Nejlepší kryptoměna pod penny – 8 levných altcoinů stojí za nákup

Kdysi byly bitcoiny prakticky bezcenné. V roce 2010 někdo zaplatil 10 000 bitcoinů za dvě pizzy v hodnotě 25 amerických dolarů. O něco více než sedm let později bylo těchto 10 000 bitcoinů oceněno téměř 200 milionů dolarů. Nyní existuje mnoho levných kryptoměn a mnoho lidí se zajímá o to, která kryptoměna je nejlepší pod penny.

Koneckonců, ne všechny žetony jsou tak pravděpodobné, že vrátí velké zisky.

Existuje opravdu nějaká kryptoměna pod 1 $?

Rozhodně. Existují stovky tokenů, které se prodávají za méně než 1 americký dolar. Tyto levné kryptoměny jsou obecně známé jako penny kryptoměny. Najdete některé, které stojí méně než 0,01 USD.

Což je nejlepší kryptoměna?

V roce 2007 nikdo nemohl předvídat, že jeden bitcoin bude mít nakonec hodnotu 20 000 USD. Stejně tak nikdo nemůže s jistotou vědět, které z levných kryptoměn se její cena v příštích několika měsících nebo letech prudce zvýší. Obchodování s krypto, podobně jako obchodování s akciemi nebo dokonce hazard, je o riskování.

Riskovat ale neznamená, že byste měli slepě skočit na jakýkoli konkrétní žeton. U některých kryptoměn je pravděpodobnější, že jejich ceny vzrostou, než u jiných. Existuje ale indikátor, který vám může pomoci rozhodnout, do kterých tokenů investovat. Tento indikátor je tokeny Tržní kapitalizace nebo „tržní limit“.

Nyní vám poskytnu seznam některých nízkonákladových kryptoměn s nízkou tržní kapitalizací, které byste mohli chtít zkontrolovat, abyste se rozhodli, která je nejlepší kryptoměnou pod penny. Většina z nich nejsou jen kryptoměny, ale také projekty, jejichž cílem je změnit způsob, jakým funguje samotný internet.

1. TRON (TRX)

tron mince

TRON je operační systém založený na blockchainu, který se snaží vytvořit nezávislý, decentralizovaný, demokratický a vysoce výkonný web vhodný pro vysokorychlostní aplikace, jako jsou hry. V tuto chvíli je cena TRX 0,018 USD s tržním stropem 1 166 114 042 USD.

2. Electroneum (ETN)

elektronová mince

Electroneum usiluje o vytvoření nového ekosystému pro rychlé digitální platby, který by mohli využívat i lidé bez bankovního účtu. Tento ekosystém je zaměřen na používání mobilních telefonů a aplikací. Aktuální cena je 0,0038 USD a tržní strop je 37 459 353 USD. Koupě nějakého Electroneum není žádným nápadem.

3. Neprůhlednost (OPQ)

Cílem společnosti Opacity je vytvořit levnou, decentralizovanou a anonymní službu cloudového úložiště pro sdílení souborů. Uživatelé nemusí k používání služby poskytovat žádné osobní údaje. Platba za úložný prostor probíhá prostřednictvím tokenu krytí.

4. Stellar Lumens (XLM)

hvězdné lumeny XLM

Stellar vytvořil protokol, který umožňuje rychlé, levné mezinárodní převody mezi kryptoměnami a fiat měnami. Jeho cílem je umožnit uživatelům snadno posílat peníze přes hranice. Aktuální cena je 0,067 USD a tržní kapitalizace je 1 310 680 883.

Přečtěte si také: Nejlepší peněženka Stellar Lumens

5. Ravencoin (RVN)

koupit ravencoin

Ravencoin je jednou z mincí, které mnoho analytiků považuje za vysoký potenciál. Je postaven na blockchainu rozvětveném z bitcoinů a snaží se efektivně vytvářet a přenášet žetony mezi stranami. Aktuální cena je 0,034 USD a tržní strop je 143 054 768 USD.

6. Cardano (ADA)

levná kryptoměna

Cardano se snaží vytvořit open-source platformu s pokročilejšími funkcemi než kterákoli jiná platforma. Vývoj je založen na vědecky orientované, odborně hodnocené filozofii práce založené na výzkumu. Má aktuální tržní cenu 0,049 USD a tržní strop 1 530 101 948 USD.

7. Token základní pozornosti (BAT)

nejlepší kryptoměna

Lidé, kteří stojí za tokenem základní pozornosti, vytvářejí systém, který uzavírá propast mezi uživateli, inzerenty a vydavateli a umožňuje odesílání finančních prostředků bez prostředníků, se sníženou cenou as vyšší efektivitou. Kromě nákupu tokenů BAT mohou uživatelé také získávat obsah, který vytvářejí, například osobní blogy, twitterové účty, kanály youtube atd. Toho je dosaženo prostřednictvím webového prohlížeče Brave. K dispozici je také systém doporučení, který vám pomůže vydělat více BAT. Pokud chcete prohlížeč odhlásit, klikněte na ikonu tady ke stažení.

Aktuální cena BAT je 0,20 USD s tržním stropem 252 797 375 USD

8. KARMA mince (KARMA)

karma mince

Toto je další žeton s návrhem, který vám umožní vydělat coiny. KARMA není jen název kryptoměny, ale také dAPP a sociální sítě postavené na blockchainu EOS. Je to trochu jako Instagram, ale příspěvky se více orientují na propagaci dobrých akcí a práci na sociálních změnách. Tvůrci příspěvků mohou také získávat žetony KARMA s „lajky“, které dostávají. S cenou 0,00016 USD a tržní kapitalizací 15 603 817 USD je KARMA dokonalým příkladem nízkonákladové kryptoměny s nízkým tržním stropem se spoustou potenciálů. Vzhledem k nízké ceně za token, můžete jich hodně sbírat, což je další důvod, proč je můj seznam nejlepší kryptoměny pod penny.

Co je tržní limit a jak jej mohu vypočítat?

Jednoduše řečeno, tržní limit je hodnota mince na trhu v daném okamžiku. Chcete-li to vypočítat, vynásobte počet mincí v oběhu krát cena každé mince.

Předpokládejme, že vlastníte jablečný sad a sklidíte 100 jablek, která se prodávají za jeden dolar za kus. Vzhledem k tomu, že jablka stále na stromech necirkulují, nebudeme je brát v úvahu. Tržní limit pro vaše jablka by byl 100 dolarů.

Udělejme nyní příklad ze skutečného světa. Přejděte na Coinmarketcap a podívejme se na EOS:

Nejlepší kryptoměna pod penny (3)

Zde vidíte, že v současné době se jeden token EOS prodává za 3,66 USD a že v oběhu je celkem 1 018 578 881 tokenů EOS. Když tyto údaje znásobíte, zjistíte, že tržní strop EOS je v současné době jen něco málo přes 3,7 miliardy USD. Coinmarketcap také poskytuje další zajímavou statistiku: globální tržní kapitalizaci. To znamená celkovou hodnotu Všechno cirkulující krypto tokeny. V době psaní tohoto článku je celosvětový tržní strop 268 656 490 134 USD. To znamená, že společnost EOS představuje 1,39% celosvětové tržní kapitalizace. Toto je známé jako EOS dominance.

Proč je tržní limit důležitý?

Znalost tržního stropu mince vám může poskytnout představu o tom, jak je pravděpodobné, že cena mince rychle stoupne. Ve výše uvedeném příkladu předpokládejme, že byste si chtěli koupit nějaký EOS a počkat, až vám jeho cena přinese stokrát vyšší zisk. Jinými slovy, aby cena tokenu dosáhla 366 USD. Pokud by to udělal, a vy bys počítal, znamenalo by to, že tržní kapitalizace EOS by byla něco přes 370 miliard dolarů. Ale počkej! Toto číslo je mnohem vyšší než aktuální globální tržní kapitalizace Cena EOS se tedy sice může zvýšit, ale v současné době nedosahuje téměř 100násobného zisku.

EOS nemusí být vaším stokrát žetonem. Ale tam jsou nějaké mince, které by tam mohly být. Klíčem je nejen najít token s nízkou cenou, ale také token s nízkým oběhem. Jinými slovy, chcete najít kryptoměnu s nízkou tržní kapitalizací.

Závěrem…

K obchodování je k dispozici spousta kryptoměn a analytici se shodují, že některé z nich mají potenciál vysokého zisku. Ale ne všichni souhlasí který ty jsou na pokraji raketového růstu. Koneckonců, nikdo nemůže předvídat budoucnost. Záležitost zjistit, která je nejlepší kryptoměna pod penny, je také otázkou, která je nejvíce podhodnocenou kryptoměnou. Zde uvedený seznam je začátek. Ale teď víte, jak pomocí tržních stropů vybrat, do kterých kryptoměn chcete investovat. Proveďte svůj průzkum, vyberte nějaké mince a začněte obchodovat. Velmi dobře byste mohli být dalším krypto milionářem.

Koupili jste si některou z těchto mincí dříve? Dejte nám vědět v komentářích!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me