Predikce cen etherea na rok 2025 – Jak vysoko se může ETH dostat?

Obchodování s krypto je nový buzz. Poté, co viděli, jak se bitcoiny změnily z ničeho na více než 27 000 dolarů, mnoho lidí hledá další kryptoměnu, kterou si koupí, aby vydělali, aniž by udělali hodně. Říkají, že vše, co musíte udělat, je vybrat správný token, koupit nějakou kryptoměnu, vydržet ji několik let a vydělat miliony.

Mnoho lidí pohlíží na Ethereum jako na další velkou věc a přemýšlí „co bude mít Ethereum v roce 2025?“ Nebo „co by mohlo stát za 10 let?“. Pojďme se tedy podívat na Predikce cen etherea na rok 2025.

Samozřejmě, nikdo může provést přesnou předpověď ceny Etherea. Koneckonců, nikdo v roce 2009 nemohl předpovědět, že bitcoin bude mít o 10 let později hodnotu kolem 10 000 dolarů. Takže pokud nevlastníte a velmi speciálně přizpůsobený DeLorean, obraceč času nebo mít úplné zvládnutí časoprostorového kontinua, neexistuje způsob, jak s jistotou vědět, jak vysoko Ethereum půjde. Někteří ekonomové absolutně odmítají předpovídat ceny, protože se obávají, že se tyto předpovědi vrátí, aby je pronásledovaly. Ale někteří odborníci jsou mluvit a my se můžeme podívat na to, co říkají.

Co je na Ethereu tak dobré?

Predikce cen etherea na rok 2025

Ethereum je více než jednoduchý altcoin. Poskytuje plný, decentralizovaný virtuální stroj, na kterém běží operační systém. Platforma Ethereum od svého uvedení na trh v roce 2015 představila inteligentní smlouvy v krypto světě. Tyto chytré smlouvy umožňují provádět a ověřovat transakce, aniž by bylo nutné zapojovat třetí strany. Pomocí inteligentních smluv mohou společnosti a jednotliví uživatelé programovat a plánovat bezpečné a efektivní platby.

Mnoho nových společností se spoléhá na inteligentní smlouvy a to je hlavní důvod, proč je Ether v současné době světovou kryptoměnou číslo dvě a neočekává se, že by jeho hodnota v blízké budoucnosti utrpěla výraznější poklesy..

Jak vysoko půjde Ethereum?

Jak bylo uvedeno výše, na tuto otázku ve skutečnosti nikdo nemá odpověď. V minulosti existovaly některé velmi velké cenové variace. Ether měl v lednu 2017 hodnotu kolem 8 USD a jen o rok později dosáhl historického maxima kolem 1450 USD. Po lednu 2018 došlo k dalším nárůstům a poklesům. V roce 2019 byla nejvyšší cena v červnu 2019 (kolem 310 USD) a v době psaní tohoto článku je ETH oceněn na necelých 200 USD.

Jak vysoko půjde Ethereum

Cena Etheru se tedy divoce lišila a stejně divoce se liší i názory odborníků. Například Bill Gates uvedl, že bitcoin nakonec nebude mít vůbec žádnou cenu a ostatní řekli totéž pro všechny kryptoměny. Na druhou stranu Brian Schuster ze společnosti Ark Capital LLC říká, že cena Etheru stoupne až na 100 000 USD a dokonce nahradí zlato jako úložiště hodnoty.

Pokud ignorujeme nejextrémnější předpovědi – jak nízké, tak vysoké – většina odborníků věří, že Ether bude mít nakonec hodnotu kolem 3 000 až 5 000 USD, což znamená zvýšení jeho hodnoty o 2 500% oproti současné ceně.

Žádný z těchto čísel samozřejmě není konkrétně predikcí ceny Etherea pro rok 2025. Někteří říkají, že cena Etheru dosáhne vrcholu před rokem 2025 a jiní tento vrchol uvádějí o něco později.

Je Ethereum dobrá dlouhodobá investice?

Kromě velmi odlišných cenových předpovědí se většina odborníků shoduje, že Ether bude postupně stoupat. Zvýšení hodnoty bude způsobeno největší sílou vnímanou společností Ethereum: její inteligentní smluvní platformou.

Standard ERC-20 společnosti Ethereum umožnil vytváření inteligentních kontraktů a mnoha dalších tokenů na jeho blockchainu. V době psaní tohoto článku je na blockchainu Ethereum více než 200 000 tokenů. A existují také některé skvělé dApps (decentralizované aplikace). 

je ethereum dobrá dlouhodobá investice

V současné době je na blockchainu Ethereum přes 3 000 dApps. Od roztomilých her pro koťata, procházení online kasin až po finanční předpovědi. Vývojáři neustále vytvářejí nové aplikace založené na inteligentních kontraktech Ethereum a tento vývoj je to, co odborníci považují za největší přínos blockchainu a co zaručuje, že hodnota Ethereum se bude i nadále zvyšovat.

Takže na základě síly jeho platformy a toho, jak populární je mezi vývojáři dApp, je docela bezpečné říci, že Ethereum je určitě dlouhodobá dobrá investice..

Jaká je tedy predikce ceny etherea v roce 2025?

Jak již bylo řečeno, nikdo si nemůže být jistý. Ceny kryptoměny kolísají ještě více než ceny jakéhokoli jiného aktiva a během několika dní se mohou pohybovat z historického maxima na historicky nejnižší. Jak se však na palubu dostává více lidí, ceny lodí s kryptoměnou bývají stabilnější a ceny tokenů mají tendenci stoupat. Některé z optimističtějších předpovědí uvádějí cenu etheru do roku 2025 kolem 1400–1500 USD. I když se skromnější předpovědi ukáží jako správné, můžeme rozumně očekávat, že do konce roku 2025 uvidíme cenu 800–900 USD.

Závěrem…

Ethereum je v současné době světovou kryptoměnou číslo dvě s tržní kapitalizací přes 21 miliard amerických dolarů a na druhém místě za bitcoinem. Aktuální cena Etheru je kolem 180 USD a nejkonzervativnější předpovědi říkají, že do roku 2025 bude minimálně 800 a možná i 1500 dolarů. Ether vypadá opravdu dobře pro dlouhodobou investici.

Vlastníte v současné době nějaké Ethereum? Jaký je váš názor na budoucnost Etherea? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Přečtěte si více: Nejlepší kryptoměna pod korunou

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me