Predikce cen hlavní knihy (POWR) na roky 2021, 2022 a 2025

Ať už právě podnikáte první kroky v obchodování s kryptoměnami, nebo zkušený odborník, určitě hledáte nové investiční příležitosti. Pokud ano, jste si již vědomi skutečnosti, že existují tisíce různých kryptoměn a že mnoho z nich stojí za pouhé haléře. Existují dokonce i žetony, které stojí výrazně pod 0,01 USD. Pokud se díváte na levné kryptoměny, pravděpodobně jste narazili na token Power Ledger (POWR) a zajímá vás, zda je to dobrá investiční alternativa. Přečtěte si o Predikce cen hlavní knihy pro roky 2021, 2022 & 2025. Mohlo by vám to pomoci rozhodnout se, zda se vyplatí investovat.

Power Ledger – historická analýza cen

historická cena hlavní knihy

Power Ledger je australská společnost založená na blockchainu, která usiluje o to, aby byl přístup k energii demokratičtější, dostupnější a efektivnější pro všechny. Počáteční nabídka mincí tokenu Power Ledger (ICO) proběhla koncem roku 2017 a stala se největším crowdfundingovým projektem v historii Austrálie. Podle údajů z cmc.io byla cena POWR během ICO 0,09 USD a mince dosáhla svého historického maxima 7. ledna 2018 a dosáhla vrcholu 1,89 USD. Historické minimum bylo 13. března 2020 0,0318 USD.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku je v oběhu 432 229 654 tokenů Power Ledger (43% z celkové 1 miliardy tokenů). 1 POWR stojí 0,3225 USD s 24hodinovým objemem obchodování kolem 68 milionů USD a Market Cap necelých 139 milionů USD.

Power Ledger (POWR) Future Forecast Forecastions

Samozřejmě nikdo nedokáže předpovídat budoucnost, a pokud náhodou neběžíte v prostoru a čase v modrém poli, nemůžete opravdu vědět, jak moc bude mít jakýkoli token zítra, natož za pět let. Existují však predikční algoritmy. Odborníci na obchodování vytvořili velmi specializovaný software, který analyzuje tržní trendy jak pro každý konkrétní token, tak pro celý trh kryptoměn, aby předpověděl budoucí ceny. A můžeme se podívat na jejich předpovědi cen Power Ledger, krátkodobé i dlouhodobé.

Krátkodobá předpověď

Po

Cena

Změna

1 den

0,364468 USD

+11,2%

1 týden

0,390583 USD

+20,2%

1 měsíc

0,248144 USD

-27,5%

6 měsíců

0,525840 USD

+57,9%

1 rok

0,557745 USD

+69,73%

Dlouhodobá předpověď

Po

Cena

Změna

1 rok

0,383745

+69,73%

2 roky

0,739989

+123,81%

3 roky

1,080057

+228,36%

4 roky

1,782721

+411,39%

5 let

2,898050

+777,46%

* Tato predikce ceny je založena na datech shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a nelze je považovat za investiční radu. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Predikce cen hlavní knihy na rok 2021

Trh s kryptoměnami jako celek měl v roce 2019 těžký rok, ale na začátku roku 2021 vykazuje známky zlepšení navzdory globální pandemii COVID-19. Algoritmy predikce cen však ukazují, že 1 POWR by na konci roku mohl mít hodnotu kolem 0,3986 USD. To by znamenalo nárůst asi o 60%.

Predikce cen hlavní knihy na rok 2022

Algoritmy odhadují, že Power Ledger do konce roku 2022 zaznamená téměř 125% nárůst ceny na přibližně 0,73 USD / POWR.

Predikce cen hlavní knihy na rok 2025

Podle algoritmu predikce cen bude mít 1 POWR do konce roku 2025 hodnotu kolem 2,89 USD; téměř osminásobný nárůst oproti současné ceně.

Je Power Ledger dobrá investice?

Úspěch hlavní knihy závisí na tom, jak úspěšný je demokratický, cenově dostupný a efektivní energetický program společnosti. A zatím se zdá, že se jim daří, s 23 různými projekty v osmi zemích. To, plus algoritmy predikce cen, zřejmě ukazují na Power Ledger, je dlouhodobě dobrá investice.

Jak nakupovat hlavní knihu?

Pokud máte zájem získat nějaké žetony Power Ledger, musíte si nejprve položit otázku, kde je můžete koupit. Weby jako cmc.io a coincodex.com vám řeknou, na kterých burzách je uveden token POWR a které obchodní páry jsou k dispozici. Rychlé skenování nám říká dvě důležité věci: zaprvé, nikde není žádný obchodní pár fiat / POWR, takže ke koupi tokenů budete muset použít krypto. Za druhé, největší burzou v objemu obchodování POWR je Binance, kde si můžete koupit Power Ledger za bitcoinové, etherové nebo binance tokeny.

Předpokládejme, že použijete Binance k nákupu POWR s ETH. Nejprve se přihlaste ke svému účtu Binance a pokud je váš ETH v osobní peněžence (jak by to mělo být), musíte převést Ether ze své osobní peněženky do své peněženky Binance. Jakmile tam jsou vaše žetony, klikněte na „Trhy“ na horní liště.

predikce cen hlavní knihy - Binance

Na této stránce klikněte na kartu ALTS Markets a do vyhledávacího pole vpravo zadejte POWR. Měli byste vidět obchodní pár POWR / ETH. Klikněte na to.

Tím se dostanete na správnou stránku trhu, kde můžete zadat, kolik ETH chcete utratit, a nakonec kliknout na tlačítko KOUPIT POWR v dolní části. A je to! Vaše tokeny hlavní knihy by měly být v peněžence za pár minut.

Více informací o Power Ledger

Jak jsme již řekli, Power Ledger je kryptoměna za energetickým projektem Power Ledger. Někteří z vás možná neví, že Austrálie je jednou ze zemí, kde je energie dražší, takže to bylo přirozené místo narození takového projektu. Projekt Power Ledger vám umožní instalovat solární panely ve vaší domácnosti nebo kanceláři a poté prodat přebytečnou energii jiným uživatelům, ukládat energii do baterií pro pozdější prodej nebo dokonce prodat energii zpět vašemu prodejci energie..

Samozřejmě to může zahrnovat spoustu povolení a předpisů, které se mohou stát od státu nebo země lišit, ale zájem o tento projekt určitě vzrůstá. Další informace o tom, čeho dosahují, můžete navštívit na jejich webových stránkách na adrese powerledger.io.

Tým

predikce ceny hlavní knihy

Tým Power Ledger se skládá z:

 • Dr. Jemma Green (výkonný předseda a spoluzakladatel), který před získáním titulu Ph.D. pracoval pro londýnskou společnost JP Morgan v narušení trhu s elektřinou a byl náměstkem primátora města Perth. V roce 2016 spoluzaložila společnost Power Ledger a získala cenu EY Fintech Entrepreneur of the Year 2018.
 • John Bulick (technický ředitel a spoluzakladatel), průkopník vývoje australského blockchainu, který již vyvinul technologie založené na blockchainu pro správu fotografií, videí, dokumentů a lékařských záznamů.

  Vinod Tiwari (vedoucí obchodního rozvoje a prodeje), bakalář elektrotechniky a elektroniky a bývalý technický manažer prodeje společnosti General Electric India.

 • Caren McLaren (prodej & Business Development Executive) se 17letou praxí v energetickém průmyslu v západní Austrálii.

  Anya Nova (Crypto Economist & Business Development Manager), nadšený ekonom v oblasti kryptoměn, ředitel společnosti Blockchain Australia a držitel ceny Australian Blockchain Leader of the Year Award v roce 2019.

 • Dr. Bill Tai (globální velvyslanec & Advisor), investora rizikového kapitálu od počátku 90. let, působil ve správní radě sedmi veřejně kótovaných společností, kterým pomáhal růst z startupů. Je profesorem inovací na Curtinově univerzitě.
 • Prof. Peter Droege (velvyslanec Evropy), ředitel Lichtenštejnského institutu pro strategický rozvoj, je světoznámý odborník na udržitelnost měst a vyspělou městskou politiku a design.

Tým Power Ledger vyhrál v roce 2018 mezinárodní soutěž Extreme Tech Challenge Richarda Bransona.

Predikce cen hlavní knihy: Závěr

Power Ledger je jednou z těch kryptoměn, které jsou propojeny s velkým projektem, který může skutečně změnit svět. Pokud existuje jedna věc, kterou musí každý žít moderním životním stylem, pak by to byla energie. Bez něj bych tento článek nikdy nenapsal a vy byste jej nedokázali přečíst. Mnoho lidí, zejména v rozvinutých zemích, si plně neuvědomuje, jak cenná je energie (kromě možná, až přijde čas platit měsíční účet za elektřinu).

Ceny energie se přesto mohou v jednotlivých zemích divoce lišit, a to i ve stejné zemi. Distribuce elektřiny zahrnuje komplexní síť výrobců energie (využívajících fosilní paliva, vodní energii, geotermální jadernou energii atd.), Maloobchodníků s energií (místní energetická společnost) a koncových uživatelů. Power Ledger by umožnil rovnoměrnější, efektivnější a dostupnější systém, z něhož by měli prospěch všichni. Samozřejmě to bude záviset na místních předpisech a povoleních, zejména pokud musí být síť Power Ledger připojena k hlavní síti. Ale mnoho vlád naslouchá této technologii a otevírá jim mysl.

Budoucnost projektu vypadá jasně, a díky tomu vypadá hodnota tokenu jako dlouhodobá investice velmi dobře. Někteří samozřejmě říkají, že POWR bude za méně než rok absolutně bezcenný a jiní předpovídají cenu téměř 2 USD do konce roku 2025. Použili jsme konzervativnější algoritmy a do konce roku 2021 poskytneme cenovou predikci Power Ledger ve výši 0,396 USD, 0,73 do roku 2022 a 2,899 do roku 2025. Projekce vypadají dobře, takže možná budete chtít skočit na palubu a dnes získat nějaké žetony POWR. Šťastné obchodování!

Viz také:

 • FunFair Predikce cen
 • Predikce cen EOS

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me