Jak nakupovat Decred (DRC) v roce 2021 [Průvodce kupujícími krok za krokem]

Většina krypto tokenů je postavena na komunitě a právě tato komunita jim umožňuje prosperovat nebo selhat. U mince jako Bitcoin získala globální podporu a stále získává široké využití. V této příručce se podíváme na to, jak koupit Decred. Decred je vidličkou původního bitcoinového kódu a zaměřuje se na On-Chain vládnutí a mechanismus konsensu.

Komunita Decred je postavena na systémech správy a řízení, které komunitě dávají formální práva činit a řídit konsenzus a rozhodnutí na úrovni projektu. Společnost Decred, kterou v roce 2016 zahájila společnost O, zaznamenala působivý růst ve srovnání s některými tokeny podobného původu.

Decred kombinuje konsensuální algoritmus Proof-of-Work a Proof-of-Stake a vytváří komunitu pro spravedlivější rozhodnutí. V této příručce se budeme zabývat tím, jak nakupovat Decred, nejlepší peněženky k uložení tokenu a nejlepší burzy, ze kterých si můžete koupit DRC.

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak nakupovat odprodej (DCR)

1. Přejděte na web Binance

2. Zaregistrujte se a nechte svůj účet ověřit

3. Nastavte 2FA

4. Klikněte na kartu Výměna

5. Vyberte pár, který chcete vyměnit za DCR / ETH nebo DCR / BTC

6. Klikněte na „Koupit objednávku“ a umístěte objednávku počkejte, až se vaše objednávka vyplní na kartě Objednávka

7. Nyní jste hrdým vlastníkem některých DCR

Přejít na Binance

Kde koupit Decred DCR – 5 hlavních burz

Jednou z nejméně kladených otázek při nákupu tokenu je – Proč kupujete token? Většina lidí si kupuje žeton, protože věří v projekt; pro jiné je to výhradně pro ziskové / investiční účely, zatímco pro některé je cílem vsadit takové žetony.

jak nakupovat Decred

Bez ohledu na důvod, proč si chcete token koupit, musíte projít burzou. Kryptoburzy vám poskytují snadný přístup k nákupu a prodeji tokenu podle vašeho výběru. Při výběru peněženky ke koupi tokenu musíte vzít v úvahu určité faktory, jako je měna, se kterou chcete nakupovat, a kryptoměnové páry podporované na burze.

NameDeposit MethodBuy
Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení:

Přejít na Koupit

Kraken

 • Elektronický bankovní převod
 • Bankovní převod (SEPA)
 • Bankovní převod
 • Ethana Custody
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Huobi

 • Kreditní karta
 • PayPal
 • TransferWise
 • Krypto
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

YoBit

 • Krypto
 • Kreditní karta
 • Debetní karta
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

OKEX

 • Krypto
 • Kreditní karta
 • Bankovní převod
 • Debetní karta
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Podrobný průvodce nákupem dekredováno

Jednou z věcí, na kterou se kupující podívají před zakoupením mince, jsou její historická data. Pro Decred, jeho ICO se konalo v únoru 2016 a cena se posunula z pod 1 $ na 2,39 $. Během býčího běhu v letech 2017 a 2018 utrpěla porážku, kdy cena klesla až na 70 až 80 centů, a poté dosáhla až 110 až 120 dolarů. Po měsíce v roce 2020 cena zůstala pod 20 USD a ke konci roku cena stoupla kolem hranice 20 USD na současnou cenu. Doposud je její cenová trajektorie od jejího počátečního nárůstu, poklesu ceny, běhu býků a pádu až po současný růst podobná vzorci růstu většiny tokenů zahájenému na konci minulého desetiletí. Společnost DCR prokázala stabilní růstový vzorec a zde je návod, jak nakupovat Decred na některých burzách.

Jak nakupovat Decred na Huobi

Krok 1: Vytvořte si účet na Huobi Global a ověřte svůj účet a proveďte svůj KYC

Krok 2: Klikněte na „Zůstatky“ v horní části stránky Huobi a poté přejděte na „Výměnný účet“, abyste vložili USD. Převod USD na BTC

Krok 3: Vyhledejte DCR a klikněte na pár DCR / BTC.

Krok 4: Nejprve zkontrolujte svůj zůstatek, abyste se ujistili, že jste vložili vklad v USD nebo BTC, poté zadejte částku DCR, kterou chcete koupit, a poté klikněte na nákup.

POZNÁMKA K nákupu DCR můžete použít tržní objednávku nebo limitovanou objednávku. Příkaz stop-loss můžete také použít, pokud se rozhodnete obchodovat krátkodobě, abyste zabránili ztrátě.

Zde je návod, jak nakupovat na YoBit

Krok 1: Vytvořte si účet na YoBit, ověřte svůj účet a poté přejděte do nastavení a nastavte 2FA.

Krok 2: Klikněte na „Zůstatky“ v horní části webové stránky Yobit, klikněte na BTC a vložte své BTC. Můžete se také rozhodnout uložit fiat výběrem ze seznamu metod vkladu. V dolní části stránky můžete přejít na „Nevyřízené vklady“ a ověřit, zda vaše transakce prošla.

Krok 3: Přejděte do části „Obchod“, která je v levém horním rohu stránky, vyhledejte DCR, vyberte ten pravý pár a zadejte částku, kterou chcete koupit, systém automaticky vypočítá poplatky za obchodování. Chcete-li zkontrolovat svůj nákup v sekci zůstatek, musíte stránku obnovit.

Krok 4: Sekce chatu YoBit můžete také použít ke komunikaci s ostatními obchodníky za účelem lepšího obchodu. Nyní můžete svůj DCR přenést do požadované peněženky.

Nejlepší peněženky pro uložení deklarovaného DCR

Trvalo měsíce DCR, než se přesunula z pozice pod 20 $ na pozici nad 100 $. Dlouhodobé držení mince na burze může být špatný nápad. Pokud uvažujete dlouhodobě, je bezpečnější držet své mince v peněžence. V této příručce „Jak nakupovat Decred“ se podíváme na některé z nejlepších peněženek pro uložení vašeho DCR. Decred je podporován hardwarovými peněženkami a má vlastní oficiální peněženku Decrediton, peněženku GUI pro Windows, macOS a Linux. Většina uživatelů kryptoměn dává přednost mobilním peněženkám pro Android a iOS, protože jim umožňuje získat přístup na cestách. Zde je několik peněženek, které vám umožňují ukládat DCR.

NameTypeGet
TREZOR Jeden

trezor jedna

 • Hardware
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S

 • Hardware
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Peněženka Exodus

 • mobilní, pohybliví
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Důvěřujte peněžence

 • mobilní, pohybliví
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Více informací o Decred [FAQS]

Co je Decred?

Decred byl spuštěn v únoru 2016 Jake Yocom-Piattem pod společností 0. Decred je vidličkou bitcoinů a má na ni velký vliv; je však navržen k řešení některých problémů souvisejících s řízením blockchainu. Decred pracuje s kombinací dvou konsensuálních mechanismů Proof-of-Stake (PoS) a Proof-of-Work (PoW). Unikátní kombinace PoW a PoS je spravována na veřejné platformě s názvem Politeia. Vzhledem k tomu, že se Decred zaměřuje na správu blockchainu, vytváří demokratický konsenzus místo centralizované těžby sužující bitcoiny. Vzhledem k tomu, že správa věcí veřejných je komunitní, předkládání návrhů, prověřování, prověřování a hlasování za rozvoj deklarovaného ekosystému provádějí členové komunity. Aby se ekosystém mohl soustředit na decentralizovanou správu, token DCR se používá k provádění transakcí v systému.

Je Decred dobrá investice?

DCR zažilo měsíce pomalého růstu v roce 2020 a za poslední měsíc astronomicky vzrostlo a podařilo se mu tam zůstat. Existuje mnoho proměnných, které ovlivňují, zda bude mince dobrou investicí, a nejčastěji musí investoři provést průzkum, aby je našli. Dered se však ukázal jako spravedlivá investice s větším zlepšením a více partnerstvími. Decred pravděpodobně zasáhne a překoná své původní ATH.

O tokenu Decred (DCR)

Existuje maximální limit 21 000 000 tokenů DCR a přibližně 60% těchto tokenů je v současné době v oběhu. V době psaní tohoto článku cena Decred je 105,63 $ s 24hodinovým objemem obchodování 54 214 792 $. Pouze na Binance má DCR / BTC objem obchodování 2 493 254 USD. Jelikož existuje 21 milionů tokenů DCR, asi 8% tokenu bylo vytěženo před spuštěním tokenu, 4% byly distribuovány jako airdrops. Naproti tomu druhá polovina byla rozdělena na pokrytí nákladů získaných společností 0 během vývoje protokolu.

Decred Team

Decred je outsourcovaný a komunitně zaměřený projekt. To znamená, že má velkou podporu k zajištění svého růstu a udržitelnosti. Mezi ty, kteří jsou v čele věcí Decred, však patří;

Jake Yocom-Piatt, slouží jako vedoucí projektu pro Decred. Je také zakladatelem a generálním ředitelem společnosti 0 a podílel se na několika projektech kryptoměny a blockchainu, včetně vytvoření Lightning Network Daemon.

Marco Peereboom slouží jako přímý vedoucí několika týmů pracujících na projektu Decred. Je také technickým ředitelem společnosti 0 a dříve působil jako senior architekt ve společnosti Dell.

Závěrečný verdikt

Decred se zaměřuje na řešení problému decentralizované správy na blockchainu. Pokud projekt dokáže úspěšně udržovat svou infrastrukturu správy a přejít do hlavního proudu, cena DCR poroste. Tokenu se na trhu daří relativně dobře a při dalším vývoji může zasáhnout nové ATH. Jelikož se jedná o open-source, je bezplatný a snadný přispět a být součástí procesu Decred růstu. Prostřednictvím tohoto pokynu se můžete naučit „Jak nakupovat Decred“ a stát se členem komunity Decred.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me