti likvidumo skaitmeniniam turtui. Jie uždirba pasyvias pajamas iš apsikeitimo mokesčių ir kitų atlygių. Be to, kaip ir bet kuriam kitam likvidumo teikėjui, jiems gresia nuolatiniai nuostoliai. Šiuos atlygius jie uždirba „RUNE“ ir susijusiam turtui. Pavyzdžiui, jei vartotojas pateikia BTC / RUNE baseine, jis gaus premijas tiek BTC, tiek RUNE. Likvidumo teikėjai uždirba apsikeitimo mokesčius už bloką. Kiek pajamingumo gaus paslaugų teikėjas, apskaičiuojama pagal tai, kiek apsikeitimo sandorių įvyko kiekviename bloke.

Šis protokolas yra įdomus tuo, kad, skirtingai nei „Uniswap“, THORChain pateikia slydimu pagrįstą modelį. Taigi kiekvieną kartą, kai mainų agentas keičia žetonus ir sukelia kainų paslydimą, jis už tai turės mokėti didesnius mokesčius, kurie atiteks likvidumo teikėjams tame konkrečiame fonde, kuris patiria tą paslydimą. Taigi, užuot gąsdinęs bet kokius likvidumo teikėjus, protokolas skatina kitus teikti dar daugiau likvidumo.

Kaip minėta anksčiau, likvidumo teikėjai uždirba apsikeitimo mokesčius iš apsikeitėjų ir prekybininkų. Kita vertus, atlygis gaunamas iš pačios THORChain atlygio emisijos, kuri vyksta pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį. Apdovanojimai taip pat gaunami iš didelio simbolinio rezervo, kuris yra užpildytas visais tinklo mokesčiais ir yra mokamas per ilgą laiką. Šie atlygiai mokami likvidumo teikėjams net ir mažos prekybos apimties metu.

Keitikliai

THORChain siekia, kad procesas vyktų sukeisti žetonai yra labai įvairūs, nes jie suderinami įvairiomis grandinėmis, suteikia geresnę vartotojo patirtį ir lengvą priėjimą prie kitų tinklų („Binance“, „Ethereum“, „Bitcoin“ ir kt.) Vartotojai gali sukeisti visus žetonus, kurių grandinės yra sujungtos ir pateikiamos telkiniuose, ir netgi pridėti naują žetoną paprasčiausiai įnešdami jį į eilę įtraukimui į sąrašą.

Keitimo mechanizmas yra visiškai autonomiškas. Visi apsikeitimo sandoriai yra baigti ir apdorojami. Bet kokie netinkami apsikeitimo sandoriai bus grąžinti. Visi galiojantys apsikeitimo sandoriai yra skaidrūs ir atsparūs važiavimui iš priekio. Patvirtintojai negali daryti įtakos sandorių tvarkai ir yra nubausti, jei nesilaiko galiojančio apsikeitimo sandorio.

Nesvarbu, ar tai būtų Bitcoin, BNB, Ethereum, kuriuos galima pakeisti, yra susieta su gimtąja RUNE. Šie telkiniai vadinami nepertraukiamo likvidumo telkiniais, nes RUNE susieja juos visus viename tinkle.

Apsikeitimo išlaidas sudaro dvi dalys: tinklo mokesčiai ir kainų paslydimas. Visiems apsikeitimo sandoriams taikomi tinklo mokesčiai ir jie apskaičiuojami apskaičiuojant vidurkį naujausių dujų kainų rinkinių. Apie tai galite sužinoti daugiau čia. Kainų nukritimo mokesčiai jau buvo aptarti likvidumo teikėjų skyriuose.

Prekybininkai

Skirtingai nuo kitų projektų, „THORChain“ nenaudoja jokio „Oracle“, kad gautų informaciją iš grandinės. Vietoj to jis naudojasi prekybininkais.

THORChain prekybininkai uždirba pelną, išlaikydami tam tikrų žetonų kainas. Jie randa bet kokį skaitmeninį turtą, kuris yra neteisingai įkainotas tarp rinkų, perka tą skaitmeninį turtą žemų kainų rinkose ir tada parduoda kitose rinkose, kuriose yra aukštos kainos. Jie išlaiko skirtumą. Taigi, jei žetono kaina išorinėje rinkoje yra mažesnė nei THORChain tinkle, prekybininkai jį perka iš ten ir parduoda THORChain tinkle ir atvirkščiai. Tai daroma dažnai ir leidžia kainoms stabilizuotis ir būti konkurencingoms.

Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

Mazgo operatoriai

THORNodes aptarnauti THORChain tinklą. Pats tinklas yra maitinamas „Tendermint“ & „Cosmos-SDK“ ir naudoja slenksčio parašo schemas (TSS). „Tendermint“ yra ypač svarbi, nes ji užtikrina tinklo saugumą dviejų trečdalių daugumos susitarimu. Tai apsaugo tinklą nuo išpuolių ir leidžia plataus masto bendradarbiavimą ir bendravimą, naudojant „PoS“ konsensuso mechanizmą. Remiantis jų svetaine, iš pradžių ketinama turėti tik 99 THORNodes. Visi „Node“ operatoriai uždirba 67% sistemos pajamų, kurios išmokamos „RUNE“.

Vienas iš pagrindinių reikalavimų, reikalingų norint tapti THORNode, yra 1 milijono RUNE žetonų įsigijimas ir įsikišimas. Šis žetonų paketas iš esmės tampa ryšiu ir laikomas kiekvieno mazgo svertu, siekiant užtikrinti, kad jie visi elgtųsi geriausiai. Dėl bet kokių kenksmingų ketinimų ar išpuolių bus nukirsta.

Kitas reikalavimas yra susijęs su visų mazgų tapatybės išsaugojimu anoniminiais. Tai yra nepaprastai svarbu tinklui, nes tai neleidžia mazgams bandyti perduoti įgaliojimų tarpusavyje, taigi, neužteršti bis, subjektyvizuotų idėjų ir įtakos. Pagrindinis suinteresuotųjų šalių rūpestis yra ne mazgai, o likvidumo teikėjai, kurie praranda daug, jei mazgas pradeda veikti piktybiškai. Štai kodėl net jų pačių svetainėje mazgai nėra traktuojami ir nelaikomi superžvaigždėmis. Tiesą sakant, jie turi būti vertinami kaip „antros klasės piliečiai“.

„Tai turi traktuoti mazgų operatorius kaip antros klasės piliečius, mokėti jiems už jų paslaugas ir išstumti bet kurį mazgą, kuris sistemoje buvo per ilgai arba pradėjo netinkamai elgtis. THORChain traktuoja likvidumo teikėjus kaip aukščiausios klasės piliečius ir daro viską, ko reikia, kad apsaugotų jų kapitalą “.

Jų argumentas kyla iš vieno iš PoS konsensuso algoritmo trūkumų; galimybė centralizuoti tinklą. Kūrėjai baiminosi, kad jei kas nors ar pats mazgas atskleis mazgo tapatybę, jie naudosis savo pozicija, kad vis daugiau lėšų paskirtų savo nuosavybei, taip pat ženklintų savo tinklo pusę likusių sąskaita. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl mazgai turi sudėti 1 milijoną RUNE žetonų.

Valdymas

Atsižvelgdamas į jų rūpestį saugumu ir mazgų anonimiškumą, THORChain siekia turėti lengvą ir minimalistinę valdymo formą. Tai leidžia jos nariams balsuoti dėl to, kuri grandinė ir turtas turi būti išvardyti, ir kokie atnaujinimai turi būti atlikti protokole. Jis netgi gali nuspręsti, kiek mazgų gali turėti. Bet viskas. Tai neskatina tolesnio įsitraukimo, ypač tarp mazgų.

Komanda

Lygiai taip pat, kaip mazgų tapatybė yra konfidenciali, taip pat ir komandos tapatybės, sukūrusios THORChain. Tiesą sakant, projekte nėra nei generalinio direktoriaus, nei direktorių, nei steigėjų. Pasak „CoinMarketCap“, visa jos plėtra buvo vykdoma per „Gitlab“. Net tie, kurie šiuo metu dirba prie projekto, laikomi nežinomais.

A tviteris projektas atskleidžia teoriją, kodėl jie nori išlaikyti anoniminę komandą. Tame tweete buvo nurodyta:

„THORChain gali pasisekti tik tuo atveju, jei jis yra pakankamai decentralizuotas: 1) mazgai turi būti anonimiški ir niekada neduoti socialinio signalo. 2)„ Stakes “gali valdyti tik skatinimo priemonės.

„Pareigūnas“ tęsia:

-> Kūrėjai dirba „Nodes“ pagal siuntimo kodą, todėl sistema yra vertingesnė.

-> Mazgai dirba „Stakers“ darbuotojams užtikrindami turtą ir būdami prisijungę.

-> Draudėjai atneša kapitalą, pateikiamą į rinką „Swappers“.

-> Keitikliai moka mokesčius, atnešdami ekonominę veiklą.

Išvada

Apibendrinant, atrodo, kad skandinavų dievai šiam projektui suteikė palaiminimą. Nepaisant to, kad pagrindinis tinklas buvo paleistas tik 2021 m. Sausio mėn., „Phantom“ komanda toliau kuria ir tobulina THORChain. Be to, jo RUNE vertė stabiliai didėjo nuo 2019 m., Ir netrukus buvo nedaug jo sustojimo požymių. Atsižvelgiant į tvirtą įsipareigojimą būti visiškai decentralizuotam ir visuomenės valdomam, daugelis mano, kad projektas yra patrauklus.

Taip pat reikia pažymėti, kad anoniminės komandos turėjimas, nors ir šiek tiek neįprastas, nėra unikalus. Satoshi Nakamoto, nustatyto „Bitcoin“, tapatybė vis dar nėra žinoma. Taip pat nėra žinoma „Sushiswap“ kūrėjų tapatybė.

Daugeliui dabar matant izoliuotų, teritorijų valdomų „blockchain“ ekosistemų trūkumus, vis daugiau žmonių pasirenka sąveiką kaip saugiausią šios pramonės sėkmės būdą. Panašu, kad THORChains yra vienas iš tų protokolų, vedantis kaltinimą. Taigi, kol tęsiasi sąveikos ir lengvos migracijos tarp ekosistemų procesas, nėra per daug gaila pasakyti, kad šis protokolas netgi gali sukelti Ragnaroko (paskutinės epinės skandinavų mūšio, t. Y. Pasaulio pabaigos) išsiveržimą prieš senąjį. centralizuota, tradicinė finansų sistema.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me