Predikce cen Golem (GNT) pro roky 2021, 2022 a 2025

Rychlý rozvoj výpočetní techniky a nenasytná poptávka spotřebitelů po výkonnějších zařízeních vytvořila situaci, kdy v milionech domácností po celém světě existuje značný nečinný výpočetní výkon.

To je nevyužitý výpočetní výkon, který lze využít v mnoha rozsáhlých výpočetních pracích. I když bylo mnoho iniciativ, jak využít tento zdroj, nezískal velkou podporu, protože pro lidi není dostatek pobídek k účasti na tomto úsilí.

Jedním z takových projektů, které mohou držet klíč k řešení této výzvy, je Golem, projekt založený na blockchainu, který se zaměřuje na budování decentralizované infrastruktury pro pobídkové sdílení výkonu počítače.

To umožňuje uživatelům sdílet různé výpočetní zdroje a být odměněni Golem Tokens (GNT), které zase mohou být obchodovány s jinými kryptoměnami nebo fiat. Jeho jedinečný případ použití a předpokládaný růst poptávky v oboru cloud computingu z něj činí vzrušující přírůstek do portfolia jakéhokoli investora.

Jak vysoko se ale může GNT dostat? V tomhle Predikce ceny Golem, budeme analyzovat vše o projektu, abychom pomohli investorům určit, zda je to dobrá investice nebo ne.

predikce ceny golen

Analýza historických cen Golem 

Projekt Golem dokázal získat přibližně 8 milionů USD z prodeje tokenů GNT, který provedli v listopadu 2016, jen několik měsíců po druhé akci bitcoinů na polovinu.

Každý GNT byl oceněn na 0,01 USD, což dává těm, kteří se v té době zúčastnili, hodně na oslavu, protože token se v současné době obchoduje za 0,04 USD, což vykompenzuje časným investorům neuvěřitelných 400% ROI, pokud drží od samého začátku.

Někteří investoři bohužel naskočili do rozjetého vlaku Golem během konce roku 2017 a počátkem roku 2018, kdy kryptoměnový běh zaznamenal cenu GNT a dosáhl 1 $.

Zjednodušeně řečeno, ti, kteří vstoupili na trh Golem v posledním běhu krypto býka, se stali držiteli tohoto vysoce potenciálního projektu.

Cena GNT se poněkud vzpamatovala, když byla její síť spuštěna v dubnu 2018, ale byla krátkodobá, protože její cena začala pozvolný pokles na současnou úroveň a od roku 2019 se obchodovala stranou.

Prodloužená jednotvárná cenová akce poskytla čas těm nejhorlivějším příznivcům projektu, aby nashromáždili GNT právě včas pro další událost těžby bitcoinů na polovinu. Zdá se, že GNT je připraven dříve či později udělat nějaké velké pohyby.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

golemGolem (GLM)

Hodnocení: 114$ 0,415711Cena (BTC) 0,00000800$ 415,58 M Objem$ Změna 8,23 M24h 3,31% Celková nabídka 1 000,00 M GLM

Předpovědi budoucích cenových prognóz Golem (GNT)

Obecný sentiment trhu

Obecný krátkodobý sentiment na trhu je býčí.

Současný kryptotrh je na vzestupu a ceny stoupají výše.

Zažíváme altcoinové léto. GNT se za těchto podmínek daří dobře.

Střednědobý sentiment na trhu je medvědí, protože jsme nezlomili historická maxima. Cena za jeden rok by mohla být nižší.

Dlouhodobější sentiment na trhu je býčí. Regulační orgány prosazují zdanění. To se zdá být dobrým znamením pro budoucnost, což vytváří legitimitu pro celý kryptoměnový průmysl.

Každé čtvrtletí stále více společností buď přijímá technologii blockchain pro své podnikání, nebo je implementuje do svých obchodních procesů.

Zvýšení užitečnosti a poptávky

Klíčovým hlediskem v této predikci cen Golem je užitečnost a poptávka. Projekt, který nemá žádnou skutečnou aplikaci, nebude mít dlouhou budoucnost.

Golem bohužel zvyšuje užitečnost pomalu. Na svou obranu vydávají velmi sofistikovaný produkt, který musí fungovat a konkurovat velkým firmám.

Pokud webové služby Amazonu z jakéhokoli důvodu ve společnosti selžou, je na vině IT oddělení této společnosti.

Krypto produkty a služby jsou drženy na vyšší úrovni a pokud produkt nedokáže poskytnout jednu větší instituci, efekt zvlnění by mohl zničit důvěryhodnost decentralizované sítě.

Golem si to vzal k srdci 8letou časovou osou projektu, která by mohla poskytnout globální decentralizovaný konkurent do odvětví cloud computingu.

Hlavními hráči současného trhu cloud computingu jsou:

 • Webové služby Amazon
 • Microsoft Azure
 • IBM
 • Aliyun
 • Google Cloud Platform
 • Salesforce
 • Rackspace
 • MÍZA
 • Věštec
 • VMware
 • DELL
 • EMC

Poskytování různých služeb:

 • Infrastruktura jako služba (IaaS)
 • Platforma jako služba (PaaS)
 • Software jako služba (SaaS)

I když jsou a nejsou přímými konkurenty společnosti Golems, v současné době soutěží ve stejném odvětví o poskytování služeb omezenému počtu klientů s omezeným rozpočtem.

Jakmile Golem úplně rozbalil Brass Golem, Clay Golem, Stone Golem a Iron Golem. Bude přímo soutěžit s většinou těchto společností nějakým způsobem o podíl na trhu.

Predikce ceny Golem

Omlazený veřejný krypto úrok

Polovina bitcoinů v nejbližší době znovu vzbudila zájem o kryptoměny. Altcoiny tvrdě tlačí, aby ukradly dominanci bitcoinů (hodnota celkového trhu ve srovnání s hodnotou bitcoinů vyjádřená v procentech).

Čím vyšší je hodnota procenta dominance, obecně to znamená, že ceny altcoinů budou nižší, protože důvěra investorů se oproti jiným altcoinům přesunula na bitcoin.

Navíc se Dappovi daří výjimečně dobře. Jak ve finančních transakcích, tak v aplikacích.

Prostředky proudí do sítě Ethereum. Vývojáři se chystají stavět na inteligentních blockchainech kontraktů, protože univerzity se ve svých počítačových odděleních a obchodních odděleních více zaměřují na vývoj kryptoměn.

Regulační jasnost

Etherium je komodita, nikoli bezpečnost. Golem je token ERC20 v síti Ethereum. To byl jeden z důvodů, proč se společnost Dapp rozšířila ve výrobě a používání.

Ethereum DeFi (decentralizovaný snoubenec) z toho má velký užitek. Tento úspěch vedl k ukvapenému vývoji a slabým místům.

DeFi potřebuje okamžitá řešení, protože jejich dapp měl v poslední době a po celou dobu své minulosti vážné zneužití.

To lze přičítat komunitě decentralizovaných burz a uživatelům, kteří potřebují vyzkoušet nové produkty a služby bezprostředně před tím, než je bezpečnostní experti efektivně otestují.

Hlavní příčina má více společného s tempem vývoje. Je to šílené a decentralizované. Tato decentralizovaná nekoordinace téměř znemožňuje úplné zabezpečení těchto inteligentních blockchainů kontraktů.

V tomto ohledu je čas, který GNT potřebuje na vydání kompletně funkčního produktu, který testovali, pozitivnější pro predikci cen než negativní.

Problémy se škálováním etherea jsou také velkým problémem, který by mohl způsobit selhání tohoto projektu. Etherium na tomto problému aktivně pracuje.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,0460 $ 15%
1 týden 0,0416 $ 4%
1 měsíc 0,0440 $ 10%
6 měsíců 0,0840 $ 210%
1 rok 1,50 $ 3695%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 1,50 $ 3695%
2 roky 0,90 $ 2217%
3 roky 1,25 $ 3079%
4 roky 2,50 $ 8170%
5 let 5,25 $ 17157%

Predikce cen Golem na rok 2020

Očekáváme, že po akci o polovinu bitcoinů uvidíme nějaký vzrušující pohyb cen za token Golem GNT. Býčí nálady jsou vysoké, protože se očekává, že přední kryptoměna v tomto odvětví po snížení míry inflace provede některé významné pozitivní cenové pohyby.

Je všeobecně známým jevem, že ceny většiny altcoinů přímo korelují s pohybem cen bitcoinů.

Z krátkodobého hlediska proto očekáváme, že cena GNT zažije nějaký zásadní vzestupný pohyb, který se může pohybovat od 15% – 200% v závislosti na výkonu bitcoinů.

Aktuální cena GNT v době psaní tohoto článku je kolem 0,04 USD, což znamená, že předpovídáme cenový pohyb o 0,046 $ – 0,084 $ za šest měsíců.

Očekáváme také, že tato hybnost bude pokračovat až do příštího roku, kdy se v kryptoměnách historicky vyskytne výraznější býčí cenová akce po události na polovinu.

Pokud se ukáže, že je to správné, očekáváme, že cena GNT vzroste až na 1,50 USD.

Predikce cen Golem na rok 2022

Dopady události bitcoinů o třetinu na polovinu by se rozptýlily v době, kdy dosáhneme tohoto roku. Do této doby by bylo dosaženo nového historického maxima (ATH) a očekáváme, že dojde k určitému zisku.

To je důvod, proč předpovídáme určité stažení z ceny z nového maxima 1,50 $ na 0,90 $.

Existuje možnost, že se cena GNT může snížit; rádi bychom však věřili, že tým Golem by dodal mnoho produktů, které slíbil 6 let existence projektu.

Naše střednědobá predikce cen GNT se pohybuje od 0,90 až 1,25 USD, a věříme, že se obchodní ceny GNT budou pohybovat v tomto cenovém rozpětí.

GNT se bude obchodovat horizontálně v tomto rozmezí a může se setkat s občasným nárůstem a poklesy, které obecně reagují na cenový pohyb BTC.

Rok 2022-2023 bude pro GNT vzrušujícím rokem, protože vstupuje do své vývojové fáze 11. hodinu a rok před 4. událostí bitcoinů na polovinu.

Predikce cen Golem na rok 2025

Do této doby by došlo k další poloviční bitcoinové události, která by signalizovala začátek dalšího běhu nového býčího kryptoměny v celém odvětví..

Ještě důležitější je, že všechny části infrastruktury Golem by byly uvolněny, pokud by tým Golem dodržoval svůj 8letý časový rámec vývoje.

Je pravděpodobné, že GNT dosáhne nového ATH za 2,50 USD každý GNT a následující rok může být parabolický. Pokud vše půjde dobře, nebudeme překvapeni, když uvidíme cenu GNT dosáhl 5,25 USD za USD.

Cena GNT se může zvýšit, pokud bude v roce 2025 schopna zachytit i jen zlomek odvětví cloud computingu.

Je Golem dobrá investice?

GNT je dobře zavedený projekt s produktem připraveným k použití. Tento produkt má zajímavé a praktické případy použití a dává obchodní smysl, pokud může být levnější než jeho konkurence. GNT činí toto tvrzení, ale je třeba jej přezkoumat případ od případu použití.

Došlo k komplikacím a zpožděním při dokončení projektu a trh od roku 2017 ztratil zájem.

Záporná cena od roku 2017 je přímým důsledkem toho. To neznamená, že současní hráči na trhu vyřešili některý z případů použití.

Golem se musí vážně chopit osvědčených podniků, aby prokázal své případy použití a nejen přežít, ale také prospívat. Marketing je v tomto ohledu zásadní.

Marketing společnosti Golems byl hrozný v tom, jak tuto technologii dostal do rukou uživatelů, kteří by z tohoto produktu mohli mít velký užitek.

Kapitálové výdaje na nový počítač nebo server ochromují většinu moderních a zavedených podniků. Podniky se neustále obávají režijních nákladů a peněžních toků.

Logická volba je pronájem, protože to zkracuje dobu nečinnosti, kdy stroj nefunguje, a generuje příjmy.

Golem pracuje na marketingu, ale není dostatečně rychlý, protože tým je nabitý vývojáři. Mají outsourcované specializované marketingové oddělení.

Golemova volba neprodávat tak silně na trhu by mohla být ze strategických důvodů. Mohli by čekat na správný čas, aby se spojili s podniky a koncovými uživateli.

Cítíme, že Golem potřebuje hodně vývoje, než bude připraven konkurovat globálním hráčům cloud computingu. Golem se aktivně používá pro CGI vykreslování.

Potenciál cenové volatility je brzy velmi vysoký. Golem má vysokou úroveň likvidity a lze jej snadno obchodovat s etheriem (ETH), bitcoiny (BTC) a stabilními mincemi (USD).

Golem přežil medvědí trhy roku 2018 a v roce 2019 cena dramaticky poklesla. Ale vývojáři tvrdě pracují. To bylo vyloženo jako 8letý projekt.

Kvantové výpočty by mohly být v příštích 10 až 20 letech vážnou hrozbou. To by ovlivnilo trh sdílených zdrojů pouze minimálně, protože náklady na výzkum a vývoj jsou astronomické.

První produkt uvedený na trh bude drahý na zapůjčení a mohl by ho zpočátku používat pouze vláda a megakorporace.

Pokud se snižování nákladů bude řídit obecnou křivkou přijetí technologie, mohly by být kvantové počítače za 40 až 60 let stejně veřejně přístupné jako stolní počítače.

To by nemělo vliv na model GNT, protože kvantové počítače by mohly být integrovány, pokud bude vývoj pokračovat tak dlouho.

Jak nakupovat Golem?

Zainteresovaní investoři mohou koupit Golem na mnoha předních centrálních burzách (CEX) po celém světě. Byl uveden na více než 90 trzích a lze jej snadno zakoupit pomocí různých platebních možností dostupných na těchto obchodních místech.

Mezi nejvýznamnější burzy, kde mohou obchodníci nakupovat a prodávat Golem, patří Binance, Coinbase Pro style = ”font-weight: 400;”>, Bitfinex, Bittrex, Huobi, Poloniex, a OKEx.

Všechny tyto burzy mají relativně vysoké hodnocení důvěryhodnosti a doporučujeme je použít k nákupu tohoto digitálního aktiva.

Alternativně mohou ti, kteří nemají zájem o nákup Golema v centralizovaných burzách, používat decentralizované burzy založené na ethereu (DEX) jako IDEX, jedna z předních decentralizovaných burz za tokeny ERC-20.

Obchodníci mohou také zakoupit GNT v Uniswap a Kyberswap, které jsou kategorizovány jako DEX okamžité likvidity.

Je třeba poznamenat, že jediným způsobem nákupu na těchto obchodních místech je použití nevázaných peněženek pomocí etheru nebo jiných tokenů ERC-20..

Dalším způsobem, jak nakupovat žetony Golem, je okamžitá výměna kryptoměn Shapeshift, ChangeNow, a Changelly.

Kupující mohou pomocí kryptoměny a fiat nakupovat GNT na těchto burzách; vše, co musí udělat, je naznačit, kam chtějí dostávat své GNT.

Na rozdíl od decentralizovaných burz nevyžaduje nepeněžní peněženky. Peněženky od burz a poskytovatelů peněženek jsou naprosto v pořádku, ale ve srovnání s nevázanými peněženkami jsou méně bezpečné.

Více informací o Golem

Co je to Golem?

Golem (GNT) je projekt založený na etherea zaměřený na sdílení výkonu počítače. Jejich vizí je vytvořit decentralizovaný globální superpočítač.

To umožňuje uživatelům pronajmout si nečinný počítač, notebook a serverové zdroje. Patří mezi ně různé výpočetní komponenty, včetně CPU, pevných disků, RAM a GPU (grafické karty).

Mezi příklady použití patří mimo jiné vykreslování CGI a další procesy VFX (vizuální efekty) pro filmový a reklamní průmysl, strojové učení, vědecké výpočty, překódování videa a mnoho dalších. To je dobrým znamením pro predikci ceny Golem.

Jak funguje Golem (GNT)?

Žadatel (osoba, která potřebuje vykonanou práci) odešle úkol do sítě Golem. Poté vyberou poskytovatele nebo poskytovatele (počítač odpovědný za práci na úkolu) na základě zdrojů a jejich úrovně důvěryhodnosti v ekosystému.

Úkol je vysílán poskytovateli nebo poskytovatelům, kteří výpočty dokončí a vrátí je do sítě Golem. Datové pakety jsou znovu sestaveny a odeslány zpět žadateli.

Platba se odesílá prostřednictvím inteligentních smluv do sítě a distribuuje se poskytovateli nebo poskytovatelům.

Tým Golem

The tým se skládá z 31 členů, skládaných se softwarovými inženýry. Piotr Janiuk je úřadující generální ředitel, CTO a spoluzakladatel. Aleksandra Skrzypczak je jednajícím COO a spoluzakladatelem. Oba dříve společně pracovali v Imappu od roku 2014.

https://duckduckgo.com/?t=ffab&q=price+prediction&atb=v184-1&ia=web

Časová osa projektu Golem nevyšla podle očekávání. Tým vytvořil funkční Brass Golem, běží na hlavní síti. Golem je připraven ke stažení a použití.

Brass Golem je 1. etapa. Začali také na Clay Golem, 2. etapě a Golem neomezeně, který je téměř připraven k výrobě.

Je před námi ještě dlouhá cesta. Tým pracuje na Golem od roku 2016.

Jejich Github je naživu s revizemi (revize ukazují změny v kódu, revizích a aktualizacích), tento projekt je velmi aktivní a tlačí na změnu způsobu řešení složitých výpočetních problémů.

Silný tým a Github se zavazují prosazovat představu, že tato aplikace bude v budoucnu fungovat dobře, což přispěje k pozitivní dlouhodobé cenové predikci.

Jejich nedostatek dodržování termínů je u cenové predikce úplným opakem.

Zpoždění ve vývoji programu není špatná věc, pokud je hotový produkt stabilní a funguje podle očekávání.

I přes zpoždění se zdá, že finanční omezení pro Golema zatím nejsou problémem.

Závěr predikce ceny Golem

GNT dosahuje pokroku při vývoji špičkových služeb, které dnes fungují. Jejich vývoj není úplný a skutečná síla Golema bude pocházet z jejich plně vyvinuté verze, která je roky od dokončení.

Čas, který tento tým možná potřebuje k dokončení Golema, není znám a mohl by běžet roky za svým původním cílem.

Golem (GNT) měl každý token ICO prodaný za +/- $ 0,01. Jako takový má tým Golem a vážně velká rezerva ETH.

Dokončení projektu by nemělo být problémem, pokud budou své prostředky spravovat rozumně. Všichni účastníci ICO mají stále značný zisk, i když ceny GNT stagnují.

Při pohledu na grafy vypadá prognóza pro Golema ponurá, protože cena klesá níže a níže.

Pokud Golem klesne pod jeden cent, jejich šance na přežití jsou malé a drží se jen těch nejoddanějších investorů.

Předpokládaná hodnota globálního cloudového výpočtu do roku 2025 bude 712,83 miliardy $. Pokud Golem ovládne 1% tohoto trhu, každý token může být oceněn na 7,12 $. Může GNT dosáhnout tohoto podílu na trhu?

Všechny dlouhodobé investice by měly být převedeny z vaší oblíbené směnárny kryptoměn a zálohovány a hardwarová peněženka—Další zálohování vaší hardwarové peněženky na více místech.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me