FunFair Predikce cen (FUN) na roky 2021, 2022 a 2025

FunFair je decentralizovaná hazardní platforma, která umisťuje kasina na blockchain Ethereum. Platforma je bezpečná a transparentní alternativa online her. Funfair je centralizovaná společnost, která začala v Singapuru v roce 2017.

V současné době mají kanceláře na Maltě, v Londýně, na Gibraltaru, v Dublinu a na Guernsey. V tomto článku Funfair Price Predikce budeme analyzovat vše o projektu, abychom vám pomohli určit, zda je to pro vás dobrá investice nebo ne.

Nejrychlejší způsob, jak získat FunFair – okamžitý swap níže

predikce ceny lunaparků

FunFair historická analýza cen 

FunFair používá FUN tokeny; FUN je token ERC20, který se spoléhá na ethereum blockchain pro celou back-end infrastrukturu. FunFair ICO se konalo v červnu 2017 a oni se podařilo získat 26 milionů dolarů za 4 hodiny.

FUN tokeny byly vydávány kolem 0,07 $ za žeton. Celý sektor kryptoměn, který byl v té době stimulován působivou cenovou akcí bitcoinů, zažil do konce roku 2017 a začátkem roku 2018 nebývalý růst hodnoty, přičemž mnoho cen altcoinů prudce vzrostlo.

Toto je stejný čas, kdy FunFair viděl, že jeho hodnota tokenu dosáhla hodnoty historické maximum 0,19106 USD na 8. ledna 2018.

Toto historické maximum také znamená začátek rychlé devalvace tokenu FunFair, protože celý trh s kryptoměnou vstoupil do toho, co mnozí popisují jako nejdelší medvědí cyklus v jeho legendární historii.

Bezprostředně po parabolickém růstu FunFairu došlo k volnému pádu jeho hodnoty tokenu, který viděl jeho cenu pokles pod ceny ICO. Tento cenový trend pokračoval po většinu roku 2018 a vstupoval do roku 2019. V roce 2019 zůstala cena FUN na stejné úrovni a obchodovala se horizontálně bez výraznější cenové akce.

Dne 13. března 2020 společnost Funfair zaznamenala pokles ceny 0,00105 USD, nejnižší, jaké kdy měl.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

lunaparkFunFair (ZÁBAVA)

Hodnocení: 172$ 0,032136 Cena (BTC) 0,00000100$ 193,38 M Objem$ Změna 7,72 M24h 2,64% Celková nabídka 11,00 B ZÁBAVA

FunFair Predikce prognózy budoucí ceny

Rok 2020 je obecně důležitým rokem pro kryptoměny. Je to rok, kdy bitcoin zažije svou třetí událost na polovinu (snížení rychlosti produkce bitcoinů), což obvykle signalizuje začátek nového býčího cyklu pro kryptoměny obecně.

Poslední událost na půli bitcoinů nastala před 4 lety, rok před spuštěním býčího trhu 2017-2018. S tím, jak se zdá, že trhy s kryptoměnami již dosáhly dna, zdá se, že je čas na altcoiny jako FunFair, aby provedly své akce na zvýšení cen. 

FunFair, který nedávno zaznamenal své historické minimum před pouhými dvěma měsíci, má značný vzestupný potenciál.

Kombinace obecně se zlepšujícího sentimentu na trhu, obnoveného zájmu o kryptoměnu mimo toto odvětví, zvyšující se jasnosti regulace v mnoha jurisdikcích a blížícího se upgradu protokolu Ethereum, aby byla škálovatelnější, může sloužit jako katalyzátor k otočení jmění FunFairu.

Historicky se kryptotrh vždy řídil cenovou akcí bitcoinů a věříme, že to zůstane pravdou a v dohledné budoucnosti. Z tohoto důvodu je naše krátkodobá a dlouhodobá předpověď obecně býčí.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,00289 USD 8%
1 týden 0,00335 $ 25%
1 měsíc 0,00456 USD 70%
6 měsíců 0,01394 $ 520%
1 rok 0,08978 $ 3350%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 0,08978 $ 3 350%
2 roky 0,20100 $ 7500%
3 roky 0,155884 $ 5 815%
4 roky 0,17286 USD 6450%
5 let 0,32830 $ 12 250%

** Tato cenová predikce je založena na datech shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a nelze je považovat za investiční radu. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum **

FunFair Predikce cen 2020

Rok 2020 je významným rokem pro celé odvětví kryptoměn. Je to rok třetího bitcoinu na polovinu, který obvykle signalizuje začátek nového cyklu býčích trhů.

Očekává se, že bitcoiny po této události povedou k výrazným cenovým pohybům a altcoiny jako FunFair budou následovat.

Korelace pohybů cen bitcoinů s altcoiny je široce známý fenomén, očekáváme, že hybnost těchto cenových pohybů a jejich dopadů bude pokračovat 1-2 roky.

Cena FunFairu na začátku letošního roku zjistila své historické minimum, ale věříme, že odtud odtud uvidíme do roku 2021 vyšší maxima.

Funfair by mohl dosáhnout ceny 0,01394 USD do konce roku 2020 a bude i nadále sbírat pozitivní dynamiku jeden rok po bitcoinu na půli cesty. 

FunFair Predikce cen na rok 2022

Očekávaná pozitivní energie celého odvětví kryptoměn v následujících měsících pomůže obnovit zájem široké veřejnosti. To může přinést novou generaci uživatelů kryptoměny, kteří pomohou podpořit běh krypto býka, který byl původně spuštěn událostí bitcoinů na polovinu roku 2020.

To je na vrcholu rostoucího přijetí kryptoměn a větší jasnost regulace dále zvýší hodnotu této nově vznikající třídy aktiv. Očekáváme, že by Ethereum 2.0 bylo vydáno poté, co bychom se zabývali problémem škálovatelnosti, který trápí ekosystém Ethereum, jehož je FunFair součástí.

Zlepšení fundamentů a makroekonomických změn v odvětví, které se snaží narušit, by mohlo pomoci FunFairu dosáhnout nové, stále vysoké ceny 0,201 USD do roku 2022.

Očekává se však, že toto nové historické maximum bude krátkodobé, protože očekáváme určitý zisk. Neočekáváme však, že cena Funfairu klesne pod ceny ICO.

FunFair Predikce cen na rok 2025

O pět let později očekáváme, že průmysl dosáhne takové úrovně vyspělosti, která by mu poskytla větší šanci dosáhnout masového přijetí. Bylo by dosaženo regulační jasnosti a bylo vyřešeno mnoho problémů se škálovatelností.

Prevalence kryptoměn a blockchainových technologií a služeb a produktů a obeznámenost mas s touto technologií by prolomila bariéru vstupu. 

Navíc by rok 2025 byl rokem po další události snižování bitcoinů na polovinu, která nastaví kryptotrh na jeho periodický cyklus býčího trhu.

Další parabolické zvýšení cen kryptoměny je možné u vysoce kvalitních projektů, jako je FunFair, výrazně roste. Věříme v tento býčí cyklus a FunFair by mohl dosáhnout výše 0,3283 USD za token.

Nejlepší místo pro nákup nebo výměnu FunFair

NameDeposit MethodBuy
Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

ChangeNOW

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinswitch

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Changelly

 • Kreditní karta
 • Debetní karta
Hodnocení: 4

Přejít na Koupit

Nejlepší peněženky k ukládání lunaparků

NameTypeBuy
TREZOR Jeden

trezor jedna

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano X

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Atomová peněženka

Desktopový klient Hodnocení: 4

Získejte peněženku

Je FunFair dobrá investice?

Při současné cenové hladině se FunFair může ukázat jako vynikající investice pro investory, kteří hledají nedoceněné projekty s vysokým potenciálem

Aktuální cena FunFairu rozhodně neodráží kvalitu projektu a jeho potenciální hodnotu do budoucna. Ve světle současné pandemie COVID-19 se herní průmysl pravděpodobně přesune k online hraní a snadno dostupná infrastruktura, jako je FunFair, by se v tomto přechodu mohla ukázat jako cenná.

Kryptoměny budou v tomto posunu hrát zásadní roli jako náhrada za hotovostní transakce.  

Věříme, že FunFair dosáhl dna a v současné době je velmi podhodnocen. Je to také jeden z mála blockchainových projektů v tomto odvětví, které by mohly skutečně těžit ze současné pandemie, která zastavila globální ekonomiky po celém světě.

Jak se více kamenných kasin potýká s „novou normou“, určitě budou hledat nové způsoby, jak pokračovat v podnikání.

Online kasina jsou jejich přirozeným vývojovým krokem. Použití kryptoměn a technologie blockchain zajistí dostupnost „virtuální“ veřejné infrastruktury podobné funkci jako hotovost, soukromé a bezpečné.

Jak nakupovat FunFair?

FunFair (FUN) v současné době obchoduje s některými z předních a zavedených burz v oboru. Tyto zahrnují Binance, OKEx, Bitfinex, Gate.io, a HitBTC.

Ti, kteří mají zájem držet toto digitální aktivum, si mohou vybrat mezi těmito burzami. Většina uživatelů si však nebude moci koupit žetony FunFair přímo s fiatem.

Budou muset nejprve koupit BTC nebo Ethereum pomocí fiat onramps na těchto burzách JEDNODUCHÉ poté jej vyměňte na burze a získejte ZÁBAVU. 

Přímější způsob nákupu FUN s fiatem je použití okamžitých burz kryptoměny ChangeNOW, CoinSwitch, a Changelly.  Kupující budou moci použít fiat na nákup FunFair pomocí svých bankovních karet. 

Tyto burzy také podporují jiné kryptoměny jako platební možnosti, přičemž je akceptována řada populárních digitálních aktiv. Mezi různými možnostmi nákupu FUN jsou okamžité burzy kryptoměny obecně považovány za nejjednodušší.

FUN lze také pořídit prostřednictvím decentralizovaných burz (DEX), jako jsou Uniswap a Vidlice Delta. Připomínáme, že DEX vyžadují provoz nevázaných peněženek, což může být pro nové uživatele příliš komplikované.

Tyto dva DEXy jsou DEXy na bázi etherea, což znamená, že pouze tokeny na bázi etherea jsou jedinými podporovanými kryptoměnami pro transakce. Platby Fiat nejsou podporovány. 

Alternativní způsob nákupu FunFair mincí

Více informací o FunFair

Co je FunFair?

Projekt FunFair je určen provozovatelům kasin, vývojářům her, hráčům a přidruženým společnostem. Platformu FunFair mohou provozovatelé kasin a vývojáři her využít k vytvoření plně přizpůsobitelného zážitku hráče na blockchainu pro hazardní hry jako blackjack, sloty, baccarat, ruleta a další.

Provozovatelé mohou rychle získat licenci FunFair a získat kasino s bílým štítkem s relativně malými počátečními náklady. Tradičně online kasina musela zápasit s infrastrukturními závody ve zbrojení během špičky a mimo špičku a jako hráči na palubě.

Tato infrastruktura také nečinně pracovala mimo špičku a nevytvářela příjmy. FunFair tento problém řeší pomocí blockchainu Ethereum jako síťové a serverové infrastruktury.

Nastavení decentralizované infrastruktury Ethereum, šířka pásma serveru a méně zpětných plateb činí z této struktury perfektní strukturu pro moderní online kasino.

Zatímco zpětné zúčtování chrání spotřebitele v určitých situacích, v případě kasinové platformy FunFair zůstávají prostředky hráčů v peněženkách a platí pouze za sázku.

Výhry se okamžitě předají zpět do peněženky, jakmile bude předpovězen výsledek. Těmito metodami se pro hráče a kasino snižuje velké množství rizik.

Tým

FunFair spoluzakladatel Jez San online hazardu se věnuje od roku 1982. Založil řadu webů a startupů s online hrami. Má více než 40 let zkušeností v odvětví hazardních her. Mezi další spoluzakladatele patří Jeremy Longley a Oliver Hopton.

Tým FunFair má 32 členů a 7 poradců s různým zázemím, včetně vývojářů softwaru, herních designérů, odborníků na blockchain a marketérů.

Tým je dobře zaoblený a má relevantní zkušenosti s poskytováním herního a hazardního průmyslu. FunFair má navíc právníka v oblasti dat, soukromí a kybernetické bezpečnosti. To vytváří důvěru, protože je na mysli určitá ochrana spotřebitele.

Jejich 1. čtvrtletí 2020 aktualizace zdůrazňuje jejich vizi a pokrok.

Rozvoj

FunFair používá kanály osudu ke snížení nedůvěry mezi kasiny a hráči. Osudové kanály jsou generátory náhodných čísel založené na blockchainu, které může hráč kontrolovat a kontrolovat.

Použití kanálů osudu dává jistotu a důvěru v počty generované a používané hazardními hrami.

Jejich vývoj se také zaměřil na rychlost pomocí frontendu HTML5, technologie WebGL a přinášení jedinečných 3D kasinových her do blockchainu.

Kasina FunFair fungují na mobilních zařízeních i stolních počítačích. Rychlost hraní her byla vždy problém s online hazardem pro kasino a hráče.

Jejich cestovní mapa je působivý a seznam vydává měsíc po měsíci. Jeden problém se týká autentizace hráče. Trulioo a Yoti se používají pro KYC, který ve většině případů vypálí vaši anonymní identitu Ethereum a zobrazí také všechny vaše transakce a veškerou historii vašich tokenů ERC20, pokud se osobě nebo skupině podařilo získat tato data.

Používání FunFairu zruinuje anonymitu nabízenou blockchainy, ale ne více než registrace u regulované burzy, která požaduje data KYC a financování výměny z vaší primární peněženky.

Blockchain Tech

FunFair se rozhodl postavit svou platformu na Ethereu. Inteligentní smlouvy Ethereum jsou decentralizované a bezpečné. Mohou být auditovány kteroukoli stranou, což dává hráči další pohled na transparentnost a spravedlnost hraných her.

FunFair používá FUN tokeny pro vše od sázení až po platící vývojáře za hry FunFair. Všechny příchozí a odchozí transakce na platformě FunFair jsou placeny FUN a přidružené společnosti jsou také placeny FUN.

Škálovatelnost

FunFair vyvinul svou platformu na blockchainu Ethereum, který poskytuje neuvěřitelně distribuovanou decentralizovanou back-end infrastrukturu. Tato volba umožnila týmu FunFair soustředit se výhradně na vývoj své platformy.

Síť Ethereum má bohužel nevyřešené problémy se škálovatelností. Tým Ethereum při řešení tohoto problému usilovně pracuje a mnoho z navrhovaných řešení by mohlo fungovat.

Hlavním problémem je, že čas nemusí být na jejich straně, kvůli velkým a rychlým výkyvům cen na trhu kryptoměny vzhůru..

Vzestup DeFi by také mohl tento problém rychle zhoršit. Lidé jsou ochotni upřednostnit finanční transakce před vším ostatním v blockchainové síti.

Síť Ethereum by mohla přestat fungovat, jak bylo zamýšleno, a nutit uživatele platit poplatky spojené s přetížením. Síť bitcoinů je dokonalým příkladem prioritního blockchainového financování.

Peněženky

FunFair je token ERC20 a lze jej uložit do peněženek, které podporují aktiva Ethereum, MyEtherWallet by mohla být dobrá volba, pokud je vložená částka nižší než cena hardwarové peněženky.

Náš preferovaný výběr peněženek je buď Ledger nebo Trezor. Hardwarové peněženky nabízejí mnohem větší bezpečnost než tradiční peněženky s výměnou.

Partneři

Mezi partnery lunaparku patří Spike hry, kteří jsou poskytovateli a vývojáři online her s dvacetiletými zkušenostmi v herní podnikání.

Hry s velkou vlnou vyvinutý a vydaný Cho Han, který bude zvláště zajímavý v Japonsku, kde je tato hra s kostkami klasikou po celá staletí.

Rake the Rake se připojil k přidruženému programu a má přístup ke stovkám tisíc potenciálních hráčů. CasinoFair a Crypto Casino oba používají platformu FunFair a jsou aktivní.

Předpisy a regulační orgány

FunFair je prvotřídní licencovaná platforma B2B blockchain kasina. Úroveň 1 jednoduše znamená, že se hry ukázaly jako spravedlivé. Na rozdíl od jiných průmyslových odvětví nemusí být zákony o kryptoměnách přijímány, protože současný rámec funguje.

Většina stránek s hazardními hrami a regulační orgány se již zabývají devizami, kryptoměny plní stejnou funkci a fungují jako devizová transakce pro hazardní hry. 

Primárními zájmy regulátorů hazardních her jsou nezletilé hazardní hry, závislost na hazardních hrách, férové ​​hraní a platící hráči v kasinu. FunFair zaškrtne všechna tato políčka.

Konkurenti

Skuteční konkurenti

FunFair stojí proti řadě Canino, online kasin, dapps a herních platforem v blockchainovém prostoru. Jsou lídrem na blockchainovém trhu a v současné době mají spolehlivý a použitelný produkt. Celosvětový průmysl hazardních her má hodnotu 500 miliard dolarů.

Konkurenti na krypto trhu

FUN token je velmi depresivní, prodává se na svých nejnižších úrovních, hluboko pod počáteční cenou. Lze to považovat za příležitost ke koupi, ale tržní cena se musí otočit.

Závěr 

Poslání FunFairu vytvářet zábavnou, spravedlivou a transparentní hazardní platformu je na dobré cestě. V rámci projektu je přihlašování partnerů a další rozvoj jejich herní platformy s ohledem na vstup hráčů.

Obrovská úvaha s tímto projektem spočívá v tom, že z celkových 25 milionů vydělaných $ bylo 10 milionů v Ethereu a 16 milionů v Bitcoinech, které byly získány od jednotlivců a institucí.

Od června 2017 ICO společnosti FunFair ztratilo Ethereum 46% své hodnoty, bitcoin získal 186% své hodnoty a Funfair ztratil 95% své hodnoty.

To je překvapivé procento, ale ve světě kryptoměn to není neobvyklé. Mnoho kryptoměn ztratilo 95% své hodnoty a stále se vrátilo ke svým historicky nejvyšším hodnotám.

Pokračovalo se získáním stovek a v některých případech tisíců procent na jejich historicky vysokých hodnotách

Pozoruhodní investoři do FunFair zahrnují Pantera Capital, KR1, Asymmetry Asset Management, BlockTower Capital, HyperChain Capital, Myriad Capital Management, Mutual Coin Capital, The Hive Index a Astronaut Capital.

Naše konzervativní predikce cen FunFair, pokud jde o hazardní hry v kryptoměně, může zachytit 1% globálních trhů s hazardními hrami 500 miliard dolarů. Ve vysoce konkurenčním subsektoru kryptoměn by bylo připraveno získat 5 miliard dolarů.

FunFair by mohl snadno zabrat 20 – 40% trhu, pokud je stále ve vývoji. S celkovým tržním stropem ve výši 1–2 miliardy $ jsme mohli zaznamenat návratnost každé mince na 0,06–0,12 $. Pokud kryptoměny zažijí velký býčí běh, cena může být mnohem vyšší.

Přečtěte si také: Predikce cen siacoinu (SC)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me